Találatok: 1 - 2 (2 összesen)

Téma: HTCM2 Anderstorp 08/12/17

  1. #1
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    HTCM2 Anderstorp 08/12/17

    "A" szerver

    1. futam

    135
    Ambrózy Péter autója megúszik, kitolja Papp Zsoltot és Niebel Zoltánt. Ambrózy Péter 1 futamra szóló felfüggesztett utolsó rajthelyes büntetést kap

    2. futam


    134
    Sándor Tibor egy koccanás miatt megúszik, nekicsúszik Ambrózy Péternek, aki szerencsésen megússza. Cserti Tibor nem tudja másképp elkerülni az ütközést kicsúszik a kavicságyba. Versenybaleset

    216
    Böszörményi Péter túl nagy lendülettel érkezik a T1-be és kilöki Bajka Tamást. Böszörményi Péter 1 futamra szóló felfüggesztett utolsó rajthelyes büntetést kap

    "B" szerver

    1. futam

    142
    Biesz Zsolt kilöki Tóvári Györgyöt. Biesz Zsolt felfüggesztett utolsó rajthelye életbe lép

    142
    Milbich István megkoccintja Peresztegi Viktor autóját, aki így belekeveredik az előtte történt balesetbe, de István bevárja. Milbich István figyelmeztetésben részesül

    2. futam

    154
    Patkó Gergely nekimegy a pályára visszatérő Tóvári Györgynek. Ilyen esetekben mindig a pályára visszatérő versenyző a felelős, ezért Tóvári György figyelmeztetést kap


    Óvás sehol nem volt!

  2. #2
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474

    Re: HTCM2 Anderstorp 08/12/17

    nekem azert lett volna ovas, de nem jött letre ovas topic valahol szova is tettem de nem erkezett ra valasz :\

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •