Oldal: 4 / 12 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (287 összesen)
  1. #76
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: GTR2 problémák

    Rakd újra a játékot.Nekem is volt hasonló és az segített!Remélem neked is fog!

    Scuderia Giudice #099#

  2. #77
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Rakd újra a játékot.Nekem is volt hasonló és az segített!Remélem neked is fog!
    Ne máááár!
    Kilépet szerverről egyből be tudtam lépni!
    Utána belépett, megint kidobott!

  3. #78
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ne máááár!
    Kilépet szerverről egyből be tudtam lépni!
    Utána belépett, megint kidobott!
    m3 packot rakd fel

  4. #79
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    m3 packot rakd fel
    ohh vazze!
    Ki az Isten gondolta azt, hogy még most is van benne GT skin frissítés!

  5. #80
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    Re: GTR2 problémák

    Üdv! nekem olyan probléma lépett fel hogy mikor belépek az online részbe és tovább a játékba, végig szaggat a program bent a szerveren is, offline semmi gond nincs. a programot ujraraktam szerverre is fölenged. tűzfal vírusirtó kikapcsolva. vmi tipp?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  6. #81
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv! nekem olyan probléma lépett fel hogy mikor belépek az online részbe és tovább a játékba, végig szaggat a program bent a szerveren is, offline semmi gond nincs. a programot ujraraktam szerverre is fölenged. tűzfal vírusirtó kikapcsolva. vmi tipp?
    megoldva, a kábelem megtört az csinálta a hülyeséget
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  7. #82

    Re: GTR2 problémák

    Helló nem tudom hogy tudtok e segíteni de én már nem bírom idegileg Leszedtem a gtr2-t . hozzá teszem Vista alatt játszanám .

    És mikor próbálom crack-ni ki ir 1 hibát hogy nincs jogosúltságom .Az az a cél mappához való hozzáférés megtagadva ablak . Üzenet : Ezen művelet végrehajtásához engedély szükséges.
    Rendszer gazda a fiók és minden engedélyezett . szóval nem tudom mi a probléma ha tudtok légyszi segítsetek . köszi

  8. #83
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg Skunk írta Hozzászólás megtekintése
    Helló nem tudom hogy tudtok e segíteni de én már nem bírom idegileg Leszedtem a gtr2-t . hozzá teszem Vista alatt játszanám .

    És mikor próbálom crack-ni ki ir 1 hibát hogy nincs jogosúltságom .Az az a cél mappához való hozzáférés megtagadva ablak . Üzenet : Ezen művelet végrehajtásához engedély szükséges.
    Rendszer gazda a fiók és minden engedélyezett . szóval nem tudom mi a probléma ha tudtok légyszi segítsetek . köszi
    ez szerintem nem az a hely ahol segíteni tudunk/akarunk annak aki max 2e Forintot nem ad ezért a játékért...

  9. #84
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg Skunk írta Hozzászólás megtekintése
    Helló nem tudom hogy tudtok e segíteni de én már nem bírom idegileg Leszedtem a gtr2-t . hozzá teszem Vista alatt játszanám .

    És mikor próbálom crack-ni ki ir 1 hibát hogy nincs jogosúltságom .Az az a cél mappához való hozzáférés megtagadva ablak . Üzenet : Ezen művelet végrehajtásához engedély szükséges.
    Rendszer gazda a fiók és minden engedélyezett . szóval nem tudom mi a probléma ha tudtok légyszi segítsetek . köszi
    ennyit tudok segíteni:
    http://cdgalaxis.hu/PC/8896/gtr-2-fi...cing-game.html
    bakker, még egy mozi se fér bele, kukoricával meg kólával
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #85

    Re: GTR2 problémák

    Sziasztok.

    Én is segitséget szeretnék kérni. Most hosszú idő után ujra felraktam a GTR2-t. Gyári cd. Felraktam az 1,1 updatet, valamint a hostfix patchet, amit a Simbin oldalán találtam. De ugyanaz a gondom, mint egy előttem irónak, látom a szervereket, de akármelyikre próbálok belépni, azt irja ki, hogy incompatible game version.

    Ötlet?

    Köszönöm.

  11. #86
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg oldjawas írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Én is segitséget szeretnék kérni. Most hosszú idő után ujra felraktam a GTR2-t. Gyári cd. Felraktam az 1,1 updatet, valamint a hostfix patchet, amit a Simbin oldalán találtam. De ugyanaz a gondom, mint egy előttem irónak, látom a szervereket, de akármelyikre próbálok belépni, azt irja ki, hogy incompatible game version.

    Ötlet?

    Köszönöm.
    Ezt feltetted?
    GTR2_Online_Patch.exe
    .

  12. #87

    Re: GTR2 problémák

    Igen. Igy is ugyanaz a helyzet. :-(

  13. #88
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    ez szerintem nem az a hely ahol segíteni tudunk/akarunk annak aki max 2e Forintot nem ad ezért a játékért...
    Pedig vannak, de pont a GTR2 esetében értelmetlen erről beszélni. Mert a 20ezer forintos kormányt, ami minimum kell a játékhoz, honnan varezolsz össze? Megaztán úgysem fog beengedni egy szerver sem.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  14. #89
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg oldjawas írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Én is segitséget szeretnék kérni. Most hosszú idő után ujra felraktam a GTR2-t. Gyári cd. Felraktam az 1,1 updatet, valamint a hostfix patchet, amit a Simbin oldalán találtam. De ugyanaz a gondom, mint egy előttem irónak, látom a szervereket, de akármelyikre próbálok belépni, azt irja ki, hogy incompatible game version.

    Ötlet?

    Köszönöm.
    Probáld ki hogy indítasz egy saját dedikált szervert és ahoz próbálj csatlakozni.

  15. #90

    Játék telepitési problémák

    Sziasztok !
    Az a gondom a játékkal, hogy telepítés közben hibát észlel ->

    "C:\GTR2\GamaData\Locations\Valencia\ValenciaMap.g tr

    An error occurad while trying to read the source file:
    The source file is coorupted

    Click Retry to try again ,Ignore to skip this file(not recommended), or Abort to cancel installation"

    Addig oké, hogy választhatom a leállítás ismét,kihagyást meg ha ki hagyom fájlt akkor nem fog működni meg felelően a játék eddig értem de mivel játszani szeretnék vele ezért rá megyek az ismét gomba és ugyan úgy kidobja ezt a hiba üzenetet és innen-től kezdve a Valencia pályától kezdve nem települ a dolog! Erdetiben si meg van játék de egyszerűen nem olvassa be a lemezt hangosan felpörög az olvasóm és nem indul el a telepítő sem ! mi lehet probléma hardveres vagy szoftveres? esetleg a dvd olvasómat kéne cserélni mert régi és oda van már . Régebben játszottam már fent volt gépen és most újra elő venném a játékot a segitséget előre is köszönöm szépen

  16. #91
    Idézet Eredetileg Adam írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !
    Az a gondom a játékkal, hogy telepítés közben hibát észlel ->

    "C:\GTR2\GamaData\Locations\Valencia\ValenciaMap.g tr

    An error occurad while trying to read the source file:
    The source file is coorupted

    Click Retry to try again ,Ignore to skip this file(not recommended), or Abort to cancel installation"

    Addig oké, hogy választhatom a leállítás ismét,kihagyást meg ha ki hagyom fájlt akkor nem fog működni meg felelően a játék eddig értem de mivel játszani szeretnék vele ezért rá megyek az ismét gomba és ugyan úgy kidobja ezt a hiba üzenetet és innen-től kezdve a Valencia pályától kezdve nem települ a dolog! Erdetiben si meg van játék de egyszerűen nem olvassa be a lemezt hangosan felpörög az olvasóm és nem indul el a telepítő sem ! mi lehet probléma hardveres vagy szoftveres? esetleg a dvd olvasómat kéne cserélni mert régi és oda van már . Régebben játszottam már fent volt gépen és most újra elő venném a játékot a segitséget előre is köszönöm szépen
    Valószínűnek tűnik az a régi meghajtó. Esetleg vizsgáld meg a lemezt is, hátha sérült. Én a harmadik lemezemet kezdtem el fogyasztani, mert rendszeresen túlpörgette a meghajtóm, és középről kiindulva sugárirányban berepedezett.

  17. #92
    Idézet Eredetileg Zoltán Almási írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínűnek tűnik az a régi meghajtó. Esetleg vizsgáld meg a lemezt is, hátha sérült. Én a harmadik lemezemet kezdtem el fogyasztani, mert rendszeresen túlpörgette a meghajtóm, és középről kiindulva sugárirányban berepedezett.


    Köszönöm a gyors választ szerintem meg nézem először megnézem másik gépen beolvassa e lemezt aztán kiderül maximum kölcsön kérek egy olvasót amíg telepítem aztán veszek is egyet

  18. #93
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Adam írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !
    Az a gondom a játékkal, hogy telepítés közben hibát észlel ->

    "C:\GTR2\GamaData\Locations\Valencia\ValenciaMap.g tr

    An error occurad while trying to read the source file:
    The source file is coorupted

    Click Retry to try again ,Ignore to skip this file(not recommended), or Abort to cancel installation"

    Addig oké, hogy választhatom a leállítás ismét,kihagyást meg ha ki hagyom fájlt akkor nem fog működni meg felelően a játék eddig értem de mivel játszani szeretnék vele ezért rá megyek az ismét gomba és ugyan úgy kidobja ezt a hiba üzenetet és innen-től kezdve a Valencia pályától kezdve nem települ a dolog! Erdetiben si meg van játék de egyszerűen nem olvassa be a lemezt hangosan felpörög az olvasóm és nem indul el a telepítő sem ! mi lehet probléma hardveres vagy szoftveres? esetleg a dvd olvasómat kéne cserélni mert régi és oda van már . Régebben játszottam már fent volt gépen és most újra elő venném a játékot a segitséget előre is köszönöm szépen
    Tegyel fel buheraltat es ha van kodod ugyanugy mukodik, mintha DVD-rol telepitetted volna.

  19. #94
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Zoltán Almási írta Hozzászólás megtekintése
    Én a harmadik lemezemet kezdtem el fogyasztani ..
    Hehe .. NO DVD crack-ről nem hallottál még????

    Scuderia Giudice #099#

  20. #95
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Hehe .. NO DVD crack-ről nem hallottál még????
    Te azzal tolod?

  21. #96
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Zoltán Almási írta Hozzászólás megtekintése
    Te azzal tolod?
    Szerintem itt elég sokan így tolják.

  22. #97
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem itt elég sokan így tolják.
    Mindíg tanul valamit az ember!

  23. #98
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Most nincs felrakva a GTR2, de mintha úgy emlékeznék, hogy az egyik patch óta nem kérte a gyári lemezt.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  24. #99
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Most nincs felrakva a GTR2, de mintha úgy emlékeznék, hogy az egyik patch óta nem kérte a gyári lemezt.
    1.1 No-cd Patch. LOL Ezentúl én is így fogom hívni.

  25. #100
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344
    Több mint egy éve nem játszottam a progival, mindent elfelejtettem, újra akartam regisztrálni a játékon belül az online részhez, de azt írja, hogy nem tudok, mert nem tud csatlakozni. Tűzfalat ki/be kapcsolgatni már próbáltam...
    Valakinek valami ötlet?

Oldal: 4 / 12 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •