Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (54 összesen)
  1. #26
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Műkik, de én a helyedben inkább hozzászoknék az angol változathoz
    Kipróbáltam én is, de valami rettentő
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  2. #27
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    307
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Műkik, de én a helyedben inkább hozzászoknék az angol változathoz
    Kipróbáltam én is, de valami rettentő
    1x elindút nekem is, de most többször nem, szétesett v mi, nem tom! Lehet a köcsög steam. De amúgy igazad van, nagy baromságokat ír ki, szal maradok englis! Ha elindú

  3. #28
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346

    Question

    ha beteszek mod-okat nincs hangja a betett autóknak
    tud valaki segíteni?

  4. #29
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375

    RACE-ON

    sziasztok!
    van egy kis (k.va nagy) gondom, hátha volt már valakinek ilyen...
    miután a letöltött verzió alapján bejött a játék-RACE ON-gondoltam megveszem, így online-ba is tudom telepíteni. a játék eredeti, dobozba, becsomagolva volt, viszont telepítés során, mikor a steamen aktiválni kellett, nem fogadta el a termék-kulcsot, érvénytelennek vette! írni-olvasni tudok, szóval ez a verzió kilőve. tud valaki segíteni, h mi lehet a gáz, vagy hova forduljak? vagy vigyem vissza a game-et?

  5. #30
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!
    van egy kis (k.va nagy) gondom, hátha volt már valakinek ilyen...
    miután a letöltött verzió alapján bejött a játék-RACE ON-gondoltam megveszem, így online-ba is tudom telepíteni. a játék eredeti, dobozba, becsomagolva volt, viszont telepítés során, mikor a steamen aktiválni kellett, nem fogadta el a termék-kulcsot, érvénytelennek vette! írni-olvasni tudok, szóval ez a verzió kilőve. tud valaki segíteni, h mi lehet a gáz, vagy hova forduljak? vagy vigyem vissza a game-et?
    üdv! nem jelemző a race on ra hogy hibás lenne a kód, a gtr evonál előfordult szinte mindegyiknél. ha a cd galaxisba vagy 576 ba vetted felhívod őket vagy e-mail be fölveszed velük a kapcsolatot és 1-2 napon belül kapsz új kódót, ha tesco-mediamarkt akkor nem tudom mi a teendő, ügyfélszolgálatnál kell megkérdezni.
    nekem nem volt semmi gond a kóddal, nézd meg újra hátha véletlenül elírtál vmit
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  6. #31
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    üdv! nem jelemző a race on ra hogy hibás lenne a kód, a gtr evonál előfordult szinte mindegyiknél. ha a cd galaxisba vagy 576 ba vetted felhívod őket vagy e-mail be fölveszed velük a kapcsolatot és 1-2 napon belül kapsz új kódót, ha tesco-mediamarkt akkor nem tudom mi a teendő, ügyfélszolgálatnál kell megkérdezni.
    nekem nem volt semmi gond a kóddal, nézd meg újra hátha véletlenül elírtál vmit
    Köszi a választ! Kb. 46-szor írtam már be, és semmi, ugyanaz az üzenet, h rossz a kód. CORA-ban vettem, úgyhogy akkor marad az, h lesz egy utam oda...

  7. #32
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ! Kb. 46-szor írtam már be, és semmi, ugyanaz az üzenet, h rossz a kód. CORA-ban vettem, úgyhogy akkor marad az, h lesz egy utam oda...
    Mielőtt a Cora-ba visszamész, nézd meg ki a kiadója a DVDnek és ott érdeklődj...szerintem
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  8. #33
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Mielőtt a Cora-ba visszamész, nézd meg ki a kiadója a DVDnek és ott érdeklődj...szerintem
    OK, meglesz

  9. #34
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    http://www.cdv-sevenm.hu/contact.php

    Ez a forgalmazó, őket hívd. Mondjuk a Tamás Ágotát Ő a legszimpatikusabb.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  10. #35
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    http://www.cdv-sevenm.hu/contact.php

    Ez a forgalmazó, őket hívd. Mondjuk a Tamás Ágotát Ő a legszimpatikusabb.
    Köszi, már beszéltem velük, de kb "mi a f.szt csináljunk vele hülye gyerek" stílusban lekoptattak, h ők nem tudnak kódot adni, szóval lesz egy oda-vissza 3 órás utam a Corába, aztán remélem nem leszek olyan pancser, h ismét egy rosszba húzok a polcról.

  11. #36
    GTR-nél a korongon is van egy kód, bár az lehet hogy az online reg-é.Nézd meg hátha!

  12. #37
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    GTR-nél a korongon is van egy kód, bár az lehet hogy az online reg-é.Nézd meg hátha!
    Na, ez már viszont tuti nem véletlen! kicseréltettem, de...de ennek se fogadja el. nézzük, hátha valamit én rontok el: beteszem dvd1, race-on online verzió/steam telepítése, van fiókom, belépek, kicsit gondolkodik, majd kéri a kódot....beírom, és megint szar! és esküszöm h tökéletes írás-olvasás képesség kombóval vagyok megáldva!)) nem hiszem el! na mostmár a forgalmazót hívom ismét...vagy ha valaki észrevesz a folyamatban, amit előbb leírtam valami rossz sorrendet, pls szóljon!

  13. #38
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Én csak annyit szeretnék tudni, milyen kinézetű a kódod?
    Mert a GTR EVO-hoz annakidején adott hibás kód a következőképpen nézett ki :
    GTREVH11-AZZ5S-*****-*****-*****
    Ezzel szemben a jó kód (amit a cdproject-ről kaptam, illetve kapott meg mindenki), teljesen máshogy néz ki. RYK2E-*****-*****-*****-*****

    Feltűnő a különbség, a hibás kódban az első tag 8 karakter, szemben a jó 5 karakterrel.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  14. #39
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak annyit szeretnék tudni, milyen kinézetű a kódod?
    Mert a GTR EVO-hoz annakidején adott hibás kód a következőképpen nézett ki :
    GTREVH11-AZZ5S-*****-*****-*****
    Ezzel szemben a jó kód (amit a cdproject-ről kaptam, illetve kapott meg mindenki), teljesen máshogy néz ki. RYK2E-*****-*****-*****-*****

    Feltűnő a különbség, a hibás kódban az első tag 8 karakter, szemben a jó 5 karakterrel.
    Köszi a sok ötletet, de szerencsére megoldódott, és szereztem másik kódot, ezzel már működik, úgyhogy ez nem lesz akadálya semminek, ha indul egy újabb bajnokság.

  15. #40

    Race 07 probléma

    Üdv,

    Most feltelepítettem a race 07-et (a játék eredeti még a gamestarhoz adták). Probálnék interneten keresztül multizni de nem tudok mert nem talál servert. Ez mitől van? A játék teljesen gyári még semmit se installáltam hozzá verziószám:1.2.3.1

    köszi, előre is!
    üdv,

  16. #41
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Bocs, hogy ide írok, de segítenétek abban, hogy a szerver replay-t (.vcr) kiterjesztést 03_HTCM8_Bathurst_A_Race1.Vcr mivel tudom lejátszani?
    VLC lejátszó nem indítja el és a media player sem.

  17. #42
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs, hogy ide írok, de segítenétek abban, hogy a szerver replay-t (.vcr) kiterjesztést 03_HTCM8_Bathurst_A_Race1.Vcr mivel tudom lejátszani?
    VLC lejátszó nem indítja el és a media player sem.
    A Dokumentumok/SimBin/Race07/replaydata/ mappába másold be,és a játékon belül a Replay Theater-ben tudod lejátszani.

  18. #43
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Godi írta Hozzászólás megtekintése
    A Dokumentumok/SimBin/Race07/replaydata/ mappába másold be,és a játékon belül a Replay Theater-ben tudod lejátszani.
    köszönöm.

  19. #44
    Sziasztok! Ha rossz helyre írnék elnézést kérek. Nos, ilyen még nem volt, a történet annyi, hogy van egy MOMO-m, és mikor a szimben mennék, gázadást érzékeli, pörög is rendesen a fordulatszámmérő, de semmit nem reagál, azaz a sebesség ugyanúgy nulla, mintha üresben lenne, holott berakom egyesbe. Billnél nincs gond megy rendesen. Auto clutch is be van nyomva. Gondolom valami nagyon egyszerű hiba lehet, de így este nem nagyon jöttem rá, próbaképp F1 2014-ben is beállítottam, hogy kormánnyal menjek, ott minden gond nélkül megy. Mi lehet a baj?

  20. #45
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Thész Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ha rossz helyre írnék elnézést kérek. Nos, ilyen még nem volt, a történet annyi, hogy van egy MOMO-m, és mikor a szimben mennék, gázadást érzékeli, pörög is rendesen a fordulatszámmérő, de semmit nem reagál, azaz a sebesség ugyanúgy nulla, mintha üresben lenne, holott berakom egyesbe. Billnél nincs gond megy rendesen. Auto clutch is be van nyomva. Gondolom valami nagyon egyszerű hiba lehet, de így este nem nagyon jöttem rá, próbaképp F1 2014-ben is beállítottam, hogy kormánnyal menjek, ott minden gond nélkül megy. Mi lehet a baj?
    A fiaimnál az szokott ilyenkor a probléma lenni, hogy ugyanazt a vezérlést állítják a gázra, mint mondjuk a kuplungra vagy fékre vagy éppen a kézifékre. Ezeket nézném át először.

  21. #46
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    A fiaimnál az szokott ilyenkor a probléma lenni, hogy ugyanazt a vezérlést állítják a gázra, mint mondjuk a kuplungra vagy fékre vagy éppen a kézifékre. Ezeket nézném át először.
    Heló! Sajnos nem ez a hiba, csak arra osztottam ki, asszem Y+ a gáz, Y- a fék. Valami más tipp? Első körben gondoltam potméter hülyéskedik, de akkor nem érzékelné teljesen, vagy egyáltalán nem, de itt erről szó sincs. Érdekes...

  22. #47
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Thész Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Heló! Sajnos nem ez a hiba, csak arra osztottam ki, asszem Y+ a gáz, Y- a fék. Valami más tipp? Első körben gondoltam potméter hülyéskedik, de akkor nem érzékelné teljesen, vagy egyáltalán nem, de itt erről szó sincs. Érdekes...
    Esetleg beragadt az a gomb, ami kézifékre van állítva. (Ez is a fiaimnál fordult elő.)
    Gondolom a speciális beállításoknál az egérre vonatkozó részek ki vannak kapcsolva.

    Tapatalk-ról

  23. #48
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg beragadt az a gomb, ami kézifékre van állítva. (Ez is a fiaimnál fordult elő.)
    Gondolom a speciális beállításoknál az egérre vonatkozó részek ki vannak kapcsolva.

    Tapatalk-ról
    Köszönöm a segítséget! Átraktam laptop billentyűre a kuplungot és megoldódott!

  24. #49
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Thész Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a segítséget! Átraktam laptop billentyűre a kuplungot és megoldódott!

  25. #50
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Sziasztok.

    Gondom akadt Race07 alatt. Már jó ideje versenyzek ezzel a szimulátorral, a mostani G27 kormányommal is több mint egy éve. Most elkezdett olyat csinálni a játék, hogy nyomom a féket és egy idő után egyszerüen bekap a fék és kiforditja a hátulját. A fékerő elosztás 60-40 százalékon van előre. Teljesen mindegy mit állitok, ha a fékerőt, ha a fékelosztást, ha a fék érzékenységet, ugyanezt csinálja.
    De olyan szinten, próbálgattam, hogy nyilegyenesen megyek, kormányt elengedem, rátaposok a fékpedálra és egyszercsak valamelyik oldalra elrántja a seggét a kocsinak és megpördülök. Igy viszont képtelenség játszani, állandóan esek, kelek. Van esetleg valakinek ötlete? Már kezdek beelegelni. Ez a probléma egyik napról a másikra jött elő, előtte soha nem volt. A fékpedálom minden tesztnél szépen végigmegy, nincs semmi holtjáték, sem kimaradás.
    Öregember nem gyorsvonat.......

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •