Találatok: 1 - 9 (9 összesen)
  1. #1
    Gerhát Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70

    Logitech Momo Racing

    Sziasztok,

    olvastam sok helyen hogy hogyan lehet a gáz vagy fékpedál problémákat javítani de lehe hogy inkább eladnám a kormányom minthogy ilyennel bajlódjak, régóta akarok venni egy G25-t. Most ott tartok hogy garanciális okok miatt van 2db Momo Racing-em is, mindkettőnél a fék vagy gázpedált kellene javítani mert vagy ugrál vagy nem adja ki a 100%-ot.

    Szerintetek javítható? Ha igen kell valakinek 2 teljes szett? Akit érdekel írjon a gaborgerhat@freemail.hu-ra

  2. #2
    Szabó József Regisztrált Tailor02 logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    485

    Re: Logitech Momo Racing

    Sziasztok!

    (Momo)

    Egy hete küszködök egy problémával.
    Az eset : ha valaki megüti kanyarvétel közben az autót ,vagy én ütöm meg kanyarvétel közben ,a kormány úgy marad.
    Olyan a szindróma ,mikor a bicajon elferdül a kormi. Egyenesen megyek de az el van fordítva , és mint a bicajnál fal melett vissza tudom állítani ,vagy egy erősebb rántással a másik oldalra.
    Ezt mindíg csak bal oldalra csinálja.

    Ez fizikális vagy driveres probléma?
    Orvosolható-e?

  3. #3
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: Logitech Momo Racing

    Régebben volt egy ilyen problémám nekem is, na nem nagy mértékben, de néhány fokos elfordulás érezhető volt a kormányon középállásban nem egyezett a játékkal. Ezt tudtam orvosolni, de sajnos a progira nem tudok nevet mondani, mert nekem a végén már kb 10 ilyen kis segédprogram volt fenn, hogy tudjam tartani a tempót a többiekkel (nekem a gázállás is csökkent 80%-ra a végére, mert eltört a rugó és nem volt meg a teljes útja a pedálnak). Ettől függetlenül amíg nem tudtam rovosolni a problémát úgy oldottam meg, hogy nem értem hozzá senkihez Amikor mégis akkor egy lassú kanyarban eltekertem a kormányt rendesen és onnan már a középállás újra jó volt.

  4. #4
    MOMO kormányon 6 gomb van (piros), azt szeretném megkérdezni hogy miket érdemes beállítani rá?Verseny közben nekem ugyanis a billentyűzet nem elérhető, a kormányt csak így tudom felrakni az asztalra.

  5. #5
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    MOMO kormányon 6 gomb van (piros), azt szeretném megkérdezni hogy miket érdemes beállítani rá?Verseny közben nekem ugyanis a billentyűzet nem elérhető, a kormányt csak így tudom felrakni az asztalra.
    Hát azt el tudom mondani én, hogy csinálnám:
    Jobbra nézés, balra nézés, pit request, pit limiter, lámpa és bár ez bonyolultabb, de profilerrel megoldható: TAB
    Végezetül pedíg ha tetszik ez a hobbi akkor cseréld le DFGT-re vagy G25/27-re Ég és föld a különbség.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 03. 22. 07:45.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  6. #6
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Hát azt el tudom mondani én, hogy csinálnám:
    Jobbra nézés, balra nézés, pit request, pit limiter, lámpa és bár ez bonyolultabb, de profilerrel megoldható: TAB
    Végezetül pedíg ha tetszik ez a hobbi akkor cseréld le DFGT-re vagy G25/27-re Ég és föld a különbség.
    Milyen MOMO-d van, Force vagy Racing Force?

  7. #7
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen MOMO-d van, Force vagy Racing Force?
    MOMO Racing Force

    MOMO

  8. #8
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    MOMO Racing Force

    MOMO
    Ezt nem ismerem, nem tudom az enyém Force, ezt biztosan nem cserélném le, ha nem muszály

  9. #9
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem ismerem, nem tudom az enyém Force, ezt biztosan nem cserélném le, ha nem muszály
    Ez jó cucc, ilyenem nekem is volt. Viszont a fekete momo csak egy gyenge utánzat. Sajnos nincs csapágyazása, igy egy állandó csillapitás van rajta amitől tekerni is nehéz, és a force feedback sem érezhető, ráadásul idővel kikopik és lötyög a tengely.

    Piros momonak ezzel szemben jó golyós csapágyazása van, tele van fém alkatrészekkel, ettől sokkal precízebb az egész, a force feedback tisztán érezhető. Minőségi benyomást kelt és maximálisan megbízható, de végül 8 év után eltört a tengely. Mostmár nem cserélném vissza a G25 után , de tény hogy nagyon szerettem.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •