Oldal: 1 / 8 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (193 összesen)

Téma: HGTRM II.

  1. #1
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    HGTRM II.

    Szeretném kérdezni, hogy várhatóan hány héttel ezen bajnokság után kezdődik a következő?

  2. #2
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: HGTRM II.

    Általában egy hét kihagyás,és megy az uj évad.Ja,meg persze a találkozo után van,amit egy pizzériában hozunk össze,és általában a mezöny nagyrésze ott is van személyesen.
    Ugyhogy egy hét pihi,és aztán parketta tovább! :heyjoe67_ :heyjoe67_ :heyjoe67_ :heyjoe67_ :heyjoeani :heyjoe67_ :heyjoe67_ :heyjoe67_

  3. #3
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: HGTRM II.

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Általában egy hét kihagyás,és megy az uj évad.Ja,meg persze a találkozo után van,amit egy pizzériában hozunk össze,és általában a mezöny nagyrésze ott is van személyesen.
    Ugyhogy egy hét pihi,és aztán parketta tovább! :heyjoe67_ :heyjoe67_ :heyjoe67_ :heyjoe67_ :heyjoeani :heyjoe67_ :heyjoe67_ :heyjoe67_
    Köszi!

  4. #4
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: HGTRM II.

    Esetleg saját autófestés behozható lesz? Legalább a B ligában, hisz ott nem kötelező az autócsere futamonként.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  5. #5
    Pataki Ádám Regisztrált Zajcev logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 09.
    Életkor
    41
    Üzenetek
    229

    Re: HGTRM II.

    Szerintem nyugodtan varhatna a magyar megjelenesig, es akkor talan nem 8an koroznenk....
    Pataki Adam

  6. #6
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGTRM II.

    Néztétek a replay-t? (Oscher B) Nekem kb a felétől üres. Meg a mérete is furcsa. Csak 7,5 mega.
    Babinszki Gábor

  7. #7
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGTRM II.

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta
    Esetleg saját autófestés behozható lesz? Legalább a B ligában, hisz ott nem kötelező az autócsere futamonként.
    Támogatom
    Babinszki Gábor

  8. #8
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: HGTRM II.

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Néztétek a replay-t? (Oscher B) Nekem kb a felétől üres. Meg a mérete is furcsa. Csak 7,5 mega.
    enyém is szar, de amikor megakad, összemossa e ferraridat, meg az én gépemet. Brutális masina keletkezik.

  9. #9
    Gyuricza Gábor Regisztrált Daffy logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    127

    Re: HGTRM II.

    A második futamsorozattal tényleg jó dolog lenne megvárni a Magyar megjelenést.Biztosan többen lennénk.És nagyobb kedvvel játszanám végig a bajnokságot mintha a 3. versenyen tudnék csak csatlakozni.De ez az Én véleményem.

  10. #10
    Janos Zizics Adminisztrátor Zizics János logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 03.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    858

    Re: HGTRM II.

    HGTRM II. kezdési tervezet:

    Április 25.-én indulhatna a B-liga és rá egy hétre az A. Az aktuális találkozó meg lehetne Április 23.-án szombaton 12.00-től, ahogy szoktuk, mivel azon a hétvégén nincs F1.
    Kéthetente lennének a futamok, egyik hétfőn a B liga, és a rákövetkező hétfőn ugyanazon a pályán az A liga.
    Még több apró részletet meg kell beszélnünk azokról időben adunk majd tájékoztatást.

    Addigra csak kijön a magyar verzió is

  11. #11
    Király András Regisztrált K.András logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 14.
    Életkor
    46
    Üzenetek
    438

    Re: HGTRM II.

    Nem lehetne spa-t 3 orában rendezni majd?Csak spát...Akár a pontok is lehetnének duplák, mivel a táv is az volna...

  12. #12
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM II.

    Ez jó lenne, csak kiváncsi vagyok ki seggelne végig 3 órát.
    Az lenne az igazi, ha lenne valami online pilóta csere, vagy ilyesmi, és akkor lehetne akár 24H-t is nyomni.

    Bár mondjuk az igaziban, Spa-ban 3 órára van maximalizálva az, hogy egy ember mennyit mehet egyfolytában.

  13. #13
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: HGTRM II.

    Nekem az 90 perc is sok.60 perc bőven nelég,három orába be sem probálok.
    Egyébként nálam már fent van egy addon,amiben uj kocsik vannak,és a www.m4driving.it oldalrol letölthető.(Salen,Viper...)
    Kicsit lassu az oldal,de jo!

  14. #14
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: HGTRM II.

    Idézet Eredetileg Zizics János írta
    HGTRM II. kezdési tervezet:

    Április 25.-én indulhatna a B-liga és rá egy hétre az A. Az aktuális találkozó meg lehetne Április 23.-án szombaton 12.00-től, ahogy szoktuk, mivel azon a hétvégén nincs F1.
    Kéthetente lennének a futamok, egyik hétfőn a B liga, és a rákövetkező hétfőn ugyanazon a pályán az A liga.
    Még több apró részletet meg kell beszélnünk azokról időben adunk majd tájékoztatást.

    Addigra csak kijön a magyar verzió is
    Már biztos, hogy hétfőn lesznek a B ligás futamok? Nem maradhatna pénteken, mint ahogy most is van? Vagy ezzel gond volt?

  15. #15
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    53
    Üzenetek
    922

    Re: HGTRM II.

    Jó lesz az a hétfö. Itt a tavasz, jön a nyár, péntek este sok más elfoglaltsága is támadhat az embernek...

  16. #16
    Janos Zizics Adminisztrátor Zizics János logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 03.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    858

    Re: HGTRM II.

    Szerintem több mint valószínű hogy hétfő marad, mivel így ott az egész hétvége azoknak a B ligásoknak is akik esetleg csak hétvégén tudnak rákészűlni a versenyükre. Ha jól emlékszem még a mostani bajnokság elején is kérték egyes B ligások hogy ha tudjuk oldjuk meg hogy ők is hétfőn versenyezhessenek, és esetleg az A liga menjen kedden.
    Szóval ez nagyon valószínű hogy hétfő lesz mindkét liga számára.

  17. #17
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: HGTRM II.

    Ahogy most elnézem az indulok arányát,lehet,hogy nem is lessz B liga...
    Nem vagyunk most tul sokan.B liga:6-7 versenyző.....

  18. #18
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: HGTRM II.

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Ahogy most elnézem az indulok arányát,lehet,hogy nem is lessz B liga...
    Nem vagyunk most tul sokan.B liga:6-7 versenyző.....
    április 25-ig csak megjelenik itt nálunk is, akkor minimum egy versenyzővel többre számíthattok

    azok a gtr-ek amiket német nyelvterületen lehet kapni még mindig 1.0ás verziók, vagy oda is küldtek már 1.3asokat? Amúgy én angolt akarok rendelni már másfél hete kb, de valami nem jön össze a bankkártyás fizetésnél. a cég meg még nem válaszolt a reklamációs emailre, 2 napot adok nekik, ha nem jön válasz megrendelem egy másik cégtől.

  19. #19
    Gyuricza Gábor Regisztrált Daffy logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    127

    Re: HGTRM II.

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta
    április 25-ig csak megjelenik itt nálunk is, akkor minimum egy versenyzővel többre számíthattok

    azok a gtr-ek amiket német nyelvterületen lehet kapni még mindig 1.0ás verziók, vagy oda is küldtek már 1.3asokat? Amúgy én angolt akarok rendelni már másfél hete kb, de valami nem jön össze a bankkártyás fizetésnél. a cég meg még nem válaszolt a reklamációs emailre, 2 napot adok nekik, ha nem jön válasz megrendelem egy másik cégtől.
    Ha itthon megjelenik Engem is hozzáadhattok nyugodtan a létszámhoz,ez biztos.Addig offline edzek meg várom hogy országunk utolérje a nyugatot.Persze előbb vonok ki vasból aranyat de hátha.........

  20. #20
    Király András Regisztrált K.András logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 14.
    Életkor
    46
    Üzenetek
    438

    Re: HGTRM II.

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Ez jó lenne, csak kiváncsi vagyok ki seggelne végig 3 órát.
    Az lenne az igazi, ha lenne valami online pilóta csere, vagy ilyesmi, és akkor lehetne akár 24H-t is nyomni.

    Bár mondjuk az igaziban, Spa-ban 3 órára van maximalizálva az, hogy egy ember mennyit mehet egyfolytában.
    Szerintem elég volna 3 ora, az elég sok már de mégsem annyira hogy ne lehetne megcsinálni, meg ha dupla pontot érne akkor jol bekavarhatna a bajnokságban is.

  21. #21
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: HGTRM II.

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Az lenne az igazi, ha lenne valami online pilóta csere, vagy ilyesmi, és akkor lehetne akár 24H-t is nyomni.
    Azért online kicsit rizikós 24H-sat játszani szerintem, mert ugyehát egy napszak lejárta után betölti a következőt. Mindenképp jó lehet egy ilyet kipróbálni, csak így elég veszélyes. Gondolok itt arra, mi van ha valakinek a kanyar közepén kezdi el tölteni a következőt? Vagy a féktávon? Egyébként van már lehetőség 24H-t nyomni neten keresztül pilóta csere nélkül? (bár csere nélkül elég extrém )

  22. #22
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM II.

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    Egyébként van már lehetőség 24H-t nyomni neten keresztül pilóta csere nélkül? (bár csere nélkül elég extrém )
    Nincs.

  23. #23
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    56
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM II.

    Biztos hogy maradunk a hétfőknél, és az is biztosnak tűnik, hogy kéthetente lesznek futamok, a futamtávok is maradnak természetesen. Mivel a Simbin május 1.-ére igér valamit -nem tudjuk még mi az pontosan- online ligáknak, lehet hogy megvárjuk és utána indul a következő szezon. A magyar megjelenést egyébként mindenképpen megvárjuk.
    Nagyon jó lenne ha lehetne dedikált szerver módban handicap-et használni, talán ennek is eljön majd az ideje.
    Egyelőre online csak 3 órás futamokat lehet menni, attól tartok hogy az online pilótacsere amiről már szó volt csak a GTR 2-ben lesz.

    Ha kialakulnak az autóválasztási alternatívák (amire nyugodtan tehet bárki javaslatot a pilóták közül) akkor majd szavazunk róla végül is melyik legyen, illetve arról is hány futam legyen majd, ha vannak/lesznek jó minőségü és online bajnokságban jól használható add-on-ok.

    Ja, és szándékaink szerint lesz csapatverseny is, valószínűleg 2 fős csapatokkal.

  24. #24
    Gyuricza Gábor Regisztrált Daffy logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    127

    Re: HGTRM II.

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    A magyar megjelenést egyébként mindenképpen megvárjuk.
    Ezt komolyan csak helyeslően tudom fogadni.

  25. #25
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    39
    Üzenetek
    287

    Lightbulb Re: HGTRM II.

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Általában egy hét kihagyás,és megy az uj évad.Ja,meg persze a találkozo után van,amit egy pizzériában hozunk össze,és általában a mezöny nagyrésze ott is van személyesen.
    Ugyhogy egy hét pihi,és aztán parketta tovább! :heyjoe67_ :heyjoe67_ :heyjoe67_ :heyjoe67_ :heyjoeani :heyjoe67_ :heyjoe67_ :heyjoe67_

    Találkozon mi lesz a program?
    Nem tudom Ti hogy szoktátok, LFS találkozon délelőtt szoktunk összejönni valami helyen, ahol duma, kaja, duma, eredményhirdetés, duma, majd aztán délután át egy gokart helyre, duma, pár menet, közben duma, és oszlás, és mindig beválik
    Szóval tök jó lenne ha elmennék gokartozni is egy kicsit, de nem tudom mekkora igény lenne rá?

Oldal: 1 / 8 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •