Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 63 (63 összesen)

Téma: HGTRM6 NGT Monza

  1. #51
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026

    Re: HGTRM6 NGT Monza

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    ...Taky amikor kicsúsztam előled ugyan ott, ott valami bug volt a játékban, mert ugyan úgy nyomtam a féket és vissza is váltottam, de semmit nem lassult a kocsi, és 2.-ban kiakadt motorral mentem is a kavicságyba.
    Sajnáltam, mert jót csatáztunk volna ha utolérsz....
    Igen-igen! Már készültem lelkiekben a nagy csatára, erre elmész homokozni! (nagyduzzogva továbbrongyoltam)

  2. #52
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: HGTRM6 NGT Monza

    Idézet Eredetileg Macska írta Hozzászólás megtekintése
    Én egyébként nem láttalak lagolni, pedig jó kis meccs lehetett volna.
    Grat Ronny nagy húzás volt az egymást követő körökben a 2 kiállás.
    Akkor lehet, hogy Ronny lagolt és engem látott ugrálni vagy egyszerűen így akarta megnyerni a futamot, mert tudta, hogy másképp nem tud megelőzni.

  3. #53
    Horváth Gábor Versenyző Ronny logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 08.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    1.717

    Re: HGTRM6 NGT Monza

    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor lehet, hogy Ronny lagolt és engem látott ugrálni vagy egyszerűen így akarta megnyerni a futamot, mert tudta, hogy másképp nem tud megelőzni.
    ÁÁÁ

    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  4. #54
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    31
    Üzenetek
    890

    Re: HGTRM6 NGT Monza

    Komolyan elnézést kérek azoktól akiknek gondot okoztam. Taky beírását nem láttam, de Jácint tényleg mögöttem voltál vagy 20 körön át, beírhattad volna a chatbe.

    De valahogy éreztem a bajt. A bajnokságban eddig talán nem is volt olyan versenyem, ahol minden össze jött volna. Vagy esett az eső, (ahol nem vagyok jó) vagy büntetésem volt, vagy én rontottam el, vagy kilöktek, vagy nem volt időm gyakorolni és B-s lettem(GT-valencia)
    Most minden jól állt, az autó ment, jónak nézett ki a verseny, de éreztem hogy a pechszériám nem ér véget. Csináltam víruskeresést, újraindítottam a netet és a gépet verseny előtt, megnéztem időmérő előtt hogy minden program ki van-e kapcsolva.

    A laggom és végül a netszakadásom oka a router meghibásodása volt, amit szintén újraindítottam még délután, hogy minden jó legyen. Nagyon ritkán csinál ilyet hogy egyszercsak megadja magát, de persze pont vasárnap este a futamon kell csinálnia.

    Én pedig frankón elképzeltem hogy legalább GT-ben és NGT-ben összehozok valami dobogós helyet, és Balázzsal megnyerjük a csapatbajnokságot. De a hátrányom már sajna olyan nagy, hogy egyéni jó helyezésről én már le is mondhatok
    Utoljára módosította: Rácz Ádám; 2008. 12. 01. 17:02.

  5. #55
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026

    Re: HGTRM6 NGT Monza

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Komolyan elnézést kérek azoktól akiknek gondot okoztam. Taky beírását nem láttam, de Jácint tényleg mögöttem voltál vagy 20 körön át, beírhattad volna a chatbe.
    Részemről semmi gond! Tudom, hogy nem Te tehetsz róla!

  6. #56
    Bredán Dávid Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 11. 04.
    Üzenetek
    49

    Re: HGTRM6 NGT Monza

    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver:
    AAztán szépen Barta Tibivel, Bredán Dáviddal csatázgatva teltek az első körök. Az első kiállásnál a boxtaktikának köszönhetően sikerült is kb. 3 helyet előre jönnöm. Ekkor ismét összehozott a sors Dáviddal és csatlakozott még Benczédi Zsolt is. Itt is jókat csatáztunk, Zsoltinak elsőre nem jött össze az előzés (próbáltam úgy helyezkedni, hogy ne is jöjjön össze), de a másodikra nagyon szépen csinálta. Grat érte.
    A Szerver:

    Valóban jókat csatáztunk, én nagyon-nagyon élveztem és igyekeztem rettenetesen vigyázni! Ha a replayt megnézed valóban minden féktávnál még ha előzési helyzetben voltam is rendre hamarabb fékeztem nehogy megbánjam később - igazából jobban izgulok mások miatt mint saját magam miatt amiről azért le kéne szokni egy kicsit mert elég furcsa megközelítés.

    Azt hiszem, hogy Te voltál az, akit meglöktem a Parabolicában egy nagyon kicsit, láttam, hogy megcsúsztál de úgy megijedtem hogy komolyabb bajod lesz hogy visszaraktam 1-esbe hogy jobban fékezzem és persze ki is csúsztam a kavicságyba ahonnan nagyon lassan tudtam kikecmeregni. Pocsék érzés volt

    Aztán még kettőt hibáztam, egyszer valaki izomból telibevert hátulról az első sikánnál, amikor előzni akartam az előttem haladót, de ott én megint óvatos voltam és ésszel cselekedtem... erre belémszállnak hátulról. Tudom, hogy átmentem a másik ívre a féktávon, de olyan sebességgel rongyoltak belém, ami szerintem - bár még nem láttam a replayt - teljesen értelmetlen volt és tuti, hogy nem lehetett volna azzal befordulni, nem hogy még előzni!!!

    Szerk: a félreértést - úgy érzem - tisztáztuk 2 hsz-szel alább.

    Ami pozitív volt nagyon, az az, ahogy vigyáztunk egymásra a rajtnál és nem volt nagyon nagy állatkodás. Ez volt az első repülő rajtom és még tapasztalatlan voltam, de azért nyomtam neki és elég jól sikerült még így, óvatoskodva is

    Szuper verseny volt és végül a rengeteg hibával és a hátulra bekapott sérüléssel együtt is 15. lettem ami nagyon boldoggá tesz, mert legalább befejeztem a futamot egy korrekt setuppal.

    Kérdésem lenne, hogy hol tudom megnézni, hogy hány %-on volt a motor a futam után?

    Üdv,
    Dávid
    Utoljára módosította: poohkiller; 2008. 12. 01. 19:58.
    Fun is not a straight line.

  7. #57
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432

    Re: HGTRM6 NGT Monza

    Idézet Eredetileg poohkiller írta Hozzászólás megtekintése
    A Szerver:

    Valóban jókat csatáztunk, én nagyon-nagyon élveztem és igyekeztem rettenetesen vigyázni! Ha a replayt megnézed valóban minden féktávnál még ha előzési helyzetben voltam is rendre hamarabb fékeztem nehogy megbánjam később
    Nagyon szuper volt. Rég élveztem a védekezést ennyire, mint tegnap.

    Azt hiszem, hogy Te voltál az, akit meglöktem a Parabolicában egy nagyon kicsit, láttam, hogy megcsúsztál de úgy megijedtem hogy komolyabb bajod lesz hogy visszaraktam 1-esbe hogy jobban fékezzem és persze ki is csúsztam a kavicságyba ahonnan nagyon lassan tudtam kikecmeregni. Pocsék érzés volt
    Szerintem nem én voltam. Valóban volt egy koccunk a parabolika bejáratánál, de simán mentünk tovább mindketten. Az autókban sem esett kár, egy kis polirozással helyrehozható minden.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  8. #58
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900

    Re: HGTRM6 NGT Monza

    Valszeg rólam beszélsz, Dávid. Nem akartam addig válaszolni míg nem látom a replay-t. Az én szemszögemből a következő történt: én a bal oldalra húzódtam a féktáv előtt, mivel te láthatóan a pálya jobb szélén voltál. A fékezési pont után kezdtél ráhúzódni a fekete sávra. Nem mondom, hogy te kormányoztál balra, lehet, hogy a fékezés miatt balra húzott az autód. Nekem sztem egy kicsit balra húzott fékezéskor (ami látszik is), mert nem emlékszem, hogy direkt kormányoztam volna és karambol előtt az autó balra mozdult. Bár lehet h ott már éreztem a bajt (tudat alatt, vagy a sokk miatt nem emlékszem semmire ). Nem terveztem amúgy kifékezést, egyszerűen jobb féktávot vettem, ennyi. Általában nem tudtalak utolérni titeket, csak amikor nagyokat kellett fékezni. Ekkor eléggé "rátok estem". Hidd el, én be tudok fordulni úgy. Őszintén megmondom, nem tartom magam hibásnak. Mert úgy vélem nem a féktávon kell eldönteni, hogy melyik íven akar kanyarodni az ember. Az egy igen intenzív fékezést igénylő pont és elég nehéz korrigálni ha a fékezés már megkezdődött. Te hogy látod az esetet?
    Utoljára módosította: Akos; 2008. 12. 01. 19:09.

  9. #59
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: HGTRM6 NGT Monza

    A futam!

    Izgalmas versenynek igérkezett, már csak a prequal alapján! Aztán a qualon, alig alig tudtuk megközelíteni a prequalos időket. AZ első 6-8 percben beállt az élmezőny, az 1-4 helyezett (Fehér, Sziráczki, Rácz, Csányi) és ez a legvégéigw nem is változott. Ekkor jöttem én és az idő letelte után befejezve a körömet egy online PB-t futva (1.47.2xx) feljöttem a 2. helyre.
    Rajt után megtámadtam rögtön Colát, de ne bírtam vele, naon jól ment, főleg a Lesmokban (abban a 2 kanyarban kaptam körönként majd 0,5 mp-et) El is húzott tőlem szépen, fokozatosan. Már borítékoltam is neki az 1. helyet!
    A versenyre soft-soft gumikat pakoltam fel, 62 liter benyával....majd 23 kör után megtöltöttem a szekeret még 58 literrel és friss gumikkal, de ekkor az összeszedett előnyöm ...ami a hibáim miatt is olvadt, olyannyira, hogy meg is előzött és úgy tepertem utána, majd 2 mp hátránnyal. A köv. körben megejtettem a 2. kiállásomat és a boxból fej fej melllett jöttünk ki....szó szerint! Az áttételem miatt jobban gyorsultam, de a sikánnál beszúrt elém, majd leterelt kicsit a kavicsba. Aztán jó pár körön keresztül fogócskáztunk, majd hibáztam egy nagyot....szokásosan a Lesmo 2-ben és onnantól már esélyem sem volt utolérni. A végén pedig meglett a 2. hely.

    Ennyi volt a futam.

    Ui.: Mindenki korrektül viselkedett a pályán, senki nem tartott fel!

  10. #60
    Bredán Dávid Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 11. 04.
    Üzenetek
    49

    Re: HGTRM6 NGT Monza

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Valszeg rólam beszélsz, Dávid. :) Nem akartam addig válaszolni míg nem látom a replay-t. Az én szemszögemből a következő történt: én a bal oldalra húzódtam a féktáv előtt, mivel te láthatóan a pálya jobb szélén voltál. A fékezési pont után kezdtél ráhúzódni a fekete sávra. Nem mondom, hogy te kormányoztál balra, lehet, hogy a fékezés miatt balra húzott az autód. Nekem sztem egy kicsit balra húzott fékezéskor (ami látszik is), mert nem emlékszem, hogy direkt kormányoztam volna és karambol előtt az autó balra mozdult. Bár lehet h ott már éreztem a bajt (tudat alatt, vagy a sokk miatt nem emlékszem semmire :)). Nem terveztem amúgy kifékezést, egyszerűen jobb féktávot vettem, ennyi. Általában nem tudtalak utolérni titeket, csak amikor nagyokat kellett fékezni. Ekkor eléggé "rátok estem". Hidd el, én be tudok fordulni úgy. ;) Őszintén megmondom, nem tartom magam hibásnak. :o Mert úgy vélem nem a féktávon kell eldönteni, hogy melyik íven akar kanyarodni az ember. Az egy igen intenzív fékezést igénylő pont és elég nehéz korrigálni ha a fékezés már megkezdődött. Te hogy látod az esetet?
    Szia,

    Én abszolút nem haragszom rád vagy a Sorsra, vagy akárkire :o) Az az igazság, hogy elég stabil voltam féktávokon úgyhogy szinte biztos vagyok, hogy én húztam át a kormányt így visszagondolva. Nagyon erősen figyeltem az előttem lévőt és akartam vigyázni rá, meg magamra is és nem néztem hátra a célegyenesben hogy még a te pozíciód is felmérjem. Ez 100%-osan az én hiányosságom és ma is tanultam valamit - ezért akarom mindenáron végigmenni ezeket az első futamaimat is, mert így is tanulok valamit, szerzek értékes tapasztalatot az adott szituációkra. Amiért nem néztem vissza, vagy jobban mondva elfelejtettem visszapillantani, az azért lehetett, mert minden idegszálammal az előttem lévővel foglalkoztam (tehát nagyon izgultam, adrenalin megvolt 8-)), továbbá, így visszaemlékezve szerintem nagyon komoly tempót jöhettél mert a parabolicánál még abszolút nem számoltam veled (nem nagyképűségből vagy ilyesmi, félre ne érts!, hanem csak mert úgy éreztem, hogy még nem tudsz befogni már akkor, abban a körben a célegyenesben).

    Tehát nem néztem vissza, nagyon koncentráltam a helyzetemre és mint láttad teljesen a jobb oldalon voltam és muszáj volt kimennem balra, hogy valamelyst tempóval tudjam bevenni a kanyart.

    Sajnálom, ha a te autódban is kár keletkezett, végülis hiba volt arra számítanom, hogy tudsz még rám figyelni, vagy ilyesmi mert a féktávon könnyen blokkolnak a kerekek és nagyon nehéz gyors elkerülő mozdulatokat végrehajtani.

    Megértelek, hogy nem tervezted a kifékezést és azt is, hogy jobb féktávot vettél... igazából nálam rosszabb / gyengébb féktávot művészet volt venni, mert emlékszem, hogy sokkal-sokkal korábban fékeztem mint ahogy "tisztán" tudnék. Azaz nem 165-170 méterrel a kanyar előtt hanem nagyon közel a 200 méteres tábla után, mert féltem, hogy elszállok a féktávon és esetleg viszem magammal az előttem védekezőt is.

    Örülök, ha meg tudjuk ezeket beszélni és szerintem mindezzel együtt (!) szuper verseny volt, azaz ez is nagyban hozzájárult ahhoz, hogy Verseny Hangulatban teljen a futam.

    Szuper volt és várom, hogy legközelebb is megmérkőzzünk, Uraim :) :)
    Fun is not a straight line.

  11. #61
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900

    Re: HGTRM6 NGT Monza

    Részemről sincs semmi gond. Tudom, hogy olyan helyzet volt ez amikor már ha akartál sem láttál volna tükörből, mert a holttérben voltam, én meg oldalra kellett volna nézzek, hogy láthassam a közeledésed. Féktávon én sem szoktam hátra tekingetni. Az balesetveszélyes lenne. Persze jókor mondom, mert a parabolika előtt visszanéztem, azt hiszem Monori Gyulára, és rögtön hasítottam is a gumifalnak, mert elfelejtettem fékezni.
    Utoljára módosította: Akos; 2008. 12. 01. 22:14.

  12. #62

    Re: HGTRM6 NGT Monza

    "A"

    Az én versenyem arról szólt, hogy semmiről. Egyedül Benczédi Zsolttal találkoztam versenykörülmények között és ennyi. A büntetés belenyomta a bélyegét az egész 7végébe, motivációm nem sok volt.
    A taktika jó volt, futhattam a gyors köröket és az így megszerzett 6. hely így jónak mondható.

    Hollynak köszi, hogy visszaadta a körömet a 2. helyről.
    Egyelőre te vagy az egyetlen aki ezt idén megtette velem
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  13. #63
    Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 04.
    Város
    Ózd
    Életkor
    41
    Üzenetek
    166

    Re: HGTRM6 NGT Monza

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Komolyan elnézést kérek azoktól akiknek gondot okoztam. Taky beírását nem láttam, de Jácint tényleg mögöttem voltál vagy 20 körön át, beírhattad volna a chatbe.
    Néha már nagyon közel voltam ahoz hogy beírjam amikor már sokadjára kellett hogy kikerüljelek, de nem akartam azt hogy emiatt valakit megzavarjak és még én kapjak büntetést. Ha legalább gyorsabb lettél volna mint én akkor nem lett volna gond, de sajnos mindíg utólértelek aztán leszakadtam a kerülgetés miatt aztán megint utólértelek és így ment majdnem végig. Egyébként nincs harag mert ha nem láttad Taky beírását akkor nem tudhattad hogy laggolsz. Legközelebb ha valakit felvezetőn laggolni látok akkor tuti beírom.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •