Találatok: 1 - 2 (2 összesen)
  1. #1

    Grand Prix - 1966

    Ha valaki esetleg nem látta a Grand Prix című filmet, itt van két részlet a Monza-i pályáról. Onboard felvétel!!

    1. rész
    2. rész
    Ezen az oldalon egyébként rengeteg videjó van, 1922-től!

  2. #2
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Na, most volt lehetőségem végre megtekinteni az egész filmet. Mivel gondolom sokak egyik kedvence (Gergőnek biztosan ), ezért hogy finoman fogalmazzak: nekem túl szirupos volt. Túl sok volt a klisé,

    SPOILER

    meg nemtom miért kell hogy 4 pilóta legyen 2 pontra belül egymástól, és persze hogy a verseny utolsó körének utolsó méterein métereken múlik a bajnoki cím. Na ja.

    SPOILER VÉGE

    És vmi meg külön nem tetszett. Az, hogy néhol az akkori f1et úgy állították be mintha csak totálisan őrülteket és bolondokat érdekelhet ez a sport, mintha csak vmi elítélendő, közveszélyes hóbortja lenne pár flúgosnak, aki am nem tudna magával mit kezdeni az életben. Persze mindebben valóban van némi igazság (), de azért akkor is számomra bántóan ki lett sarkosítva, figurázva ez az egész.

    Mindemellett persze tudok jót is mondani: minden tiszteletem a rendezőé, már ami pl. a versenyfelvételeket jelentette. Tényleg lélegzetelállítóak, nagyon igényes az egész, már ami a fényképezést illeti, főleg ha belegondolunk, hogy 1966ban vagyunk Ilyen szempontból fantasztikus munka. Szal márcsak ezek miatt is azt mondom azért persze megérte ezt a filmet elkészíteni nameg nekem megnézni 1x. De innentől megint megelégszem majd a belőle kivágott jutubos videókkal

    Szal összességében nekem úgy kb. 10/6-7

    És továbbra is így marad az a véleményem, hogy az eddigi egyetlen igazán jó autóversenyzős film az A Nascar az életem: Dale Earnhardt története. Igaz ez egy életrajzi film, méghozzá komoly történethűségi igénnyel, de így ez tényleg mentes mindenféle túlzásoktól.

    Am itt egy cikk, nemtom kinek mennyi újdonságot jelentenek ill. ki olvasta, de én pl. nem tudtam hogy F3as kocsik vannak benne (bár furák is voltak azok a farok)

    http://www.vezess.hu/vezetunk/legjobb_film_f/25502/



Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •