Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (168 összesen)

Téma: GTR Probléma

  1. #51
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTR Probléma

    Az autóeltűnés bug, nem kicsit idegesítő.Mondjuk az még inkább, hogy ez játék közben is előjön!Az árnyék dologról fogalmam sincs!

  2. #52

    Re: GTR Probléma

    Az árnyék dologról annyit, hogy vedd fel a replay pontosságát teljesre, ill. a szuper pontosságot pipáld ki. Asszem igy már mindenkinek lesz árnyéka. Csak így ha fraps-as csinálod a videót nem kicsit fog akadni.

  3. #53

    Re: GTR Probléma

    Lefagyott a szerver!

  4. #54

    Re: GTR Probléma

    Csak arra adjon nekem valaki választ, miként hagyhatja figyelmen kivül egy program a saját beállitásait?Egész egyszerüen nem fér a fejembe, ha beállitom hogy ne legyen láthato a törés akkor miért látom, vagy hogyan lehet full pályám mikor low-ra van beállitva, ezzel valamit kéne kezdeni mert megörülök, egyszerüen kimegyek a pályára és nem uazt látom amit offline megszoktam az alacsonyabb felbontásnál!Azért 10 ezer ft-ért tudjanak már olyan prg-t csinálni amit ha beállitok akkor azt használja, mert ez igy nevetséges.
    Utoljára módosította: K.András; 2005. 09. 16. 21:27.

  5. #55
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR Probléma

    Ha esetleg valakinek zavaro lenne a nyil a boxban,lecserélheti erre az emberkére!
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  6. #56

    Exclamation Fagyogat...

    Hali! Kb egy hete vettem meg az eredeti ! cd-t, de sajna van vele egy eléggé fura gondom: betölti a játékmód választó képet és csak az arcade módot tudom úgy kiválasztani hogy sose fagyjon le! A semi-pro verzió indítása esetén mindig lefagy, ha pedig a simulatort idítom akkor hol lefagy hol nem..... Szóval vagy arcade módba játszok vagy ha szerencsém van szimulátorban miért van ez? tud valaki segíteni? Fontos lenne köszi előre is

  7. #57

    Re: GTR Probléma

    Egy barátom problémáját szeretném tolmácsolni. Nemrég megvette a gtr eredeti verzióját. Előtte persze nem a legeredetibb volt neki. Akkor is jelentkezett a probléma. Miszerint: Eleinte csak bajnokságot nem tudott menni, mert amint ráklikkelt a start gombra, kiakadt. Arcade módban tudott menni. Aztán úgy sem. Most megvette a gtr-t. winfos csere. azaz totális wininstall volt, feltette az Ati omega 2.6.53-at und a szükséges drivereket. játékba belép.(Ja azt nem is mondtam, hogy előtte feltelepítette ) A jelenség ugyanaz. Amikor ki akarja választani az autót vagy a pályát kifagy. Habár mondtam neki, hogy várjon többet mint fél perc, hátha csak tömi a memóriát. A gép konfigja sztem nem fontos. Esetleg minimálisan: AMD-s, Ati 9600xt-vel, asus alaplappal. Rövid beszámolójából kiszűrve regisztrálni is tudta magát, utána kidöglött. Tehát ha van hasonló tapasztalat, ötlet osszátok meg velem, légyszi.

  8. #58

    Re: Fagyogat...

    Idézet Eredetileg Butyok írta
    Hali! Kb egy hete vettem meg az eredeti ! cd-t, de sajna van vele egy eléggé fura gondom: betölti a játékmód választó képet és csak az arcade módot tudom úgy kiválasztani hogy sose fagyjon le! A semi-pro verzió indítása esetén mindig lefagy, ha pedig a simulatort idítom akkor hol lefagy hol nem..... Szóval vagy arcade módba játszok vagy ha szerencsém van szimulátorban miért van ez? tud valaki segíteni? Fontos lenne köszi előre is
    Amit Ákos írt az majdnem ugyanez a probléma mint a tiéd. Ma voltam Zolinál, és az Nforce driver letörlése, megsemmisítése szemétbe dobása, a gépről teljes mértékben eltávolítása megoldotta a problémát! A VGA driver csere semmit nem ért. A lényeg hogy működik. Ha még nem sikerült orvosolni a problémád, remélem ez segít!

  9. #59

    Re: GTR Probléma

    Helloka!
    Megoldódott a problémám. Íme az orvoaaág receptje: uninstall minden a gépről, mintha szűz lenne (persze elötte fontos adat - DVD-re kiír!) Utána winfos teljes újratelepítése rátesz egy frissített SP2-őt az ember, majd a friss Norton antivirust, Sybotot, esetleg Zone alarmot. Futtat minden vírusírtő kémkereső satöbbi.... Ekkor fel lehet tenni a kiírt adatokat és újból vírusdarálás. Feltelepíted a játékot és már megy is... Igaz én játék elindítása elött minden háttérprogramot kikapcsolok (Zone alarm, Norton antivir, Spybot, Hp eszközjelző, Ilyen-olyan playerek stb...) igaz ekkor offline játszok . De a gép is jobban hasít . Egyébként a konfig: P4 3 GHZ 512 Ram Ati mobility Radeon 9700 series 128 Ram (ez egy laptop egyébként) és az elengedhetetlen Momo Force kormány plussz még jó minőségű hangfalak és kész az öröm .
    Egyszóval mindent újra kelett telepíteni és máris ment a dolog....
    Na sok sikert hozzá

  10. #60

    Re: GTR Probléma

    Sziasztok!

    Megvan az eredeti lemez (10k!!! pffff....) szépen megy minden, de az online része nem akar beengedni, mindíg "hibás jelszó/felhasználónév" dumát ír ki. Pedig a reg résznél nem volt gond.

    Lehet, hogy náluk nem műxik valami? Vagy nálam? Kössz a segítést.

    Ja! És 1.5.0.0 patch fent van.

  11. #61

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg ZODhog írta
    Sziasztok!

    Megvan az eredeti lemez (10k!!! pffff....) szépen megy minden, de az online része nem akar beengedni, mindíg "hibás jelszó/felhasználónév" dumát ír ki. Pedig a reg résznél nem volt gond.

    Lehet, hogy náluk nem műxik valami? Vagy nálam? Kössz a segítést.

    Ja! És 1.5.0.0 patch fent van.
    Egyelőre annyi ötlet, hogy ne használj ékezetes betűket...

  12. #62

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Akos írta
    Egyelőre annyi ötlet, hogy ne használj ékezetes betűket...
    Ofkorsz nem használok és a jelszavamban nincs y és z

    Eccerűen kezdek ideges lenni....

    De legalább a GTLegends megy...
    Utoljára módosította: ZODhog; 2005. 12. 30. 03:11.

  13. #63

    Re: GTR Probléma

    Tehát mikor regisztráltál, kiírta hogy: Regisztráció sikeres ?

  14. #64
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    275

    Re: Fagyogat...

    Idézet Eredetileg Attys írta
    Amit Ákos írt az majdnem ugyanez a probléma mint a tiéd. Ma voltam Zolinál, és az Nforce driver letörlése, megsemmisítése szemétbe dobása, a gépről teljes mértékben eltávolítása megoldotta a problémát! A VGA driver csere semmit nem ért. A lényeg hogy működik. Ha még nem sikerült orvosolni a problémád, remélem ez segít!
    Valóban így volt, alaplabi nforce driver zavart be, engem is majd megevett az ideg, de megoldottuk gyorsan, mégegyszer köcce Attys a segítséget!

  15. #65

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Akos írta
    Tehát mikor regisztráltál, kiírta hogy: Regisztráció sikeres ?
    Hűű, nem emlékszem... az tutti, hogy GTL-nél kiírta, de a GTR-nél nemtom, lehet, hogy nem, csak kitett a főmenübe. Asszem. Lehet, hogy valami miatt nem tudok regisztrálni? Az online kódot elfogadta, azt már nem is kérdezi. Lehet többször különböző néven regisztrálni?

  16. #66

    Re: GTR Probléma

    Tud mindenki jáccani online, csak én nem? Brühühüüüüü! Segítség! Legalább csináljon úgy valaki, mintha segítene!!!

  17. #67

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg ZODhog írta
    Hűű, nem emlékszem... az tutti, hogy GTL-nél kiírta, de a GTR-nél nemtom, lehet, hogy nem, csak kitett a főmenübe. Asszem. Lehet, hogy valami miatt nem tudok regisztrálni? Az online kódot elfogadta, azt már nem is kérdezi. Lehet többször különböző néven regisztrálni?
    Akár többször is regisztrálhatsz ugyanarra, én legalábbis reinstall után újra reggeltem ugyanarra a névre, ugyanarra a jelszóra: kiírta, hogy regisztráció sikeres, utána tutter műxenie kell. van már egy Yodánk(Ratesz) és egy Vader-ünk(ZODhog) nagy Csillagok háborúja lesz...
    Utoljára módosította: Akos; 2006. 01. 01. 13:17.

  18. #68

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Akos írta
    Akár többször is regisztrálhatsz ugyanarra, én legalábbis reinstall után újra reggeltem ugyanarra a névre, ugyanarra a jelszóra: kiírta, hogy regisztráció sikeres, utána tutter műxenie kell. van már egy Yodánk(Ratesz) és egy Vader-ünk(ZODhog) nagy Csillagok háborúja lesz...
    Köszi, próbálgatom majd... nagyon remélem, hogy egyszercsak sikerül! Ezért vettem meg, hogy tudjak online nyomakodni.. hmmm. Az Erő Legyen Veletek!

  19. #69

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg ZODhog írta
    Köszi, próbálgatom majd... nagyon remélem, hogy egyszercsak sikerül! Ezért vettem meg, hogy tudjak online nyomakodni.. hmmm. Az Erő Legyen Veletek!
    Háhh! Sikerült! 8-10-szer próbálkoztam, aztán egyszercsak sikerült! Köszi +1x!

  20. #70

    Re: GTR Probléma

    Én regisztráltam(sikeresen),meg akartam is játszani,de a "versenyváró"-ban senkisenincs.Világosítás legyen nékem a fejben...

  21. #71

    Re: GTR Probléma

    Ha nem látsz szervereket, akkor nem kapcsolódik a nethez szerintem. Vagy a tűzfal, ha van, blokkolja.

  22. #72
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR Probléma

    hi

    Valaki meg tudná mondani nekem, hogy mi a jelszó a szerverünkre per pillanat mert fogalmam sincs és nem tudok belépni.
    Ide kérném a válaszokat: ace576@citromail.hu

    Előre is köszi a segítséget!

  23. #73
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    hi

    Valaki meg tudná mondani nekem, hogy mi a jelszó a szerverünkre per pillanat mert fogalmam sincs és nem tudok belépni.
    Ide kérném a válaszokat: ace576@citromail.hu

    Előre is köszi a segítséget!
    Nem mondhatom meg,de nekem a monitor mellett ott egy cetli a jelszoval!
    Ragassz te is eggyet.

  24. #74

    Re: GTR Probléma

    Sracok, erre mondjatok valamit, mert megorulok:

    Elhagytam a ghost-omat es mivel a a windws-om mar eleg ramaty volt, ujrainstalloztam....utana a gtl-t, gtr-t, mindent, amit hasznalni szoktam. legujabb driverek, stb...ket napig szivtam vele, most elinditottam. a gtl megy, fullban (igaz, dx8 alatt futtatom) 80-100 fps. a gtr viszont 18-25 korul receg. visszavettem a grafikat "magas"-ra, de semmit nem javult a helyzet. mitol lehet, hogy fele annyit sem produkal, mint a gtl? raadasul eddig siman 100-akat csinalt. igy szinte jatszhatatlan, a celegyenesben gyakorlatilag diaporama eloadast nezek
    ha van valakinek tippje, elore is koszi!
    Balikó Attila

  25. #75

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg atyka írta
    Sracok, erre mondjatok valamit, mert megorulok:

    Elhagytam a ghost-omat es mivel a a windws-om mar eleg ramaty volt, ujrainstalloztam....utana a gtl-t, gtr-t, mindent, amit hasznalni szoktam. legujabb driverek, stb...ket napig szivtam vele, most elinditottam. a gtl megy, fullban (igaz, dx8 alatt futtatom) 80-100 fps. a gtr viszont 18-25 korul receg. visszavettem a grafikat "magas"-ra, de semmit nem javult a helyzet. mitol lehet, hogy fele annyit sem produkal, mint a gtl? raadasul eddig siman 100-akat csinalt. igy szinte jatszhatatlan, a celegyenesben gyakorlatilag diaporama eloadast nezek
    ha van valakinek tippje, elore is koszi!

    Nekem forditva, miota fent van a GTL azota kétszer annyi FPS-t csinál GTR!

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •