Találatok: 1 - 6 (6 összesen)
  1. #1

    Thrustmaster F1 FFB eladó lehetőleg szimusnak :)

    Sziasztok,

    Szóval van nekem egy féltveszeretett Thrustmaster F1 FFB-m. Amit - kihasználatlanság okán - szeretnék olyasvalakinek eladni, aki tudja, hogy ez micsoda, és tisztában van a kvalitásaival. Tényleg semmi baja, és tényleg nagyon jó kormány, csak nekem ezen kívül is van három, és mostanság alig van időm szimulátorozni, annak meg semmi értelme, hogy itt porosodjék.



    Ha valaki nem ismerné, ez volt a Thrustmaster válasza anno a Logitech MOMO-ra (nem a Racing-re). Abszolút prémium szint, alu tengely, ipari csapágyak, ékszíjas (!!) erőátvitel, így nagyjából nulla holtjáték és nagyon finom felbontású effektek (a G25 erőben veri, de FFB felbontásban sehol nincs tőle). 28 centis kormány átmérő (1:1-ben a 2001-es Ferrari kormány replikája), temérdek mennyiségű gomb (ami nem rossz, ugye Logitech-esek? ), vaskos alumínium paddle shifter és van hozzá két analóg kar hátul, szintén alumíniumból. Ezek viszont egyazon tengelyen vannak, mint a pedálok. Én úgy használtam, hogy a G25 (illetve amikor az még nem volt, a MOMO) pedálszettjével, így volt analóg kupplungom az F1 játékokban, pont ott, ahol lenniük kell. Vigyáztam rá, bármilyen hihetetlen, időről-időre szétkaptam, kitisztítottam, átkentem horrordrága kenőzsírral (hajtástechnikai családi vállalkozásunk van).

    Irányára 19e forint. Megvan az eredeti doboza és kézikönyve, plusz van hozzá elég sok pótalkatrész (megvettem egy ugyanilyen, de szétcseszett kormányt), amire soha nem lesz szükség, de azért jó, ha van.

    Tényleg szép állapotban van, még a gumírozás is újszerű (be volt bugyolálva bandázzsal). A pedálokat tuningoltam, a fékpedálba kemény rugó került és ennek megfelelően meg lett erősítve a talprésze is.

    Kérlek titeket, hogy hintsétek szimulátoros berkekben, nem szeretném, ha a Vaterán kötne ki. Telszámom (így a legegyszerűbb) 30/491-2445.

    Üdv,
    Endre

    Ui: képet tudok küldeni emailben.

  2. #2

    Re: Thrustmaster F1 FFB eladó lehetőleg szimusnak :)

    Áttenné ezt egy admin az adok-veszek rovatba? Köszi!

  3. #3
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: Thrustmaster F1 FFB eladó lehetőleg szimusnak :)

    huh..csak sikerült ez az átmozgatás
    ritkán művelek ilyet...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #4
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Thrustmaster F1 FFB eladó lehetőleg szimusnak :)

    Hát az én Thrustmaster Enzo-mon nem hogy "nagyon finom felbontású effektek" lennének, hanem kimondottan fos az FFB.
    Az nem hogy segítene, hanem rettenetesen hátráltat...
    Abban csak 1 motor van, talán ez a gond... (Sajnos más 1 motorost még nem próbáltam.)

    Ha ezt pár hónappal előbb írtad volna... Most már G25-re hajtok. Asszem.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #5

    Re: Thrustmaster F1 FFB eladó lehetőleg szimusnak :)

    Sziasztok!

    Megtudnátok mondani nekem, hogy ez a kormány milyen adaptert használ. Sikerült egy ilyet szereznem, de adapter az nincs hozzá. Ha tudnám, hogy 220V/x voltos és y amperórás kell hozzá akkor betudnék talán szerezni egyet hozzá vagy esetleg másik Thrustmaster kormány adapterével is tudnám üzemeltetni.
    Remélem van valaki akinek van a közelében ilyen eszköz.

    Köszi előre is!

  6. #6
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19

    Smile

    Szia, meg van még?

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •