Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 96 (96 összesen)

Téma: HGTRM6 GT Monza

  1. #76
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728

    Re: HGTRM6 GT Monza

    Most néztem meg a visszajátszást, én nem tudom, de nem is tűnt fel, h ilyen jókat csatázok az elején. Talán jobb is, h fáradt voltam, mert a szokásos harcikedv mellett lehet, h Balogh Tamással hamar összeakadunk. Meglehetősen agresszív volt a szó jó értemében. Tetszett!

  2. #77
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM6 GT Monza

    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Most néztem meg a visszajátszást, én nem tudom, de nem is tűnt fel, h ilyen jókat csatázok az elején. Talán jobb is, h fáradt voltam, mert a szokásos harcikedv mellett lehet, h Balogh Tamással hamar összeakadunk. Meglehetősen agresszív volt a szó jó értemében. Tetszett!
    Igen most néztem meg én is jó volt!
    A 2. sikánnál nem akartalak leszorítani annyira csak ahogy csúszásból hoztam ki a kocsit és tapostam a gázt nem tudtam gyorsabban kormányozni mert akkor másik irányba állt volna keresztbe.
    Amúgy nagyon jó volt! Nagyon korrekt voltál, és szerintem én sem voltam túl inkorrekt!
    Több ilyen csata kellene!
    Ebbe van az izgalom!

  3. #78
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728

    Re: HGTRM6 GT Monza

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Igen most néztem meg én is jó volt!
    A 2. sikánnál nem akartalak leszorítani annyira csak ahogy csúszásból hoztam ki a kocsit és tapostam a gázt nem tudtam gyorsabban kormányozni mert akkor másik irányba állt volna keresztbe.
    Amúgy nagyon jó volt! Nagyon korrekt voltál, és szerintem én sem voltam túl inkorrekt!
    Több ilyen csata kellene!
    Ebbe van az izgalom!
    Semmi inkorrekt nem volt ebben. Agresszívabb voltál. Legközelebb lehet én is hozom a formám és akkor jaj!
    Jó volt, rövid pályafutásom alatt ennyit nem csatáztam összesen.

  4. #79
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Életkor
    44
    Üzenetek
    237

    Re: Óvások-GT-Monza-HGTRM6

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver
    P6 - 1135
    Mórocz László az első sikánban egy ütközés következtében megpördül, a fűről visszaérkezve lassan indul el, mögötte érkezek jobban kigyorsítva, először befelé tart, kívülről mennék el mellette, majd kifelé kezd húzni, erre áthúzom belülre ahol mellé érek és leszorít a fűre.

    Háát szerintem ezért nem igazán róhatsz meg, nem löktelek ki sima versenyszituáció volt. Én inkább lehetnék dühös amiért kiforgattak még sem "perelek, bár lehet kéne..

  5. #80
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117

    Re: HGTRM6 GT Monza

    Azért a Mórocz Laci arcát megnéztem volna amikor megforgott és jöttem én az 1-es kanyarban szokásos nagy ívű fordulásommal Sztem már lelki szemeivel látta a csattanást is

  6. #81
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: Óvások-GT-Monza-HGTRM6

    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Háát szerintem ezért nem igazán róhatsz meg, nem löktelek ki sima versenyszituáció volt. Én inkább lehetnék dühös amiért kiforgattak még sem "perelek, bár lehet kéne..
    "...Ha úgy érzed vagy olyan gyors mint a mögötted lévő, nyugodtan küzdj meg vele, természetesen szabályosan. Amit szigorúan tilos: idióta vonalvezetést használni, cikázni a másik előtt, blokkolni, "bezárni az ajtót"..."

    sztem ezt pont ide illik..de majd eldöntik akiknek ez a dolga.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #82
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Életkor
    44
    Üzenetek
    237

    Re: Óvások-GT-Monza-HGTRM6

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    "...Ha úgy érzed vagy olyan gyors mint a mögötted lévő, nyugodtan küzdj meg vele, természetesen szabályosan. Amit szigorúan tilos: idióta vonalvezetést használni, cikázni a másik előtt, blokkolni, "bezárni az ajtót"..."

    sztem ezt pont ide illik..de majd eldöntik akiknek ez a dolga.
    Persze, így van ahogy mondod, de nem érzem ezt kiszorításnak, nem szoktam szabálytalan lenni, és ha úgy éreztem volna hogy ez sok volt biztos elengedtelek volna..

  8. #83
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117

    Re: Óvások-GT-Monza-HGTRM6

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    "...Ha úgy érzed vagy olyan gyors mint a mögötted lévő, nyugodtan küzdj meg vele, természetesen szabályosan. Amit szigorúan tilos: idióta vonalvezetést használni, cikázni a másik előtt, blokkolni, "bezárni az ajtót"..."

    sztem ezt pont ide illik..de majd eldöntik akiknek ez a dolga.
    Sztem meg nem illik annak ilyet óvni aki éppen ilyet követ el mással szemben xD Nem nehéz megtalálni a szitut végre egyszer gyorsabb voltam valakinél az egyenesben az te voltál és bár én kívülről mentem volna te behúztad szépen az autót, hogy ne tudja elmenni nem volt szép, de sztem érezted miutánh nem voltam hajlandó belefékezni jeleztem hátúlról előzési szándékomat (elvettem a gázt, de miért fékezzek olyanért ha valaki behúzza szépen komótosan elém....
    Én nem akarok óvni mert nem ilyenen múlik a dolog, de gondold át miért óvod meg a másik viselkedését ha magad is így teszel.

  9. #84
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Életkor
    44
    Üzenetek
    237

    Re: HGTRM6 GT Monza

    Huuu ne is mond Gergő, még a székemből is ugrottam meg vetettem egy keresztet hirtelen.
    Sándor Tibor cartárs forgatott ki a replayből kiderülve. Persze gondolom nem direkte...rosszul jött ki sajna a lépés..

  10. #85
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: Óvások-GT-Monza-HGTRM6

    Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem meg nem illik annak ilyet óvni aki éppen ilyet követ el mással szemben xD Nem nehéz megtalálni a szitut végre egyszer gyorsabb voltam valakinél az egyenesben az te voltál és bár én kívülről mentem volna te behúztad szépen az autót, hogy ne tudja elmenni nem volt szép, de sztem érezted miutánh nem voltam hajlandó belefékezni jeleztem hátúlról előzési szándékomat (elvettem a gázt, de miért fékezzek olyanért ha valaki behúzza szépen komótosan elém....
    Én nem akarok óvni mert nem ilyenen múlik a dolog, de gondold át miért óvod meg a másik viselkedését ha magad is így teszel.
    hmm...nem rémlik a dolog, mondjuk nem néztem végig az egész replayt kimondottan ezt kerestem mert ez volt ami igazán negatív élményként megmaradt bennem - a 2 stop&got leszámítva. De ha tényleg csináltam ilyet akkor óvd csak meg, megérdemlem amit kapok érte, mert ez nem fair...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  11. #86
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM6 GT Monza

    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi inkorrekt nem volt ebben. Agresszívabb voltál. Legközelebb lehet én is hozom a formám és akkor jaj!
    Jó volt, rövid pályafutásom alatt ennyit nem csatáztam összesen.

    Remélem így lesz! Szeretek csatázni!

  12. #87
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535

    Re: Óvások-GT-Monza-HGTRM6

    Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem akarok óvni mert nem ilyenen múlik a dolog, de gondold át miért óvod meg a másik viselkedését ha magad is így teszel.
    Ezt nem igazán értem, miért nem akarsz óvni??? Ezt nem úgy kell felfogni szerintem, hogy bemószerolod a másikat, hanem inkább egyfajta útmutatást a jövőre nézve (az Erő legyen velünk! )... Az esetet majd a többiek is meg fogják nézni (én legalább is meg szoktam) és okulnak belőle.

  13. #88
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026

    Re: Óvások-GT-Monza-HGTRM6

    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem igazán értem, miért nem akarsz óvni??? Ezt nem úgy kell felfogni szerintem, hogy bemószerolod a másikat, hanem inkább egyfajta útmutatást a jövőre nézve (az Erő legyen velünk! )... Az esetet majd a többiek is meg fogják nézni (én legalább is meg szoktam) és okulnak belőle.
    Ezért lenne szerencsésebb KIVIZSGÁLÁSNAK hívni a dolgot és nem ÓVÁSNAK!
    Sok emberben rossz érzést vált ki a megfogalmazásokban az óvás szó és inkább nem is foglalkozik vele, mint ahogyan a fenti példában is látható! Valahogy erősen negatív érzésekkel teli, holott a kérvényező lehet nem is annak szánta!

    Mennyivel jobban hangzik így:

    "Kérem kivizsgálni xy és köztem lévő eseményt 234-nél!"

  14. #89
    Kolozs Péter Regisztrált Kolozs Péter logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    257

    Re: Óvások-GT-Monza-HGTRM6

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért lenne szerencsésebb KIVIZSGÁLÁSNAK hívni a dolgot és nem ÓVÁSNAK!
    Sok emberben rossz érzést vált ki a megfogalmazásokban az óvás szó és inkább nem is foglalkozik vele, mint ahogyan a fenti példában is látható! Valahogy erősen negatív érzésekkel teli, holott a kérvényező lehet nem is annak szánta!

    Mennyivel jobban hangzik így:

    "Kérem kivizsgálni xy és köztem lévő eseményt 234-nél!"
    nah, te ypszilonista

    viccet félretéve: szerintem is van alapja annak amit mondasz, pozitívabb a kivizsgálás

    -hangosan gondolkodom-

    ellenben amíg a tendencia azt mutatja, hogy meg lesz állapítva egy vétkes fél és valami büntetést is kap, szinte mindegy minek nevezzük

    az utóbbi pár futamon, mondjuk gyakrabban került elő a versenybaleset szó

    az is benne van, hogy nem kell átbattyogni a másik boxba, hogy kérdőre vonjunk valakit, hanem van egy fórumunk, ahol meg tudjuk beszélni a dolgokat. Nyílván a versenybírák is örülnek, ha kevesebb az elbírálni való és nem fordulunk hozzájuk akkor, mikor szerintünk sem kéne büntetés.

    így visszakanyarodunk oda, hogy a kivizsgálások leginkább óvások

    illetve még: igazából kevés olyan eset van, mint ez, általában kialakul valamiféle végső konszenzus

    tehát az egész probléma igazából abból fakad, hogy a "kártalanítási" rendszerünk agresszív politikát követ

  15. #90
    Gerhát Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    70

    Re: HGTRM6 GT Monza

    szerintem a felfogásban sokat kellene változni. Óvni nem annyit jelent hogy "utálok valakit" vagy "feljelentem" hanem annyit hogy szerintem egy adott szituban nem úgy kellett volna tennie és az óvás eredménye útmutatás lesz arra hogy legközelebb hogy döntsön.

    Szerintem a versenyeken látható roncsderbyk ellenére kevés óvás van, mert nem "divat" óvni. De egy jó versenysorozatnak ez is a része. A valóságban pl. F1 biztos nem lesz olyan szitu hogy Hamilton: "Massa most belémjött, bár kétes volt a szitu, de nem óvom meg, remélem a következő versenyre tanult ebből és nem csinál többet ilyet. Egyébként üdvözlöm."

    Valahol ez kérdés hogy hol a határ, mi szól a "barátkozásról" és mi a "versenyről". Szerintem a pályán legyen verseny (aminek része az óvás is), a fórumokon meg legyen a barátkozás, a chatelés, setupcsere stb. A kettő nem zárja ki egymást, sőt ha profin csináljuk akkor nagyon is működhet.

    Remélem az jött le a fentiekből amit valójában akartam írni.

  16. #91
    Bredán Dávid Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 11. 04.
    Üzenetek
    49

    Re: HGTRM6 GT Monza

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    "A" szerver

    Qual : Megfutottam a PB-met ez csak a 19. helyre volt elég.
    Futam:Már a felvezető kör izgalmas volt ... csoda hogy túléltük ... T1be buktam 2 pozíciót.2. körben Bredán Úr kicsit hamarabb adhatott gáz és egy kicsit megpöccintettem ... szerintem nem tartozok érte bocsánat kéréssel ... megvártalak ...
    Szia!

    Az való igaz, hogy megvártál és ez a gesztus úriemberségre vall és épp ezt viszonzom most én is azzal, hogy nem kezdek el rinyálni egy bocsánatkérésért is.

    Ugyanakkor az én véleményem az, hogy hiába állsz te hamarabb a gázon, mint én, ha én teliben előtted vagyok akkor szerintem az nem mentség a kiforgatásra, hogy te jobban gyorsítasz ki. Kicsit több türelemmel és azzal a jó kigyorsítással tiszta előzésre lett volna mód az következő sikán előtt és azzal az én kiforgásom, valamint a te várakozásod is elkerülhető lett volna.

    A fent leírtak most persze nyilván csak erre az esetre vonatkoznak és nem azt akarom ezekkel mondani, hogy ha te jössz 300-zal a célegyenesben és eléd kóválygok és telibeversz, mert az az én hibám, nyilván. De itt most szerintem nem ez volt a helyzet és én nem érzem magam hibásnak azért, mert Te belém jöttél hátulról.

    Mégegyszer, a korrektség kedvéért: köszönöm, hogy megvártál, nemes gesztus volt.



    A felvezetőkörről: az, hogy már a célegyenesben egymásba megyünk 400 méterrel a rajtrács után, az szerintem EGY VICC. Nevetséges és az egész verseny "normális, élvezhető" voltát is megkérdőjelezi. Elindulok a rácsról, előttem 900 méter nyílegyenes szakasz, elérem a kettes alját kb. és már nyomhatom is a satut mert Nem Tudunk Egyenesen Menni. Természetesen azonnal kaptam az Aero Damage-t már a Felvezető Körben. Elképesztő...

    Aztán a forgatásnál még egy kicsit kaptam hátulra, így már nem kellett sok, hogy a 2-es Lesmoban megforogjak és kb. 0-ra írjam le az autót... hogy aztán egy a falból kiálló valamin végleg elkenődjek - nagyon le akartam húzódni a balra húzó autóval, nehogy kikeveredjek vki elé és így más versenyét tegyem tönkre.

    Mesés 3+1 kör volt, az biztos.

    Egyébként szerintem sokkal előbb kéne magunkban keresni a hibát, mint a pályában és annak tervezőiben mert amíg 25-en nem tudunk egy felvezető kört elkezdeni, addig kanyarokra sincsen szükségünk, elég kihívást jelent ez így is, a jelek szerint.

    Megjegyzés: én is meg fogom nézni a replayt amint lehetőségem lesz rá és megnézem, hogy most mit csináltam rosszul, mit tehettem volna jobban, hogy legközelebb sikeresebb legyek.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2008. 12. 09. 18:59. Indoklás: idézet jav.
    Fun is not a straight line.

  17. #92
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066

    Re: HGTRM6 GT Monza

    Idézet Eredetileg Berger írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem a felfogásban sokat kellene változni. Óvni nem annyit jelent hogy "utálok valakit" vagy "feljelentem" hanem annyit hogy szerintem egy adott szituban nem úgy kellett volna tennie és az óvás eredménye útmutatás lesz arra hogy legközelebb hogy döntsön.

    Szerintem a versenyeken látható roncsderbyk ellenére kevés óvás van, mert nem "divat" óvni. De egy jó versenysorozatnak ez is a része. A valóságban pl. F1 biztos nem lesz olyan szitu hogy Hamilton: "Massa most belémjött, bár kétes volt a szitu, de nem óvom meg, remélem a következő versenyre tanult ebből és nem csinál többet ilyet. Egyébként üdvözlöm."

    Valahol ez kérdés hogy hol a határ, mi szól a "barátkozásról" és mi a "versenyről". Szerintem a pályán legyen verseny (aminek része az óvás is), a fórumokon meg legyen a barátkozás, a chatelés, setupcsere stb. A kettő nem zárja ki egymást, sőt ha profin csináljuk akkor nagyon is működhet.

    Remélem az jött le a fentiekből amit valójában akartam írni.
    Nekem lejött és egyet is értek veled. Szerintem, ha valakinek olyan érzése támad, hogy szabálytalankodtak vele, akkor igenis kell a kivizsgálás, mert a szabályok csak így betartathatók, különben minek is lennének. Az, hogy vki felhívja egy "ügyre" a figyelmét a VB-nek az nem harag kérdése, hanem úgy korrekt. Ha ebből sértődés van, azzal a sporttásrsal valami baj van és nem idevaló szerintem. A fórumon pedig az óvás előtt meg lehet higgadtan vagy kevésbé higgadtan beszélni a történteket, sőt meg lehet hallgatni a másik felet is, nyílván másként látjátok.
    Egy bocsánatkérés alap, de nem helyettesíti a büntit. Ha hibázok , vállalom a következményét...ez az igazi "get real" , mint a való életben. Remélem ebben egyetértünk
    Engem is sokszor kitettek és a haragom csak másnapra szállt el általában, de sosem éreztem amiatt lelkiismeretfurdalást, hogy "kivizsgálást" kértem. Miért is éreztem volna, ha a hibát nem én követtem el.
    Sőt ha vki elismeri a hibáját az nálam plusz pont, mert ez az egyenes emberek erénye.
    Lényeg, hogy vigyázzunk egymásra, amennyire csak lehet, de ne felejtsünk el eközben harcolni sem és akkor futamok lesznek.

    UI: Őszintén megvallva egy kicsit már előre félek a spa-i repülőrajttól...

  18. #93
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418

    Re: HGTRM6 GT Monza

    "Őszintén megvallva egy kicsit már előre félek a spa-i repülőrajttól..."
    Lesz is ottan csimbummcirkusz!

    Bár valsz nem ide tartozik, de megkérdezem újra, repülőrajtnál nem kellene tartani a szakaszalakzatot? Nem pedig libasorban taposni a gázt? Mintha az előző szezonban, úgy ahogy még megvolt, mára már tök elfelejtődött, vagy én emléxem rosszul.

  19. #94
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    Re: HGTRM6 GT Monza

    Idézet Eredetileg poohkiller írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Ugyanakkor az én véleményem az, hogy hiába állsz te hamarabb a gázon, mint én, ha én teliben előtted vagyok akkor szerintem az nem mentség a kiforgatásra, hogy te jobban gyorsítasz ki. Kicsit több türelemmel és azzal a jó kigyorsítással tiszta előzésre lett volna mód az következő sikán előtt és azzal az én kiforgásom, valamint a te várakozásod is elkerülhető lett volna.
    Igazat adok Neked ... egy kicsit elhamarkodott döntés volt ez tény ... benéztem a szitut ... biztos azért van mert szeretem ezt a pályát.De azért a bocsánatkérés a replayből kifolyólag jár.

    Elnézést kérek és megígérem, hogy legközelebb türelmesebb leszek nem csak Veled szemben hanem a többi sporttársammal szemben is (Szegény Biesz Zsolti volt a másik ilyen elhamarkodott döntésem szenvedő alanya NGT Monzán .. Tőle is elnézést kérek mégegyszer)!!!

    Scuderia Giudice #099#

  20. #95
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: HGTRM6 GT Monza

    Idézet Eredetileg Petter írta Hozzászólás megtekintése
    "Őszintén megvallva egy kicsit már előre félek a spa-i repülőrajttól..."
    Lesz is ottan csimbummcirkusz!

    Bár valsz nem ide tartozik, de megkérdezem újra, repülőrajtnál nem kellene tartani a szakaszalakzatot? Nem pedig libasorban taposni a gázt? Mintha az előző szezonban, úgy ahogy még megvolt, mára már tök elfelejtődött, vagy én emléxem rosszul.
    Libasorban tudunk csak rajtolni, mivel a felvezető körön nem szabad bemenni egymás mellé!!!
    És jobb is így, mert tisztábbak a rajtok. Így kevesebb a kamikaze is.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  21. #96
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432

    Re: HGTRM6 GT Monza

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    ...(Szegény Biesz Zsolti volt a másik ilyen elhamarkodott döntésem szenvedő alanya NGT Monzán .. Tőle is elnézést kérek mégegyszer)!!!
    Ugyan már! A múlt héten is azt mondtam, hogy nem haragszom, most is ezt mondom, és a jövő héten is ezt fogom mondani.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •