"A" szerver:

1. futam:

- Rajt után a T1-ben Rigó Tamás elfékezi magát, átszeli a mezőnyt, kevésen múlik a tömegbaleset. Rigó Tamás figyelmeztetésben részesül!

-164 Ambrózy Pál megkoccolja Fekete Gyula autóját, aki keresztbe csúszik, de nem veszít poziciót. A koccanás azonban láncreakciót indít be, aminek köszönhetően többen kicsúsznak és pozíciót veszítenek Pál és Gyula mögött. Ambrózy Pál 1 futamra szóló felfüggesztett utolsó rajthelyes büntetést kap!

-167 Mikó Péter koccan Balogh Tamással, Cserti Tibor beforog. Mikó Péter 1 futamra szóló felfüggesztett utolsó rajthelyes büntetést kap!

- 340 Horváth Márk nekimegy Balogh Tamásnak, Márk megpördül, Cserti Tibor nekimegy. Versenybaleset

2. futam:

- 160 Milbich István hátulról beleszáll Rigó Tamás autójába és megforog. Milbich István figyelmeztetésben részesül!

- 164 Fekete Gyula gázelvétel nélkül kiforgatja Fehér Gábort, Kovács Balázs is kavicságyba kényszerül. Fekete Gyula utolsó rajthelyes büntetést kap!

- 168 Pintér Krisztián és Rigó Tamás összeütköznek, egy korábbi, tőlük független baleset után. Bár Krisztián autója a palánknak is csapódik, és csúnyán megsérül, versenybalesetnek nyilvánítottuk!

- 310 Böszörményi Péter egy hiba után visszatér a pályára, majd a jóval lassabb autójával bevág Ambrózy Pál elé, aki így poziciót veszít. Böszörményi Péter figyelmeztetésben részesül!

Óvások:

-640 Sándor Tibor vs. Horváth Henrik: Henrik a T1-ben meglöki Tibort, aki így keresztbe áll, Henrik elmegy mellette. Horváth Henrik figyelmeztetésben részesül!

- 1070 Sándor Tibor vs. Fekete Gyula: Gyula picit megkoccintja Tibor, majd megelőzi, ezt követően a kanyar kijövetelénél Tibor megforog. Fekete Gyulát vétlennek találtuk az esetben!


"B" szerver:

1. futam:

- Rajtnál Peresztegi Viktor meg sem mozdul (???), Patkó Gergely hátulról nekimegy az álló autónak. Versenybaleset

- Kiss Gábor laggolt, nézzen utána a netkapcsolatának!

2. futam:

- 103 Benczédi Zsolt vs. Holovatti Zoltán. Zoltán hibázik, de Zsolt is elég erősen csapódik bele, így Zoltán utolsó helyre esik vissza. Tekintve, hogy közvetlen a rajt után történt, és Zoltán is lassabb volt a hibából kifolyólag, Benczédi Zsolt 1 futamra szóló felfüggesztett utolsó rajthelyes büntetést kap!

- 178 Patkó Gergely kis híján nagy galibát okoz az utolsó kanyarban, de szerencsére nem történik semmi komoly. Mivel volt egy felfüggesztett utolsó rajthelyes büntetése, de nem okozott ezzel hátrányt senkinek, így figyelmeztetés helyett meghosszabítjuk az 1 futamra szóló felfüggesztett utolsó rajthelyes büntetést!

- 201 Tömöl Tomi kilöki Pechnig Rezsőt, bevárja, de mindenki elmegy mellettük. Tömöl Tomi abszolút a fair-play szabályai szerint járt el, már a futamon bevárta, hogy utolsónak álljon vissza, ezért csak 1 futamra szóló felfüggesztett utolsó rajthelyes büntetést kap!

Óvás nem volt!