Oldal: 38 / 40 ElsőElső ... 28 34 35 36 37 38 39 40 UtolsóUtolsó
Találatok: 926 - 950 (981 összesen)

Téma: GTL help

  1. #926
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver az eltérő hangok miatt nem fog szólni, viszont ha az eredeti hangok nem szólnak, akkor te ott nagyon elkutyultál vmit, amiből később lehetséges, hogy akár nagyobb kellemetlenséged is lesz, ha más fájlokat is érint.

    A HGTLM9 Pack-nak ehhez szerintem semmi köze, nincs benne semmi, ami a GT350-et érintené.

    Pedig kb 1-1,5 hónapja szűz win7-re ment a szűz GTL a mindenféle HGTRM-es packokkal. Semmit nem piszkáltam. A gond hogy a rengeteg addon autó miatt már gőzöm sincs melyikek az eredeti gyári kocsik (de tökmindegy, mert egyik Shelby-nek sem volt hangja). A hangfile-t kikövetkeztettem az aud kiterjesztésből és minden mindegy alapon kipróbáltam mivan ha átírom valamilyen biztosan működő hangfile-val -és úgy jó lett. Egy dolgot esetleg megtehetnétek , hogy megosztjátok az eredeti 350GT shelbysounds.aud -ját hogy azzal írjam felül , bár az is lehet hogy az 500GT hangja a 350 -vel megegyezik. Mindegy, de egy kb 34 kb-os file miatt nem akarom újra átélni a GTL telepítés gyötrelmeit szóval ha elkülditek azt megköszönöm, de ha nem akkor sincs gond mert most műxik .

  2. #927
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig kb 1-1,5 hónapja szűz win7-re ment a szűz GTL a mindenféle HGTRM-es packokkal. Semmit nem piszkáltam. A gond hogy a rengeteg addon autó miatt már gőzöm sincs melyikek az eredeti gyári kocsik (de tökmindegy, mert egyik Shelby-nek sem volt hangja). A hangfile-t kikövetkeztettem az aud kiterjesztésből és minden mindegy alapon kipróbáltam mivan ha átírom valamilyen biztosan működő hangfile-val -és úgy jó lett. Egy dolgot esetleg megtehetnétek , hogy megosztjátok az eredeti 350GT shelbysounds.aud -ját hogy azzal írjam felül , bár az is lehet hogy az 500GT hangja a 350 -vel megegyezik. Mindegy, de egy kb 34 kb-os file miatt nem akarom újra átélni a GTL telepítés gyötrelmeit szóval ha elkülditek azt megköszönöm, de ha nem akkor sincs gond mert most műxik .
    Te figy, 500GT nincs is packban, azt valahonnan máshonnan szerváltad és akkor már sérül a szűz GTL + HGTLM9 pack történet.
    Én inkább arra gyanakszom, hogy az eredeti hangfájlokat kavartad el valahova véletlenül és akkor az aud fájl nem segít.

    Este felrakom a komlpett Shelby GT350-et minden fájllal és hanggal együtt.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 22. 17:16.

  3. #928
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Te figy, 500GT nincs is packban, azt valahonnan máshonnan szerváltad és akkor már sérül a szűz GTL + HGTLM9 pack történet.
    Én inkább arra gyanakszom, hogy az eredeti hangfájlokat kavartad el valahova véletlenül.

    Este felrakom a komlpett Shelby GT350-et minden fájllal és hanggal együtt.
    Hát ezt mondom én!!! A GT500 nem volt sem korábban sem most a pakkban.

  4. #929
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Nem lehet, hogy van egy szűz GTL-ed, de nem azzal játszol? (véletlenül máshova mutat a parancsikon vagy ilyesmi...)

  5. #930
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Te figy, 500GT nincs is packban, azt valahonnan máshonnan szerváltad és akkor már sérül a szűz GTL + HGTLM9 pack történet.
    Én inkább arra gyanakszom, hogy az eredeti hangfájlokat kavartad el valahova véletlenül és akkor az aud fájl nem segít.

    Este felrakom a komlpett Shelby GT350-et minden fájllal és hanggal együtt.
    De az enyémben van
    Ha jól emlékszem és nyilván jól, hiszen itt látom a monitoron, szerintem nem csak az őszi packot, hanem a nyárit, meg a tavaszit, ....meg a télit is feltettem. Szóval régebbi dolgokat is.
    DE ezek nem okoznak semmi galibát, egyszerűen csak beteszik magukat a Gamedata-ba aztán csak ott vannak. A dolgokat meg nem szoktam csak úgy kutyulni, mert miért is csinálnék olyat. Szerintem a gyári 350 -ek hangját írta felül az addon GT350 -ek hangja (?) , ami lehet hogy tök ugyanaz volt mégis történt valami málőr (pl. láttunk már olyat hogy az itteni packok nem jönnek le normálisan vagy akármi sőt ilyen már máskor is előfordult hogy valami nem szólt). Már szólnak a kocsik, kipróbálom majd amit felraktok Ti is aztán ha úgy is oké akkor sürgősen felejtsük el ezt az egészet.
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehet, hogy van egy szűz GTL-ed, de nem azzal játszol? (véletlenül máshova mutat a parancsikon vagy ilyesmi...)
    Csak 1 GTL van fent és az biza gyári is meg szűz is -volt még nemrég , ha nem oda mutatna a parancsnok ikon akkor el sem indulna nem?
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ezt mondom én!!! A GT500 nem volt sem korábban sem most a pakkban.
    Pedig hétszentség hogy valamim HGTRM-es packból települt Muscle cars v.mi ilyesmi is volt régebben, biztos azt is föltettem.

    Amúgy kössz a törődést!

  6. #931
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    De az enyémben van
    ....

    Pedig hétszentség hogy valamim HGTRM-es packból települt Muscle cars v.mi ilyesmi is volt régebben, biztos azt is föltettem.

    Amúgy kössz a törődést!
    Volt anno egy muscle car teszt, abba raktam bele egyszer.

    Aud ment.

  7. #932
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    De az enyémben van
    Ha jól emlékszem és nyilván jól, hiszen itt látom a monitoron, szerintem nem csak az őszi packot, hanem a nyárit, meg a tavaszit, ....meg a télit is feltettem. Szóval régebbi dolgokat is.

    Csak 1 GTL van fent és az biza gyári is meg szűz is -volt még nemrég, ha nem oda mutatna a parancsnok ikon akkor el sem indulna nem?

    Pedig hétszentség hogy valamim HGTRM-es packból települt Muscle cars v.mi ilyesmi is volt régebben, biztos azt is föltettem.
    Miki, pont ez a baj, minden vackok feltettél, ami már nem is használunk, vagy sosem használtunk érdemben, csak vmi egyszeri móka volt...

    Ezért mondjuk mindig, hogy minden bajnokságra szűz GTL + az aktuális hivatalos pack!
    Aki el akarja kerülni az ilyen, vagy ennél komolyabb kellemetlenségeket, annak javaslom tegyen fel egy másik GTL-t is magának és abban zorallkodjon!


    Itt a komplett Shelby GT350 pack, ennek így működnie kell!
    Egyébként a GT350 ugyan azokat hangfájlokat használja, mint a kis Cobra, elvégre ugyan az a 289-es V8 dobog bennük..
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 22. 19:37.

  8. #933
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Volt anno egy muscle car teszt, abba raktam bele egyszer.

    Aud ment.

    Köszönöm, megjött, nem működik.
    Döbbenetes felfedezést tettem. Megnézőkéztem a shelbysounds.aud-ot (GT350) és a GT500SS.aud-ot (GT500) is. A GT350 .aud-ja ide mutat : Power&Glory\Shelby_SA\GT350\GT350 ez elvileg a gamedata/sounds/cars/ -on belül lenne , de ott nincs ilyen power and glory mappám. Viszont ahová a GT500 .aud ban lévő linkek (? vagy mik mer nem értek hozzá) mutatnak az valós :sounds/cars/67_GT500_SS és ha selbysond.aud (GT350)-et lecserélem vele akkor rendben működik is.


    Totál nem tiszta, ráadásul a P&G az GTR2-höz készült nem? Mindegy GT500 aud -ját visszamásolom gt350 -be aztán jó lesz az úgy is nagyon valószínű hogy ugyan az a kettőnek a hangja.
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg 123.jpg (42,4 KB, 94 megtekintés)

  9. #934
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Kicsit sok lett a csatolmány, -Szabi a tiédet még nem próbáltam, majd mindjárt.

  10. #935
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm, megjött, nem működik.
    Döbbenetes felfedezést tettem. Megnézőkéztem a shelbysounds.aud-ot (GT350) és a GT500SS.aud-ot (GT500) is. A GT350 .aud-ja ide mutat : Power&Glory\Shelby_SA\GT350\GT350 ez elvileg a gamedata/sounds/cars/ -on belül lenne , de ott nincs ilyen power and glory mappám.
    A GTR2-es Power and Glory hangokat külön le lehet szedni GTL alá is, és nem kizárt, hogy valamelyik modder ezt használta föl, vagy te próbálkoztál ezzel régebben.

    Amit küldtem az kinulláz mindent a GT350 körül eredeti állapotra.

  11. #936
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Áttettem ide:

    Már nagyon unalmas, tudom, de megoldódni látszik. Megnéztem azt amit most tettél fel Szabi, a te shelbysounds.aud-od nem ugyan az mint az enyém -amit pedig innen szedtem le- és moneytoo-é (nem értem nálad hogy működik Józsi)! a változatosság kedvéért most Szabi .aud-ját használom (ami amúgy kisebb is mint ami volt ) és így most működik. Csak és kizárólag a selbysounds.aud-t használom a most föltett Shelby-s csomagból és semmi mást ! A .wav-kat összehasonlítottam és ránézésre egyeznek, P&G mappa nem kell és nincs is, a shelby350 hangfiléi simán a gamedata/sounds gyökérben vannak és most az általad újra felrakott selbysounds.aud -ban lévő dolgok oda is mutatnak ellentétben az én régimmel ugye. Szerintem az lehetett a gond hogy az ősz pack után rakhattam fel a musclét (?) és az barmolhatta szét ..de mondjuk nem emlékszem ...(bár akkor meg hol van a Power&Glory mappa?)

    Kössz mindenkinek aki segíteni próbált !

  12. #937
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem azt amit most tettél fel Szabi, a te shelbysounds.aud-od nem ugyan az mint az enyém, amit pedig innen szedtem le... ...most Szabi .aud-ját használom és így most működik.
    ....Szerintem az lehetett a gond hogy az ősz pack után rakhattam fel a musclét (?) és az barmolhatta szét
    Feltehetőleg ez volt a gond, tekintve, hogy a HGTLM9 packokban semmi nem volt, ami a GT350-nel kapcsolatos. De nem is értem miért szedted le, csak a HGTLM9 pack kell!

    Ha más dolgokkal is szórakozni akarsz, akkor javaslom használj erre a célra egy külön GTL telepítést, mert az ilyen kavarásból komolyabb gondod is lehet, mint hogy elmegy a hangja az egyik kocsinak...

  13. #938
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    ööööhmmm mivan ? van berakva autó is nem csak pálya..? Lemaradtam,mint a borravaló. Kérnék valami elérhetőséget honnan szedjem le. Kezd tecceni a játék, jókat lehet vele driftelni meg meglóbálni a seggét és legalább meg is lehet fogni nem mint a BMW-nél
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  14. #939
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ööööhmmm mivan ? van berakva autó is nem csak pálya..? Lemaradtam,mint a borravaló. Kérnék valami elérhetőséget honnan szedjem le. Kezd tecceni a játék, jókat lehet vele driftelni meg meglóbálni a seggét és legalább meg is lehet fogni nem mint a BMW-nél
    Szabályzat 1. pont!

  15. #940
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Üdv!
    Valahol fellelhető az "új" Hungaroring a GTL-hez? Kösssz.

  16. #941
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Valaki segítsen pls,mert egy balfasz vagyok és nem tudom kirakni a kijelzőket a képernyőre és már 5 órát kerestem ,hogy hol kéne,de mingyárt felaprítom a monitort és megoldom a problémát...
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  17. #942
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki segítsen pls,mert egy balfasz vagyok és nem tudom kirakni a kijelzőket a képernyőre és már 5 órát kerestem ,hogy hol kéne,de mingyárt felaprítom a monitort és megoldom a problémát...
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...3%ADt%C3%A1sok

    Konkrétan:

    A PLR fájl rejtelmei:

    A GTL\UserData\Profilnév\ elérési úton található egy "profilnév.plr" nevezetű nagyon izgalmas kis fájl, melyben a játék tárolja az összes beállításodat, köztük rengeteg olyat is, ami a menüben nem jelenik meg. Jegyzettömbbel egyszerűen szerkeszthető, érdemes átfutni, de előtte feltétlenül biztonsági mentés készíteni! A sorok könnyen értelmezhetőek, a mögöttük néhol még magyarázat is van. A "0" kikapcsolva/tiltva, az "1"-es bekapcsolva/engedélyezve jelent, de vannak más jellegű értékek is.

    Allow HUD in cockpit="1"
    Engedélyezi a HUD-ot Cockpit nézetben is, de amennyiben használod az XD-ét, erre már nem lesz szükséged.

  18. #943
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...3%ADt%C3%A1sok

    Konkrétan:

    A PLR fájl rejtelmei:

    A GTL\UserData\Profilnév\ elérési úton található egy "profilnév.plr" nevezetű nagyon izgalmas kis fájl, melyben a játék tárolja az összes beállításodat, köztük rengeteg olyat is, ami a menüben nem jelenik meg. Jegyzettömbbel egyszerűen szerkeszthető, érdemes átfutni, de előtte feltétlenül biztonsági mentés készíteni! A sorok könnyen értelmezhetőek, a mögöttük néhol még magyarázat is van. A "0" kikapcsolva/tiltva, az "1"-es bekapcsolva/engedélyezve jelent, de vannak más jellegű értékek is.

    Allow HUD in cockpit="1"
    Engedélyezi a HUD-ot Cockpit nézetben is, de amennyiben használod az XD-ét, erre már nem lesz szükséged.
    nahh ezt most megtaláltam.. köszi,de ha használom az xd-t a fordulatszámmérőt miért ne használnám ? :O ezért nem állítottam ezt be..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  19. #944
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    nahh ezt most megtaláltam.. köszi,de ha használom az xd-t a fordulatszámmérőt miért ne használnám ? :O ezért nem állítottam ezt be..
    Nálam is van XD, de ettől függetlenül én is használom a hud-ot.

  20. #945
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    nahh ezt most megtaláltam.. köszi,de ha használom az xd-t a fordulatszámmérőt miért ne használnám ? :O ezért nem állítottam ezt be..
    Ott van már a forimérő a műszerfalon! Illetve van egy gomb, amivel ki lehet tenni külön az aktuális fokozatot, én csak ezt használom, és egy kis piros lámpa világít mellette, ha váltani kell.

    Ha ennyi szart kitesztek a képernyőre, akkor ne csodálkozzatok, hanem tudtok folyamatosan koncentrálni...

  21. #946
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ott van már a forimérő a műszerfalon! Illetve van egy gomb, amivel ki lehet tenni az aktuális fokozatot én csak ezt használom, és egy kis piros lámpa világít mellette, ha váltani kell.

    Ha ennyi szart kitesztek a képernyőre, akkor ne csodálkozzatok, hanem tudtok folyamatosan koncentrálni...
    én csak a ford. szmérőt tenném......
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 12. 02. 13:52.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  22. #947
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    nahh 35x-re sikerült, hogy nem írta vissza magát 0-ra.. Amúgy meg dögöljön meg az összes játéktervező, hogy ezeket kívül kell átírni,mert gondolom a játékba nehéz berakni egy menürendszerbe...
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  23. #948
    Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 20.
    Életkor
    44
    Üzenetek
    46
    Sziasztok!

    Söri, lehet, már tudod, de az xd.ini file-ban egyesével tudod is állítani, hogy melyik kijelzők látszódjanak a monitoron, meg játék alatt is ki-be lehet kapcsolni az xd működését az "ű" gomb megnyomásával.

  24. #949
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg proton79 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Söri, lehet, már tudod, de az xd.ini file-ban egyesével tudod is állítani, hogy melyik kijelzők látszódjanak a monitoron, meg játék alatt is ki-be lehet kapcsolni az xd működését az "ű" gomb megnyomásával.
    Köszönöm a helpet.
    Az világos. Nem az volt a gond. A fordulatszámjelzőt nem rakta ki,de már jó. Hiába írtam át a .plr fájlban visszaírta 0-ára.. asszem öregedtem 5 évet. El is ment a kedvem a játéktól. Szíjje lüvök mindenkit most valamelyik FPS-ben..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  25. #950
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    nahh 35x-re sikerült, hogy nem írta vissza magát 0-ra.. Amúgy meg dögöljön meg az összes játéktervező, hogy ezeket kívül kell átírni,mert gondolom a játékba nehéz berakni egy menürendszerbe...
    User error: vagy rossz helyen írod át, vagy rosszul mented el (esetleg véletlenül TXT-be), de ilyet magától nem csinál.

    Illetve minden játékban több száz-ezer lehetőség/opció kerül lekódolásra, lehetetlenség mindent kitenni a menübe, mert agyfaszt kapna tőle a user. Van egy külön része a fejlesztési projektnek, mikor eldöntik melyik néhány darab legfontosabb opció kerüljön ki ezek közül a GUI-ra és melyek nem.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 12. 02. 15:20.

Oldal: 38 / 40 ElsőElső ... 28 34 35 36 37 38 39 40 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •