Oldal: 1 / 12 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (287 összesen)
  1. #1

    GTR2 problémák

    Hello!
    Átnéztem az egész fórumot, hogy találkozott-e más is a következő problémákkal, de sehol nem találtam rá választ, így hát nyitottam ezzel kapcsolatban egy témát.
    A következő gondjaim vanna a GTR2-vel, de a GTR-ben is ugyan ezek a problémák jelentkeznek. Lehet ki is röhögtök, hogy ilyenekkel bajlódok, de piszkálja a csőrömet, hogy nem működik rendesen. Szóval:
    Az egyik problémám, hogy nem működik a duda és a kézifék, hiába állítok be rájuk gombot.
    A másik problémám, hogy más progkiban, pl. LFS, BMW M3 challenge, GTR evolution, stb. alátekerem a kormányt, nagygáz, egyes, s a verda szépen pörög körbe-körbe... a GTR-ben, meg a GTR2-ben viszont fordul egy félkört, aztán megáll, s el kezd kacsázni...
    Tudja ezekre a kérdésekre a választ?
    Ja igen, a GTR és a GTR2 is eredeti, legfrisebb patchekkel.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg JozeffE34 írta Hozzászólás megtekintése
    Hello!
    Átnéztem az egész fórumot, hogy találkozott-e más is a következő problémákkal, de sehol nem találtam rá választ, így hát nyitottam ezzel kapcsolatban egy témát.
    A következő gondjaim vanna a GTR2-vel, de a GTR-ben is ugyan ezek a problémák jelentkeznek. Lehet ki is röhögtök, hogy ilyenekkel bajlódok, de piszkálja a csőrömet, hogy nem működik rendesen. Szóval:
    Az egyik problémám, hogy nem működik a duda és a kézifék, hiába állítok be rájuk gombot.
    A másik problémám, hogy más progkiban, pl. LFS, BMW M3 challenge, GTR evolution, stb. alátekerem a kormányt, nagygáz, egyes, s a verda szépen pörög körbe-körbe... a GTR-ben, meg a GTR2-ben viszont fordul egy félkört, aztán megáll, s el kezd kacsázni...
    Tudja ezekre a kérdésekre a választ?
    Ja igen, a GTR és a GTR2 is eredeti, legfrisebb patchekkel.
    Ha jóltudom, dud és kézifék sincs a versenyautókban. Ezért nemhasználja a gtr. Ilyen két esetben van, ha lejtőn próbálkozolvele, v. menetközben. Egyébként akár hány kört lehet forogni.

  3. #3

    Re: GTR2 problémák

    Köszi a választ!
    A dudát meg a kéziféket ezek után értem, csak akkor ne tették volna a bill. kiosztásba
    A pörgés viszont fura módon sehol se megy Nekem vele...

  4. #4

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg JozeffE34 írta Hozzászólás megtekintése
    Hello!
    Átnéztem az egész fórumot, hogy találkozott-e más is a következő problémákkal, de sehol nem találtam rá választ, így hát nyitottam ezzel kapcsolatban egy témát.
    A következő gondjaim vanna a GTR2-vel, de a GTR-ben is ugyan ezek a problémák jelentkeznek. Lehet ki is röhögtök, hogy ilyenekkel bajlódok, de piszkálja a csőrömet, hogy nem működik rendesen. Szóval:
    Az egyik problémám, hogy nem működik a duda és a kézifék, hiába állítok be rájuk gombot.
    A másik problémám, hogy más progkiban, pl. LFS, BMW M3 challenge, GTR evolution, stb. alátekerem a kormányt, nagygáz, egyes, s a verda szépen pörög körbe-körbe... a GTR-ben, meg a GTR2-ben viszont fordul egy félkört, aztán megáll, s el kezd kacsázni...
    Tudja ezekre a kérdésekre a választ?
    Ja igen, a GTR és a GTR2 is eredeti, legfrisebb patchekkel.
    Ha driftelni akarsz, az eredeti beállitások erre alkalmatlanok.Hangold be a fútóművet.
    Duda. Nagy túra autóknál(legalább is a verseny változatoknál) nagyon nem jellemző.
    Kézifék. Mint a forma 1-ben.
    Az LFS inkább széria közeli autókkal zajlik(legalább is azokra hasonlit). BMW M3 chall.. szintén.A GTR EVoban a GTR Pro , Radical stb. tehát a kökemény pálya autóknál szintén nincs kézifék. A miniknél, wtcc gépeknél és a széria közeli gépeknél van.

  5. #5

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg JozeffE34 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ!
    A dudát meg a kéziféket ezek után értem, csak akkor ne tették volna a bill. kiosztásba
    A pörgés viszont fura módon sehol se megy Nekem vele...
    A program tudja, és vannak hozzá modok ahol a verdákon van.

  6. #6
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: GTR2 problémák

    Driftelni egész jó lehet pl. Lambo-val a megfelelő beállítások mellett persze. Amúgy gyakorolni kell egy kicsit mire összejön, de nekem már verseny közben is megy Éppen ezt tárgyaltuk tegnap éjjel Ventrin a verseny után.

    Áááááá szét unom az agyam ma semmi sem történtik dolgozóban vagyok egész nap, de még szinte semmit sem csináltam, pedig már az összes oldalt amit szoktam átnéztem

  7. #7

    Re: GTR2 problémák

    Értem. Akkor megpiszkálom a futóművet...

  8. #8
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: GTR2 problémák

    felkeltetted az érdeklődésemet, így kipróbáltam arsr-el a mad maxezést. A setupot felrakom, tök jól lehet nyomni vele!
    sztem hasonló beállításokkal másik kocsit is meg lehet bolondítani!
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  9. #9

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg JozeffE34 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ!
    A dudát meg a kéziféket ezek után értem, csak akkor ne tették volna a bill. kiosztásba
    A pörgés viszont fura módon sehol se megy Nekem vele...

    • Kapcsold ki az ABS-t TCS-t, mindent, akkor forogni fog. - meg sem tudod fogni a 6-700 lóerőt
    • duda, és kézifék egyes MOD-okban működik...


    ...mire beírtam, látom, ezren megválaszolták :S
    Utoljára módosította: meduzatomi; 2009. 03. 17. 23:34. Indoklás: nem olvastam az összes hozzászólást...

  10. #10
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389

    Re: GTR2 problémák

    Sziasztok!

    Mi lehet a probléma? A játék indításakor ez a hibaüzi fogad:
    Csatolt képek Csatolt képek

  11. #11
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg toto92 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Mi lehet a probléma? A játék indításakor ez a hibaüzi fogad:

    vedd meg eredetibe az a probléma
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  12. #12
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    vedd meg eredetibe az a probléma
    Meg van véve, itt virít a doboza a polcon lassan két éve.

  13. #13
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg toto92 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Mi lehet a probléma? A játék indításakor ez a hibaüzi fogad:
    Biztos feltetted az 1.1-es patchet es az nem engedi ilyenkor tovabb. Van olyan hogy gtr2 noCD na ezt kell meg feltenned es maris jo lesz!

  14. #14
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos feltetted az 1.1-es patchet es az nem engedi ilyenkor tovabb. Van olyan hogy gtr2 noCD na ezt kell meg feltenned es maris jo lesz!
    Meg fogom nézni. A nagyon vicces az, hogy régebben már fent volt az 1.1 és semmi baj nem volt vele. Aztán meghülyült a progi, újraraktam, de arra már nem emlékszem, hogy felraktam-e az 1.1-et.

  15. #15
    Szabó Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Város
    Vértesszőlős
    Üzenetek
    16

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg toto92 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Mi lehet a probléma? A játék indításakor ez a hibaüzi fogad:
    őőőő Emulátort talál, vagyis Daemon toolst. Ez a GTR2 védelme, ha érzékeli hogy benne van a CD kép a virtuális meghajtóba akkor nem engedi elindítani. Én is meglepődtem (amugy nekem is eredeti), csak ki kellett venni a CD-képet a Daemonból. Ennyi.
    De ha akarsz akkor tölts le hozzá noCD Cracket. Akkor nem ellenőriz CD-t és bukta a védelemnek.
    Utoljára módosította: Szabó Roland; 2009. 05. 22. 23:26.

  16. #16
    Szabó Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Város
    Vértesszőlős
    Üzenetek
    16

    Re: GTR2 problémák

    Sziasztok!

    A kérdésem: Hogy tudom beletenni a saját szerelőcsapatomat a játékba?
    Már mindenhogy próbáltam, ahogy logikusnak láttam.
    Amúgy a 2004-es ForceOne Festina Viper kasznira festettem, és annak a pitcrew-ja kék (PITCREW_BLUEWHITE.DDS) , ha én ezt átfesteném és ugyanezen a néven beraknám a csapat mappájába, akkor működnie kéne.... a szélvédő banner, a ruházatom, a bukókeret, stb. ezek így működtek.
    Valamit ott a .CAR fájl PITRGROUP sorában kell megbütykölni? Kérlek segítsetek! Kösz!

  17. #17

    Re: HGTLM4 - Ötletelés

    Sziasztok. Sajna nem találom a megfelelő topicot.
    Segítségre lenne szükségem. Serveren van a GTR2, de lövésem sincs, hogy állítsak be modot, illetve egyébb dolgokat. Ha esetleg valaki tudja hogy kell, és segítene, az MSN címem speed2006@windowslive.com
    Előre is köszi. Géza

  18. #18
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: HGTLM4 - Ötletelés

    Idézet Eredetileg figlarg írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Sajna nem találom a megfelelő topicot.
    Segítségre lenne szükségem. Serveren van a GTR2, de lövésem sincs, hogy állítsak be modot, illetve egyébb dolgokat. Ha esetleg valaki tudja hogy kell, és segítene, az MSN címem speed2006@windowslive.com
    Előre is köszi. Géza
    átirányítottalak ide, ahova először tetted az egy másik szimulátorról szóló topic volt, itt talán tudnak neked segíteni.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  19. #19

    Re: GTR2 problémák

    Sziasztok. Lenne gy nagy gondom. Mivel itt nem férünk be anyian ahányan lennénk, de át akarunk térni rFucktorról GTR2-re, béreltünk egy szervert. Az 1.1-es fut rajta. amit mi is feltettünk. Amikor be akarunk lépni verzió hiba miatt nem enged fel. A másik amit nem tudunk, hogy hogyan tudunk modot, illetve pályát váltani. Alapból meg a semi-pro fut, amit szimulációra kéne állítanunk. Ha esetleg tudna valaki segíteni nagyon megköszönnénk.
    MSN: speed2006@windowslive.com

  20. #20

    Re: HGTLM4 - Ötletelés

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    átirányítottalak ide, ahova először tetted az egy másik szimulátorról szóló topic volt, itt talán tudnak neked segíteni.
    Köszi. eredetileg ide akartunk nevezni a HGTR-be, csak 11 ember sok lett volna egyszerre.

  21. #21
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGTLM4 - Ötletelés

    Idézet Eredetileg figlarg írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi. eredetileg ide akartunk nevezni a HGTR-be, csak 11 ember sok lett volna egyszerre.
    Hogy lett volna sok, volt már itt 90 gtr-es is egyszerre
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #22

    Re: HGTLM4 - Ötletelés

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy lett volna sok, volt már itt 90 gtr-es is egyszerre
    Jogos! Minél többen vagyunk, annál jobb!

  23. #23

    Re: HGTLM4 - Ötletelés

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy lett volna sok, volt már itt 90 gtr-es is egyszerre
    Mi benne lennénk Eddig DTM-eztünk, meg WTCC. illetve most F1. Persze segítségek nélkűl. Csak hát sajna, személyes ellentétek voltak. Amibe minket is belekevertek. És inkább kiléptünk. Voltun már fent a serveren. kipróbáltuk. tetszett is. Gondolom nem 90 versenyző volt egyszerre a pályán.

  24. #24
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: 90 versenyző

    Idézet Eredetileg figlarg írta Hozzászólás megtekintése
    Mi benne lennénk Eddig DTM-eztünk, meg WTCC. illetve most F1. Persze segítségek nélkűl. Csak hát sajna, személyes ellentétek voltak. Amibe minket is belekevertek. És inkább kiléptünk. Voltun már fent a serveren. kipróbáltuk. tetszett is. Gondolom nem 90 versenyző volt egyszerre a pályán.
    Igen, illetve nem. Lásd a Szabályzat "Prekvalifikáció" pontját:

    "Amennyiben a futamra 25-nél több versenyző nevez, akkor a bajnoki futam két szerveren (A-futam és B-futam illetve szükség esetén C-futam) kerül lebonyolításra. Ebben az esetben az A-futam maximális létszáma 25 főben, míg a B-futam minimális létszáma 6 főben van meghatározva. Így 25 fő feletti létszámnál minimum az utolsó 6 versenyző a B-futamban kell részt vegyen.
    Az A-futamban az indulás joga 107%-hoz van kötve, azok a pilóták akik a prekvalifikációs 1. időhöz képest 107%-on kívül vannak, csak a B-futamon indulhatnak!"


    http://www.gtr-masters.hu/rules/hgtrm
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #25
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389

    Re: GTR2 problémák

    Idézet Eredetileg Szabó Roland írta Hozzászólás megtekintése
    őőőő Emulátort talál, vagyis Daemon toolst. Ez a GTR2 védelme, ha érzékeli hogy benne van a CD kép a virtuális meghajtóba akkor nem engedi elindítani. Én is meglepődtem (amugy nekem is eredeti), csak ki kellett venni a CD-képet a Daemonból. Ennyi.
    De ha akarsz akkor tölts le hozzá noCD Cracket. Akkor nem ellenőriz CD-t és bukta a védelemnek.
    Thx, ez tegnap megoldás volt. De csak akkor, ma már ugyan ezt játssza, pedig nincs cd kép mountolva. Azt hiszem noCD peccs lesz belőle, remélem úgy is tudok rendesen multizni.

    UPDATE: No, újraraktam az egészet, felment az 1.1-es peccs, és most működik (kopp-kopp), és a jelek szerint a multiból se vág ki csalás miatt.
    Utoljára módosította: toto92; 2009. 07. 27. 14:11. Indoklás: Megoldódott a probléma

Oldal: 1 / 12 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •