Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (40 összesen)

Téma: Brainstorming

  1. #1
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Brainstorming

    no...KissSzabi a Buenos Aires-i beszámolójában felvetette, hogy lenne pár ötlete. Akkor ide lehet osztani az észt, kinek mi jutott eszébe, mivel népszerűsítsünk, növeljük a létszámot, érdeklődést, stb. Nomeg jöhetnek az eddig eltelt versenyekkel kapcsolatos kritikák, észrevételek, min lehetne még csiszolni stb stb. A kreditrendszerrel kapcsolatban - bár ahogy látjátok folyamatosan igazítjuk, javítgatjuk, csiszolgatjuk.
    Egyszóval jöhet ide bármi amivel még jobbá - vagy jóvá?? - tehetjuk a bajnokság hátralévő részét.

    És tisztelt kívülállók, akik erre tévednek, ha úgy érzitek mondjátok el, hogy miért hanyagoljátok ezt a nagyszerű bajnokságot, szimulátort, és mivel lehetne idecsalogatni Titeket, természetesen az ésszerűség határain belül
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Cool Re: Brainstorming

    Nos, azt hiszem, azt egyértelműen leszögezhetjük, hogy nagyon jó a bajnokság. Nagyon jó és szoros csatákat vívunk egymással, közben profi mód figyelünk egymásra, kevés a baleset, remekül eltalált a handycap rendszer, ami sok izgalmat hoz a játékba, és nagyon nagyon profi és lelkiismeretes a szervezés, no meg családias a hangulat!

    Csak annyi a dolog szépséghibája, hogy egy kicsit kevesen vagyunk a várt 20 fő fölötti létszámhoz képest. (de azért vagyunk így is elegen)

    Én többeket is meginvitáltam egy kis játékra a régiek közül, és sokan szívesen jönnének is, csak hát nincs rá idejük. Ezen sajanos nem tudunk segíteni. Van pár dolog azonban, amit megtehetnénk:

    - A versenynaptár összehangolássa a HTCM2 bajnkosággal:
    2009-ben pont ütköznek a két bajnokság futamai egymással, RACE szerda, GTL másnap csütörtök. Én most kaptából összeszámoltam 6 embert, akit valamilyen szinten mind a két bajnokság érdekel(t), de ezt így nem lehet. Toljuk el 1 héttel a további GTL futamokat és így talán többen elcsábulnának egy GTL futamra 2 RACE között. Ez a jelenlegi résztvevőket is érinti, ezt mindenképen meg kéne lépni.


    - Közvéleménykutatás szavazással:
    Nos én nem hiszem, hogy túl sokan beírogatnának majd ide rajtunk kívül és tényleg jó lenne felmérni az szándékokat és okokat, hogy ha kell, tudjunk vmin változtatni, mert azért pár dolgot tudunk finomítani. Kari után kirakhantnán egy szavazást a főoldalra "Gyerek ti is GTL-ezni! " címmel, melyben a felvázolt válaszlehetőségekből kiderülne ki akar, vagy miért nem jön GTL-ezni, és kapnánk egy tisztességes közvéleménykutatás körképet, amivel már lehet kezdeni vmit. Egy kattintásra mindenkinek van ingerenciája, pötyögni már nem nagyon. A részleteket (már kitaláltam) majd elküdöm Sziszka!

    - Egy kis reklám:
    A legutóbbi futamjaink önmagukért beszélnek, főleg a Watkins, össze lehetne dobni egy ütős kis reklmávideót, nem lesz nehéz, van miből csemegézni. Mind a GTR2-nek, mind a RACE-nek stabil 40-50 fős tábora van nálunk, és a GTL van olyan jó játék, mint ezek, (azóta a SIMBIN nem sok újítást hozott), de mivel ez a legrégibb és nem olyan aktuális, sokakban sztem fel se merül. Közbe meg a GTL nyújt olyat is, amit azok nem és szégyenkezni valója sincs. Szóval kicsit lehetne "kampányolni" a saját hazunk táján is, kialakulhatna akár egy ilyen: páros hét minenki RACE, páratlan mindenki GTL mozgalom is..akár!


    Szóval összeségében azt gondolom, hogy szuper a bajnokság így ahogy van, és semmit nem vesz el a versenyek minőségéből, hogy 12-15-en vagyunk, de még jobb lenne ha többen lennénk!
    És most itt van mindenkinek egy kis idő, gondoljuk át, hogy mit tehetünk az ügyben és tegyük is meg!

    Addig is jó - és nyugis! - karácsonyi készülődést mindenkinek!

  3. #3
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: Brainstorming

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    - A versenynaptár összehangolássa a HTCM2 bajnkosággal:
    hmmm...ez talán megoldható lenne...bár akkor most 1 hónapig NO GTL
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    - Közvéleménykutatás szavazással:
    várom az ötletet !
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    - Egy kis reklám:
    no igen...soxor megpróbáltam már, de mindig elakadtam a dologban valahol. De ezennel meghirdetem a "HGTLM bakjokság PR Manager" posztjára a felvételt.
    Feltételek: legyen képes valahogy a replayekből videót összeütni
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #4
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Brainstorming

    Esetleg egy hotlap verseny, mint ami a Race-re van most kiírva?

    Szerintem ha valaki csak egy pár kör erejéig megbrummogtat egy V8-ast, nehezen fog ellenállni...
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  5. #5
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Brainstorming

    Na látom elég visszafogottan brainstormingoltok

    Én anno úgy kerültem, ide, hogy public serveren kőrözgettem és Illés Roli meghívott ide.
    Szóval az is egy lehetőség, hogy 'kívülről" hívunk embereket.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  6. #6
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: Brainstorming

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg egy hotlap verseny, mint ami a Race-re van most kiírva?

    Szerintem ha valaki csak egy pár kör erejéig megbrummogtat egy V8-ast, nehezen fog ellenállni...
    Szerintem egy nyílt hotlap versenyben páran benne lennénk, csak a hecc kedvéért...
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: Brainstorming

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem egy nyílt hotlap versenyben páran benne lennénk, csak a hecc kedvéért...

    Na, ez egy nagyon jó ötlet, és lehetne akkor pont Doningtonban a Cobra-val, úgy is van a következő futamig akkor 1 hónap, addigra legalább mindenki begyakorolhatná a pályát az újak közül is!

    Használhatnánk a prekval rendszert erre, csak akkor Ferivel kéne megbeszélni a részleteket, és beállítani egy új jelszót a szerverünkre, amit a honlapon minden érdeklődő megnézhetne. Futam előtt 1 héttel visszaállítani az erdeti jelszót, és addig lenne idő elintézni a szervertagságot is, ha úgy adódik..

    Vagy a Cobra nem túl nehéz így eslőre? Bár az biztos, hogy piszok élvezetes!

  8. #8
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Életkor
    30
    Üzenetek
    542

    Re: Brainstorming

    Hát szerintem nehéz lesz a 1.-re a Cobra de ha azt megtanulod vezetni a többi már nem probléma. Egyébként én is benne vagyok a prekvalban.
    "Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy." Juan Manuel Fangio

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: Brainstorming

    Na Sziszka, szerinted?

    Prekvalra egy nem titkos jelszót beállítani, kitalálni az autót (sztem ez a Shelby összeállítás maradhat, bár elég nehéz, de annál élvezetesebb , mit gondoltok?), csinálni egy kis hírverést itt és máshol (pl.:HSW) és mehet a buli!!

    Hmm??

  10. #10
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: Brainstorming

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na Sziszka, szerinted?

    Prekvalra egy nem titkos jelszót beállítani, kitalálni az autót (sztem ez a Shelby összeállítás maradhat, bár elég nehéz, de annál élvezetesebb , mit gondoltok?), csinálni egy kis hírverést itt és máshol (pl.:HSW) és mehet a buli!!

    Hmm??
    már dolgozok az ügyön...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: Brainstorming

    Úgy lenne talán jó, hogy a prekval jelszavát egyszerűen futam előtt egy héttel (tehát 8.-án) visszaállítjuk a titkosra és az az idő elég arra, hogy bárki elintézzen egy szervertagságot.

    Ami fontos lehet:
    A prekval működéséhez, ugye akkor mindenkinek regisztrálni kel a honlapon és azon a néven körözgetni, amit itt beállított.

    Ami a gáz lehet még, az a skinpack, sztem beszéljük meg, hogy addig senki sem megy fel a szerverre add-on festéssel. Épp elég nagy nyűg azt felrakni, majd felrakja az, akit tényleg érdekel.

    Esetleg vmi jelképes díjazás? (termésetesen a bajnoksában jelenleg nem résztvevő legjobbnak (ajándékkredit, sör..)

    A GTL jelenlegi ára, már 2000 Ft alatt van..

    Na', most ennyi jutott az eszembe...
    Utoljára módosította: neilszab; 2008. 12. 21. 16:07.

  12. #12
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: Brainstorming

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem egy nyílt hotlap versenyben páran benne lennénk, csak a hecc kedvéért...
    Egy nyílt hotlapozás engem is érdekelne, de hosszú távon semmi komolyat nem ígérek. Egyszerűen jó lenne kipróbálni a GTL-t "élesben", esetleg pár versenyre beszállni. Pálya - autó nekem szinte mindegy, bár ilyen nagy orrmotoros dögökkel aztán nulla tapasztalatom van. Jó setupot és hozzá jó replayt megköszönök, irányítsatok a megfelelő hsz-ekhez : ). Donington mennyire vágós pálya?
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  13. #13
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535

    Re: Brainstorming

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg vmi jelképes díjazás? (termésetesen a bajnoksában jelenleg nem résztvevő legjobbnak (ajándékkredit, sör..)
    Na, na, na, naaaaa! Elkezdett érdekelni!

  14. #14
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: Brainstorming

    Íme a terv:
    A HGTLM4 bajnokság el lenne halasztva 1 héttel..azaz január 8. helyett 15-én folytatódna, így a szintén 2 hetente zajló HTCM bajnoksággal nem ütnék egymást. Addig...egy nyílt hotlap versenyt indítanánk mintegy reklámként, mégpedig úgy hogy a három kategóriából 1 - 1 autóval lehetne menni. Minden kategóriából a legjobb, jelenleg nem résztvevő nem 8 hanem 10 kreditponttal csatlakozhatna.
    autójavaslatok jöhetnek pálya maradhatna donington, de lehetne más is..
    szerintem:
    TC - 65: Ford Mustang
    GTC - 65: Lotus Elan
    GTC - 76: Porsche 911

    ha lepontosítjuk a dolgot, akkor összedobok 1 kissebb pakkot ami tartalmazza a szükséges autókat, így marad a választék, és az újjonan jövőknek se kell leszedni a 2 giga cuccot

    lehet 906 nem lesz jó..abból megszakítja a szervert, legyen a 911?
    Utoljára módosította: Sziszka; 2008. 12. 21. 18:51.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #15
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Brainstorming

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Íme a terv:
    TC - 65: Ford Mustang
    GTC - 65: Lotus Elan
    GTC - 76: Porsche 911
    szvsz
    TC65 - Alfa GTA, mert az a legjobb
    GTC65 - Nagy Cobra, Shelby Daytona, esetleg TVR, mert ez az igazi 'riszálom úgyis-úgyis' kategória, és ezeket az autókat élmény vezetni
    GTC76 - 911, mert akkor a GTR2-ből érkezők felmérhetnék, hogy mennyit fejlődött a technika 30 év alatt.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2008. 12. 21. 22:55. Indoklás: idézet jav.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  16. #16
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: Brainstorming

    [QUOTE=Gaben75;64555]
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    GTC76 - 911, mert akkor a GTR2-ből érkezők felmérhetnék, hogy mennyit fejlődött a technika 30 év alatt.
    Visszafelé? : D

    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  17. #17
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    540

    Re: Brainstorming

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ÚEsetleg vmi jelképes díjazás? (termésetesen a bajnoksában jelenleg nem résztvevő legjobbnak (ajándékkredit, sör..)
    Vagy mint árukapcsolás -> mi is kipróbáljuk a GPL-t.

  18. #18
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Brainstorming

    Akkor itt egy kis Doningtoni emlék kedvcsinálónak.

    HGTLM2 2-ik futam (nekem életemben első bajnoki). Ki emlékszik még erre?

    2x30 perc második felvonása. Első futam 10-ik helye alapján első rajthely, mögöttem a nagyágyúk...
    Be is voltam makkanva rendesen Szerencsém volt, azóta sem volt ilyen előkelő befutóm.

    Tilus nyert, második úgy emlékszem Góg Peti lett, mögöttem szorosan Horváth Attis végzett.

    Na szóval:
    http://www.youtube.com/watch?v=defDDtj3yt4
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  19. #19
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: Brainstorming

    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy mint árukapcsolás -> mi is kipróbáljuk a GPL-t.
    Ez eleve az alku részét képezi!

    ui.: ha már szóba került http://www.youtube.com/watch?v=N5o1KXXfQU4
    Utoljára módosította: Krajsek Milán; 2008. 12. 22. 00:47.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: Brainstorming

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    HGTLM2 2-ik futam (nekem életemben első bajnoki). Ki emlékszik még erre?
    Jééé, figyeljé máá', hát nekem meg ez volt az első futamom!

    Húú basszus, mit össze nem estem-keltem, 2 mp voltam rosszabb a mezőnynél, szörnyű volt!

    ...azóta ittragadtam!!

  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: Brainstorming

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem:
    TC - 65: Ford Mustang
    GTC - 65: Lotus Elan
    GTC - 76: Porsche 911
    Kocsiválasztás (szerintem):
    TC-65:
    Szerintem is vagy a Mustang, vagy az Alfa. Inkább az Alfa, mert azt nagyon lehet élvezni, és nagyon megy is, a Mustang nagyon feelinges, de nehéz vele bánni, riasztó is lehet. Alfa egyértelműen tutira ütős.

    GTC - 65:
    A Cobra ideális lenne, talán a legizgalmasabb és leghátborzongatób autó az egész mezőnyben, de nem tudom megitélni, hogy mennyire kezelhetetlen egy újjoncnak. Lehet ez is riasztó. Az Elan szuper kis dög, de nem vérlázító. A TVR szintén nagyon nehéz. Ha nem a Shelby-ik, akkor szerintem a Ferrari 275 GTB/C, az ideális kampánykocsi. Ismert, szép, dübörgős, riszálós, de kezelhető..és szerethető..NAgyon

    GTC -75:
    911- No Comment..

    Skinpack:
    Sztem ne sz@rozzunk, alap skinek és kész. 3 hétig mindenki kibírja, fölösleges bonyolítani!

    Lebonyolítás:
    Ugye, úgy gondoltad Sziszka, hogy a 3 kocsi párhuzamosan futna a szerveren, kinek mihez van épp kedve, és nem bontjuk a Hotlap versenyt szakaszokra?

    Jutalom:
    Sztem adhatunk 2-nél több kereditet is, mondjuk az első 2-3 futamon +2 kerdit, mert a bajnokság már úgy is javában tart, már nehéz behozni. Csak mert szimpla 2 nem oszt, nem szoroz, sztem.

    Amúgy a SÖR-t azt én fejenként vállalom a nyerteseknek!!


    Na, látom pörög a dolog!

  22. #22
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Életkor
    30
    Üzenetek
    542

    Re: Brainstorming

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Jééé, figyeljé máá', hát nekem meg ez volt az első futamom!

    Húú basszus, mit össze nem estem-keltem, 2 mp voltam rosszabb a mezőnynél, szörnyű volt!

    ...azóta ittragadtam!!

    NEKEM IS AZ VOLT. Emlékszem ahogy egész jó helyről egy rohadt nagyot rontottam.
    "Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy." Juan Manuel Fangio

  23. #23
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026

    Re: Brainstorming

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem a Shelby-ik, akkor szerintem a Ferrari 275 GTB/C, az ideális kampánykocsi. Ismert, szép, dübörgős, riszálós, de kezelhető..és szerethető..NAgyon
    ...és gyönyörű!

  24. #24
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: Brainstorming

    Egyet kell hogy értsek..a legtöbb dologban. Az egyetlen kivétel tán a TC-65. Én csak maradnék a Mustangnál, hiszen a V8-ak igazi színfoltjai a GTL-nek és ennek kiváló példája a Mustang. Más kategóriákból vannak talán jobb "izomautók" de mondjuk a GTC-65-ből tényleg inkább a F275, hiszen az tényleg nagyon szép/jó/és eléggé jól kezelhető is, a GTC-76 kategória "muscle-ja" meg egyértelműen a Corvette lenne..de hát egyrészről nem akarok olyan autót aminek többféle "verziója" van, hiszen csak tovább bonyolítja a dolgot - emlékszem első versenyeken nem igazán fogtam fel, hogy melyik Corvette melyik, másrészről a legtöbb pályán meg mi se nagyon tudjuk pályán tartani azt a vadállatot...szal én azt mondom Mustang, majd ha vkinek nem jön be ez a stílus még mindíg ott a 2 másik kategória autója amivel körözhet. És azért az igazat megvallva az Alfa bár igazán hatékony fegyverünk a bajnokságban, eléggé "lapos"
    Pálya: Marad Donington. Mégpedig azért mert talán ez az egyik olyan pálya ami szinte nem enged vágást + kellően ismert és híres (GPL,GTR, tán még Race07 is) + GTL és GTR bajnokságban is ez lesz a kövi futam szal mindneképp ideális jelölt.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  25. #25
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Brainstorming

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Egyet kell hogy értsek..a legtöbb dologban. Az egyetlen kivétel tán a TC-65. Én csak maradnék a Mustangnál, hiszen a V8-ak igazi színfoltjai a GTL-nek és ennek kiváló példája a Mustang. Más kategóriákból vannak talán jobb "izomautók" de mondjuk a GTC-65-ből tényleg inkább a F275, hiszen az tényleg nagyon szép/jó/és eléggé jól kezelhető is, a GTC-76 kategória "muscle-ja" meg egyértelműen a Corvette lenne..de hát egyrészről nem akarok olyan autót aminek többféle "verziója" van, hiszen csak tovább bonyolítja a dolgot - emlékszem első versenyeken nem igazán fogtam fel, hogy melyik Corvette melyik, másrészről a legtöbb pályán meg mi se nagyon tudjuk pályán tartani azt a vadállatot...szal én azt mondom Mustang, majd ha vkinek nem jön be ez a stílus még mindíg ott a 2 másik kategória autója amivel körözhet. És azért az igazat megvallva az Alfa bár igazán hatékony fegyverünk a bajnokságban, eléggé "lapos"
    Pálya: Marad Donington. Mégpedig azért mert talán ez az egyik olyan pálya ami szinte nem enged vágást + kellően ismert és híres (GPL,GTR, tán még Race07 is) + GTL és GTR bajnokságban is ez lesz a kövi futam szal mindneképp ideális jelölt.
    Legyen Alfa... Lécci-lécci-lécci
    Ideális kezdőautó. Aki már megszokta vele a GTL-t, mehet a nehezebb szintekre.

    A Ferrari jó ötlet, normál versenyben úgysem tűlzottan használható, Ferrarisága ellenére nem túl versenyképes. De a hangja nagyon jó, és vezetni is móka, hotlapozáshoz pont jó.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •