Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (55 összesen)

Téma: HTCM2 - Istambul

Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    36
    Üzenetek
    2.344

HTCM2 - Istambul

Időpont: december 3. (szerda)
    Pálya: Istambul 2006
    Időjárás: száraz
    Időmérő kezdete: 21:00
    Futamtáv: 2x10 kör (100%)
    Rajt: állórajt mindkét futamon

Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

A futamra érvényes büntetések:

Rácz Ádám - utolsó rajthely
    Fekete Gyula - utolsó rajthely
    Peresztegi Viktor - utolsó rajthely
    Benczédi Zsolt - utolsó rajthely
    Nagy Tamás - utolsó rajthely + 1 futamra szóló felfüggesztett utolsó rajthely
    Sándor Tibor - 1 futamra szóló felfüggesztett utolsó rajthely

A felfüggesztett büntetéssel rendelkezők a legkisebb szabálytalanságra (figyelmeztetés) automatikusan utolsó rajthelyes büntetést kapnak a következő futamra, amelyiken elindulnak!

Jó versenyzést mindenkinek!

Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Város
    Győr
    Életkor
    44
    Üzenetek
    851

Re: HTCM2 - Istambul

Bocs srácok, de B szerveren ekkora pályán 10 fővel...inkább kihagyom a futamot, amúgy is csak kínlódtam a pályán. Jó versenyzést.

Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Életkor
    39
    Üzenetek
    2.736

Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs srácok, de B szerveren ekkora pályán 10 fővel...inkább kihagyom a futamot, amúgy is csak kínlódtam a pályán. Jó versenyzést.
    Ha jön mindenki, akkor 15-en fogtok menni.

Ha nem jössz akkor még kevesebben leszünk az még rosszabb Egyébként 15-en neveztek a "B"-re

Benczédi Zsolt Regisztrált
    Üzenetek
    36

Lecsúsztam a nevezésről, azért indulhatok?

Város
    Mezőtúr
    Életkor
    36
    Üzenetek
    2.344

Idézet Eredetileg ben írta Hozzászólás megtekintése
    Lecsúsztam a nevezésről, azért indulhatok?
    B-ben igen!

Város
    Győr
    Életkor
    44
    Üzenetek
    851

Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem jössz akkor még kevesebben leszünk az még rosszabb Egyébként 15-en neveztek a "B"-re
    Na jó egye-fene.

Na jó egye-fene.

Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    48
    Üzenetek
    697

Hajrá VSR- esek Hajrá Józsi
    .

Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

hát ez nagyon gáz volt fáradtan ültem le, gondoltam ha nagyon nem megy kilépek, majd 3 karikát mentem is. első körben megforgattak, majd belaggolt mellém a 8asban egy honda, amin annyira meglepődtem, hogy utána kiforgattam(sorry), itt már nyúltam az esc felé, de továbbmentem, kár volt, elcsesztem egy féktávot, újabb hondás bánta(sorry), na itt már télleg léptem. pedig párszor már megfogadtam, hogy fáradtan inkább pihi

Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    49
    Üzenetek
    264

Az első körben valaki csúnyán kilökött( a körülményeket nem tudom mert nem néztem vissza a replay-t) sérült kocsival bemásztam azért. A másodikban valami bogár azt súgta a fülembe meg tudom előzni a seatos ellenfelet a nagyon hosszú balosokban. Súroltuk egymást egy darabig aztán bukta defekt kórház 2 év kóma. Nem sikerült ez a futam. Bocsánat akivel esetleg nem voltam fair. Talán a kövi.

Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Város
    Braemar
    Életkor
    41
    Üzenetek
    485

Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    hát ez nagyon gáz volt fáradtan ültem le, gondoltam ha nagyon nem megy kilépek, majd 3 karikát mentem is. első körben megforgattak, majd belaggolt mellém a 8asban egy honda, amin annyira meglepődtem, hogy utána kiforgattam(sorry), itt már nyúltam az esc felé, de továbbmentem, kár volt, elcsesztem egy féktávot, újabb hondás bánta(sorry), na itt már télleg léptem. pedig párszor már megfogadtam, hogy fáradtan inkább pihi
    Aki megforgatott az én voltam....BOCSÁNAT!!!!!
    A következő talin vendégem vagy két SÖRRE!!!
    "save the World..it's Great...but I've got save myself first!"

Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Város
    Gyula
    Életkor
    28
    Üzenetek
    402

Huh aztamidennit ezt msot angyon éveztem tudtam hogy jó elsz de hogy ennyire
    Időmérőn új PB, Futamon bazi nagy szerencse uccsó körbe megkaptam a 8.ik helyet
    MÁsodik futamba meg 3.ik hely és nagyon jó csaták fenomenális volt

Grat midnenkinek

Életkor
    39
    Üzenetek
    2.736

most valahogy "pöckölősebb" kedvembe voltam, persze nem direkt...
    az első versenyben a Bajka Tomitól nagy elnézést, hátulról adtam nagy lendületet a következő egyeneshez, később már ráéreztem, hogy hogy veszed azt a kanyart. Bocsesz tényleg.
    Aztán a második versenyen meg Domján Atti kapott tőlem, de az legyen a mentségem hogy már engem is rádlöktek
    Amúgy a pálya nagyon szuper volt versenyen, volt pár csata azért.
    Nibinek meg nagy GRAT! Hajrá No Brake!!!

Város
    Mezőtúr
    Életkor
    36
    Üzenetek
    2.344

Áhhh!
    Semmirekellő volt... Időmérőn 17. Szzziaaa!!!
    Első versenyen jöttem fel mint a talajvíz, hirtelen a 6, vagy 7. helyen találtam magam, erre az uccsó körben eldobom... 9.
    Második versenyen jól rajtoltam, 7. helyen haladtam, majd egy HELL-es Daewoo (asszem Böszörményi Peti volt) megkért, hogy fáradjak arrébb legyek szíves! Vissza 13.nak, valahogy feljöttem 11-re, elcseszek egy kanyar, Tímár Sanyi megelőz, erre kirakom egy körrel később... Bevártam ugyan, de nem sokra ment vele, sokan elmentek mellettünk! Ezer bocsánat érte Tímár Úrtól!
    Szal röviden ennyi!
    Köszönöm a csapatnak, köszönöm a szponzoroknak, mindenkinek! Most elkezdünk tesztelni, hogy a svéd nagydíjra újra ütőképesek legyünk, és ismét harcolhassunk a dobogóért!

Böszörményi Péter Regisztrált
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378

Nincs kedvem most regényt írni, bocsi Palesz 2. versenyen, nem hittem hogy ott ugy meg tudlak lökni kigyorsitasnal hogy kiforogj :/
    És ismét bocsi Atti (ez kezd szállóige lenni) és Juhász Tomi, korén fékeztem én ott, de ti über-mega-giga-laser-plazma korán fékeztetek, nem volt sehol kikerülő space :/

Race 1 jó volt, vigyáztam mint a szemem fényére, safety 2. hely, 2. verseny jo kaotikus lett... De a végén Sándor Tibivel és Tomival nagyon meccseltünk! Köszi a ferpléjt srácok!

Béke

Hát olyan volt mint aminek gondoltam. Foooossanytúúú. Csak akadály voltam a pályán, bocs mindenkitől. Fogalmam nincs mások hogyan tudnak ennyivel gyorsabban menni. Nem felejtettem el vezetni az tuti, de kapok még az utolsótól is 5 tizedeket. Eddig nekem ez a game egy nagy csalódás.

Amúgy mindenki korrekt volt, csak egy észrevételem lenne:
    Mikó Péter ha levágsz egy sikánt és azzal előnyhöz jutsz, azt illik visszaadni!
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Életkor
    39
    Üzenetek
    2.736

Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs kedvem most regényt írni, bocsi Palesz 2. versenyen, nem hittem hogy ott ugy meg tudlak lökni kigyorsitasnal hogy kiforogj :/
    És ismét bocsi Atti (ez kezd szállóige lenni) és Juhász Tomi, korén fékeztem én ott, de ti über-mega-giga-laser-plazma korán fékeztetek, nem volt sehol kikerülő space :/

Race 1 jó volt, vigyáztam mint a szemem fényére, safety 2. hely, 2. verseny jo kaotikus lett... De a végén Sándor Tibivel és Tomival nagyon meccseltünk! Köszi a ferpléjt srácok!

Béke
    Szerintem nem volt gond belőle, már előtte a Sándor Tibi talán elfékezte magát, azért voltunk olyan lassúak. Valami kavarodás biztos volt

Tímár Sándor Szervertag 2020 Tímár Sándor logója
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.956

"A"

Qual : olyan messze voltam a PB-mtől mint még sose ... lol ... nem tudtam menni egy normális kört ... 19. lettem asszem

1. futam : start ... bealudtam ... 1 kör T5be valaki felrakott poszternek ... Suspension problem ... 10 kört ugy mentem végig hogy küzdöttem a verdával keményen és ugye a többi pilótával ... 22dikként bedöcögtem ...

2. futam : start ... bealudtam szintén ... haladtam szépen előre ... volt akit én előztem meg, volt aki hibázott ... Paleszt alig értem utól ... de sikerült ... utólag már kár volt ... utolsó körben megforgatott a 11. helyről ... de korrekt volt h megvárt ... óvásnak helye nincs ... 14. lettem ...

Mindent összevéve nagyon jó verseny volt!Köszi mindenkinek a csatákat, volt egy pár és remélem valaki csinál belőle egy jó kis vidit.

Scuderia Giudice #099#

Város
    Mezőtúr
    Életkor
    36
    Üzenetek
    2.344

Tovább felhívnám néhány emberke figyelmét, hogy legyenek szívesek átolvasni újra a versenyszabályzatot!!!

Időmérőn és versenyeken CHAT-STOP van, melynek megszegése következményeket von maga után!!!!!

Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Város
    Braemar
    Életkor
    41
    Üzenetek
    485

Amennyire nem volt kedven elindulni ma ezen a derbin, annál jobban szórakoztam.
    Időmérön a legjobb Hondásként, és egy jó setuppal (kösz Gyula!) optimista voltam.
    Az első verseny elején Rupa Zolit megforgattam. Aztán meg jókat küzdöttünk Böjtös Úrral, Mikó Petivel, majd Balogh Tamással az utolső centikig. Meglepően jól viselték a gumijaim az abálást.
    Ennek örömére a második versenyen egész jól indultam, rajt után azt hiszem még a 8-9 is voltam egy rövid időre. Aztán...Tomibával tudom, de még valakivel a 8asban mocskoskodtunk egyet...én elmentem enni egy kebabot a susnyásba. Mormoltam az "Üdvözlégyet", hogy forgás nélkül a pályára találjak. Sikerült, de innentől elfogytak a gumijaim...szerintem. Szinte semmi tapadásom nem volt.
    Henrikkel küzdöttünk egy jót, de beledöngölt a pályába mint mindenki más. Megyek is reklamálni a Yokohamához.
    Utoljára módosította: AmPet; 2008. 12. 04. 13:16.
    "save the World..it's Great...but I've got save myself first!"

Papp Zsolt Regisztrált
    Üzenetek
    18

Elnézést kérek Tóvári Györgytől amiért megforgattam az első versenyen abban a bizonyos balosban, bár nem igazán értem hogy sikerült utolérnem Téged, hisz direkt jó előre fékeztem, sovány vigasz, de szánom-bánom.

Fehér Gábor Regisztrált
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474

nemigazan ertem meg most se hogy hol kapok több tizedet mikor kivülröl teljesen tökeletes kört megyek...mind1, kvalin igyis PB 5.hely
    elsö verseny atomszar rajt(igen csak a szokasos... :\ ) visszacsuszik ijen 8-9. helyre de aztan 2 kanyar kellett az elöttemlevöknek hogy kivegezzek egymast en pedig nagy makkal mindegyiket pont ki tudtam kerülni ugyhogy feljöttem a 3. helyre ott pedig biztonsagban, pont annyit autoztam ki amennyi kellett a 3.hely emgtartasahoz. mertugye kedves csapattarsam es attila, ök mas dimenziok
    2. verseny hmmmmm szar rajt ( !!!! ) de tartottam magam a 4-5. helyen, aztan mikor a hosszu egyenes vegenel 4en voltunk egymas mellett fektavon az olyan erdekes volt .... nyilvan el is rontottam de lattam 2 auto közt a lyukat ahol at tudtam slisszanni, igy nem rontottam el senki versenyet, viszont visszaestem a 9. hely környekere ahol vegülis vegig autokaztam a versenyt 1-2 szep es fair (!!) csataval bajka tomi kollegaval

Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    38
    Üzenetek
    4.233

Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Nibinek meg nagy GRAT! Hajrá No Brake!!!
    A 2. futamon éreztem, hogy Sándor Tibi fogható , a 3-as balosban nagyon lassú volt. (Végre lassú volt egy pályán.)
    Persze ehhez át kellett hámoznom magam Monorin. Hát sikerült az is.
    Aztán hála a csapattársam önfeláldozó védésének, kellő előnyre tettem szert, még épp jókor. Sőt szerencse, hogy Monori erősen csatázott Kovács Bazsival. Nyertem vagy 3mp-et. Ez már elég volt 4 körre, és megnyertem.
    Örülök a győzelemnek, meg az egész futamnak, nagyon tetszett.
    2. futamon az utolsó sikánok elötti féktávon asszem Böszörményi ingencsak torpedósra vette. Szerencsére láttam a tükörben, hogy ebből baj lesz, és megvártam míg elszáguld elöttem.

Egy dolog bánt, hogy Cserti Tibit kilöktem. Amiért elnézést kérek, bár ettől tudom, hogy nem lesz jobb. Igazából nem a saját hibámból történt, egy BMW-s miatt kellett lassítania, én meg pont akkor vettem nagyon frankón a kanyart, nem volt időm reagálni a dolgokra. Persze ettől még én vagyok a hibás.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Város
    Győr
    Életkor
    44
    Üzenetek
    851

A "B" szerver nagyon tiszta volt, legalábbis az eleje. Krutsch Rolandal voltam versenyben, az első versenyen majdnem megelőztem de gyorsabb volt és nem akartam balesetet úgyhogy hagytam had menjen. Az első verseny utolsó 3-4 körére nagyon elfogytak a gumiaim ezáltal nőtt a különbség közöttünk így "csak" 2. lettem. A 2. rajtom is nagyon jóra sikerült, egyből a 4. helyen találtam magam majd nem sokkal már a 3. voltam. Arra építettem hogy az előttem levők hibázni fognak, de nem így történt. Ekkor elérkezett a rémálom, Krutsch Rolandot megpillantottam a tükörbe és a gumikopásom miatt csak idő kérdése volt hogy mikor fog megelőzni. Meg is előzött kb a 7-8. körben és már betudtam az egyébként szép össz. 2. helyet, amikor is a 2. verseny utolsó kör utolsó "S" kanyarja előtt hibázott és így el tudtam menni. Igazából mindketten a dobogón végeztük 16 ponttal.

Köszönöm a jó versenyzést. THX!
    Utoljára módosította: Bozso; 2008. 12. 03. 22:59.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •