Oldal: 2 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (371 összesen)

Téma: Tippek, trükkök, beállítások

  1. #26
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Közös kódot? Ez most komoly? Mert úgy tudtam egy valamirevaló szoftver azért csinál egyedi regisztrációs kódokat, hogy csak egy ember tudja használni. Én már találkoztam olyan szoftverrel, amihez volt egy "okosított" regisztrációs szám, de a szoftver azt visszadobta, mondván ez a reg. szám le van tiltva. Gondolom már túl sokan ismerték
    CD keyből mind1 kiét használod, az online kód az egyetlen egyedi azonosító.
    Ha nem oldódott meg akkor odaadom a saját cd keyemet, ebből nem lehet gond.

  2. #27
    Farkas Laci Regisztrált CoD logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Én leszedtem egy HUD mod nevü cuccot a GTR4u oldalról ,de telepítéséhez szeretnék segítséget kérni ! Erről lenne szó !
    http://www.gtr4u.de/jgs_db_bilder/bi...83544-1508.jpg
    A PLR-ben már a HUD IN COCKPIT-et bekapcsoltam, de alul sok fölösleges dolgot is mutat !
    Utoljára módosította: CoD; 2009. 01. 02. 20:24. Indoklás: rosszul megadott LINK

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg CoD írta Hozzászólás megtekintése
    Én leszedtem egy HUD mod nevü cuccot a GTR4u oldalról ,de telepítéséhez szeretnék segítséget kérni ! Erről lenne szó !
    http://www.gtr4u.de/jgs_db_bilder/bi...83544-1508.jpg
    A PLR-ben már a HUD IN COCKPIT-et bekapcsoltam, de alul sok fölösleges dolgot is mutat !
    Én rátettema HUD-ot egy gombra, és csak akkor kapcsolom be 1-2 secre, mikor rá akarok nézni. Mert amúgy ronjta a feelinget, sztem, a kis Motec meg jó szinte mindenre!

  4. #29
    Farkas Laci Regisztrált CoD logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    A kis Motec alatt a GTL PD-re gondoltál ?

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg CoD írta Hozzászólás megtekintése
    A kis Motec alatt a GTL PD-re gondoltál ?
    Nem, a HUD-ra, amiről te is írtál. A GTL PD-és sajnos nem lehet rávarázsolni a GTL-re, csak külön ablakba futattható.

    Amúgy iagzából ezeknek nincs nagy jelentősége nálunk. A kis Motec kiejelző bőven elég, versenyen meg, ha áthaladsz a célvonalon egy kis tábla mutatja hányadik vagy és előtted/mögötted mennyire vannak.

    Más infóra nem nagyon van valóban szükséged a körözgetés alatt.
    Nem nagyon van mit elemezgetni se, hiszen itt a fő nehézség az, hogy az autó nem igazán arra megy (azon az íven), amit te szeretnél, azt meg te is érzed, hogy ezen lehetne még mit finomítani.

  6. #31
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, a HUD-ra, amiről te is írtál. A GTL PD-és sajnos nem lehet rávarázsolni a GTL-re, csak külön ablakba futattható.

    Amúgy iagzából ezeknek nincs nagy jelentősége nálunk. A kis Motec kiejelző bőven elég, versenyen meg, ha áthaladsz a célvonalon egy kis tábla mutatja hányadik vagy és előtted/mögötted mennyire vannak.

    Más infóra nem nagyon van valóban szükséged a körözgetés alatt.
    Nem nagyon van mit elemezgetni se, hiszen itt a fő nehézség az, hogy az autó nem igazán arra megy (azon az íven), amit te szeretnél, azt meg te is érzed, hogy ezen lehetne még mit finomítani.
    Ha megnézed ezt a képet (igaz, csak makett dobozról készült), akkor rájössz, hogy itt nem sokat lehet variálni. Laprugó keresztben, na ezt setupolja valaki
    Csatolt képek Csatolt képek
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  7. #32
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Ha megnézed ezt a képet (igaz, csak makett dobozról készült), akkor rájössz, hogy itt nem sokat lehet variálni. Laprugó keresztben, na ezt setupolja valaki
    Ha ilyen egyszerű lenne
    Ettől még lehet állítani a gátlókon, kerékdőlésen, összetartáson, difin, guminyomáson..és ez mind hátul van és természetesen ezeknek az elejével is együtt kell dolgozni

    GTL ben nincs rossz setup és jó setup, csak különböző stílusok vannak ami egyedenként és autónként is változik. Ettől olyan változatos és szinte megunhatatlan a GTL. Az autóknak egyéniségük van.

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    A saját hibáimból okulva leírom az egyik legtipikusabb baleseti szituációt! ...csupám okító célzattal.


    Egyenesben szorosan egy kocsi mögé érsz, behúzódsz belső ívre, következik a féktáv... orral a másik kocsi mellé kerülsz, a kanyar bejáratánál a versenyzőtárs a kanyar belseje felé húzódik, Te pedig kicsit kifelé sodródsz és BAAMMM , a kocsid orrával megpöckölöd a másik kocsi hátsó sarkát/oldalát és a kolléga már ki is pördült.


    Amit ilyenkor tenni lehet:

    A támadó pilóta amennyiben előzési pozícióba került (a másik kocsi oldala mellé ért értékelhető mértékben), akkor az előzési manővert a lehető legszűkebb íven hajtja végre, szorosan a kanyar legbelső széléhez tapadva. Ha egy kicsit is lecsúszik az ívről és emiatt meglöki a másik autót, akkor mindenképpen őt terheli a felelősség. Ha még csak nem is előzési pozícióban, akkor meg pláne, bele se szabad menni a szituációba.

    A védekező pilóta folyamatosan figyeli a tükröt, de a tükörnek van holttere is, így hegyezi a fülét is, hol lehet a másik autó. Amennyiben úgy érzékeli a másik autó orral már mellé ért, akkor a kanyart olyan íven abszolválja, hogy egy másik autó még elférjen mellette belső íven.

    Persze ilyenkor lehet agresszívebben is védekezni és érzékeltetni a támadóval, hogy "te itt most aztán már nem férsz be…" hátha meggondolja magát és belátja, nem most kell próbálkozni. Persze ilykor mindig érdemes végiggondolni, hogy az eseten ki mennyit veszíthet...


    A fő irányelv azonban ez:
    „Ne légy türelmetlen! Ha a saját autód épségét veszélyezteted az a te bajod. Amennyiben másokat is veszélyeztetsz akkor már büntetésre is számíthatsz. A felelősség 99%-a mindig az előzni kívánó versenyző kezében van. Annak a pilótának joga megválasztani a kanyarvétel ívét, aki előrébb van a kanyar bejáratához érve. Ha elfékezed magad és kilököd a pályáról Téged terhel a felelősség.”
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 02. 28. 10:32.

  9. #34
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ilyen egyszerű lenne
    Ettől még lehet állítani a gátlókon, kerékdőlésen, összetartáson, difin, guminyomáson..és ez mind hátul van és természetesen ezeknek az elejével is együtt kell dolgozni

    GTL ben nincs rossz setup és jó setup, csak különböző stílusok vannak ami egyedenként és autónként is változik. Ettől olyan változatos és szinte megunhatatlan a GTL. Az autóknak egyéniségük van.
    Ez igaz. De azért mégiscsak kevesebb a setupolási lehetőség, mint pl. a GTR2-ben, Race07-ben. A lengéscsillapítókat pl. nem lehet külön lassú, gyors berugózásra. De ezekhez az autókhoz tényleg nem kell, legalább kevesebb dolgot tudok teljesen elállítani
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  10. #35
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése


    Amit ilyenkor tenni lehet:

    A támadó pilóta amennyiben még a fékezés előtt támadó pozícióba került (a másik kocsi oldala mellé ért valamivel), akkor az előzési manővert a lehető legszűkebb íven hajtja végre, szorosan a kanyar legbelső széléhez tapadva. Ha egy kicsit is lecsúszik az ívről és emiatt meglöki a másik autót, akkor mindenképpen őt terheli a felelősség.
    Én meg szoktam villogtatni a lámpát, hogy tudja az előzendő, hogy mellette vagyok és komolyan gondolom
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Van egy sor a PLR-ben ami itt Monacoban érdekes lehet:

    Steer Ratio Speed="25.00000" // Speed at which low speed steering lock override ends (for pit navigation, units are meters/sec, 0.0 to disable

    Ez azt jelenti, hogy hiába van kikapcsolva a sebbeségfüggő kormányzás (Speed sensitive steering), a kis sebességen való könnyebb navigálás miatt (box, megpördülés) egészen 90 km/h-ig mégis érvényesül a hatása. 0 km/h-nál a maximális kerékelfordulás/kormányszög van életben, majd 90-ig fokozatosan csökken az általad a setupban beállítottra.

  12. #37
    Ujicz Péter Regisztrált pointer4 logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 23.
    Város
    Böpö.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    85

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Szabi megkért, hogy írjam le részletesen hogy hogyan sikerült elindítanom Win7 alatt a GTL-t.

    Eredeti szöveg így hangzik:
    "It works - first install starforce drivers (start game - admin), than fastly run sfdrvup from starforce (be not online) - then go online ->old drivers will be removed by windows 7, than copy the crack (i hate to use it), run the game one time - make the profile, restart - than remove starforce completely with sfremove.exe -> now you can play online.
    (If i only used the crack - gtl said i have the wrong version - try in an other way - maybe something was confused on my computer from all the installing/deinstalling restarting and so on)"

    Tehát a kereső számára: Win7 Windows 7 GTL GT Legends

    - Telepítsük fel a játékot
    - Tegyük fel az 1.1.0.0 javítást
    - Indítsuk el a játékot, ami feltelepíti a Star-Force drivert - ez persze teljesen használhatatlan Win7 alatt, de tönkre azért most! nem teszi a rendszert - ez idő alatt legyünk offline a netről!? és az előkészített star-froce drivert, azonnal indítsuk el, ez felinstallálódik és restart után áhítozik, mint a GTL indító ablak is, ezekből lépjünk ki, ne indítsuk! újra a gépet
    - ezek után tegyük fel ezt az opciónális segédeszközt, másoljuk a GTL mappába, majd futtassuk a decompress.bat-ot (kicsit keserű szívvel linkelek ilyet, de ha a SIMBIN lusta, a Star-Force meg ilyen béna banda, addig nincs más út)
    - indítsuk el a játékot, és hozzunk létre profilt
    - indítsuk újra a gépet, és a inkompatibilitási hibára hivatkozó star-froce drivert távolítsuk el ezzel

    Ezek után ha bejelentkezünk online játékba, már beengednek a szerverek, persze csak a legális kulcsunkkal, másban ne is reménykedünk


    Szerk:
    Sajnos ezen kis trükk alkalmazásával pattogóssá válhat egyes autó motorhangja a játékban, erre itt találtok megoldást: Win7 javított motorhangok

    Szerk2:
    Ha vki még így sem tudna csatlakozni, annak Moneytoo megtalálta a megoldást: link

    Update: a Simbin kiadott egy Win7-en is minden gond nélkül használható verziót - RaceRoom Online
    (A telepítőt, valamint a GTL.exe és a GTLConfig.exe fájlt is admin módban futassátok)
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 04. 25. 11:40.

  13. #38
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg pointer4 írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi megkért, hogy írjam le részletesen hogy hogyan sikerült elindítanom Win7 alatt a GTL-t.

    Eredeti szöveg így hangzik:
    "It works - first install starforce drivers (start game - admin), than fastly run sfdrvup from starforce (be not online) - then go online ->old drivers will be removed by windows 7, than copy the crack (i hate to use it), run the game one time - make the profile, restart - than remove starforce completely with sfremove.exe -> now you can play online.
    (If i only used the crack - gtl said i have the wrong version - try in an other way - maybe something was confused on my computer from all the installing/deinstalling restarting and so on)"

    Tehát a kereső számára: Win7 Windows 7 GTL GT Legends

    - Telepítsük fel a játékot
    - Tegyük fel az 1.1.0.0 javítást
    - Indítsuk el a játékot, ami feltelepíti a Star-Force drivert - ez persze teljesen használhatatlan Win7 alatt, de tönkre azért most! nem teszi a rendszert - ez idő alatt legyünk offline a netről!? és az előkészített star-froce drivert, azonnal indítsuk el, ez felinstallálódik és restart után áhítozik, mint a GTL indító ablak is, ezekből lépjünk ki, ne indítsuk! újra a gépet
    - ezek után tegyük fel ezt az opciónális segédeszközt, másoljuk a GTL mappába, majd futtassuk a decompress.bat-ot (kicsit keserű szívvel linkelek ilyet, de ha a SIMBIN lusta, a Star-Force meg ilyen béna banda, addig nincs más út)
    - indítsuk el a játékot, és hozzunk létre profilt
    - indítsuk újra a gépet, és a inkompatibilitási hibára hivatkozó star-froce drivert távolítsuk el ezzel

    Ezek után ha bejelentkezünk online játékba, már beengednek a szerverek, persze csak a legális kulcsunkal, másban ne is reménykedünk
    Ezt Én is már próbáltam, de nem engedett online játszani. Már nem emlékszem pontosan, de valami olyat írt ki, hogy változás történt a szerveren. Akkor hagytam a francba, de ha Neked megy, csak jó lesz. Tényleg. Neked nem reklamált soha, semmit?


  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg pointer4 írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi megkért, hogy írjam le részletesen hogy hogyan sikerült elindítanom Win7 alatt a GTL-t.
    Mindannyiunk nevében köszönjük szépen a leírást!

  15. #40
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    pointer4, király vagy! Nemtom mit bénáztam eddig, de most frankón megy (XD is).
    Levi, nincs kifogás!!
    Utoljára módosította: Morgo; 2009. 07. 25. 18:02.


  16. #41
    Ujicz Péter Regisztrált pointer4 logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 23.
    Város
    Böpö.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    85

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Nemtom mit bénáztam eddig, de most frankón megy (XD is).
    Nekem is ugyan ezt játszotta, amit írtál, hogy modifikált a szerver, nem enged be.
    Nem tudom pontosan, hogy hol a trükk, - a szerző se tudta pontosan
    - lehet abban hogy frissített driverrel hozol létre usert. Nem értem hogy miért. A lényeg hogy ha már neked is megy így, akkor mindenki másnál is fog

  17. #42
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Win7 alatt, a hang akadozására nincs megoldás (vagy csak nekem csinálja)?


  18. #43
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Nem csak neked csinálja, nálam is
    Lehet, hogy gyertyát, vagy gyújtótrafót kellene cserélni?
    Nade mindegyik autóban?
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  19. #44
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csak egy ötlet:

    kapcsoljátok ki a hardvergyorsítást, hátha....

    vagy, különböző drivervariációk végignyálazása.


    Amúgy mit csinál pontosan a hang és mikor? Minden autónál, add-onoknál is? Csak a GTL-ben? GTR, RACE, rF jó?
    Alfa GTA-nál pl. magasabb fordulaton megakad. Olyan, mintha két hangfile között váltana, és lenne közte 1tizedmp szünet.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  20. #45
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    nogripről töltöttem le Alfa GTA hangot. Azonkívül, hogy jóval ércesebb lett a hangja, megszűnt az akadás is.
    Azaz nem a W7-el van gond, hanem a W7-el működőképessé "varázsolt", okosított verzió telepítése lehet a bűnös. Én úgy láttam, a decompress.bat hangfileokat is babrált.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  21. #46
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    nogripről töltöttem le Alfa GTA hangot. Azonkívül, hogy jóval ércesebb lett a hangja, megszűnt az akadás is.
    Azaz nem a W7-el van gond, hanem a W7-el működőképessé "varázsolt", okosított verzió telepítése lehet a bűnös. Én úgy láttam, a decompress.bat hangfileokat is babrált.
    Szóval akkor aszondod, hogy a hangfájlokkal van a baj, nem a Win7-tel....

    ez jó hír, belinkelnéd ide az Alfa hangot?


    köszi
    Utoljára módosította: neilszab; 2009. 12. 21. 14:28.

  22. #47
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Találtam egy írást a neten, mely részletesen elmagyarázza, hogy lehet a PLR fájlban található FFB hatásokat vezérlő értékeket alaposan beállítani!

    Force Feedback Tweaking Guide for Simbin Games by Julien Regnard


    És a leírás alapján készült profilfájl GT Legends-hez G25-tel:
    Feels real G25 FFB for GTL


    Próbáéjátok ki, kíváncsi vagyok a véleményekre!


    ***************
    Tipp: Bishop továbbgondolt profilja: link
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 09. 13. 09:17.

  24. #49
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Találtam egy írást a neten, mely részletesen elmagyarázza, hogy lehet a PLR fájlban található FFB hatásokat vezérlő értékeket alaposan beállítani!

    Force Feedback Tweaking Guide for Simbin Games by Julien Regnard


    És a leírás alapján készült profilfájl GT Legends-hez G25-tel:
    Feels real G25 FFB for GTL



    Próbájátok ki, kíváncsi vagyok a véleményekre!
    Majd osszátok meg velünk is, mi lett az eredménye! Köszi!

  25. #50
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Találtam egy írást a neten, mely részletesen elmagyarázza, hogy lehet a PLR fájlban található FFB hatásokat vezérlő értékeket alaposan beállítani!

    Force Feedback Tweaking Guide for Simbin Games by Julien Regnard


    És a leírás alapján készült profilfájl GT Legends-hez G25-tel:
    Feels real G25 FFB for GTL



    Próbájátok ki, kíváncsi vagyok a véleményekre!
    Nekem tetszik!
    Sokkal tisztább, precízebb lett az FF, és erősebb is.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Oldal: 2 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •