Oldal: 30 / 40 ElsőElső ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 726 - 750 (981 összesen)

Téma: GTL help

  1. #726
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem, 1-2 napon belül megkapom a választ is, nem csak az ökörséget
    Ha kitörlöd az addon kocsikat, akkor se oldódik meg a dolog?

  2. #727
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Reinstal és megoldódott. Köszi skacok!

  3. #728
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Reinstal és megoldódott. Köszi skacok!
    Na ugye.

    Én rengeteg addont teszek fel. Néha csak egy-két napra, de van hogy azonnal letérdel a gtl... Ilyenkor nem is próbálok semmit, a setupokat elmentem (bár épp két hete sikerült törölnöm mindet), azután adj neki.

  4. #729
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Na ugye.

    Én rengeteg addont teszek fel. Néha csak egy-két napra, de van hogy azonnal letérdel a gtl... Ilyenkor nem is próbálok semmit, a setupokat elmentem (bár épp két hete sikerült törölnöm mindet), azután adj neki.
    na én meg pont az ellentetje vagyok,akár órákat is el molyolok egy egy progival hogy életre keltsem,pl a gtr-t 2010-áprilisában telepítettem:PPPmondjuk megnézve a méretét ami 16giga,az már inkább rettenetes
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  5. #730
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Na ugye.

    Én rengeteg addont teszek fel. Néha csak egy-két napra, de van hogy azonnal letérdel a gtl... Ilyenkor nem is próbálok semmit, a setupokat elmentem (bár épp két hete sikerült törölnöm mindet), azután adj neki.
    Ebből a szempontból jó a Race 07, a steames telepítéssel. Telepítéskor nem is létezik a Gamedata mappa, oda csak addonok kerülnek. Ráadásul skinek is külön könyvtár. Ott, ha megtörlöd a gamedata könyvtárat, akkor kapsz egy gyári új Race07 telepítést, de a profilod megmarad.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  6. #731
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    na én meg pont az ellentetje vagyok,akár órákat is el molyolok egy egy progival hogy életre keltsem,pl a gtr-t 2010-áprilisában telepítettem:PPPmondjuk megnézve a méretét ami 16giga,az már inkább rettenetes
    Én egy friss telepítést lemásoltam magamnak egy tartalék mappába, azóta csak GTL mappa delete, aztán tartalékból copy!

  7. #732
    Zsótér Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Üzenetek
    83
    2 napja kaptam meg barátnőmtől a Gt legendset raceroom-ról. Regisztráltam is, csak az a problémám hogy nem látom a szervert. Felraktam minden kiegészítőt ami az oldalon volt. Tudna valaki segíteni hogy mi lehet a probléma? Előre is köszi a segítséget.

  8. #733
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zsoter írta Hozzászólás megtekintése
    2 napja kaptam meg barátnőmtől a Gt legendset raceroom-ról. Regisztráltam is, csak az a problémám hogy nem látom a szervert. Felraktam minden kiegészítőt ami az oldalon volt. Tudna valaki segíteni hogy mi lehet a probléma? Előre is köszi a segítséget.
    Ezt próbáltad már?

    GTL LOBBY

  9. #734
    Zsótér Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Üzenetek
    83
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt próbáltad már?

    GTL LOBBY
    Köszi, még nem néztem meg, gyorsan megnézem.

  10. #735
    Zsótér Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Üzenetek
    83
    Idézet Eredetileg zsoter írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, még nem néztem meg, gyorsan megnézem.
    Mind a 2 megoldást néztem de akkor meg nem tud csatlakozni a lobbyba, nem találja a szervereket.


    Ha kitörlöm : Login failed
    Ha átírom: Could not connected to server
    Utoljára módosította: zsoter; 2011. 12. 26. 03:08.

  11. #736
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zsoter írta Hozzászólás megtekintése
    Mind a 2 megoldást néztem de akkor meg nem tud csatlakozni a lobbyba, nem találja a szervereket.


    Ha kitörlöm : Login failed
    Ha átírom: Could not connected to server
    Regisztrálni is kell ám...lobbynként külön-külön...

  12. #737
    Zsótér Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Üzenetek
    83
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Regisztrálni is kell ám...lobbynként külön-külön...
    Tudnál benne segíteni? A játékot már regisztráltam, azzal nem volt gond, azthittem ugyan olyan mint a gtr 2.


    Megoldottam, köszi szépen, tényleg ez volt a probléma.
    Utoljára módosította: zsoter; 2011. 12. 26. 12:06.

  13. #738
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    -törölve-
    Utoljára módosította: RWD; 2011. 12. 27. 23:05.

  14. #739
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Üdv szakik!

    Érdekes problémám van. Imádom a keresztben veretés, de valamiért úgy érzem hogy a GTL/G25 (?) nem támogat ebben. Remekül irányítható a vas, van FF, jó a kormányzási erő. Viszont ahogy elmegy lapjával az autó, irreálisan felkönnyül a kormány, pokollá téve a powersliding közbeni finom, apró korrekciókat ( gyakorlatban konkrétan azt jelenti, hogy nagyobb FF-re számítva az egyenesbe kormányzást majdem mindig elrontom, vagy pedig ide oda libikóka a vége, az esetek 20%ban jövök ki korrektül a szituból. )
    900fokkal tolom, a "való világban" pedig rendszeresen izgatom a kis hátsókerekes paripámat, csúszós körülmények között (néha szárazon is), és ott nincs ilyen problémám (Ezzel félig meddig kizárható a driving skill hiánya, én legalábbis így érzem.)

    Beállítás? FF beleturkálás? Mi lehet a gebasz?

    Köszi a segedelmet előre is.

  15. #740
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv szakik!

    Érdekes problémám van. Imádom a keresztben veretés, de valamiért úgy érzem hogy a GTL/G25 (?) nem támogat ebben. Remekül irányítható a vas, van FF, jó a kormányzási erő. Viszont ahogy elmegy lapjával az autó, irreálisan felkönnyül a kormány, pokollá téve a powersliding közbeni finom, apró korrekciókat ( gyakorlatban konkrétan azt jelenti, hogy nagyobb FF-re számítva az egyenesbe kormányzást majdem mindig elrontom, vagy pedig ide oda libikóka a vége, az esetek 20%ban jövök ki korrektül a szituból. )
    900fokkal tolom, a "való világban" pedig rendszeresen izgatom a kis hátsókerekes paripámat, csúszós körülmények között (néha szárazon is), és ott nincs ilyen problémám (Ezzel félig meddig kizárható a driving skill hiánya, én legalábbis így érzem.)

    Beállítás? FF beleturkálás? Mi lehet a gebasz?

    Köszi a segedelmet előre is.
    Van itt a hasábok mélyén egy ilyen cucc, ami az FFB részletes személyre szabásával foglakozik, el lehet benne mélyedni rendesen:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post100294

  16. #741
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Köszi szépen, belevetem magam

    Egyébként múltkor Colával beszélgettünk erről, Ő is panaszolta hogy néha érzékeli a jelenséget (én nem csak néha:P).
    Kíváncsi lennék, hogy rajtunk kívül kinek szúrja a szemét ez a jelenség, feltéve hogy másnak is így működik.

  17. #742
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi szépen, belevetem magam

    Egyébként múltkor Colával beszélgettünk erről, Ő is panaszolta hogy néha érzékeli a jelenséget (én nem csak néha:P).
    Kíváncsi lennék, hogy rajtunk kívül kinek szúrja a szemét ez a jelenség, feltéve hogy másnak is így működik.
    Én is szoktam egy pick up-ot csapatni télen. 50 és 100 közötti tempóban általában.
    A GTL-ben nem tudtam megfogni az autók többségét, amíg nem volt megfelelő setup-om és kormány beállításom. (utóbbi még mindig fejlődés alatt van)
    Szóval a GTL-ben többnyire pálya minőségű aszfalton, historic slick gumikkal megy a gurigázás. A valós érzetét nem tudom milyen lehet, de a játékban fele annyira sem érződik a sebesség, mint a valóságban. Illetve itt egy kikönnyített, merevített, pattogós gépet terelünk. A kerekek többnyire szét minuszolva...stb.
    Tehát egy ilyen versenygép ha megcsúszik, akkor ott már elég nagy erők működnek az autó tudásának határain. És legtöbbször 100 feletti tempónál.
    A valóságban (Én) ritkán veretem 100 felett keresztben az autókat. Főleg száraz aszfalton slick gumikkal
    Azt szerintem lehet állítani, hogy legtöbbünk hasonlóan van ezzel.

    Szóval nincs értelme az esős vagy havas csapatást a GTL-ben tapasztaltakhoz mérni.

    Egyébként amióta nagyjából be lett állítva a kormányom szög-fok izéje, azóta nagyon keveset vagy szinte soha nem forogtam meg versenyen. Ez szerintem magáért beszél.

    Csabi! Képzeld magad a GTL világába . Kellemes 20 fokos nyári napon tereled a szétkönnyített, ízig-vérig verseny Alfádat. A futómű beton kemény és minden úthibát érzel a kormányon és a seggeden. Egy-két huplin el is pattog a gép a kanyarokban és egy tempósabb ívnél alattomosan kitör a hátsó rész. A régi slick gumik inkább bakelitre emlékeztetnek és nem rágógumira. Ha nem reagálsz időben a megcsúszásra, akkor már nagyon nehéz megfogni a vasat.
    Szerintem egy ilyen szituációban sokkal gyorsabb kormánymozdulatokra van szükség, mint egy utcai autó havas-esős csapatásánál.

    Ha a fentieket figyelembe veszed, akkor szerintem a GTL nem is áll olyan messze a valóságtól. Ez persze mind szubjektív.
    Utoljára módosította: NyegLeoVFR; 2011. 12. 28. 02:16.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  18. #743
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Ez histo cup, tehát manapság gyártott gumival mennek.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  19. #744
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ez histo cup, tehát manapság gyártott gumival mennek.
    Amik gondolom direkt szarok...

  20. #745
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Nem értettél meg, Máté koma

  21. #746
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Amik gondolom direkt szarok...
    Szeretnék belőlük egy jó pár garnitúrát (avon)
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  22. #747
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értettél meg, Máté koma
    "A futómű beton kemény és minden úthibát érzel a kormányon és a seggeden. Egy-két huplin el is pattog a gép a kanyarokban és egy tempósabb ívnél alattomosan kitör a hátsó rész. A régi slick gumik inkább bakelitre emlékeztetnek és nem rágógumira. Ha nem reagálsz időben a megcsúszásra, akkor már nagyon nehéz megfogni a vasat.
    Szerintem egy ilyen szituációban sokkal gyorsabb kormánymozdulatokra van szükség, mint egy utcai autó havas-esős csapatásánál."

    Leírtad a lényeget. Minden kavicsot érzek papíron, gyaksziban meg ahogy indul a feneke, én bőven időben kezdem a korrekciót, de hiába, ha a levegőt kaszabolom a kormánnyal. Mert kb olyan érzés... egyébként tegnap amikor mentem mögötted, nálad ugyanezt a jelenséget felfedeztem az egyik kanyarban: ment a kicsi kereszt, te ellenkormányoztál, és abban a pillanatban az ellenkező irányban ki is vágódtál... kívülről kisértetiesen hasonló volt, mint amit én szoktam átélni. Nem beléd akarom dumálni, de ez jött le nekem

    Egészen konkrétan az ellenkormányzást követő korrekciós, egyenesbe visszatekerős kormánymozdulatnál van a gond, azt nagyon nehéz megtalálni ezzel az FFB setuppal. Délután belemolyolok a PLR-be...

  23. #748
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    egyébként tegnap amikor mentem mögötted, nálad ugyanezt a jelenséget felfedeztem az egyik kanyarban: ment a kicsi kereszt, te ellenkormányoztál, és abban a pillanatban az ellenkező irányban ki is vágódtál...
    Az én tapasztalatom az, hogy ellenkormányzáskor amint érzed, hogy nem csúszik tovább a "rossz" irányba a verda, hanem elkezd hallgatni rád... abban a pillanatban vissza kell rántani az egyenesbe a kormányt, mert ha ezek az agyonmínuszolt slick gumik elkezdik visszanyerni a tapadást, azt nagyon hamar és nagyon hirtelen teszik, nincs idő szép komótosan visszakövetni a kocsit egyenesbe, mert akkor jó eséllyel a másik oldali palánkon kötsz ki... Szóval a dolog azon részével, hogy a télen Tesco parkolóban gyöktetővel bemutatott öröm driftelést nem feltétlenül lehet összehasonlítani a pályaversenyzéssel... ezzel egyet értek.

    Az FFB részhez így próba nélkül emlékezetből nem tudok hozzászólni, nekem nem rémlik, hogy lennének ilyen gondjaim, mondjuk én már évek óta módosított FFB setuppal megyek... de mi is a gond, az hogy nagyon elkönnyül a kormány és ezért nem érzed, hogy mennyit tekerj még rajta?
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 12. 28. 15:18.

  24. #749
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    "de mi is a gond, az hogy nagyon elkönnyül a kormány és ezért nem érzed, hogy mennyit tekerj még rajta?"
    pontosan

  25. #750
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    "A futómű beton kemény és minden úthibát érzel a kormányon és a seggeden. Egy-két huplin el is pattog a gép a kanyarokban és egy tempósabb ívnél alattomosan kitör a hátsó rész. A régi slick gumik inkább bakelitre emlékeztetnek és nem rágógumira. Ha nem reagálsz időben a megcsúszásra, akkor már nagyon nehéz megfogni a vasat.
    Szerintem egy ilyen szituációban sokkal gyorsabb kormánymozdulatokra van szükség, mint egy utcai autó havas-esős csapatásánál."

    Leírtad a lényeget. Minden kavicsot érzek papíron, gyaksziban meg ahogy indul a feneke, én bőven időben kezdem a korrekciót, de hiába, ha a levegőt kaszabolom a kormánnyal. Mert kb olyan érzés... egyébként tegnap amikor mentem mögötted, nálad ugyanezt a jelenséget felfedeztem az egyik kanyarban: ment a kicsi kereszt, te ellenkormányoztál, és abban a pillanatban az ellenkező irányban ki is vágódtál... kívülről kisértetiesen hasonló volt, mint amit én szoktam átélni. Nem beléd akarom dumálni, de ez jött le nekem

    Egészen konkrétan az ellenkormányzást követő korrekciós, egyenesbe visszatekerős kormánymozdulatnál van a gond, azt nagyon nehéz megtalálni ezzel az FFB setuppal. Délután belemolyolok a PLR-be...
    Így akkor már vágom, hogy konkrétan csak egy problémád van.
    Arra meg Szabi szerintem egész jót írt párral fentebb. Rá kell érezni, hogy meddig hasznos az ellenkormány. De ahogy te is írtad, nem mindig sikerül.
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

Oldal: 30 / 40 ElsőElső ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •