Oldal: 3 / 14 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (348 összesen)

Téma: Race On

  1. #51

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Én buggal annyira nem találkoztam, sztem azok már javítva lettek. Ami nagy para, hogy nincs normális repülőrajt, és egyféle slik gumi van, ami 10 perc után szétkopik!
    Most néztem meg menyit birnak a gumik.Ha visitó gumival kanyarodtam,(nem drift,csak visitott az abroncs) kemény kigyorsitás, durva fék, 9 kört bírt ki Isztambulban.A következö versenyen odafigyeltem hogy minnél kevesebbet halljam a gumit"zenélni"(sokkal nehezebb) és a 30-adik kör végén kifogyott a benzin. A gumik birták,az ellefél 100%-ra állitva,a beállitás alap,még a gyárit sem töltöttem be, végig versenybenn voltam a hátsó harmadban. Azt hiszem direkt csinálták meg igy, ez a játék jobban bünteti a durva vezetést mint a GTR2.Nem valószinű hogy változtatni fognak rajta.
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2009. 03. 14. 22:38.

  2. #52
    Fekete Gyula Regisztrált Fekete Gyula logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    88

    Re: Race On

    Mondjuk azt nem értem, miért nincs benne több féle gumi, nem hiszem, hogy hosszú fejlesztési időt igényelne .

  3. #53
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Fekete Gyula írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk azt nem értem, miért nincs benne több féle gumi, nem hiszem, hogy hosszú fejlesztési időt igényelne .
    Mégegyszer megnéztem,a Saleen gumiai tulzottan melegednek.
    Egyszerüen használhatatlan.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  4. #54
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Fekete Gyula írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk azt nem értem, miért nincs benne több féle gumi, nem hiszem, hogy hosszú fejlesztési időt igényelne .
    Főleg annak fényében, hogy a GTR2-ben. Ha jól tévedek, ott még vizesgumiból is többfélét lehet választani.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  5. #55

  6. #56
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Fekete Gyula írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk azt nem értem, miért nincs benne több féle gumi, nem hiszem, hogy hosszú fejlesztési időt igényelne .
    szerintem egy rekesz sörbe tellene nekik,és kész lenne.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  7. #57
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem egy rekesz sörbe tellene nekik,és kész lenne.
    A készültségi fok inkább azon múlik, hogy a grafikus motoron változtattak vagy sem. Őszintén szólva nem ártana, mert ezek az 1-2 másodperces kifagyások már nagyon idegesítenek.

  8. #58
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    A készültségi fok inkább azon múlik, hogy a grafikus motoron változtattak vagy sem. Őszintén szólva nem ártana, mert ezek az 1-2 másodperces kifagyások már nagyon idegesítenek.
    Pedig olyan jó érzés, amikor szakítasz a célegyenesben, és féktáv előtt öt méterrel megáll 1mp-re a game, mert "Jenő left the game" és ezt mindenképp ki kell írni
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  9. #59

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig olyan jó érzés, amikor szakítasz a célegyenesben, és féktáv előtt öt méterrel megáll 1mp-re a game, mert "Jenő left the game" és ezt mindenképp ki kell írni
    Ilyen nálam nincs. A te masinádban van a hiba!
    Nekem annyi van, hogy minden játékindítás után 5 percen belül "lefagy" a játék 1-2 másodpercre. Utána viszont már órákig is nyomhatom hibátalnul!

  10. #60

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyen nálam nincs. A te masinádban van a hiba!
    Nekem annyi van, hogy minden játékindítás után 5 percen belül "lefagy" a játék 1-2 másodpercre. Utána viszont már órákig is nyomhatom hibátalnul!

    Ez van nálam is Általában már az első körben vagy még előbb

  11. #61
    Fekete Gyula Regisztrált Fekete Gyula logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    88

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Ez van nálam is Általában már az első körben vagy még előbb
    És nálam is. De nekem csak azóta csinálja, hogy 64bit-es Vista van a masinán, előtte XP-vel nem volt ilyen. Érdekes...

  12. #62
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyen nálam nincs. A te masinádban van a hiba!
    Nekem annyi van, hogy minden játékindítás után 5 percen belül "lefagy" a játék 1-2 másodpercre. Utána viszont már órákig is nyomhatom hibátalnul!
    Nem mindíg, csak amikor rájön a rosszkedv, akkor csinálja.
    De az is eltartott egy ideig, míg rájöttem, hogy a NOD32-ben be van állítva óránkénti futtatásra az automatikus frissítés. Az volt még a nagy kaland. Fél percig vörösen izzott a gép eleje (HDD led ), és közben ment a diavetítés.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  13. #63
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Race On

    Már VSR-en is próbáltuk kideríteni hogy mitől lehet ez a fagyi dolog de eredménytelenül. Különben meg mind1 hogy XP(nekem ez van) v Pista, eleinte csak az első 10-15 percben volt fagyásom majd 1 hónap múlva már 2x kifagytam verseny közben. Begurultam és újraraktam az OP-t és most megint csak az első percekben van fagyi. Érdekes hogy most is játszom idestova 1 órája és még nem volt fagyásom, igaz hogy offline nyomom. Lehet hogy az internettel kapcsolatos a dolog? Vagy esetleg tényleg a NOD32 a hunyó?

  14. #64

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem mindíg, csak amikor rájön a rosszkedv, akkor csinálja.
    De az is eltartott egy ideig, míg rájöttem, hogy a NOD32-ben be van állítva óránkénti futtatásra az automatikus frissítés. Az volt még a nagy kaland. Fél percig vörösen izzott a gép eleje (HDD led ), és közben ment a diavetítés.
    Ilyeneket ki kell kapcsolni. Sőt windows frissítést is, és mindent ami nem létszükséglet a versenyhez! Az biztos, hogy ez a hiba csak nálad van tudtommal! Nem hinném, hogy game bug!

  15. #65

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy esetleg tényleg a NOD32 a hunyó?
    Nekem nincs nodom, de ha lenne is kikapcsolnám közben!

  16. #66

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nincs nodom, de ha lenne is kikapcsolnám közben!
    Mindent ki kell kapcsolni!

  17. #67
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nincs nodom, de ha lenne is kikapcsolnám közben!
    Már kikapcsoltam azt a frissítést. A többi része meg nemigazán zavar, ha fut.
    Főleg azért, mert csak rajta van az ember a neten, és jön be a sok mocsok.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  18. #68
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nincs nodom, de ha lenne is kikapcsolnám közben!
    Az az igazság hogy amíg nem volt a "nagy frissítés" (mappa áthelyezés c:\\dokumentum könyvtárba) addig nem tapasztaltam ilyen problémát. A nod32 hogy lehet kikapcsolni? Mert én nem találtam meg a módját.

  19. #69

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Főleg azért, mert csak rajta van az ember a neten, és jön be a sok mocsok.
    Megsúgom hogy én évek óta nem használok víruskeresőt. Kb fél évente újrarakom a windowst, de nem azért mert vírusos. Egyedül egy routeres tűzfalam van és kész! Azon múlik, hogy milyen oldalakat nézel. De egy online játék alatt tutira nem fogsz vírust kapni Race-ben!

  20. #70
    Fekete Gyula Regisztrált Fekete Gyula logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    88

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem jobban néz ki, vagy csak én látom rosszul? Lehet engine-t frissíteni egyáltalán ilyen módon? Lehet Photoshop . Ez a mélységélesség dolog volt eddig is?

  21. #71
    Dr. Gregász Gergő Regisztrált Macka logója
    Csatlakozott
    2008. 07. 08.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    324

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Fekete Gyula írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem jobban néz ki, vagy csak én látom rosszul? Lehet engine-t frissíteni egyáltalán ilyen módon? Lehet Photoshop . Ez a mélységélesség dolog volt eddig is?
    Erőteljesen renderelt képek...

    Viszont ezek szerint http://www.hoc.hu/index.php?p=news&cid=7&y=18390 nincs benne a HUNGARORING??

  22. #72
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Race On

    Hát banyek, nemtudom. Laguna Seca-n és Road Amerikán kívül nincs benne új pálya, legalábbis szerintem. Mert a WTCC, STCC pályákat ne számoljuk már új pályaként!
    Ahhoz képest, hogy "30 tracks and 17 alternate layouts, in total 47 tracks.", ez elég szegényes, akárhogy számolom, a WTCC,STCC pályák száma nincs 30.
    A weboldalukon Azaz itt , sajnos már csak 12 új pályáról beszélnek.
    Lehet, hogy ennyi újdonság nem ér meg nekem majd 20-t. Az EVO se nagyon éri meg a pénzét, szinte csak Nordschleife van benne, és a nagy túraautók, amik viszont gumiválasztás híján használhatatlanok.
    Ebben pedig van kettő darab pálya, és néhány autó, amit ugyebár sose fogunk használni, legfeljebb funrace-n lehete róla szó.
    Jól beetették a népet a 30 pályával, aztán semmi

    Ja, még annyit, hogy a weboldalukon, a galériában az autók rendszámtáblájára Race pro van írva. Ammeg nem Xbox-os, vagy PS3-as volt?
    Utoljára módosította: vlevi; 2009. 04. 28. 21:52.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  23. #73

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Hát banyek, nemtudom. Laguna Seca-n és Road Amerikán kívül nincs benne új pálya, legalábbis szerintem. Mert a WTCC, STCC pályákat ne számoljuk már új pályaként!
    Ahhoz képest, hogy "30 tracks and 17 alternate layouts, in total 47 tracks.", ez elég szegényes, akárhogy számolom, a WTCC,STCC pályák száma nincs 30.
    A weboldalukon Azaz itt , sajnos már csak 12 új pályáról beszélnek.
    Lehet, hogy ennyi újdonság nem ér meg nekem majd 20-t. Az EVO se nagyon éri meg a pénzét, szinte csak Nordschleife van benne, és a nagy túraautók, amik viszont gumiválasztás híján használhatatlanok.
    Ebben pedig van kettő darab pálya, és néhány autó, amit ugyebár sose fogunk használni, legfeljebb funrace-n lehete róla szó.
    Jól beetették a népet a 30 pályával, aztán semmi

    Ja, még annyit, hogy a weboldalukon, a galériában az autók rendszámtáblájára Race pro van írva. Ammeg nem Xbox-os, vagy PS3-as volt?
    Azért nem olyan rossz az STCC-sem, főleg ha hozzád vágják ingyen. Jó sok autó, lehetne vegyes bajnokság. Én pl. szívesen mennék Volvo-val vagy Vauxhall-al.

    Én csak azt nem értem, hogy a WTCC 2008-ban, mikor izé hol volt Volvo c30?

    Szerk: Most nézem, nincs is benne Vauxhall...
    Utoljára módosította: Kovács Balázs; 2009. 04. 28. 22:08.

  24. #74
    Dr. Gregász Gergő Regisztrált Macka logója
    Csatlakozott
    2008. 07. 08.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    324

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Azért nem olyan rossz az STCC-sem, főleg ha hozzád vágják ingyen. Jó sok autó, lehetne vegyes bajnokság. Én pl. szívesen mennék Volvo-val vagy Vauxhall-al.

    Én csak azt nem értem, hogy a WTCC 2008-ban, mikor izé hol volt Volvo c30?

    Szerk: Most nézem, nincs is benne Vauxhall...
    Akkor most az a kérdés, hogy a HTCM3-hoz a RACE ON kell-e majd. Mondjuk benne van a Traktor Seat és a LADA, valamint az STCC autók. Szerintem ha ezt fogjuk használni, akkor legyen vegyes-bajnokság!

  25. #75

    Re: Race On

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Azért nem olyan rossz az STCC-sem, főleg ha hozzád vágják ingyen. Jó sok autó, lehetne vegyes bajnokság. Én pl. szívesen mennék Volvo-val vagy Vauxhall-al.

    Én csak azt nem értem, hogy a WTCC 2008-ban, mikor izé hol volt Volvo c30?

    Szerk: Most nézem, nincs is benne Vauxhall...
    Brands Hatch-en indult bio c30 volvo.

Oldal: 3 / 14 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •