Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (54 összesen)
  1. #1

    Technikai gondok

    üdv!

    Race 07-ből egyelőre csak a demó van feltéve. HD 3650-es kártyával a replayek hihetetlenül akadoznak. Maga a játék egész jól megy akár max. részletességgel is 1400*900-ben, de a replay akadozik. Ez a végleges verzióban is megmaradt? Illetve inkább az EVO érdekelne, ott is vannak ilyesmik?

    Köszi a választ előre is...

  2. #2

    Re: Technikai gondok

    Remélem jó helyen kérdezek és remélem nem hülyeséget.
    Az rFactor-ról állnék át a Race07-re a barátaimmal.A játékon belül sikerül szervert indítani,de(az rfactorhoz hasonlóan) dedikált szervert nem tudok indítani.IP-t ID-t Port-ot kell beírni és a szerverlistában sem látni.Bocsássátok meg lámaságomat,minden választ vagy magyarázó link-et elfogadok.

  3. #3

    Szerver indítás

    Sziasztok!

    Legálisan megvan a Race ON és Race 07. felraktuk öcsémmel mind a két játékból az offline verziót, a steam feltelepült regisztráltunk, és a játék is megy. A baj az, hogy egyikünk ha indít egy játékot, ahhoz nem tud a másik csatlakozni. Internetes játékról van szó. Ha találunk egy játékot, ahhoz tudunk csatlakozni, de nem szeretnénk mások játékát tönkretenni a bénázásunkkal. A vírusirtón keresztül enegdélyeztük a játékot, a tűzfalon átmegy.

    kérdés hol lehet ezt a problémát megoldani, hogy tudjunk szervert indítani, és egymás ellen játszani.

    Válaszotokat közi előre is.

  4. #4
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: Szerver indítás

    Idézet Eredetileg Gyurike írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Legálisan megvan a Race ON és Race 07. felraktuk öcsémmel mind a két játékból az offline verziót, a steam feltelepült regisztráltunk, és a játék is megy. A baj az, hogy egyikünk ha indít egy játékot, ahhoz nem tud a másik csatlakozni. Internetes játékról van szó. Ha találunk egy játékot, ahhoz tudunk csatlakozni, de nem szeretnénk mások játékát tönkretenni a bénázásunkkal. A vírusirtón keresztül enegdélyeztük a játékot, a tűzfalon átmegy.

    kérdés hol lehet ezt a problémát megoldani, hogy tudjunk szervert indítani, és egymás ellen játszani.

    Válaszotokat közi előre is.
    Router gond lesz sztem. Valamit azon is kell varázsolni hogy működjön...legalábbis azt hiszem.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #5

    Re: Szerver indítás

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Router gond lesz sztem. Valamit azon is kell varázsolni hogy működjön...legalábbis azt hiszem.
    A következő oldalon található portokat kell "megnyitni" a routeren.

    http://www.race-game.org/race07/support/faq.htm

    Q: What ports is needed to host RACE on the internet?
    A: TCP+UDP 48942 – 48957 and UDP 26900-26907

    Q: I am on a firewall protected LAN network and want to a RACE server for other users of the same LAN network, what ports do I need to open?
    A: TCP+UDP 48942 - 48957 and UDP 48958-48973

  6. #6

    Smile Re: Szerver indítás

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    A következő oldalon található portokat kell "megnyitni" a routeren.

    http://www.race-game.org/race07/support/faq.htm

    Q: What ports is needed to host RACE on the internet?
    A: TCP+UDP 48942 – 48957 and UDP 26900-26907

    Q: I am on a firewall protected LAN network and want to a RACE server for other users of the same LAN network, what ports do I need to open?
    A: TCP+UDP 48942 - 48957 and UDP 48958-48973


    A Gyors választ nagyon köszönöm, kipróbálom ezeket is.

    További szép napot.

  7. #7

    Re: Technikai gondok

    Sziasztok!

    Megpróbáltam amit írtatok, de sajnos valami miatt nem megy. A Windowsban a TCP+UDP portok közül a TCP-t darabonkén engedélyeztem, az UDP portokat is szintén, a routeren meg a filter részen engedélyeztem az IP filter esetén a TCP+UDP-s portokat, az IP-t ki-*-oztam, és külön engedélyeztem az UDP-s portokat. Ennek ellenére nem megy... Remélem érthető a hasfájásom.... kérlek segítsetek. Ja a Router egy D-link...

    Válaszokat előre is köszi

  8. #8
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: Technikai gondok

    Tegnap nem tudtam indulni Race1-ben mivel nem tudtam rákattintani a "RACE" feliratra. Szürke volt, mint amikor már lejárt a 2 perc.
    Ez mitől lehet?
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  9. #9
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697

    Re: Technikai gondok

    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap nem tudtam indulni Race1-ben mivel nem tudtam rákattintani a "RACE" feliratra. Szürke volt, mint amikor már lejárt a 2 perc.
    Ez mitől lehet?
    Lejárt a 2 perc.Ne aggódj én sem tudtam belépni,igaz az az én bénaságom miatt volt
    .

  10. #10
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: Technikai gondok

    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Lejárt a 2 perc.Ne aggódj én sem tudtam belépni,igaz az az én bénaságom miatt volt
    Nem járt le.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  11. #11
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Technikai gondok

    Nem csináltál véletlenül úgy, mint én? Mert én beléptem a futamra, de aztán vissza akartam lépni gumit cserélni. Gumit cserélni sikerült, újra felállni a rajtrácsra már nem
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  12. #12
    Várvölgyi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    52

    Unhappy Help

    Sziasztok. Egy kis segitségre lenne szükségem. Megvettem a Race 07 játékot, és nem tudom feltelepiteni az online verziot. Valamiért mindig azt irja ki, hogy könyvtár nem tudja beolvasni a steam exe failt. Szivesen csatlakoznék én is valamelyik csapathoz, de valamiért nem megy, pedig eredeti originál a játék. Ha valaki tud segitsen kérem előre is köszönöm.

  13. #13
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Steam fel van rakva?
    Mert szerintem előbb az kell. A steam honlapján ( http://store.steampowered.com/ ) regisztrálni, letölteni és telepíteni a steamet és utána mehet a Race07 telepítés.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  14. #14
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    307
    Hali!
    Vki segítsen lécci, h a steames verzióhoz hogyan tok magyar nyelvet?! Köszi!

  15. #15
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg _Bishop_ írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Vki segítsen lécci, h a steames verzióhoz hogyan tok magyar nyelvet?! Köszi!
    Megnyitod a steamet, ott file-settings-interface-select the language....-ott kiválasztod a magyar nyelvet-ok-restart steam.
    Ennyi.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  16. #16
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Játék továbbadása

    Hali!

    Olyan kérdésem lenne, hogy nekem megvan a Race - The WTCC Game nevű játék, viszont nem használom. Anno online lett telepítve és a Steamen is regisztrálva lett a nevemhez. Odaadnám haveromnak, de sajna nem lehet ezt még offline telepíteni.
    Hogyan lehet a termékkulcsot az én fiókomból Ő steam fiókjához hozzá? Magyarul én lemondok a játékról az Ő javára.
    Ez lehetséges?
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  17. #17
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Olyan kérdésem lenne, hogy nekem megvan a Race - The WTCC Game nevű játék, viszont nem használom. Anno online lett telepítve és a Steamen is regisztrálva lett a nevemhez. Odaadnám haveromnak, de sajna nem lehet ezt még offline telepíteni.
    Hogyan lehet a termékkulcsot az én fiókomból Ő steam fiókjához hozzá? Magyarul én lemondok a játékról az Ő javára.
    Ez lehetséges?
    sehogy... viszont CS-be ugyvan, hogy hasznalhattok 1 accountot egyszerre, csak ugyanarra a szerverre nem enged fel egyszerre, tehat ha belep a te accodba, es ö offline jatszik, vagy akar online, te is tudsz jatszani, csak online ugyanazon a szerveren nem, ha meg offline jatszik, nincs ilyen problema.

  18. #18
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    sehogy... viszont CS-be ugyvan, hogy hasznalhattok 1 accountot egyszerre, csak ugyanarra a szerverre nem enged fel egyszerre, tehat ha belep a te accodba, es ö offline jatszik, vagy akar online, te is tudsz jatszani, csak online ugyanazon a szerveren nem, ha meg offline jatszik, nincs ilyen problema.
    Áhhh, értem és köszönöm.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  19. #19
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    307
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Megnyitod a steamet, ott file-settings-interface-select the language....-ott kiválasztod a magyar nyelvet-ok-restart steam.
    Ennyi.
    Köszi! De én magára a Race 07-re gondoltam! A steam-es race 07-hez nem lehet magyarítást feltenni?

  20. #20
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg _Bishop_ írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi! De én magára a Race 07-re gondoltam! A steam-es race 07-hez nem lehet magyarítást feltenni?
    Szerintem nem.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  21. #21
    Idézet Eredetileg _Bishop_ írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi! De én magára a Race 07-re gondoltam! A steam-es race 07-hez nem lehet magyarítást feltenni?
    Document and Settings/Simbin/Race 07/ Config
    Notepaddal megnyit és ez a sor :
    LANGUAGEINDEX=8
    így nézzen ki



  22. #22
    2 problémám is van
    1 A gtr evo-t jó ideig csak offline módban használtam de fel akartam rakni nemrég online-t is de az eredeti kód túl hosszú

    2 A gtr evo -hoz letöltöttem módokat és van amelyiknek nincs hangja

    Tud valaki segíteni?

  23. #23
    Idézet Eredetileg kis írta Hozzászólás megtekintése
    2 problémám is van
    1 A gtr evo-t jó ideig csak offline módban használtam de fel akartam rakni nemrég online-t is de az eredeti kód túl hosszú

    2 A gtr evo -hoz letöltöttem módokat és van amelyiknek nincs hangja

    Tud valaki segíteni?
    http://www.cdprojekt.hu/news.asp?id=38



  24. #24
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    KÖSZI

  25. #25
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    307
    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Document and Settings/Simbin/Race 07/ Config
    Notepaddal megnyit és ez a sor :
    LANGUAGEINDEX=8
    így nézzen ki
    Vazze! MŰXIK! BIG THX!

    Aha, vagy is mégsem! Configuration működése leállt! 1 indítást bírt ki? Ha visszaírom 0-ra akkó se indú! 1x működne vmi rendesen!
    Utoljára módosította: _Bishop_; 2010. 03. 29. 18:55.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •