Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (168 összesen)

Téma: GTR Probléma

  1. #76

    Re: GTR Probléma

    Koszi Andras, sokat segitettel!
    Balikó Attila

  2. #77

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg atyka írta
    Koszi Andras, sokat segitettel!


    Sajnos segiteni nemtok, de legalább nem ártottam :P

  3. #78
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: GTR Probléma

    HELP!!!!
    Nekem is azrakszik a GTR!!! Most kezdtem volna egy új bajnokságot offline módban...és ahogy töltené be az első versenyt (barcelona) a töltés 3/4-énél egyszerűen kilép a játékból . Ami a poén....szimpla versenyt sem tudok menni bizonyos pályákon -barcelona köztük van.ű, viszont "training"-et az összesen tudok. Nekem van egy sanda gyanúm, hogy az 1.5 patch zavar be de rendesen...a telepítéséig ugyanis ment minden rendesen. Ha valaki találkozott ilyennel...HELP I NEED SOMEBODY...HELP!!!!

  4. #79
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg AmPet írta
    HELP!!!!
    Nekem is azrakszik a GTR!!! Most kezdtem volna egy új bajnokságot offline módban...és ahogy töltené be az első versenyt (barcelona) a töltés 3/4-énél egyszerűen kilép a játékból . Ami a poén....szimpla versenyt sem tudok menni bizonyos pályákon -barcelona köztük van.ű, viszont "training"-et az összesen tudok. Nekem van egy sanda gyanúm, hogy az 1.5 patch zavar be de rendesen...a telepítéséig ugyanis ment minden rendesen. Ha valaki találkozott ilyennel...HELP I NEED SOMEBODY...HELP!!!!
    Nekem is volt hasonló problémám, pedig akkor még csak az 1.4 volt.
    Nálam helyre hozott mindent egy újrainstall.

  5. #80

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg AmPet írta
    HELP!!!!
    Nekem is azrakszik a GTR!!! Most kezdtem volna egy új bajnokságot offline módban...és ahogy töltené be az első versenyt (barcelona) a töltés 3/4-énél egyszerűen kilép a játékból . Ami a poén....szimpla versenyt sem tudok menni bizonyos pályákon -barcelona köztük van.ű, viszont "training"-et az összesen tudok. Nekem van egy sanda gyanúm, hogy az 1.5 patch zavar be de rendesen...a telepítéséig ugyanis ment minden rendesen. Ha valaki találkozott ilyennel...HELP I NEED SOMEBODY...HELP!!!!
    A setup mappábol töröld azt a beállitást ami be van jelölve barcelonához, ezek után menni fog elvileg, hogy ez miért meg hogyan ne kérdezd nekem ez volt a megoldás amikor pont uezt csinálta...

  6. #81

    Re: GTR Probléma

    na, tegnap szep volt bementem, nem volt hangja a sajat kocsimnak, raadasul mindenen at tudtam menni...keritesek, hegyek, stb....asszem, megint installozhatom ...bar ez a noclip meg jol johet
    Balikó Attila

  7. #82
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg K.András írta
    A setup mappábol töröld azt a beállitást ami be van jelölve barcelonához, ezek után menni fog elvileg, hogy ez miért meg hogyan ne kérdezd nekem ez volt a megoldás amikor pont uezt csinálta...
    kösz.....félsiker!!!! single race módban már elindul....de a bajnokság még mindíg kihal

  8. #83

    Re: GTR Probléma

    A GTR 3D konfigurátorban a "use vertical sync" beállítási lehetőség mit takar pontosan?
    Babinszki Gábor

  9. #84

    Re: GTR Probléma

    sziasztok!

    a nordschleifet próbáltam felrakni a gtr-hez! leszedtem a hsw-ről mind a kettől nordschleife nurburgring-et, és bemásoltam a pályák közé, a saját mappájába, és nem működik. hogy kell felrakni?

    mondjuk a 2 közül az egyik csak valami update, ugytudom.

    mit tegyek?

  10. #85
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    sziasztok!

    a nordschleifet próbáltam felrakni a gtr-hez! leszedtem a hsw-ről mind a kettől nordschleife nurburgring-et, és bemásoltam a pályák közé, a saját mappájába, és nem működik. hogy kell felrakni?

    mondjuk a 2 közül az egyik csak valami update, ugytudom.

    mit tegyek?
    Fel fogom rakni a site-unkra majd azt a verziót amelyiken a bajnoki futam lesz.

  11. #86
    Asgaard Aesir Regisztrált aesir logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    71

    Re: GTR Probléma

    A The Mother Zurich v1.3-as verziót most szedtem le, az teljesen hibátlan. Ugyan a filenévben 'GTRMAN' van, de ennek ellenére nem kell GTR-Managerrel installni, csak simán bemásolni. Meg is zúztam egy Superkolos-féle Alzen Porscheval
    ...::: aesirracing.hq.hu :::...

  12. #87
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg aesir írta
    A The Mother Zurich v1.3-as verziót most szedtem le, az teljesen hibátlan.
    Oké, de nem ez a verzió lesz a bajnokságban

  13. #88

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Fel fogom rakni a site-unkra majd azt a verziót amelyiken a bajnoki futam lesz.
    Ok, már várom

  14. #89

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Captain írta
    A GTR 3D konfigurátorban a "use vertical sync" beállítási lehetőség mit takar pontosan?
    A vertikális szinkronizáció legjobb tudomásom szerint azt a hibát küszöböli ki, ami akkor jön létre amikor több fps-sel megy a játék, mint ahány Hz-en megy a kijelződ. Ilyenkor ugyanis a videdókártyád gyorsabban számol, mint ahogyan a kijelződ megjeleniti a képet ezért függőlegesen eltolódhatnak a sorok. Ez mértékétől függően zavaró lehet.

    Ezt a "hibát" javítja, de sebességcsökkenéssel jár. Nem sokkal.

    Remélem jól tudom és segítettem.
    Image Hosted by ImageShack.us
    Mészáros József - Rolling Stones Racing
    Fehér Norbert - Rolling Stones Racing
    Szabó Jácint - Rolling Stones Racing

  15. #90

    Re: GTR Probléma

    Tegnap este gt tesztfutamon 2 helyről indultam. célegyenesben rajt előtt elkezdett sipítozni a gép hogy megelőztem valakit, pedig nem. nem kaptam green flaget, csak T2 után mitől lehet ez?
    Babinszki Gábor

  16. #91

    Re: GTR Probléma

    HELLO!

    nem akar müködni az aston martin pedig úgy csináltam ahogy le volt irva,gtr-manager-rel telepitettem azt irja hogy kész a telepités minden zöld szinű a fájlok is ott vannak ahol kell hogy legyen de amikor elinditom a játékot ott már nincs ott az autó.Ha valaki tud valami okosat mondani az kérem ossza meg velem.

  17. #92

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg DON GABO írta
    HELLO!

    nem akar müködni az aston martin pedig úgy csináltam ahogy le volt irva,gtr-manager-rel telepitettem azt irja hogy kész a telepités minden zöld szinű a fájlok is ott vannak ahol kell hogy legyen de amikor elinditom a játékot ott már nincs ott az autó.Ha valaki tud valami okosat mondani az kérem ossza meg velem.
    Mert csak simulation módban megy, úgy tudom.
    Babinszki Gábor

  18. #93

    Re: GTR Probléma

    Lenne egy kis problémám!

    Remélem tud valaki segiteni,online játéknál ha üres szerverre megyek minden rendben megy(ok).
    Viszont ha valaki már csatlakozott előttem és ugy csatl.. akkor a kormányom nem müködik.?????? http://forum.gtr-masters.hu/images/s....gif:confused:

  19. #94
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTR Probléma

    Menj a kontroll részre, és a force-ot vedd lejebb, aztán rakd újra fel.Ezután menni fog.

  20. #95

    Re: GTR Probléma

    Köszi!
    Igy már jo.

  21. #96

    Re: GTR Probléma

    köszi mostmár mükődik végre :heyjoeani

  22. #97
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR Probléma

    Háhá!Igy már nekem is jo!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  23. #98
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Háhá!Igy már nekem is jo!

  24. #99

    Re: GTR Probléma

    HELLO!

    Nem tudja valaki hogy amikor játszok a gtr-rel hosszabb ideig, akkor miért indul újra a szgép?

  25. #100

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg DON GABO írta
    HELLO!

    Nem tudja valaki hogy amikor játszok a gtr-rel hosszabb ideig, akkor miért indul újra a szgép?
    Lehet vamai túlmelegedésed van a gépben a hosszab grafikus terhelés miatt és olyankor előfordul, hogy újraindul a gép.
    Próbáld meg levenni a gép oldalát, ha megszűnik a kilépés, akkor az volt, ha nem, akkor valami más.

Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •