Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (60 összesen)

Téma: HTCM2 - Anderstorp

  1. #26
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg mpeter írta Hozzászólás megtekintése
    Első esős versenyem.
    első futam 8.hely 1 pont :-D
    2. futam Pole! LOL
    nagy érzés volt! 2.körben T2-ben be is sokaltam, mentem vissza a helyemre 10-12 :-)

    szuper volt! mindenki korrekt, vigyázott...
    még sok ilyen futamot srácok...

    üdv
    Mikó Péter
    kar hogy csak TE nem vigyaztal ... azthioszem a szabaéyzat is irja, hogy ha lassabb vagy, raadasul a bukoterböl, a soderagybol jössz vissza 13 kmh-val es jön egy masik auto (nevezetesen EN) hatalmas sebessegkülönbseggel /13 vs 110/ akkor nemigazan illik, söt TILOS kijönni ele. sajnos te ezt nem olvastad el sokszor ezert nem rögzödött meg a pici agyadban es kijöttel,puff. vegülis teged elörelöktelek felvetted a tempot, de a hatas-ellenhatas törvenye szerint en lelassultam es meg az automnak se esett jol, föleg ugye nem egy olyan palyan ahol all a viz . ezekutan ugye nem meglepö hogy nem ugy kanyaradott a verda ahogy kellett volna neki lassu lettem es hibaztam is. tehat köszönöm neked a masodik versenyt !

    üdv !

  2. #27
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    B. szerver

    Az időmérő pazarul sikerült. Az esős beállításomra feldobtam slick gumit, és 1 mp-cel nyertem az időmérőt. (ennyit az esős setup-omról )

    Tóvári Györgytől elnézést kérek. Féktávon beszitált az autó, és esélytelen volt, hogy elkerüljelek. Bocsánat!
    Ezután próbáltam utolérni az előttem lévőket, és egy híján sikerült is. Patkó Gergőnek grat a győzelmekhez.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  3. #28
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    nem szeretem ezt a pályát + az eső elég volt ahhoz, hogy alig készüljek, nem is élveztem a futamot, szar volt a setupom, rossz volt az autóban ülni. csak és kizárólag Ambrózi Petinek köszönhetem hogy 3. lettem a második futamon. drukkoltam neked, hogy kibírd végig a nyomást, grat

  4. #29
    Bajka Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 28.
    Életkor
    36
    Üzenetek
    981

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Első versenyen nem kockáztattam semmit, csak tartottam nagyjából az előttem lévők tempóját. Talán egy dolog volt: a rajtnál jobban rajtoltam mint Henrik, de el kellett vennem a gázt, mert majdnem lekoccoltam a Helles srácokat, és így bejött mellém Henrik, akik későn vettem észre! Sry, hogy kitoltalak a pályáról(ha így volt, és egyáltalán te voltál!)
    Második verseny meg mintha istambul lett volna. Kezdődött azzal, hogy Peti kipöckölt. Aztán féktávon iránytváltott Palesz, és gondoltam nem kéne kilökni, mert még a végén megharagszik. Szegény nyulak csak úgy ugráltak a fűben előttem.
    Olyan szépen mentem hátra, hogy már elérhető távolságban volt az utolsó hely! Aztán Sándor Tibi elrontotta az egyenes ráfordítót. Bementem mellé, amit 100%, hogy tudott és látott, de szinte keresztbeállva előttem lezárta a szöget. Ismét kocc, és mentem megint megnézni a nyulakat. Nem hinném, hogy ez korrekt volt. Majd visszanézem, és ha nem volt korrekt, muszáj lesz mostmár óvnom.

    Balogh Tomi te 1-es hátsó szárnnyal mentél, jól érzem?
    Egyenesben szélárnyékban sem tudtalak tartani. A kanyarokat keresztbe vetted. Nem mertem bemenni melléd. Nem mondták, hogy esős verseny? :P

  5. #30
    Kovács Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 22.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    999

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Balogh Tomi te 1-es hátsó szárnnyal mentél, jól érzem?
    Egyenesben szélárnyékban sem tudtalak tartani. A kanyarokat keresztbe vetted. Nem mertem bemenni melléd. Nem mondták, hogy esős verseny? :P
    Tomi elméletileg az Én setupommal ment, 5-ös szárnnyal. Valamiért rángott a keze! :P

  6. #31
    Bajka Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 28.
    Életkor
    36
    Üzenetek
    981

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi elméletileg az Én setupommal ment, 5-ös szárnnyal. Valamiért rángott a keze! :P
    De akkor az egyenesben szélárnyékban miért nem tudtam tartani?
    Tiszta jégrallynak nézett ki. Szerintem amúgy élvezte. Kajak jó volt nézni, ahogy minden kanyarban összeszedi. Nézd meg a replayben a 8-9. körétől a végéig kb!

  7. #32
    Horváth Henrik Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 29.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    440

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    En ugy voltam az egesszel meg nem tudtam, indulok-e. A buntinek es sok minden masnak koszonhetoen. A verseny elott meg felmentem kb 20 percet gyaksizni, de olyan szinten szet voltam esve, hogy nem lattam ertelmet. Pedig nem artott volna, alig keszultem. Viszont elesben jele nem volt faradtsagnak, siman tudtam koncentralni.
    Igy utolag meg erte elindulni. A boxutca athajtas utan a 21. helyre jottem vissza, onnan sikerult felkuzdenem magam kilencedikre. Masodik versenyen pedig masodik helyre. Grat Zolinak eselyem nem volt behozni.

  8. #33
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Életkor
    45
    Üzenetek
    485

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    csak és kizárólag Ambrózi Petinek köszönhetem hogy 3. lettem a második futamon. drukkoltam neked, hogy kibírd végig a nyomást, grat
    Ez sörbe fog kerülni...nem is kevésbe! Szerinted én mennyire drukkoltam magamnak, hogy kibírjam végig??
    "save the World..it's Great...but I've got save myself first!"

  9. #34
    Mikó Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 10.
    Üzenetek
    197

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg Böjtös Géza írta Hozzászólás megtekintése
    Cserti Tibi bocsi, elfogyott a benzin+a gumi, azt se tudtam merre vagyok arccal előre.

    Mikó Peti miért engedtél el?
    Mert én is kicsúsztam és még jobban betoltalak a sóderbe...
    csak ennyi..

  10. #35
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán féktávon iránytváltott Palesz, és gondoltam nem kéne kilökni, mert még a végén megharagszik. Szegény nyulak csak úgy ugráltak a fűben előttem.
    Néztem is hogy hova lettél mögülem... Nem nagyon akartam kockáztatni rövid féktávval, gyorsan lefuttatta rendszer a lehetséges variációkat, és amellett döntöttem, hogy behúzódok belső ívre, mert ha azt a kanyar még megtartom, akkor kb. fél körig nem igazán lett volna lehetőséged előzni! Nem gondoltam hogy ekkora galibát okozok vele! Bocsánat!

  11. #36
    Böjtös Géza Regisztrált Böjtös Géza logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    127

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg mpeter írta Hozzászólás megtekintése
    Mert én is kicsúsztam és még jobban betoltalak a sóderbe...
    csak ennyi..
    Lárifári!
    Meg ne próbáld mégegyszer!

  12. #37
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg AmPet írta Hozzászólás megtekintése
    Ez sörbe fog kerülni...nem is kevésbe! Szerinted én mennyire drukkoltam magamnak, hogy kibírjam végig??
    akkor a múltkori pörgetés után monnyuk, hogy kvittek vagyunk

  13. #38
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Életkor
    45
    Üzenetek
    485

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    akkor a múltkori pörgetés után monnyuk, hogy kvittek vagyunk
    Ok, megegyeztünk!!!!
    "save the World..it's Great...but I've got save myself first!"

  14. #39
    Mikó Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 10.
    Üzenetek
    197

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    kar hogy csak TE nem vigyaztal ... azthioszem a szabaéyzat is irja, hogy ha lassabb vagy, raadasul a bukoterböl, a soderagybol jössz vissza 13 kmh-val es jön egy masik auto (nevezetesen EN) hatalmas sebessegkülönbseggel /13 vs 110/ akkor nemigazan illik, söt TILOS kijönni ele. sajnos te ezt nem olvastad el sokszor ezert nem rögzödött meg a pici agyadban es kijöttel,puff. vegülis teged elörelöktelek felvetted a tempot, de a hatas-ellenhatas törvenye szerint en lelassultam es meg az automnak se esett jol, föleg ugye nem egy olyan palyan ahol all a viz . ezekutan ugye nem meglepö hogy nem ugy kanyaradott a verda ahogy kellett volna neki lassu lettem es hibaztam is. tehat köszönöm neked a masodik versenyt !

    üdv !
    Az hogy elrontom, benne van. Próbáltam visszajönni normálisan, nem vágtam át a pályán keresztben, visszajöttem az aszfaltcsík szélére.
    Figyeltem ezerrel a tükröt, de nem láttam hogy ki és miért jött belém, mert a holt térben volt. Bocsánat ha bementem eléd.
    A Pici agyat meg kikérem magamnak, nem kéne ekkora p....nak lenni, le lehet írni normálisan is. Főleg úgy, hogy kibaszott fogalmad sincs, milyen agyam van mert nem is ismersz....

    Üdv!

  15. #40
    Kovács Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 22.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    999

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    En ugy voltam az egesszel meg nem tudtam, indulok-e. A buntinek es sok minden masnak koszonhetoen. A verseny elott meg felmentem kb 20 percet gyaksizni, de olyan szinten szet voltam esve, hogy nem lattam ertelmet. Pedig nem artott volna, alig keszultem. Viszont elesben jele nem volt faradtsagnak, siman tudtam koncentralni.
    Igy utolag meg erte elindulni. A boxutca athajtas utan a 21. helyre jottem vissza, onnan sikerult felkuzdenem magam kilencedikre. Masodik versenyen pedig masodik helyre. Grat Zolinak eselyem nem volt behozni.
    Ehhez csak gratulálni tudok, nagy teljesítmény! Örülök, hogy végül elindultál.

  16. #41
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    akkor a múltkori pörgetés után monnyuk, hogy kvittek vagyunk

  17. #42
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg mpeter írta Hozzászólás megtekintése
    Az hogy elrontom, benne van. Próbáltam visszajönni normálisan, nem vágtam át a pályán keresztben, visszajöttem az aszfaltcsík szélére.
    Figyeltem ezerrel a tükröt, de nem láttam hogy ki és miért jött belém, mert a holt térben volt. Bocsánat ha bementem eléd.
    A Pici agyat meg kikérem magamnak, nem kéne ekkora p....nak lenni, le lehet írni normálisan is. Főleg úgy, hogy kibaszott fogalmad sincs, milyen agyam van mert nem is ismersz....

    Üdv!
    ajanlanam a masodik verseny replayet 810-tol nezve. en sem lattam hogy ki jön meg ugye holtter stbstbstb de megse rontottam el senki versenyet, inkabb buktam 4 poziciot de nem mentem ki senki ele gyök2vel. talan igy kellett volna csinalni. es lehet hogy nem hülyeseg a terkep ami mutatja az összes autot a palyan. de azert korrekt voltal hogy visszaengedtel. JA ! nem ? kar

  18. #43
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    En ugy voltam az egesszel meg nem tudtam, indulok-e. A buntinek es sok minden masnak koszonhetoen. A verseny elott meg felmentem kb 20 percet gyaksizni, de olyan szinten szet voltam esve, hogy nem lattam ertelmet. Pedig nem artott volna, alig keszultem. Viszont elesben jele nem volt faradtsagnak, siman tudtam koncentralni.
    Igy utolag meg erte elindulni. A boxutca athajtas utan a 21. helyre jottem vissza, onnan sikerult felkuzdenem magam kilencedikre. Masodik versenyen pedig masodik helyre. Grat Zolinak eselyem nem volt behozni.
    Race 2:
    A győzelmet a jó rajtomnak köszönhetem. Két autót előztem meg ebbe a mini célegyenesbe. Ami megy az megy.
    Bajka Tomi is fantasztikusat rajtolt, de szerencsére ő már nem fért el, különben megizzasztott volna. Aztán csak toltam és toltam, éreztem hogy meg kell lépnem, akkor van esélyem, de hogy ekkora...
    Legyen még esőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő.

    Race 1:
    Próbáltam előretörni óvatosan, de azért volt pár kontakt. Álmomban sem számítottam a 6. helyre... Kb 12-15.-re vártam magam.

    Tetszett, sok ilyet még.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #44
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    A recesszió utolérte a Scuderia Drink & Drive-ot is... Csak egy autót tudtunk indítani Svédországban, az gázul ment, mert a szerelőknek költségcsökkentés címszó alatt befagyasztották a Tipli adagjukat! Talán a cseh nagydíjra talpra állunk!

  20. #45
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Életkor
    45
    Üzenetek
    485

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    A recesszió utolérte a Scuderia Drink & Drive-ot is... Csak egy autót tudtunk indítani Svédországban, az gázul ment, mert a szerelőknek költségcsökkentés címszó alatt befagyasztották a Tipli adagjukat! Talán a cseh nagydíjra talpra állunk!
    Hangsúlyozom....NEM AZ ENYÉM!!!!!

    Ellenben a BA Racingnél megemeltük a Tipli adogot, még a sofőrök is beöntést kaptak a verseny előtt. A rádión pedig folyamatosan közölték, hogy mennyi adag vár minket a verseny végén. Természetesen Bangó Margit közölte mindezt.
    "save the World..it's Great...but I've got save myself first!"

  21. #46
    Kovács Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 22.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    999

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Úristen srácok, betegek vagytok, csakúgy mint a futamon!!!! :P
    KÉÉÉÉÉSZ!

  22. #47

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    "B"
    6 percel az időmérő vége előtt estem be. A meteorológiai szolgálattól mindenkit ki kell rúgni mert a megjósolt hatalmas eső helyett szikrázó napsütés fogadott Anderstorpban
    Race 1: 1.kör a Norra előtt féktávon megpöccintettem Peresztegi Viktort aki ezért Biesz Zsoltnak ment neki. Amig vártam rájuk hogy vissza jöjjenek a pályára azon gondolkodtam milyen büntetést kapok ezért Belülről nézve elég egyértelműnek tűnt hogy én qrtam el.
    A visszajátszást megnézve viszont rá kellet jönnöm hogy Zsolt már jóval azelőtt elvesztette az uralmat a Seat fölött és keresztbe csúszott mielőtt hozzáértem volna Viktorhoz.Lehet hogy azért fékezett korábban és nagyobbat Peresztegi kolléga mert el akarta kerülni a Zsolttal való csattanást?
    Kíváncsileszek mit hoz ki ebből a VB. Én mindenesetre bíróság előtt nem vallanám magam teljesen ártatlannak
    Race 2: viszonylag hamar az élre álltam egész sokáig vezettem de a futam 2/3-nál már 110 C*volt a balelsőm és két pályáról lecsúszás előbb az első majd a második hely elvesztését jelentette
    Utoljára módosította: martin; 2008. 12. 18. 08:35.



  23. #48
    Bajka Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 28.
    Életkor
    36
    Üzenetek
    981

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Néztem is hogy hova lettél mögülem... Nem nagyon akartam kockáztatni rövid féktávval, gyorsan lefuttatta rendszer a lehetséges variációkat, és amellett döntöttem, hogy behúzódok belső ívre, mert ha azt a kanyar még megtartom, akkor kb. fél körig nem igazán lett volna lehetőséged előzni! Nem gondoltam hogy ekkora galibát okozok vele! Bocsánat!
    Ugyan semmi probléma. Sima reflexteszt volt, de szerintem levizsgáztam !
    Azért lepődtem meg annyira, mert még te sem tudtad előtte, hogy ezt fogod csinálni.
    Amúgy ez nem probléma, én voltam mögötted nekem kell figyelni! Csak azért említettem meg, hogy más is inkább menekülhetne ahelyett, hogy legyalulja az előtte lévőt!

  24. #49
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Első versenyen nem kockáztattam semmit, csak tartottam nagyjából az előttem lévők tempóját. Talán egy dolog volt: a rajtnál jobban rajtoltam mint Henrik, de el kellett vennem a gázt, mert majdnem lekoccoltam a Helles srácokat, és így bejött mellém Henrik, akik későn vettem észre! Sry, hogy kitoltalak a pályáról(ha így volt, és egyáltalán te voltál!)
    Második verseny meg mintha istambul lett volna. Kezdődött azzal, hogy Peti kipöckölt. Aztán féktávon iránytváltott Palesz, és gondoltam nem kéne kilökni, mert még a végén megharagszik. Szegény nyulak csak úgy ugráltak a fűben előttem.
    Olyan szépen mentem hátra, hogy már elérhető távolságban volt az utolsó hely! Aztán Sándor Tibi elrontotta az egyenes ráfordítót. Bementem mellé, amit 100%, hogy tudott és látott, de szinte keresztbeállva előttem lezárta a szöget. Ismét kocc, és mentem megint megnézni a nyulakat. Nem hinném, hogy ez korrekt volt. Majd visszanézem, és ha nem volt korrekt, muszáj lesz mostmár óvnom.

    Balogh Tomi te 1-es hátsó szárnnyal mentél, jól érzem?
    Egyenesben szélárnyékban sem tudtalak tartani. A kanyarokat keresztbe vetted. Nem mertem bemenni melléd. Nem mondták, hogy esős verseny? :P

    Qualin nem tudtam egy normális kört összerakni....
    1 jó köröm volt ami az első volt asszem amivel simán bejöttem volna a top 10 környékére, de az utolsó kanyarban elúszott a segge így buktam, pedig nagyon jó 1-2. szektort mentem.....
    Utána már nem sikerült még közel hasonló kört sem összetennem.

    5-ös szárnnyal mentem!
    Szerintem többet nyomtam a féket mint amire Balázs számított így a 47-53-as elosztás miatt sokszor blokkolt a hátsó kerék, próbáltam kicsit előrébb tenni, ami valamelyest segített, de annyira sokat nem.
    Amúgy is túlkormányzott volt a kanyarbejáraton a kocsi, szóval úgy kellett kormányoznom mint egy gokartot, ilyen apró kis moccintásokkal.
    Akkor az első körben a hondás kamikáze miatt kapott a kocsi egy pofont aztán a verseny közepe után egy másik is bejött szembe elém én meg nekimentem és a mögöttem jövő még egyszer rásegített aztán akkor már full elment a futó szóval onnan érdekes volt...
    Majd az utolsó körben, hogy teljes legyen az öröm a T2-be elúszott a segge úgy mint állat és persze hogy kifele fordította a kocsit és elkaptam a gumifalat a jobb elejével aztán akkor már végképp jobbra állt a kormány!

    Azért annyira nem élveztem a folyamatos driftelést, főleg hogy fogalmam nem volt hogy mikor mennyire és milyen irányba akar önállósodni a segge!
    Jó persze mosolyogtam sokat, de nem mindig!


    2. futamon mondom majd jobb lesz....
    Hát nem!
    Azért az jobb volt már, de nem az igazi, ott is sokat csúszkáltam és a végén még egy előzést is benéztem ami miatt vesztettem van 2-3 helyet.


    Ha lehetne mennék még egy versenyt mert összességében jó volt, csak keveset tudtam gyakorolni.

  25. #50
    Fekete Gyula Regisztrált Fekete Gyula logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Győr
    Életkor
    39
    Üzenetek
    88

    Re: HTCM2 - Anderstorp

    Eszméletlen volt. Az 1. versenyen semmi különös, 4., a 2. versenyen aztán húúúúúúúúúúúúú. Nagyon kemény volt, az első pár körben Kovács Balázs és Böszörményi Peti is megkoccolt, vesztettem pár helyet, aztán a vége meg piff-puff-paff-paff test-test elleni csata. Nagyon élveztem, végül 5.
    Gratula AmPet.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •