Oldal: 37 / 40 ElsőElső ... 27 33 34 35 36 37 38 39 40 UtolsóUtolsó
Találatok: 901 - 925 (981 összesen)

Téma: GTL help

  1. #901
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Lacko86 írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is ugyan ez van, de még nekem sem sikerült rájönni, hogy mi okozza a problémát...
    Lehet csak véletlen de nekem akkor lett jó, hogy próbálsz újra regisztrálni, kiírja hogy invalid CD Key és utána amikor újra rámész, hogy Internet akkor kéri a kódot, beírod és oké! Na csapatok is egyet!


  2. #902
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Idézet Eredetileg pointer4 írta Hozzászólás megtekintése

    - Telepítsük fel a játékot
    - Tegyük fel az 1.1.0.0 javítást
    - Indítsuk el a játékot, ami feltelepíti a Star-Force drivert - ez persze teljesen használhatatlan Win7 alatt, de tönkre azért most! nem teszi a rendszert - ez idő alatt legyünk offline a netről!? és az előkészített star-froce drivert, azonnal indítsuk el, ez felinstallálódik és restart után áhítozik, mint a GTL indító ablak is, ezekből lépjünk ki, ne indítsuk! újra a gépet
    - ezek után tegyük fel ezt az opciónális segédeszközt, másoljuk a GTL mappába, majd futtassuk a decompress.bat-ot (kicsit keserű szívvel linkelek ilyet, de ha a SIMBIN lusta, a Star-Force meg ilyen béna banda, addig nincs más út)
    - indítsuk el a játékot, és hozzunk létre profilt
    - indítsuk újra a gépet, és a inkompatibilitási hibára hivatkozó star-froce drivert távolítsuk el ezzel
    Ezt a decompress.bat-ot hol kéne megtaláljam? A letöltött torrent-ben nem volt.

  3. #903
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a decompress.bat-ot hol kéne megtaláljam? A letöltött torrent-ben nem volt.
    Őőő, mire kell ez neked?

    Ne szarozz ezzel, már rég nem aktuális, töltsd le Steam-ről és kész!

    (Online kulccsal lehet aktiválni, kötőjelek nélkül beírva)

  4. #904
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Őőő, mire kell ez neked?

    Ne szarozz ezzel, már rég nem aktuális, töltsd le Steam-ről és kész!

    (Online kulccsal lehet aktiválni, kötőjelek nélkül beírva)
    Az a helyzet, hogy nem akarom (még) megvenni. Bazsytól kértem kölcsön a DVD-s verziót, hogy kipróbáljam. Ezért vágtam bele, csak nem tudtam, hogy ennek ilyen gebaszos a telepítése Win7 alá. Bazsy példnyát meg nem akarnám a saját fiókomra Steame-síteni.
    Utoljára módosította: Akos; 2013. 08. 15. 11:43.

  5. #905
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Az a helyzet, hogy nem akarom (még) megvenni. Bazsytól kértem kölcsön a DVD-s verziót, hogy kipróbáljam. Ezért vágtam bele, csak nem tudtam, hogy ennek ilyen gebaszos a telepítése Win7 alá. Bazsy példnyát meg nem akarnám a saját fiókomra Steame-síteni.
    Akkor Bazsytól kérd el a Steam fiókját..

    Vagy én is segíthetek, este hívj fel...

  6. #906
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Már megint velem van a probléma

    Lévén friss GTL, van kb 2 autó amit választhatok, gondoltam nem esek neki pénzt vadászni, meghekkelem a leírás alapján. Van minden autó a profilomban mostmár, királycsászárság, szerón is fennvok, ám amikor kiválasztom az autót (akármelyiket) és nyomom, hogy akkor töltsön, kihajít asztalra és annyi. Van-e bárkinek ilyesmi tapasztalata? Nem mondom, hogy fürgébb lennék az Alfával, vagy a Ford Mustanggal, elvagyok én a kis Austinnal is, csak hát mégiscsak gondoltam kiprószálnám.

  7. #907
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Gyere fel TS-re és segítek...

  8. #908
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Gyere fel TS-re és segítek...
    Máris, csak le kell vadásznom a ts beállításokat

  9. #909
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Máris, csak le kell vadásznom a ts beállításokat
    Na, probléma megldva, túlexpertkedted!

  10. #910
    Dobri Attila Regisztrált atca logója
    Csatlakozott
    2012. 02. 09.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    48
    Üzenetek
    35

    billentyű hiba

    Sziasztok.Lehet hogy nem jó helyen kérdezek,ezért előre is elnézést.Lenne egy olyan problémám,ami elsőre nem tűnik nagy gondnak,de így saját magamon tapasztalva elég idegesítő tud lenni.Amint belépek a játékba,a billentyűzetem szarakodni kezd.Egy lenyomásra,ugyanazon betűt vagy számot többször írja be,vagy nem is reagál a lenyomásra.Ez kisebb gond jelszó beíráskor vagy csetelésnél,de viszont boxkiállásnál a kerékcsere és a tankolás elég körülményes(nagyon sok drága másodperc).A probléma csak a gtl-nél jelentkezik.(gtr,race normálisan működik).A segítséget előre is köszönöm!

  11. #911
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg atca írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.Lehet hogy nem jó helyen kérdezek,ezért előre is elnézést.Lenne egy olyan problémám,ami elsőre nem tűnik nagy gondnak,de így saját magamon tapasztalva elég idegesítő tud lenni.Amint belépek a játékba,a billentyűzetem szarakodni kezd.Egy lenyomásra,ugyanazon betűt vagy számot többször írja be,vagy nem is reagál a lenyomásra.Ez kisebb gond jelszó beíráskor vagy csetelésnél,de viszont boxkiállásnál a kerékcsere és a tankolás elég körülményes(nagyon sok drága másodperc).A probléma csak a gtl-nél jelentkezik.(gtr,race normálisan működik).A segítséget előre is köszönöm!
    Hát én ilyennel még nem találkoztam, ezt mióta csinálja, történt vmi akkor a gépeddel? (új szoftver, új eszköz, bármi hiba, stb)

    Javaslom , húzd ki a billt, dugd át máshova, vagy próbálj ki egy másikat. Ha esetleg vmi gamer billed van, akkor töröld le a szoftverét...

  12. #912
    Dobri Attila Regisztrált atca logója
    Csatlakozott
    2012. 02. 09.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    48
    Üzenetek
    35
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát én ilyennel még nem találkoztam, ezt mióta csinálja, történt vmi akkor a gépeddel? (új szoftver, új eszköz, bármi hiba, stb)

    Javaslom , húzd ki a billt, dugd át máshova, vagy próbálj ki egy másikat. Ha esetleg vmi gamer billed van, akkor töröld le a szoftverét...
    Köszönöm tanácsodat,sajna nem segít.Még annyi,hogy mikor online setupot töltök fel vagy le lefagy,és kilép a játékból,mármint az egészből,"a gtl exe működése leáll" hibajelentéssel.Amúgy "tökéletesen" működik.Újratelepítés sem segít,már probáltam.Szóval fogalmam sincs......

  13. #913
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg atca írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm tanácsodat,sajna nem segít.Még annyi,hogy mikor online setupot töltök fel vagy le lefagy,és kilép a játékból,mármint az egészből,"a gtl exe működése leáll" hibajelentéssel.Amúgy "tökéletesen" működik.Újratelepítés sem segít,már probáltam.Szóval fogalmam sincs......
    Steam nélkül indítod admin módban?
    Arra a kérdése nem válaszoltál, hogy mikor kezdte el csinálni és mi történt előtte a gépeddel? Másik billel máshova dugva próbáltad? Esetleg Logitech profilerben nem ragadt be vmi gombhoz rendelt makro?

  14. #914
    Dobri Attila Regisztrált atca logója
    Csatlakozott
    2012. 02. 09.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    48
    Üzenetek
    35
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Steam nélkül indítod admin módban?
    Arra a kérdése nem válaszoltál, hogy mikor kezdte el csinálni és mi történt előtte a gépeddel? Másik billel máshova dugva próbáltad? Esetleg Logitech profilerben nem ragadt be vmi gombhoz rendelt makro?

    Na,most összekapom magam,és megpróbálok a kérdéseidre válaszolni.Ha jól emlékszem,mióta xp operációs rendszert tettem vissza a gépemre,azóta jelentkezik a hiba.(win7-nél működött).A fiam billentyűzetével,máshova bedugva is próbáltam,sajnos ez nem segít.A játékot simán indítom.A logitech profileres kérdéseded meg sajnos nem értem.Az autókat elvezetgetem,(úgy-ahogy),de viszont magához a géphez elég hülye vagyok Sokszor nem nagy a baj,de fogalmam sincs,hova nyúljak.De mint már írtam,csak ennél a játéknál jelentkeznek a hibák.

  15. #915
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Próbáld ki, hogy csinálj egy új GTL profilt, ott ne állíts be semmit, csak nézd meghgy csinálja-e? (kilép, belép után)
    Milyen GTL verziód van? (lemez, Steam, digitális kiadás?)
    Esetleg egy PS/2-es (nem USB-és, hanem a régi) billel is meg tudod próbálni?

  16. #916
    Dobri Attila Regisztrált atca logója
    Csatlakozott
    2012. 02. 09.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    48
    Üzenetek
    35
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáld ki, hogy csinálj egy új GTL profilt, ott ne állíts be semmit, csak nézd meghgy csinálja-e? (kilép, belép után)
    Milyen GTL verziód van? (lemez, Steam, digitális kiadás?)
    Esetleg egy PS/2-es (nem USB-és, hanem a régi) billel is meg tudod próbálni?


    Hello Szabi.Alakulnak a dolgok.Csináltam egy új profilt,ki és beléptem ahogy írtad,a billentyűzet probléma megoldódott Szerinted akkor mi lehet a hiba a másik két profilomnál? A másik kettőnél az az azonos,hogy a prl fájl át lett másolva egyikből a másikba..Talán ott nyomhattam el valamit? (ez nálam nincs kizárva).

  17. #917
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg atca írta Hozzászólás megtekintése
    Hello Szabi.Alakulnak a dolgok.Csináltam egy új profilt,ki és beléptem ahogy írtad,a billentyűzet probléma megoldódott Szerinted akkor mi lehet a hiba a másik két profilomnál? A másik kettőnél az az azonos,hogy a prl fájl át lett másolva egyikből a másikba..Talán ott nyomhattam el valamit? (ez nálam nincs kizárva).
    Hát ezt innen meg nem mondom, de a GTL nagyon érzékeny a profil körüli kavarásokra, bizonyára megfeküdte a gyomrát vmi mókolás

  18. #918
    Dobri Attila Regisztrált atca logója
    Csatlakozott
    2012. 02. 09.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    48
    Üzenetek
    35
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ezt innen meg nem mondom, de a GTL nagyon érzékeny a profil körüli kavarásokra, bizonyára megfeküdte a gyomrát vmi mókolás

    Köszönöm a segítséget,a probléma megoldódott A probléma a prl fájlban volt,hogy mi,arról fogalmam sincs.Az új profilból átmásoltam a régibe,és most működik.Még egyszer kösz.

  19. #919
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Sziasztok, tudna valaki segíteni a Shelby/nincsmotorhang problémámban? Előre is köszönöm!

  20. #920
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, tudna valaki segíteni a Shelby/nincsmotorhang problémámban? Előre is köszönöm!
    Egyik Shelbyvel sincs motor hangod?

    A többi autóval van?

  21. #921
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, tudna valaki segíteni a Shelby/nincsmotorhang problémámban? Előre is köszönöm!
    Mind a két Shelby GT350 full gyári autó, tehát ha neked is gyári GTL-ed van, akkor elvileg nem lehet(ne) gond vele.
    Amit javasolnék elsőre, hogy csinálj egy új profilt és úgy is nézd meg, ha nem jó, akkor húzd újra a game-et, mert lehet vmi elkavartál benne.

  22. #922
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Egyik Shelbyvel sincs motor hangod?

    A többi autóval van?

    Egyiknek sincs, még megpróbálom újrarakni a packot de ha úgy sem lesz jó akkor hagyom a f@szba az egészet, már k...ra unom.

  23. #923
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Na szóval GT500 hangjait (nemtudommi.aud) átneveztem "shelbysounds.aud"-ra és felülírtam vele a 350-ek hangjait. Hang már van, csak a szerver mit szól majd hozzá az a kérdés.

  24. #924
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Na szóval GT500 hangjait (nemtudommi.aud) átneveztem "shelbysounds.aud"-ra és felülírtam vele a 350-ek hangjait. Hang már van, csak a szerver mit szól majd hozzá az a kérdés.
    A GT500-ak azok modok nem? Mindegy.

    Szerintem a GTL-t rakd újra ne a pakkot, mert a Shelby gyári csomag.

    Ne add fel.

  25. #925
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Na szóval GT500 hangjait (nemtudommi.aud) átneveztem "shelbysounds.aud"-ra és felülírtam vele a 350-ek hangjait. Hang már van, csak a szerver mit szól majd hozzá az a kérdés.
    A szerver az eltérő hangok miatt nem fog szólni, viszont ha az eredeti hangok nem szólnak, akkor te ott nagyon elkutyultál vmit, amiből később lehetséges, hogy akár nagyobb kellemetlenséged is lesz, ha más fájlokat is érint.

    A HGTLM9 Pack-nak ehhez szerintem semmi köze, nincs benne semmi, ami a GT350-et érintené.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 22. 10:43.

Oldal: 37 / 40 ElsőElső ... 27 33 34 35 36 37 38 39 40 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •