Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (168 összesen)

Téma: GTR Probléma

  1. #1

    Angry GTR Probléma

    Következö a bajom, ma nem indult el az eredeti GTR!
    Amiota Petitöl megkaptam mindig ment semmi baj nem volt, most viszont nem indult!Bejön az ellenörzö ablak és megáll minden, aztán egyszercsak a 10-20. probálgatásra meg elkezd müködni!Valaki tapasztalt már ilyet?
    Kezd elegem lenni a játékbol, azért az vicc hogy megveszed aztán meg szopat ugyanugy a starforce, ezt eljátsza velem a futam elött tuti felvagdosom az ereimet!

  2. #2
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg K.András írta
    Következö a bajom, ma nem indult el az eredeti GTR!
    Amiota Petitöl megkaptam mindig ment semmi baj nem volt, most viszont nem indult!Bejön az ellenörzö ablak és megáll minden, aztán egyszercsak a 10-20. probálgatásra meg elkezd müködni!Valaki tapasztalt már ilyet?
    Kezd elegem lenni a játékbol, azért az vicc hogy megveszed aztán meg szopat ugyanugy a starforce, ezt eljátsza velem a futam elött tuti felvagdosom az ereimet!
    A checking disc ablakra gondolsz? Mert ott nekem 5-ből 2x meghal.

  3. #3
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR Probléma

    Amit én csinálnék, hogy először is teljesen uninstall a warez, és legfőképpen minden azzal járó körbehekkelést

    Utána install az eredeti, elindítod, közli hogy indítsd újra a windows-t, és kész.
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2005. 03. 19. 17:26.

  4. #4
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR Probléma

    Ja most olvasom, hogy ment már. Akkor nézd meg, nem a CD drive bénázik?

  5. #5
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Amit én csinálnék, hogy először is teljesen uninstall a warez, és legfőképpen minden azzal járó körbehekkelést
    Úgy kezdd az uninstall-t, hogy a Support könyvtárban elindítod az SFCLEAN.EXE-t, ez leszedi a starforce driver-eket.

    Utána install az eredeti, elindítod, közli hogy indítsd újra a windows-t, és kész.
    Az én példányom kezdettől fogva eredeti.

  6. #6
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Az én példányom kezdettől fogva eredeti.
    Tőled is kérdezem, nem lehet hogy a drive bénázik?
    Nekem sosem csinált még ilyet. Illetve egyszer, de akkor nem volt benne a CD

  7. #7
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Tőled is kérdezem, nem lehet hogy a drive bénázik?
    Nekem sosem csinált még ilyet. Illetve egyszer, de akkor nem volt benne a CD
    Szerintem nem, mert minden mást kifogástalanul olvas, de ez sem olyan zavaró, mert ettől még tudok játszani vele, csak ha már fel lett hozva a téma, gondoltam közlöm, hogy az enyém is csinálja.

  8. #8

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Szerintem nem, mert minden mást kifogástalanul olvas, de ez sem olyan zavaró, mert ettől még tudok játszani vele, csak ha már fel lett hozva a téma, gondoltam közlöm, hogy az enyém is csinálja.
    Nagyon gáz, remélem leszokik rola...Nekem ma csinálta elöször de elég is volt ahhoz, hogy agyvérzést kapjak.Kb 3x inditottam ujra a gépet, 15x vettem ki meg raktam be a cd-t, átraktam a cd iroba hátha ott mükszik, ott is ezt csinálta, aztán vissza sima cd-be és akkor meg egy pillanat alatt elindult!Na hát ennél a pontnál amiket mondtam azt nem szivesen irnám le...

  9. #9

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg K.András írta
    Nagyon gáz, remélem leszokik rola...Nekem ma csinálta elöször de elég is volt ahhoz, hogy agyvérzést kapjak.Kb 3x inditottam ujra a gépet, 15x vettem ki meg raktam be a cd-t, átraktam a cd iroba hátha ott mükszik, ott is ezt csinálta, aztán vissza sima cd-be és akkor meg egy pillanat alatt elindult!Na hát ennél a pontnál amiket mondtam azt nem szivesen irnám le...
    Az egyik angol fórumban kb 40en anyáztak az eredeti játék el nem indulása miatt.Ennyit az überfasza starforce védelemről.......Ezen még dolgozhatna a SIMBIN

  10. #10
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Daffy írta
    Az egyik angol fórumban kb 40en anyáztak az eredeti játék el nem indulása miatt.Ennyit az überfasza starforce védelemről.......Ezen még dolgozhatna a SIMBIN
    A starforce-ot eddig senki nem dícsérte, de nem is a Simbin írta.
    Ami a lényeg, hogy ezzel sokat nem segítünk Andráson.

    András, nézd meg esetleg, hogy a CD olvasódnak nincs-e valami frissített firmware-je, illetve, hogy a warez dolgok nem kavarnak-e be.

    Másik, mit változtattál, installáltál, stb. mielőtt elkezdte ezt csinálni?

    Egy biztos szoftver nem tud elromlani, hardver viszont igen.

  11. #11

    Re: GTR Probléma

    Üdvözlet!

    Csak egy gyors kérdésem lenne - Andráson sajna nem tudok segíteni, mert ez nálam nem fordult elő - és gondoltam ennek nem nyitok új topikot. Megkaptam egyik barátomtól a GTR német változatát. Csináltam egy új installt (WinXP+SP1) és arra raktam fel. Rá a patcheket egészen a legújabbig (1.3). Kérdés: ha online akarok játszani, akkor az online serialt csak egyszer kell beírni, vagy minden alkalommal, ha fel akarok a lobbyhoz csatlakozni?

    Másik: vannak online megosztott setupok. Még nem próbáltam egyiket sem, de legális példány birtokában ugye.....

    Kérdés: ezt próbálta valaki? Ha ezek a Simbin szerverén vannak megosztva, gondolom ide is kell (az online serialon kívül) valamiféle regisztráció.....

  12. #12
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Superman írta
    Kérdés: ha online akarok játszani, akkor az online serialt csak egyszer kell beírni, vagy minden alkalommal, ha fel akarok a lobbyhoz csatlakozni?
    Természetesen csak egyszer. Ezután a bejelentkező képernyőnél regisztrálnod kell magad, válaszott user névvel, jelszóval és email-el.
    Ezek után már nem kell többet az online serial, csak a usernév és a jelszó amit megadtál, azzal kell bejelentkezned.
    Ezt kéri a Multplayer-nél, ha megosztott setup-okat akarsz használni illetve most már a DirektIP-nél is.

    Másik: vannak online megosztott setupok. Még nem próbáltam egyiket sem, de legális példány birtokában ugye.....

    Kérdés: ezt próbálta valaki? Ha ezek a Simbin szerverén vannak megosztva, gondolom ide is kell (az online serialon kívül) valamiféle regisztráció.....
    Ez ugyanaz a regisztráció, nem kell mégegyszer.
    Persze, én sokszor töltögetek le onnan setup-okat, néha találok jót is

    Amire én vagyok kiváncsi, hogy ha ezt már előtted használta valaki (és be is regisztrálta magát az online kulccsal), akkor Te is tudod magad regisztrálni ismét? Ha igen, akkor gondolom törli a régit a szerver...

  13. #13

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    A starforce-ot eddig senki nem dícsérte, de nem is a Simbin írta.
    Ami a lényeg, hogy ezzel sokat nem segítünk Andráson.

    András, nézd meg esetleg, hogy a CD olvasódnak nincs-e valami frissített firmware-je, illetve, hogy a warez dolgok nem kavarnak-e be.

    Másik, mit változtattál, installáltál, stb. mielőtt elkezdte ezt csinálni?

    Egy biztos szoftver nem tud elromlani, hardver viszont igen.

    Nem volt változtatás minden ugyanugy ahogy volt, telepités elött registryböl kitöröl minden ami gtr, ujraindit telepit csodálatosan megy és egyszercsak két napra rá nem megy, kb fél orát, aztán ahogy elkezdett nem müködni ugy kezdett el müködni is, egyik pillanatrol a másikra...Nem értem, mindegy azota nem csinálta és remélem nem is fogja többet!

  14. #14
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Post Re: GTR Probléma

    Végre megvettem az eredetit, de bibi van,
    A "virágboltos változat" leszedése után fel az eredeti, és semmi, starforce nyert. Mit lehet tenni, mert itt van kezemben a cd és nem tok játszani. Mit kell kiírtani a registryből, vagy mit is kellett volna potosan tennem, kérlek benneteket segítsetek, mert lerágom a kezem.

    Ja és tudom, meg kellett volna venni már legelőször is((, van benne igazság.

  15. #15
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Smile Re: GTR Probléma

    MEGOLDOTTAM, yeees, full eredetim van , yippiyiipiyejooo

  16. #16
    Petre Gábor Regisztrált Cowek logója
    Csatlakozott
    2004. 07. 10.
    Város
    Komló
    Üzenetek
    39

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg vlori írta
    MEGOLDOTTAM, yeees, full eredetim van , yippiyiipiyejooo
    Eddig én is eljutottam, de sajnos nem tudom aktíválni a RACEMORE regemet, mert ezt a hibát dobja:

    Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /home/racemore/public_html/more/game_prof.php on line 98
    Unable to connect to the DataBase. Please try later.

    Gondolom a gáz náluk van, de már 1 hónapja próbálom, és 3 mailt küldtem nekik, semmi... Azért szeretném ha 100-as lenne a game ha már áldoztam rá.

  17. #17

    Re: GTR Probléma

    alig használja valaki a racemore-t, szerintem jól bebukott ebben a stádiumban.
    Akkor lett volna értelme, ha a játékból is be lehet lépni a racemore szerverekre. Szar, hogy IE kell hozzá, legalább normális browserre is megcsinálták volna

  18. #18
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR Probléma

    Hi

    Volna egy kis gondom. Mostanában sokszor előfordul velem az, hogy belépek egy játékba telejsen mindegy milyen szerverre és egyszerűen megszűnik az irányítás. Elindítom a játékot és egyszerűen hiába taposom bármelyik pedált vagy forgatom a kormányt egyszerűen semmi. Ez napont min 3 alkalommal előjön és lassan kezd nagyon zavaróvá válni. És csak úgy oldódik meg a gond, hogy kijeletkezek az adott játékból majd újra be.

    Ha valaki tud erre megoldást írja le legyen szíves. Előre is köszönöm!

  19. #19
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Hi

    Volna egy kis gondom. Mostanában sokszor előfordul velem az, hogy belépek egy játékba telejsen mindegy milyen szerverre és egyszerűen megszűnik az irányítás. Elindítom a játékot és egyszerűen hiába taposom bármelyik pedált vagy forgatom a kormányt egyszerűen semmi. Ez napont min 3 alkalommal előjön és lassan kezd nagyon zavaróvá válni. És csak úgy oldódik meg a gond, hogy kijeletkezek az adott játékból majd újra be.

    Ha valaki tud erre megoldást írja le legyen szíves. Előre is köszönöm!
    Ez mindenkinél előfordul, nem csak nálad.
    Bemész az irányítás menübe, majd kiveszed a pipát a fordított effektnél, majd újra visszarakod, és már érzékeli is a kormányt.

  20. #20

    Re: GTR Probléma

    A mai reggelen be akartam lépni az online részbe, és nem engedett be, mondván, hogy hibás név vagy/és jelszó. Pedig mindkettőt tökéletesen írtam be. Nagyon remélem, hogy hamar megszűnik ez a jelenség.

  21. #21

    Re: GTR Probléma

    Jelzem, szerintem a server lefagyott!!!
    Pataki Adam

  22. #22

    Re: GTR Probléma

    Hi!

    Nekem is a reg.-el van gondom!
    Beírom az onlinekódot, felh.nevet, jelszót, emil címet, erre ezt az üzenetet kapom: Regisztráció hibás: Nem lehet kapcsolódni!
    Természetesen így bejelentkezni sem lehet: Sikertelen csatlakozás a szerverhez! Legelőszőr elszúrtam az online kódot mert amerikai a bill. kiosztása a játéknak, így x és a z felcserélődött a kódban ezt töröltem a WinXP reg.adatbázisából és újra megadtam helyesen amikor a játék kérte, de nem hajlandó regelni!
    Regisztrálni kellene a 10 T. honlapján előszőr?

    Mi a gond ezzel a játékkal! 10 rugót adtam ki érte és nem működik úgy ahogy kellene! A Sevenm nem is válaszol az 1 hete feladott levelemre!

    Köszönöm előre is a válaszokat!
    Utoljára módosította: Elkán Zsolt; 2005. 08. 02. 09:32.

  23. #23

    Re: GTR Probléma

    Én ma telepitettem ujra a winfost és a játékot, kb 2 orámba telt mire sikerült elinditanom de végre most ugy néz ki minden rendesen müxik, online fps ha egyedül vagyok 100, ez duplája annak ami telepités elött volt!Kiváncsi leszek milyen lesz versenyen, remélem végre koncentrálhatok a versenyekre és nem kell teknikai probmémák miatt ideggörcsöt kapnom!
    Zsolti nekem ötletem sincs, nekem most 2 orámba telt elinditani, starforce genyozott egy picikét

  24. #24
    Petre Gábor Regisztrált Cowek logója
    Csatlakozott
    2004. 07. 10.
    Város
    Komló
    Üzenetek
    39

    Re: GTR Probléma

    Idézet Eredetileg Elkán Zsolt írta
    Hi!

    Nekem is a reg.-el van gondom!
    Beírom az onlinekódot, felh.nevet, jelszót, emil címet, erre ezt az üzenetet kapom: Regisztráció hibás: Nem lehet kapcsolódni!
    Természetesen így bejelentkezni sem lehet: Sikertelen csatlakozás a szerverhez! Legelőszőr elszúrtam az online kódot mert amerikai a bill. kiosztása a játéknak, így x és a z felcserélődött a kódban ezt töröltem a WinXP reg.adatbázisából és újra megadtam helyesen amikor a játék kérte, de nem hajlandó regelni!
    Regisztrálni kellene a 10 T. honlapján előszőr?

    Mi a gond ezzel a játékkal! 10 rugót adtam ki érte és nem működik úgy ahogy kellene! A Sevenm nem is válaszol az 1 hete feladott levelemre!

    Köszönöm előre is a válaszokat!
    Képzeld szívtam egy hatalmasat én is, mert az én 2 sorozatszámom felcserélték! Vagyis az On-line kód volt a játéké, és a játéké a On-line!
    Próbáld ki!

  25. #25

    Re: GTR Probléma

    Az FPS számot hogy lehet megtudni?

Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •