Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (108 összesen)

Téma: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

  1. #51
    Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 04.
    Város
    Ózd
    Életkor
    41
    Üzenetek
    166

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Idézet Eredetileg Danielmagua írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem tavaly nyáron volt ilyen problémám a Pannónia ring tesztversenyen. Túlmelegedett a kártya, mióta leveszem a ház oldalát versenyek előtt nincs ilyen probléma. Szvsz a hűtéseddel lesz a baj!
    Kösz az ötletet, majd megnézem, de szerintem nekem nem melegedik fel annyira. A házam is nagy, nem zsúfolt jó a hűtése is, és a vga-n is jónak mondható a hűtés, de azért nem kizárt hogy ez a baj.

  2. #52
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Szép lenne ha ez a szegély lett volna...
    Megnéztem a replayt és ezerrel csúszol belém és tovább is tolsz.
    Arról nem is beszélve hogy azért érezni a különbséget a szegélyen való megcsúszás meg aközött amikor hirtelen jön egy ütés hátulról-oldalról. Majd meglátjuk a szerver replayt, remélem egyértelmű lesz mert nagyon nem esett jól.
    Megnéztem a szerver replayt. Qrvára kilöktelek! Nagyon sajnálom, természetesen a büntit meg fogom érdemelni!!!

  3. #53
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem a szerver replayt. Qrvára kilöktelek!
    Nagyon sajnálom, természetesen a büntit meg fogom érdemelni!!!
    Elhiszem hogy sajnálod, de az a helyzet hogy én nem vagyok egyelőre "élmenő" mint pl te, végre van egy pálya ahol van esélyem 10be vagy még kicsit előbbre jutni erre jössz te és az első kanyarban tönkrevágod a versenyt. Erre kapsz majd egy uccsó rajthely büntit ahonnan megint jöhetsz előre akár ugyanilyen eszközökkel. Nem veled van a bajom, de itt valami nem jó így...
    Talán nem uccsó rajthely büntit kéne adni vagy box áthajtást ileynkor mert abból megint az lesz hogy egy gyors pilóta kerül a mezőny végére amin keresztül fog valahogy jutni és ez nem először szül problémát.

  4. #54
    Mágori Dániel Regisztrált Danielmagua logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 29.
    Város
    Makó
    Életkor
    39
    Üzenetek
    236

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Idézet Eredetileg Jac írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz az ötletet, majd megnézem, de szerintem nekem nem melegedik fel annyira. A házam is nagy, nem zsúfolt jó a hűtése is, és a vga-n is jónak mondható a hűtés, de azért nem kizárt hogy ez a baj.
    Nálam még az is probléma lehetett, hogy be volt porosodva a hűtése elég keményen. Persze ezt csak az új videókártya beszerelésénél vettem észre. Fújd ki kompresszorral(van ilyen sűrített levegős flakon, de a legegyszerűbb benzinkútnál a kerékfújó[ingyen is van ]).
    Utoljára módosította: Danielmagua; 2009. 01. 19. 00:40.

  5. #55
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Elhiszem hogy sajnálod, de az a helyzet hogy én nem vagyok egyelőre "élmenő" mint pl te, végre van egy pálya ahol van esélyem 10be vagy még kicsit előbbre jutni erre jössz te és az első kanyarban tönkrevágod a versenyt. Erre kapsz majd egy uccsó rajthely büntit ahonnan megint jöhetsz előre akár ugyanilyen eszközökkel. Nem veled van a bajom, de itt valami nem jó így...
    Talán nem uccsó rajthely büntit kéne adni vagy box áthajtást ileynkor mert abból megint az lesz hogy egy gyors pilóta kerül a mezőny végére amin keresztül fog valahogy jutni és ez nem először szül problémát.
    Semmilyen rendszer/szabály nem adja vissza a helyezésed.
    Balesetek mindig vannak élőben is, és ott még büntit se kapnak érte...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  6. #56

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Nekem is ez van néha, pont ma is elöjött versenyen megállt a kép és a hang. Reseteltem.

  7. #57
    Szedlár István Regisztrált Shoma12 logója
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    37

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Nem,hanem ugy pakolod vissza 6 bol 2 be,hogy rommá forogja magát akocsi.
    A másik,hogy versenyre 3-4000 el leljebb kell venni a fordulatszámot a maxhoz képest.
    Ez a kettö hiánya elég hogy megadja magát a motor.
    Ezért kell verseny setup is,nemcsak prekval setup.
    Soha nem pakolom úgy vissza a fokozatokat, totál másfajta fokozatkiosztást használok. Nem ma kezdtem ezt az egészet. És sosem prekval setupot csinálok, mindig 20-30 literrel gyakorlok. És lejjebb is volt véve a fordulatszám is. Egyéb ötlet?

  8. #58
    Mágori Dániel Regisztrált Danielmagua logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 29.
    Város
    Makó
    Életkor
    39
    Üzenetek
    236

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Idézet Eredetileg Shoma12 írta Hozzászólás megtekintése
    Soha nem pakolom úgy vissza a fokozatokat, totál másfajta fokozatkiosztást használok. Nem ma kezdtem ezt az egészet. És sosem prekval setupot csinálok, mindig 20-30 literrel gyakorlok. És lejjebb is volt véve a fordulatszám is. Egyéb ötlet?
    Érdekes a kérdés! Ugyanazzal a seuppal Taky kocsija meghalt az enyém nem, pedig a versenyben szinte végig nyomni kellett ahogy a csövön kifért. A visszaváltásokkal vigyáztam az tény de Taky is vigyáz vele nagyon. Én egyértelműen a visszaváltásokkal magyaráznám a dolgot. Lehet. hogy üzemi hőfokon kellene tartani a motort. Nem 110 és nem is 80-85 fokon.

  9. #59
    Gyurcsánszky András Regisztrált enzodasilva logója
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    67

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Valaki hivatalosan is meg tudja erősíteni, hogy mi történt az esetemben? Kiszavazásra gyanakszom.

    Légyszi válaszoljatok!

  10. #60
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Idézet Eredetileg enzodasilva írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki hivatalosan is meg tudja erősíteni, hogy mi történt az esetemben? Kiszavazásra gyanakszom.

    Légyszi válaszoljatok!
    Amióta itt versenyzek még nem volt rá példa hogy valakit kirúgtakvolna a szerverről.

  11. #61
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    B rulez.
    És mégiscsak sikerült befejezni egy versenyt. Remélem most ez a széria kezdődött el.
    A versenynek 0 készülés, és 1h setupolással sikerült nekivágni. A setup ennek megfelelően elég instabil lett így hibákkal többet vesztettem mint amit a tiszta körökben nyertem. Szedlár Istvánt sikerlült kilökni, elég szépen elfékeztem magam. Sajnálom. Miután visszangedtem, sikerült ismét a mezőny végére hozni magam. Aztán Gusztit is szépen lekocoltam ugyan ott. Bocsi. Aztán jöttek a hibák is, még féltávnál is találtam olyan helyeket a pályán ahol nem szerette a gázadást. Ehhez képest a 9. hely kifejezetten jó lett.

  12. #62
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Iszonyatosan érdekes versenyen vagyok túl annak ellenére, hogy csak estem keltem az elején. Volt, hogy a rajtnál közre vett két ferka.... pfff nem kellemes érzés. Aztán később egy visszatérő RS szivatott meg, mert olyan lassan ment a pályára való visszatérése után amit nem tudtam megoldani és inkább kihúztam....... Aztán ennek következtében sérült kocsival ugyanott a másik oldalt is meglátogattam
    Sikerült egy kollégával is összeakadni amiből természetesen ugyanott kavicságyas látogatás lett...... Szörnyű érzés, mert simán hoztam volna a Top5-öt. Igaz nem setupoltam, hétfőn futottam még az A szerveres időmet. És sikerült, mert bekerültem. 7. lettem a végén, de nem tudom, valahogy sokkal több volt benne....

  13. #63
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    a szezonom lerosszabb rajthelyét hoztam kvalon, aminél már csak a rajt sikerült gyengébbre, kettővel előttem beragadót balra, a fűbe kerültem, pár helyet buktam is, de igy utólag már nem bánom, látva az első kanyaros tarolást. maga a verseny szintiszta küzdelmet hozott, nagyon korrekt volt mindenki, akivel összeakadtam, elsősorban Mágori Danival csatáztam, szinte végig a futamon(ha jól emlékszem 4szer előzött meg), de a többiek is szépen mentek, nagyon élveztem, kösz mindenkinek.

  14. #64
    Szecsei Gergely Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 07. 26.
    Üzenetek
    6

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Szinte azonos Setuppal mentünk Shomával, az én autómban csak az utsó körben szállt el a motor, de verseny 98%-ban padlón mentem.
    És nekem a fordulat szám is maxon volt.

  15. #65
    Szecsei Gergely Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 07. 26.
    Üzenetek
    6

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Az azért jelentkezhetne akivel csatáztam egy jót, de a célegyenes végén egyenesre vette a kanyart hogy telibe verhessen!!!

  16. #66
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Időmérő:

    Igyekeztem az elején koncentrálni a jó időre, mert a héten nem igazán teszteltem az autót, így az időmérő utolsó harmadára versenybeállítást terveztem tesztelni.
    Már az első körökben sikerült 1,30 legelejét futni, amire még ráfejeltem 1 tizedet, így meglett az 1,29-es idő. Jöhetett a verseny beállítás tesztelése!

    Verseny:

    Kicsit furcsállottam, hogy "csak" a 4. helyről indulok és a Fehér Zoltán, Sziráczki Balázs Ferrari duós és közém Rácz Ádám befurakodott! Azt hittem, valami BUG, de a végén kiderült, hogy Ádám az utolsó pillanatban néhány századdal megvert időmérőn és így Ö lett a leggyorsabb Porsche-s!
    Az állórajt Nekem speciel előny, mert a saját ligánkban(HRC) csak állórajtok vannak, így nem volt nagy izgalom, jött is a jó rajt.
    Sziráczki Balázs beragadt előttem rajtnál, így kikerülve siettem az időközben a T1-hez érkező Fehér Zoli - Rácz Ádám kettős után, akik a pozicióért harcolva lassabb ütemben tudták venni a T1-et, míg Én lendületből jöttem, így a T2-höz érve mindkettőjüket megelőzve átvettem a vezetést.
    Ezután jött az amiért érdemes itt versenyezni. 45 percen keresztül a Fehér - Sziráczki - Rácz triumvirátusal karöltve folyamatos előzések, párharcok csatákban volt részem olyan korrekt szinten, hogy le a kalappal!
    Kicsit lassabb voltam náluk, de a pálya adotságaiból kifolyólag nem találták a fogást rajtam jó darabig, majd elsőként Sziráczki tudott elmenni és innen nem volt pardon, a többiek is keményen támadtak. Egy darabig még bírtam, de Fehér és Rácz is leelőzött. Ádámot még sikerült visszaelőznöm a bokszkiállás előtt, de a két ferraris nagyon meglépett.
    A boksz rendben lement, de a jobb taktikának köszönhetően Rácz Ádám elém, viszont Fehér Zoli mögém került!
    Időközben Szabó Jácint is beszált a partyba, és Ő is megelőzött.

    A 3. helyen autóztam, amikor a motor feladta a további küzdelmeket, így feladni kényszerültem a futamot! (Soha nem hagyott még cserben a Porsche, ez volt az első, hogy kilehelte a lelkét)

    Ettől függetlenül nagyon jó érzésel keltem fel a gép elől, mert végre újra átélhettem azt, amiért már évek óta a Masters szervertagja vagyok!

    Köszönöm srácok a futamot!

  17. #67
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Életkor
    41
    Üzenetek
    552

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Idézet Eredetileg GARY írta Hozzászólás megtekintése
    Az azért jelentkezhetne akivel csatáztam egy jót, de a célegyenes végén egyenesre vette a kanyart hogy telibe verhessen!!!
    Nézzd meg a visszajátszásban, hogy ki volt az.

  18. #68
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Idézet Eredetileg Shoma12 írta Hozzászólás megtekintése
    Soha nem pakolom úgy vissza a fokozatokat, totál másfajta fokozatkiosztást használok. Nem ma kezdtem ezt az egészet. És sosem prekval setupot csinálok, mindig 20-30 literrel gyakorlok. És lejjebb is volt véve a fordulatszám is. Egyéb ötlet?
    Kuplungod ha ki volt kapcsolva (F9) az is kinyirhatja. Illetve volt par hepehupas resz, ahol a levegobe emelkedhet a hatso kerek es akkor is kiugrik pirosba a fordulatszam.
    Valamint az is lehet, hogy eleve mondjuk 80%-os motorral indultal....

  19. #69
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Idézet Eredetileg Danielmagua írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes a kérdés! Ugyanazzal a seuppal Taky kocsija meghalt az enyém nem, pedig a versenyben szinte végig nyomni kellett ahogy a csövön kifért. A visszaváltásokkal vigyáztam az tény de Taky is vigyáz vele nagyon. Én egyértelműen a visszaváltásokkal magyaráznám a dolgot. Lehet. hogy üzemi hőfokon kellene tartani a motort. Nem 110 és nem is 80-85 fokon.

    Én a hűtést mindig maxra rakom! Nem tudom mi értelme van spórolni vele amikor semmit nem számít! Egy tizeddel nem leszel se lassabb se gyorsabb, aki ennek ellenére még is kisebbel megy az magára vessen!
    Én mindig maxra kitolom a fordulatot, persze visszaváltásnál vigyázok mindig és nem k**om vissza egyből 4-be meg 3-ba! Most is talán 2-3%-ot esett a moci életereje, pedig pörgettem és toltam neki!
    Érdekes, mert nekem talán 20-25 versenyenként adja meg 1szer magát a motor, de akkor is azért mert kicsúszok és lemegy 90-ről 60-ra és utána nem bírja végig.
    Egyedül a 3órás spa ami kritikus, de ott is talán 10-12%-ot esett csak.
    Szóval szerintem elég egyszerű a képlet....

  20. #70
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Kuplungod ha ki volt kapcsolva (F9) az is kinyirhatja. Illetve volt par hepehupas resz, ahol a levegobe emelkedhet a hatso kerek es akkor is kiugrik pirosba a fordulatszam.
    Valamint az is lehet, hogy eleve mondjuk 80%-os motorral indultal....

    Most komolyan gyorsabb a kocsi vagy mit számít ha kikapcsolom a kuplungot?
    Sokan csinálják de én még nem jöttem rá a jótékony hatására, de biztos bennem van a hiba.

    Valaki fejtse ki ezt nekem mert komolyan érdekel!
    Köszi!

  21. #71
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Idézet Eredetileg enzodasilva írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki hivatalosan is meg tudja erősíteni, hogy mi történt az esetemben? Kiszavazásra gyanakszom.

    Légyszi válaszoljatok!
    Ne parazz. Soha nem volt ilyen eset. Max. szoban figyelmeztetjuk az illetot hogy laggol vagy ilyesmi es magatol kilep. Itt mindenki figyel mindenkire, mert egy jo kis tarsasag vagyunk.

  22. #72
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan gyorsabb a kocsi vagy mit számít ha kikapcsolom a kuplungot?
    Sokan csinálják de én még nem jöttem rá a jótékony hatására, de biztos bennem van a hiba.

    Valaki fejtse ki ezt nekem mert komolyan érdekel!
    Köszi!
    Egyenes palyakon lehet valamivel gyorsabb ... de zabalja a motort... Fekezesnel ha ugyes vagy, akkor segithet de tok veszelyes.

    Szoval probald ki.. 1-2 tizednel nem jelent tobbet de veszelyes menet kozben lenyulkalni. Egyszerubb mar akkor kuplungos kormannyal.

  23. #73
    Szecsei Gergely Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 07. 26.
    Üzenetek
    6

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Valaki fel tudná rakni a futam replayet? Nálam, ki volt kapcsolva.

  24. #74
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Többet vártam ettől a versenytől tulajdonképpen senkivel nem voltam partiban .... kimentek előlem a boxba vagy kiestek. Szinte egyedül csak Nandóval meccseltem, a végén szerettem volna megkaparintani tőle a "hihetetlen" 18. helyet de az sem sikerült. Talán még ha van egy pár kör.....
    A király nem Elvis volt...

  25. #75
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGTRM 6 NGT A1Ring 09/01/18

    Idézet Eredetileg GARY írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki fel tudná rakni a futam replayet? Nálam, ki volt kapcsolva.
    http://www.gtr-masters.hu/index.php?...oad&cat=replay

    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •