Oldal: 5 / 40 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (981 összesen)

Téma: GTL help

  1. #101
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Az miért van, hogy néhány órája még köröztem a pályán, most pedig nem találom a szervert a listán?

  2. #102
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Az miért van, hogy néhány órája még köröztem a pályán, most pedig nem találom a szervert a listán?
    Keddenként 18.00 - 23.00ig kb GPL fut a szerveren, és mivel nem tűr meg más játékot maga mellett csak az fut. Erre a kis időre hanyagolnunk kell a többi szervert.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #103
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GTL help

    Sziasztok!
    Varga Ádám vagyok, évek óta a HGPLM bajnokságban játszok, de mostmár szeretnék váltani és csatlakozni a GTL bajnoksághoz. Lényegében a kezdéshez szeretném a segítségeteket kérni, mert a GTL-t elkezdtem végigjátszani anno, de a gépem nem bírta az éjszakai futamot, így abbahagytam, szóval csak egy kevéske offline tapasztalatom van vele. Végigolvastam a szabályzatot, felraktam a patchet, most töltöm le a HGTLM pakkokat. Mennyit kell fizetnem hogy teljes jogú szervertag legyek, mert csak a GPL-re vagyok befizetve eddig. Remélem, hogy január 22.-én a Pannóniaringen már indulhatok veletek, addig is majd kipróbálom magam a nyílt hotlapversenyen. Pfff mi mindent akartam még kérdezni, most meg nem jutnak eszembe a dolgok. Na mindegy, szóval lényegében tudnátok segíteni a kezdéshez, mert kezdő vagyok a GTL-hez.

  4. #104
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: GTL help

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Varga Ádám vagyok, évek óta a HGPLM bajnokságban játszok, de mostmár szeretnék váltani és csatlakozni a GTL bajnoksághoz. Lényegében a kezdéshez szeretném a segítségeteket kérni, mert a GTL-t elkezdtem végigjátszani anno, de a gépem nem bírta az éjszakai futamot, így abbahagytam, szóval csak egy kevéske offline tapasztalatom van vele. Végigolvastam a szabályzatot, felraktam a patchet, most töltöm le a HGTLM pakkokat. Mennyit kell fizetnem hogy teljes jogú szervertag legyek, mert csak a GPL-re vagyok befizetve eddig. Remélem, hogy január 22.-én a Pannóniaringen már indulhatok veletek, addig is majd kipróbálom magam a nyílt hotlapversenyen. Pfff mi mindent akartam még kérdezni, most meg nem jutnak eszembe a dolgok. Na mindegy, szóval lényegében tudnátok segíteni a kezdéshez, mert kezdő vagyok a GTL-hez.
    Üdv a Csapatban. Gondolom a GPL-bajnokságban való szereplésből adódóan, a vezetéssel sok gondod nem lesz..tanulmányozd a Versenyszabályzatot
    Kreditrendszert - bár ez is ismerős lehet a GPL-ből..max kicsit mások az értékek
    és úgy általánosságban amit a Tippek, trükkök... és a GTL Hotlap topicocban leírtunk/leírtak
    aztán ha valami még íg se tiszta, akkor kérdezz itt, vagy PM-ben, vagy akár MSN-en...én gyakran elérhető vagyok ott is..szívesen segítek amiben tudodk...sőt akár Ventrin is értekezhetünk..Szal csak hajrá! És ne várj pannónai ringig..a Shelby Marathon egy igazi színfoltja lesz a bajnokságunknak 15-én
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #105
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GTL help

    A GTL-ben van valami beépített FPS mérő?

  6. #106
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: GTL help

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    A GTL-ben van valami beépített FPS mérő?
    CTRL + F
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #107
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GTL help

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    CTRL + F
    THX

  8. #108
    Gasztonyi Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7

    Re: GTL help

    Sziasztok, ma megvettem a GTL-t, nagyon tetszik, sokáig elleszek vele ! Azt szeretném megtudni, hogy van e hozzá no disc patch mint a GTR2-höz, vagy itt csak lemezzel indul a játék? Illetve a nogrip-en van valami v11 patch, ezt le kell szednem ahhoz, hogy majd idővel veletek is játszhassak?

  9. #109
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    Re: GTL help

    Idézet Eredetileg Gasztonyi Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, ma megvettem a GTL-t, nagyon tetszik, sokáig elleszek vele ! Azt szeretném megtudni, hogy van e hozzá no disc patch mint a GTR2-höz, vagy itt csak lemezzel indul a játék? Illetve a nogrip-en van valami v11 patch, ezt le kell szednem ahhoz, hogy majd idővel veletek is játszhassak?
    Szia!

    Ezt a fórumot kezd el olvasgatni, ha ezen végighaladsz elég sok minden kiderül neked a GTL-ről és rólunk is. http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=2127

    No disc Patch nem létezik, a GTL a legjobban levédett játék amivel csak találkoztam. Persze van ötletem, hogy lehetne megcsinálni, de túl nagy macera, az egész Windows-t meg kell buherálni hozzá. Szal nem érdemes.

    Ha szeretnél velünk jászani, akkor viszont most van itt az ideje, gyakolorlj és gyere a nyílt FunRace-re köv csütörtök este!

  10. #110
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GTL help

    Sziasztok!
    Újra a segítségeteket szeretném kérni, mert nagy FPS gondjaim akadtak a játékkal. Lényegében minden minimumon, Directx7-el, hangeffektek visszavéve 10-re, és így is Doningtonban a célegyenesre fordítóban, meg az elötte lévő kanyarban leesik az FPS-em 20-ra, és ez már eléggé érezhető. Namost az egész azért fura, mert amikor megvettem ezt a videókártyát (Ati X1550 512MB Ram AGP), akkor kipróbáltam a GTL-t 1024-ben Imolában, minden maxon, és nem volt vele gond. Illetve ami még érdekes, hogy a Call of Duty 4 az öcsémnek tökéletesen fut a gépen, pedig tavaly jelent meg, a 2005-ös GTL meg tréfálkozik velem. A legfrissebb ATI driver van fennt, az XP service pack 2-es, és nagyon régen volt újrarakva. Egyébként a gépem: 2,8 Intel Celeron, 1024Mb DDR2 Ram, Ati X1550 512Mb Ram, szóval az ajánlott követelménynek megfelel, és mégis alig megy a játék. Van valami ötletetek, vagy Win reinstall lesz a dologból?

  11. #111
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GTL help

    Idézet Eredetileg Gasztonyi Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, ma megvettem a GTL-t, nagyon tetszik, sokáig elleszek vele ! Azt szeretném megtudni, hogy van e hozzá no disc patch mint a GTR2-höz, vagy itt csak lemezzel indul a játék? Illetve a nogrip-en van valami v11 patch, ezt le kell szednem ahhoz, hogy majd idővel veletek is játszhassak?
    Igen, az 1.1-es patch az nagyon kell. Nekem annyira szükséges volt, hogy a legelső alkalommal az első pályabetöltéseknél kivágott a francba. Másoknál kicsit tovább bírja, de rakd fel, nem ront el semmit.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  12. #112
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: GTL help

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Újra a segítségeteket szeretném kérni, mert nagy FPS gondjaim akadtak a játékkal. Lényegében minden minimumon, Directx7-el, hangeffektek visszavéve 10-re, és így is Doningtonban a célegyenesre fordítóban, meg az elötte lévő kanyarban leesik az FPS-em 20-ra, és ez már eléggé érezhető. Namost az egész azért fura, mert amikor megvettem ezt a videókártyát (Ati X1550 512MB Ram AGP), akkor kipróbáltam a GTL-t 1024-ben Imolában, minden maxon, és nem volt vele gond. Illetve ami még érdekes, hogy a Call of Duty 4 az öcsémnek tökéletesen fut a gépen, pedig tavaly jelent meg, a 2005-ös GTL meg tréfálkozik velem. A legfrissebb ATI driver van fennt, az XP service pack 2-es, és nagyon régen volt újrarakva. Egyébként a gépem: 2,8 Intel Celeron, 1024Mb DDR2 Ram, Ati X1550 512Mb Ram, szóval az ajánlott követelménynek megfelel, és mégis alig megy a játék. Van valami ötletetek, vagy Win reinstall lesz a dologból?
    most megnéztem - eddig én se tudtam a CTRL-F dologról - nekem az FPS az egész pályán 50 körül volt...a két kanyarba kicsit tényleg alacsonyabb volt néha, főleg mikor mások jöttek szembe az egyenesben, meg ha álltak a boxban.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #113
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Amikor belépek a játékba, kiírja a neveket, hogy tölt-Név, majd megfagy, kihajít az asztalra. Néha megszakad a kapcsolat, mikor új belépő van. Ez ismert dolog, van rá gyógyír, vagy pech.

  14. #114
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GTL help

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    most megnéztem - eddig én se tudtam a CTRL-F dologról - nekem az FPS az egész pályán 50 körül volt...a két kanyarba kicsit tényleg alacsonyabb volt néha, főleg mikor mások jöttek szembe az egyenesben, meg ha álltak a boxban.
    Pfff, nekem meg 35-40 körül mozog végig, de a hátsó nagy egyenesben 25, a két visszafordító tájékán meg lemegy akár 20-ra is.

  15. #115
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GTL help

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    most megnéztem - eddig én se tudtam a CTRL-F dologról - nekem az FPS az egész pályán 50 körül volt...a két kanyarba kicsit tényleg alacsonyabb volt néha, főleg mikor mások jöttek szembe az egyenesben, meg ha álltak a boxban.
    Egyébként neked milyen géped van?

  16. #116

    Re: GTL help

    Nekem a GTL fullon megy és 100 alá nem szokott esni az fps és nincs olyan nagy gépen.

  17. #117
    Gasztonyi Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7

    Re: GTL help

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a GTL fullon megy és 100 alá nem szokott esni az fps és nincs olyan nagy gépen.
    Az enyémnél biztos jobb (Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU, E4600 @2,4 GHz
    2,4GHz, 2,00 GB RAM, NVIDIA GeForce 8600 GT) most mértem én is az fps-t, Monza-ban a tribün előtt 35-40 fps, mondjuk az első kanyar után már felmegy 60-70-re is. Persze ez a belsőnézetben mért érték, ha motorháztetős nézettel játszom akkor jóval magasabb ez a szám, akkor nekem is felmegy helyenként 100 fölé. Ebben a játékban nagyon ingadozik az fps. 1440x900x32 felbontásban játszom, és persze minden maxon.
    Utoljára módosította: Gasztonyi Tamás; 2009. 01. 04. 14:36.

  18. #118
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Amikor belépek a játékba, kiírja a neveket, hogy tölt-Név, majd megfagy, kihajít az asztalra. Néha megszakad a kapcsolat, mikor új belépő van. Ez ismert dolog, van rá gyógyír, vagy pech.
    Valszeg nem tetted fel jól a SkinPacket. Ez olyankor fodul elő, ha vki olyan kocsival megy fel a szerverre, ami neked nincs meg...

  19. #119

    Re: GTL help

    E6750 2.66+, 8800 GT, MSI P35 Neo, 2x2GB 800Mhz Kingmax, 550 táp.
    1280x1024 játszom

  20. #120
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: GTL help

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Újra a segítségeteket szeretném kérni, mert nagy FPS gondjaim akadtak a játékkal. Lényegében minden minimumon, Directx7-el, hangeffektek visszavéve 10-re, és így is Doningtonban a célegyenesre fordítóban, meg az elötte lévő kanyarban leesik az FPS-em 20-ra, és ez már eléggé érezhető. Namost az egész azért fura, mert amikor megvettem ezt a videókártyát (Ati X1550 512MB Ram AGP), akkor kipróbáltam a GTL-t 1024-ben Imolában, minden maxon, és nem volt vele gond. Illetve ami még érdekes, hogy a Call of Duty 4 az öcsémnek tökéletesen fut a gépen, pedig tavaly jelent meg, a 2005-ös GTL meg tréfálkozik velem. A legfrissebb ATI driver van fennt, az XP service pack 2-es, és nagyon régen volt újrarakva. Egyébként a gépem: 2,8 Intel Celeron, 1024Mb DDR2 Ram, Ati X1550 512Mb Ram, szóval az ajánlott követelménynek megfelel, és mégis alig megy a játék. Van valami ötletetek, vagy Win reinstall lesz a dologból?
    Szerintem kezd egy reinstall-al, max 1,5 óra alatt megvan, alaplap minden driverét, vidkarihoz adott drivert tegyél fel, és próbáld meg úgy. 1024 alá ne menj felbontásban, nem lesz úgy gyorsabb. A "neved".plr fájlban még ki lehet kapcsolni dolgokat úgy emlékszem. Belső kéz-láb ilyesmik...
    A gépedben innkább a celeron a szűk keresztmetszet.

  21. #121
    Gasztonyi Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7

    Re: GTL help

    Srácok, egy apróság, de engem zavar: van arra lehetőség, hogy a műszerfalról eltüntessem azt a lcd kijelzőt? annyira nem passzol oda

  22. #122
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GTL help

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem kezd egy reinstall-al, max 1,5 óra alatt megvan, alaplap minden driverét, vidkarihoz adott drivert tegyél fel, és próbáld meg úgy. 1024 alá ne menj felbontásban, nem lesz úgy gyorsabb. A "neved".plr fájlban még ki lehet kapcsolni dolgokat úgy emlékszem. Belső kéz-láb ilyesmik...
    A gépedben innkább a celeron a szűk keresztmetszet.
    Igen az lesz, egy reinstallal kezdem, de sajnos most nem lehet, mert az öcsém gépében meghalt a winchester, így az én gépem az egyetlen működő a házba. Meg kell várnom, hogy megjöjjön öcsém gépébe az új vinyó, aztán formázhatom az enyémet.

  23. #123
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: GTL help

    Idézet Eredetileg Gasztonyi Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, egy apróság, de engem zavar: van arra lehetőség, hogy a műszerfalról eltüntessem azt a lcd kijelzőt? annyira nem passzol oda
    huh?? azok eredetileg benne vannak azokban az autókban, az összes játékban lévő autót módosítanod kellene hozzá. Biztosan meg lehet csinálni, de sok értelmét nem látom.

    Ez a játék nem a 60-as 70-es évek bajnokságát szimulálja, hanem csak az autókat amikkel akkoriban mentek. Ezekkel mennek a 21. században is, azokba már raktak ilyen kis LCD kijelzőket.

  24. #124
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: GTL help

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként neked milyen géped van?
    AbitKN9 - A64x2 4600+ - 2x1GB 800Mhz Kingston - HD2400 Radeon
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  25. #125
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: GTL help

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    huh?? azok eredetileg benne vannak azokban az autókban, az összes játékban lévő autót módosítanod kellene hozzá. Biztosan meg lehet csinálni, de sok értelmét nem látom.

    Ez a játék nem a 60-as 70-es évek bajnokságát szimulálja, hanem csak az autókat amikkel akkoriban mentek. Ezekkel mennek a 21. században is, azokba már raktak ilyen kis LCD kijelzőket.
    Igen, ez a játék elvileg nem a 70-es években játszódik, hanem "manapság", csak ez olyan oldtimer kupaként. Erre bizonyíték az, hogy a pálya szélén elég sok modern autó áll.
    Egyébként van pár autó, amiben nem látszik a kijelző, pl. Renault Gordini, és kimondottan zavar, hogy nem látom a sebességfokozatot, köridőket.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Oldal: 5 / 40 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •