Találatok: 1 - 9 (9 összesen)
  1. #1

    Post GTR Német verzió behozatal!!!

    Uraim,

    Mivel szinte biztos, hogy a magyar megjelenés április elejére csúszik, aki úgy gondolja, hogy szeretne mégis német verziót az ma estig keressen meg privát üzenetben, mert tudok hozatni akinek kell. Minden valószínűség szerint csütörtök estig -legkésőbb péntekig- nálam lesznek a GTR-ek. Az árat nem tudom pontosan de kb. 50 Euro, amit lehetőleg Euroban kérnék, fizetni elég átvételkor.

  2. #2
    Keserü Krisztián Versenyző MailmaN logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 07.
    Város
    Pécs/Leyland, UK
    Üzenetek
    39

    Re: GTR Német verzió behozatal!!!

    Hali!

    Abból mi lehet igaz, hogy ma kaptunk egy MediaMark-os szórólapot (amin giga akciók mert Pécsett 1 éves a Média) és márc.23 tól indul és GTR-t is mutatják, h akcióba lesz 9990.- Ft ért ???? lehet csak rizsa ? vagy lehet vmi valóság alapja ? Aki tud róla vmit PLS!!
    Itt a szórólap :P

    mAilka
    Utoljára módosította: MailmaN; 2005. 03. 23. 01:28.
    >>> Keserü Krisztián >>> Nóthing ReVs like a HONDA :P

  3. #3

    Re: GTR Német verzió behozatal!!!

    Idézet Eredetileg MailmaN írta
    Hali!

    Abból mi lehet igaz, hogy ma kaptunk egy MediaMark-os szórólapot (amin giga akciók mert Pécsett 1 éves a Média) és márc.23 tól indul és GTR-t is mutatják, h akcióba lesz 9990.- Ft ért ???? lehet csak rizsa ? vagy lehet vmi valóság alapja ? Aki tud róla vmit PLS!!
    Itt a szórólap :P

    mAilka
    NA az a nem gyenge..........Erre kiváncsi leszek.

  4. #4

    Re: GTR Német verzió behozatal!!!

    Idézet Eredetileg MailmaN írta
    Hali!

    Abból mi lehet igaz, hogy ma kaptunk egy MediaMark-os szórólapot (amin giga akciók mert Pécsett 1 éves a Média) és márc.23 tól indul és GTR-t is mutatják, h akcióba lesz 9990.- Ft ért ???? lehet csak rizsa ? vagy lehet vmi valóság alapja ? Aki tud róla vmit PLS!!
    Itt a szórólap :P

    mAilka
    Mondjuk az megszokott a médiában, hogy nincsen az az áru amit hirdetnek.
    Pl elmentünk megnézni egy plazmát, amit 499-ezerért hirdettek anno, mondta az ember hogy megkapjuk azon az áron, de két honap mulva!Megkérdeztem egy fogyasztovédelmist, és azt mondja csak akkor lehetne öket ezért megbüntetni ha nem biztositanák azt, hogy ezen az áron jutsz hozzá az mind1 hogy késöbb.

  5. #5
    Keserü Krisztián Versenyző MailmaN logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 07.
    Város
    Pécs/Leyland, UK
    Üzenetek
    39

    Re: GTR Német verzió behozatal!!!

    Idézet Eredetileg Daffy írta
    NA az a nem gyenge..........Erre kiváncsi leszek.
    Hihi én is kív. leszek de tuti bemegyek ma mivel 23 van és mától indul a Eksön majd irom mik a fejlemények! :P
    >>> Keserü Krisztián >>> Nóthing ReVs like a HONDA :P

  6. #6

    Re: GTR Német verzió behozatal!!!

    Bementem ma, nincs még. Az eladó szerint késik a megjelenés, időpontot nem tudtak mondani.

  7. #7
    Keserü Krisztián Versenyző MailmaN logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 07.
    Város
    Pécs/Leyland, UK
    Üzenetek
    39

    Re: GTR Német verzió behozatal!!!

    Idézet Eredetileg Prezsi írta
    Bementem ma, nincs még. Az eladó szerint késik a megjelenés, időpontot nem tudtak mondani.
    ööö vhogy sejtettem :x de mind1 én ugyis bemegyek baszélni ismerősel! :P
    >>> Keserü Krisztián >>> Nóthing ReVs like a HONDA :P

  8. #8
    Keserü Krisztián Versenyző MailmaN logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 07.
    Város
    Pécs/Leyland, UK
    Üzenetek
    39

    Re: GTR Német verzió behozatal!!!

    Idézet Eredetileg Prezsi írta
    Bementem ma, nincs még. Az eladó szerint késik a megjelenés, időpontot nem tudtak mondani.
    jaja nekem is ezt mondták
    de azért valjuk be szép álom volt, h lehet kapni!:P
    >>> Keserü Krisztián >>> Nóthing ReVs like a HONDA :P

  9. #9

    Re: GTR Német verzió behozatal!!!

    Ugyan nem német verzió, de tegnap végre megkaptam az angol verziómat:
    http://www.gameseek.co.uk/productdet...jxu0j3v980hxr/
    innen rendeltem, a húsvét kicsit bekavart, úgyhogy a 7 helyett 9 munkanap volt míg ideért. Online lehet bankkártyával fizetni, ha vmi nem stimmel, azonnal jelzi, nem úgy mint a sendit.com-nál, ahol két megrendelésemet is törölték, mert vmit nem jól adtam meg. A supportjuk sem vmi jó (a senditnek), mert nem is reagáltak az emailemre. pedig ott 25 font a gtr, és csak 1,50 font a posta.

    szóval aki angol verziót szeretne, annak javaslom a gameseek-et, postaköltséggel együtt 31 font volt (28+3). az 50 euronál egy kicsit olcsóbb, de tényleg csak egy nagyon picit.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •