Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (69 összesen)

Téma: HGTRM6 NGT Barcelona

  1. #1
    Barta Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 04. 17.
    Város
    Ajka
    Életkor
    53
    Üzenetek
    298

    HGTRM6 NGT Barcelona

    Időpont: november 2. vasárnap
    Pálya: Circuit de Catalunya (Barcelona), 2003
    Autó: NGT
    Időjárás: 30%-os eső
    Időmérő kezdete: 20.00
    Futam kezdete GTR2 szerint: 13.00
    Futamtáv: 1.5 óra (50%)
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: Repülőrajt


    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A C-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 51-75 helyezett illetve a nem nevezett pilóták vehetnek részt.

    A futamra érvényes büntetések:
    Balogh Tamás: utolsó rajthely.
    Monori Gyula: utolsó rajthely.
    Kolozs Péter: boxutcai áthajtás.
    Patkó Gergely: utolsó rajthely.
    Mórocz László: utolsó rajthely.
    Hummel Péter: utolsó rajthely.
    Farkas Tamás: utolsó rajthely.
    Sohajda Norbert: utolsó rajthely és boxutcai áthajtás.
    Hajmási Norbert: boxutcai áthajtás.
    Czegle Gábor: utolsó rajthely és boxutcai áthajtás.

    Jó versenyt mindenkinek!


    A Versenybíróság felhívja minden pilóta figyelmét, hogy a felvezető körön a felesleges nagy kigyorsítást és nagy fékezést (mely értelmetlen "hullámzást" okoz) feltétlenül kerüljük!

    A Versenybíróság a szabályok értelmében automatikusan a futam felvezető és első körét nézi meg (állórajttal indított futamok esetén az első két kört), ha bárki úgy érzi szabálytalankodtak vele, vagy szabálytalanságot látott, a GTR2 Magyar Bajnokság / Óvások részben óvhat, az incidens leírásával, résztvevő pilóták neveivel, és a szerver-replayben a szám pontos megjelölésével -ahol az incidens történt- illetve "A" v. "B" v."C" megjelöléssel, a futam utáni második nap -tehát kedd- éjfélig.

    "Utolsó rajthely"-nél a versenyző az időmérő edzésen az első 30 percben vehet részt. Utána köteles kilépni, hogy időeredménye törlődjön, ezután az időmérő edzés végéig tud rejoinolni. Amennyiben a büntetésben levő pilóta 30 perc után kimegy a pályára, illetve nem rejoinol, büntetése letöltöttnek tekintett, de a futamról automatikusan diszkvalifikálja magát.

    A "bokszutcai áthajtás"-nál a versenyző köteles (állórajttal indított futamok esetén) az első(!) kör végén (tehát a start utáni kör végén) kimenni, míg SC mögött indított futamok esetén a második kör (tehát nem a felvezető kör, hanem az azt követő kör) végén letölteni a büntetését! Ha valaki nem a kiírásnak megfelelően teszi ezt meg a VB letöltöttnek veszi az adott pilóta büntetését, és a futamról automatikusan diszkvalifikálja magát.
    Utoljára módosította: Ronny; 2008. 11. 02. 18:39.

  2. #2
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    31
    Üzenetek
    890

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    6 óra és vége a prekvalnak?

  3. #3
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Ha sokáig elhúzódik az F1 csúsztatjuk a futamot?

  4. #4
    Horváth Gábor Versenyző Ronny logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 08.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    1.717

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    6 óra és vége a prekvalnak?
    A preq-nak 19.00-kor van vége, nem 6 órakor!
    Utoljára módosította: Ronny; 2008. 11. 02. 20:07.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  5. #5
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    509

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Nem neveztem, mehetek a b-be?

  6. #6
    Barta Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 04. 17.
    Város
    Ajka
    Életkor
    53
    Üzenetek
    298

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg Nagy Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Nem neveztem, mehetek a b-be?
    Mehetsz nyugodtan.

  7. #7
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    509

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg Barta Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Mehetsz nyugodtan.
    Köszi!

  8. #8
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Need backup!Nincs B szerver!!!!

    Scuderia Giudice #099#

  9. #9
    Horváth Gábor Versenyző Ronny logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 08.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    1.717

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Restartot nyomtam...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  10. #10
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Életkor
    43
    Üzenetek
    415

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    még mindig nincs B, csak A + C

  11. #11
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Na, ez jól sikerált!
    Először elkezdett a netem xarakodni, majd nagy nehezen sikerült belépnem a lobbíba és a szerverre. Ott az időmérőn már láttam, hogy van vmi gáz, mert rosszabb időeredménnyel , mint nekem volt, előttem volt pár ember! Aztán a warm upon beírtam, hogy nézzen már meg vki, de semmi válasz. Ventrilora fellépve láttam, hogy a pingem 1422 volt Na, aztán 1x csak megjavult minden....22 mp-re. Kezdődik a verseny.....kilépek a gridre, és elkezdtem zuhanni a semmibe.....120......245.......320.........egészen 480 km/h-val. vissza a boxba, majd újra és újra eljátszottam ezt.....ekkor kiírta, hogy rajtrács tele......épp, amikor ESC-et nyomtam. Gyors kiléés újra a gridre, de már csak a boxba rakott. Boxutcai rajt...királyság. Mindenki elment a felvezető végén, majd vártam a zöldre...és vártam....és vártam....és vártam, de hiába. Na, ekkor azt gondolván, hogy már mindegy minden, elindultam, amjd a következő felirat jelent meg (amit meg fogok óvni, mert verseny közben a játéknak is tilos chatelni): "Kizárva: Kihajtottál a boxból a piros lámpánál!"

    Hát ennyi volt, de a sebességrekord tuti az enyém!

  12. #12

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Én meg kiléptem mert ez egy kinszenvedés. Elsem kellett volna indulni.

  13. #13
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    275

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Boxutcai rajt...királyság. Mindenki elment a felvezető végén, majd vártam a zöldre...és vártam....és vártam....és vártam, de hiába. Na, ekkor azt gondolván, hogy már mindegy minden, elindultam, amjd a következő felirat jelent meg (amit meg fogok óvni, mert verseny közben a játéknak is tilos chatelni): "Kizárva: Kihajtottál a boxból a piros lámpánál!"
    Ilyenem nekem is volt már, vártam vagy fél percet és én is nekiindultam, úgyanúgy kizárt az ebadta.

    B-szerveren jó kezdés után erős visszaesés, majd a fal adta a másikat, és esc, tömören. Az elején nagyon tetszett a harc és az hogy vigyáztunk egymásra. Ugyan vki kiforgatott, de benne volt, lehet h nagyobbat is fékeztem a kelleténél. Összeségében az a 20-25perc jó volt.

  14. #14
    Mágori Dániel Regisztrált Danielmagua logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 29.
    Város
    Makó
    Életkor
    39
    Üzenetek
    236

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    "A" szerver:
    Elnézést kérek Kígyós Gergelytől! Megpördült a kocsim és próbáltam egyenesbe rakni. Nem tudtam mit tenni. Bocsánat!

  15. #15
    Kolozs Péter Regisztrált Kolozs Péter logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    257

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Meglett a B pole, de mint kiderült, ha gyakorlok befértem volna az A első 10-be, mert még volt a setupban (köszönet Monori Gyulának, szinte semmit nem kellett a setupon igazítanom )

    Persze volt egy áthajtásosom, de jól jöttem fel, úgy éreztem végére meglehetett volna a dobogó valamelyik foka, aztán egy szerencsétlen és figyelmetlen pillanatomban letettem a bal elsőt a fűre és piruetteztem kicsit a boxkihajtónál, ezután inkább esc-et nyomtam mert még van némi dógom.

    Az egyetlen amit sajnálok, hogy a felvezető kör legelején beírtam hogy lesz egy áthajtásom és aztán eszembe is jutott, hogy lehet, nem csak kvalin van chatstop. Na mindegy...inkább ez, minthogy kiperdítsenek, remélem nem zavartam meg senkit.

  16. #16
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Életkor
    41
    Üzenetek
    552

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Húúúúú de hülye vagyok!!!ááááááááá Elvitt a hév Nagyon jót meccseltünk Tomi! Meg lettél volna remélem csak az a fránya kigyorsítás Hát ez all in volt a javából! Akit kiforgattam attól elnézést. Hát sajnálom, mert egy nagyon jó versenyt dobtam el Na majd legközelebb...

  17. #17
    Puskás Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 06. 20.
    Üzenetek
    39

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Elnézést kérek Szloboda Gusztitól Sajnos féktávon megcsúszott az autó és már nem sikerült kikerülni az ütközést. Pedig remek kis verseny volt Gerlóci Zolival is. Nem sok különbség volt hármunk között, köszönöm a küzdelmet.

  18. #18
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg Kolozs Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Az egyetlen amit sajnálok, hogy a felvezető kör legelején beírtam hogy lesz egy áthajtásom és aztán eszembe is jutott, hogy lehet, nem csak kvalin van chatstop. Na mindegy...inkább ez, minthogy kiperdítsenek, remélem nem zavartam meg senkit.
    Sztem ez így helyes én a versenybírák helyében nem büntetnélek ezért sőt. Ajánlottá tenném főleg esős versenyen és olyan pályákon ahol a boxbejárat nagy forgaklom esetén rizikós. Jó tudni, hogy az előttem haladó mondjuk be fog menni a boxba, mert ha nem tudok ről az nagyon váratklanul érhet még az első kör végén a nagy helyeszkedésben.

  19. #19
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg Danielmagua írta Hozzászólás megtekintése
    "A" szerver:
    Elnézést kérek Kígyós Gergelytől! Megpördült a kocsim és próbáltam egyenesbe rakni. Nem tudtam mit tenni. Bocsánat!
    Semmi probléma előfordul nem ezen ment el a versenyem bár 2 helyet buktam az biztos emiatt, de amúgy is csak szenvedtem. Amúgy láttalak és próbáltalak kikerülni először kívülről. Aztán elindultál gurultáék 2-3m-t én meg gondoltam akkor belülről, de ekkor belesatuztál én meg már hiába korrigáltam a víz az úr....

  20. #20
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    eltört a pedálrugom,ennyire futotta ma,kanyarokban is nyomta gázt,megkise ment a poti rendesen, 50-60 fokos gumival mentem,iszonyatos volt,már a vége felé félre is álltam nezavarjak senkit se.grat Jácint

  21. #21
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    "A"

    Elejen, mint kiderult atmeneti gumik voltak a kocsin... hogy miert.. passz.
    Cserenel feltettem a kemeny esoseket, utana javult a sebessegem. Elnezest ha megnehezitettem az elozest, de kuzdeni probaltam, mert azt hittem rendes gumik vannak fenn.

    Nem tudom valaki ki is lokott... szerintem ezt azert nem kellett volna. Amugy eleg feszult es porgos kis verseny volt.

    Meg az fps-emen kellene vhogy javitani.

  22. #22
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Idézet Eredetileg Szekeres Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan vki kiforgatott, de benne volt, lehet h nagyobbat is fékeztem a kelleténél. Összeségében az a 20-25perc jó volt.
    őőő ... sorry ... az a valaki én voltam!Kicsit meglepett, hogy hol fékeztél de próbáltalak kikerülni ... sikertelenül!Itt megejteném a többi bocsánatkérést is!Sorry : TT, Farkas Tomi -> Ti voltatok a szenvedő alanyai a Zolival történt afférunknak!

    Amúgy tényleg jó kis harcok voltak a B szerveren és tényleg mindenki figyelt mindenkire!

    Monnyuk volt 2 ember vagy 3 aki hátulról inzultált de ezen kívül semmi komoly nem volt ... azok is kisebb koccanások voltak.

    Ismét bebizonyosodott hogy nem ütöttem se Sennára, se M. Schumacherre!Itt nyílt ki az ernyőm!

    Tisztelettel : TS

    Scuderia Giudice #099#

  23. #23
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    471

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    420 - Holovatti Zoli Bocsi!

  24. #24
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Mórocz Laci bocsánat! Elcsesztem rendesen!
    Vissza is estem a 23.helyre, onnan ennyire futotta!De azért klafa volt
    Grat minden célbaérőnek ezen a nehéz futamon!

  25. #25
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    471

    Re: HGTRM6 NGT Barcelona

    Velem nem tudom mi volt, de szerintem valami miatt inter gumit rakott fel, mert a kanyarokat nem akarta bevenni és a boxban is azt akart feltenni Ezzel el is szállt minden!

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •