Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8
Találatok: 176 - 177 (177 összesen)

Téma: Ritkaságok!!

  1. #176
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Mai szemmel fura látni (még mindig) hogy ekkoriban még mennyire nem gondoltak a biztonságra.

    Am itt sem vezettem még, pedig ez is a britek egyik ikonikus pályája, mint Silverstone, Brands Hatch, Donington vagy Snetterton. Tényleg, most el is terveztem hogy feltelepítem az összes szigetországi klasszikust, tehát ezt, Thruxton-t, Castle Combe-t meg Knockhill-t is aztán meg csapatok rajtuk egy jót először 65-tel, aztán hogy növeljem az izgalmakat 67-tel is
    Anno én is elkezdtem egy F2 UK sorozatot (még az 1969 Advanced Trainer korszakban). Nagyon jó kis pályák ezek. Thruxton az egyik kedvencem. Az se sokat változott az évtizedek alatt
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #177
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Anno én is elkezdtem egy F2 UK sorozatot (még az 1969 Advanced Trainer korszakban). Nagyon jó kis pályák ezek. Thruxton az egyik kedvencem. Az se sokat változott az évtizedek alatt
    Hát nem, de ezek nem is szoktak Talán csak Snetterton a kivétel, nem is tetszik igazán a jelenlegi vonalvezetése.

    Knockhill meg nincs is GPL-re, miért nem szóltál?



Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •