Szavazás eredménye: Indulsz a versenyen?

Szavazók
13. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • igen / valószínű

10 76,92%
  • nem / nem valószínű

3 23,08%
Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 29 (29 összesen)

Téma: HGPLM17 - Mexikó

Varga Ádám Regisztrált Larionov logója
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    33
    Üzenetek
    1.095

Re: HGPLM17 - Mexikó

Hát sajnos ezen a futamon sem tudtam megjeleni, így a leköszönöfutamom marad az, amikor 1. helyről kidobott a net. Nagyon jó volt veletek versenyezni, de mostmár szeretnék a GPL-ről váltani. Nem megyek messze, csak a GTL-be! Köszönök szépen minden segítséget, amitcsak HGPLM-es pályafutásom alatt kaptam. Jó fejek vagytok, Debrecenben találkozunk.

Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Város
    Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    4.987

Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Hát sajnos ezen a futamon sem tudtam megjeleni, így a leköszönöfutamom marad az, amikor 1. helyről kidobott a net. Nagyon jó volt veletek versenyezni, de mostmár szeretnék a GPL-ről váltani. Nem megyek messze, csak a GTL-be! Köszönök szépen minden segítséget, amitcsak HGPLM-es pályafutásom alatt kaptam. Jó fejek vagytok, Debrecenben találkozunk.
    Na majd Debrecenben beszélünk a fejeddel.
    Addig is sok sikert a GTL-ben.

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

GPLRank: all the laptimes are GREEN!

"A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.547

Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    "A Nürburgringen találkoztunk először. Az egyik kimustrált autónkkal körözött naphosszat. Az első kanyart rendre elrontotta, haha! Aztán a nap végén beszéltünk. Megfogadta néhány tanácsomat, és úgy döntött indul a bajnokságban is. Beraktam a kettes (hármas?) autóba, majd lassan jöttek az eredmények is -- dobogós helyek, győzelmek... Ügyes volt a srác, na. Rettentően sajnálom, hogy elhagy minket. Azért remélem, legalább a különleges alkalmakkor látjuk még a pályán. ; )

Migliori riguardi,
    Enzo"

Varga Ádám Regisztrált Larionov logója
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    33
    Üzenetek
    1.095

Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    "A Nürburgringen találkoztunk először. Az egyik kimustrált autónkkal körözött naphosszat. Az első kanyart rendre elrontotta, haha! Aztán a nap végén beszéltünk. Megfogadta néhány tanácsomat, és úgy döntött indul a bajnokságban is. Beraktam a kettes (hármas?) autóba, majd lassan jöttek az eredmények is -- dobogós helyek, győzelmek... Ügyes volt a srác, na. Rettentően sajnálom, hogy elhagy minket. Azért remélem, legalább a különleges alkalmakkor látjuk még a pályán. ; )

Migliori riguardi,
    Enzo"
    Hehe, ez jópofa volt Mester!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •