Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 39 (39 összesen)

Téma: Spa

  1. #26
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    287

    Re: Spa

    Idézet Eredetileg Norbi írta
    Inkább érdemben válaszolnál Te meg a témával kapcsolatban nem ilyenekkel foglalkoznál
    Ha már csak egyedül Te vagy képes a versenybiróság tagjai közül belefolyni egyáltalán........................................ .

  2. #27
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Spa

    Idézet Eredetileg Prezsi írta
    Feri, ez csak akkor korrekt, ha ebben az esetben csak azok indulhatnak, akik akkor ott voltak, hiszen "megismételt futam". Igy egyértelműen előnyben vannak azok, akik a hétfői futamot ilyen-olyan okból most kihagyták. Mondjuk ez a tény nem sokunkat érint szerintem, de Norbi pl. azért jött most Corvette-el, mert tudta, hogy Hummer nem fog jönni. Ezek után kicsit igazságtalannak tartom a dolgot.
    Ezeket nem én döntöm el, én csak kiírtam. A versenybíróság dönti Csiki Petiék.

    Véleményem szerint: fene tudja, szerintem benne van az online versenyzésben ez, ugyanúgy mint az, hogy mi van ha pl. Budás Peti meg április 11-én nem tud jönni.
    Az újra rendezett futamban ez benne van, valaki mindig nyer vele, valaki pedig veszít...

  3. #28
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Spa

    Idézet Eredetileg Norbi írta
    De ha már ujrafutás, akkor legyen igazságos, és ne szopassuk azokat akik hétfőn ottvoltak.
    A gond ott van, hogy már maga az, hogy újrafutás, már ez nem igazságos, mint ahogy az élet sem az.

  4. #29
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Spa

    Idézet Eredetileg Norbi írta
    Ha már csak egyedül Te vagy képes a versenybiróság tagjai közül belefolyni egyáltalán........................................ .
    Ne bántsd őket, biztos más dolguk van, pl. dolgoznak
    Én pedig nem vagyok versenybíróság. Én versenyigazgató vagyok, az pedig mecsoda különbség

  5. #30
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    287

    Exclamation Re: Spa

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Ezeket nem én döntöm el, én csak kiírtam. A versenybíróság dönti Csiki Petiék.

    Véleményem szerint: fene tudja, szerintem benne van az online versenyzésben ez, ugyanúgy mint az, hogy mi van ha pl. Budás Peti meg április 11-én nem tud jönni.
    Az újra rendezett futamban ez benne van, valaki mindig nyer vele, valaki pedig veszít...
    Persze hogy ez bennevan, sima ügy. De annak egyáltalán nem kéne bennelenni hogy páran már 1 hónappal a futam előtt vesztenek vele, mert a versenybíróság úgy döntött hogy az egyébként "meg sem történt" futam, mégiscsak megtörtént, mert aki ottvolt, annak megint ugyan azzal kell jönni!!!
    Utoljára módosította: Norbi; 2005. 03. 09. 21:22.

  6. #31
    Janos Zizics Adminisztrátor Zizics János logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 03.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    858

    Re: Spa

    Idézet Eredetileg Norbi írta
    Ha már csak egyedül Te vagy képes a versenybiróság tagjai közül belefolyni egyáltalán........................................ .
    Versenyigazgatóság: Csiki Péter, Pál Ferenc, Wéber Gábor, Zizics János

    Versenybíróság: Balikó Attila, Csiki Péter, Wéber Gábor

    Csiki Petivel ma nem egyszer beszéltem a témával kapcsolatban, ő viszont egész nap dolgozik. Soxor csak épphogy hazaér a hétfői futamra. Ő viszont ma is töbször beszélt Balikó Attilával, Pál Ferivel és tudodt beszélni a Wéber Gabival is...

    Biztos vagyok abban hogy nem fogja egyikőjük sem szó nélkül hagyni a mai témát

  7. #32
    Janos Zizics Adminisztrátor Zizics János logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 03.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    858

    Re: Spa

    Norbi ez egy játék, és egy tesztbajnokság miért kell ennyire véresen komolyan venned?
    Örüljünk hogy ezek után még lesz valaki a pályán...

  8. #33
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    287

    Re: Spa

    Idézet Eredetileg Zizics János írta
    Versenyigazgatóság: Csiki Péter, Pál Ferenc, Wéber Gábor, Zizics János

    Versenybíróság: Balikó Attila, Csiki Péter, Wéber Gábor

    Csiki Petivel ma nem egyszer beszéltem a témával kapcsolatban, ő viszont egész nap dolgozik. Soxor csak épphogy hazaér a hétfői futamra. Ő viszont ma is töbször beszélt Balikó Attilával, Pál Ferivel és tudodt beszélni a Wéber Gabival is...

    Biztos vagyok abban hogy nem fogja egyikőjük sem szó nélkül hagyni a mai témát
    Ok, tehát ezekben a kérdésekben a felső 4-es dönt, azaz Te is Jani, neked mi a véleményenéd erről a dolgoról?

    (a másik 10 oldalassal meg ne foglalkozattok, mert ahány oldal annyi kört futottak a téma körül a hozzászólók, és egyébként is képtelenség. Szerintem ez az ujrafutás téma sokkal értelmesebb:P)

  9. #34
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    287

    Re: Spa

    Idézet Eredetileg Zizics János írta
    Norbi ez egy játék, és egy tesztbajnokság miért kell ennyire véresen komolyan venned?
    Örüljünk hogy ezek után még lesz valaki a pályán...
    Mert ez az első, és nem kis mértékben a jelenlegi szabályoknak, és a jövőbeli szabályokra való kilátásainknak köszönhetően szvsz messze ez a mostani a legnagyobb kihivást nyújtó, azaz a legnagyobb eszmei értékkel bíró. Szerintem

  10. #35
    Janos Zizics Adminisztrátor Zizics János logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 03.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    858

    Re: Spa

    Őszinte leszek, erről még nem beszéltünk ma.
    Csak arról hogy mi a túrót csináljunk az új peccs kérdésben.

    Visszatérve a Te problémádra Norbi, sztem mivel nincs hivatalos eredménye a spa-i futamnak, ugyanúgy kéne indulni mintha Anderstorp-ra készülnél. Magyarul zsákbamacska hogy ki mivel megy, és az is hogy ki indul és ki nem.
    Nekem ez a véleményem a dologról.

  11. #36
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    287

    Thumbs up Re: Spa

    Idézet Eredetileg Zizics János írta
    Őszinte leszek, erről még nem beszéltünk ma.
    Csak arról hogy mi a túrót csináljunk az új peccs kérdésben.

    Visszatérve a Te problémádra Norbi, sztem mivel nincs hivatalos eredménye a spa-i futamnak, ugyanúgy kéne indulni mintha Anderstorp-ra készülnél. Magyarul zsákbamacska hogy ki mivel megy, és az is hogy ki indul és ki nem.
    Nekem ez a véleményem a dologról.
    Értem, és örülök hogy Te is így gondolod. Akkor reménykedek, ha majd szóbakerül ez a dolog is, pozítiv (új) döntés fog születni

  12. #37
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    287

    Re: Spa

    Feri neked tényleg nem tünik fel miket írsz bele a hírbe?

    "Mivel a versenyt újra futjuk, ezért arra úgy tekintünk mintha meg sem történt volna"

    majd pedig:

    "Természetesen az április 11-i futamon, mindenkinek ugyanazzal az autóval kell rajthoz állnia."

    Most akkor megtörtént, vagy sem????

  13. #38
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Spa

    Idézet Eredetileg Norbi írta
    Akkor reménykedek, ha majd szóbakerül ez a dolog is, pozítiv (új) döntés fog születni
    Norbi, mi csak pozitív döntéseket hozunk!
    De ezek a döntések bizonyos szemszögből nézve és bizonyos emberekre lehetnek akár negatív hatásúak is
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2005. 03. 10. 01:57.

  14. #39
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Spa

    A felvetéseket valamilyen szinten jogosnak érzem, még egyszer akkor megtárgyaljuk a dolgot, péntekig meglesz a döntés.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •