Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 66 (66 összesen)

Téma: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

  1. #51
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    Visszanéztem a replayt és Terják Attilától mégegyszer elnézést kell kérjek, mert mindkét esetben elhamarkodtam a dolgot. Jobbnak éreztem magam féktávon, de türelmesebbnek kellett volna lennem.
    Első versenyem volt, tanultam a hibából, türelmesebb leszek.
    Mégegyszer bocs!

  2. #52
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    Idézet Eredetileg Berger írta Hozzászólás megtekintése
    ez csak így van, első körben lassabban megy az ember mert sok az esemény.... na mindegy hunyjunk szemet rá

    az írás közben esett le hogy mivel első kör a VB ki fogja szedni így is hogy nem óvok...
    Ha megnézed a replay-t láthatod, hogy nem tudtam mit csinálni amint stabil lett a kocsi az irányváltás után már a fékben álltam tövig.
    Oké hogy első körben vigyázni kell, de nagyon lelassultatok, nem is értem mit csináltatok, kb 100-al mentetek én meg kb 170+-al, így eséj nem volt rá, hogy megálljak.
    Sajnálom mert nem akartalak kilökni!

  3. #53
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Láttátok a verseny végeredményét, én futottam a verseny leggyorsabb körét egy Porschéval

    Időmérő végeredményével egész jól meg voltam elégedve, 6. lettem. Rajtot egész jól csíptem el Fehér Zolit megelőztem, és Sziráczkit is majdnem sikerült. 5. helyen mentem, mögöttem Fehér Zoli. Izgalmas verseny volt, mert a szélárnyékomba volt a hosszú egyenesben mindig, mégis el tudtam húzni Negyed óra után megelőzött, de pár körrel ez után falatfogott, de ahogy láttam tudta folytatni. Első kiállást elszúrtam, más nem is történt, 5. helyen autóztam negyed óréval a vége előtt és kezdtem behozni Rupa Zolit. Utolértem pár lekörözőt, kiestem a ritmusból, belementem a falba, defektet kaptam. Megszereltem a kocsit, majd ezek után megfutottam a verseny leggyorsabb körét. 14. lettem, nem vagyok megelégedve.

    Adam!
    Te voltal vasarnap gokartozni a budaringen?

  4. #54
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    31
    Üzenetek
    890

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Adam!
    Te voltal vasarnap gokartozni a budaringen?
    nem, sajnos nem volt időm. azért egy következőre eljönnék mondjuk most hétvégén?

  5. #55
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    Gondoltam ha már utolsó helyről indulok akkor kipróbálm az 'A'-n. Nem mondom hogy rossz volt, de ahogy tanult csapattársam is mondta, a "B"-n hangulatosabb. Főleg a rajt. A rajtnál jó messzire lemaradtam és szépen mentem el a kertészkedők mellet, amíg valaki elém nem pörgött így kénytelen voltam majdnem állóra fékezni, de legalább a kocsinak nem lett semmibaja. A többség vissza is előzött így csak néhány helyet jöttem előre. A meglepetés akkor ért amikor az egyenesbe értünk és szépen mindenki elhúzott... Én nemtudom hogy a versenyre mindenki leszerelte a hátsószárnyakat? Egyedül Biesz Zsolti volt az egyetlen akin egyenesbe még talán hozni is tudtam néhány centit. Így többnyire csak a kanyargós részeken tudtam előzni, az meg elég szép házifeladat volt ezen a pályán. Nem néztem végig a replayt, de csak egy esetet láttam amit nagyon elbaltáztam. Holovatti Zoli-tól elnézést. Eszemben sem volt előzni de hirtelen annyival lassabb lettél hogy nem láttam más kiutat minthogy próbálok minél szűkebben elfordulni. Sajnálom. Azért volt egy kis kergetőzés is, az nem volt rossz móka. A lekörözöttek is nekem dolgoztak és frankón belassították Biesz Zsoltit nem egyszer. A végefelé szerintem meg is fogtamvolna ha valaki nem keveredik elém a pályamellől, úgyhogy mehettem füvezni. Így végülis a 11.-nek futottam be ami az utolsó helyről és ezekszerint lassú setup-al nem is olyan rossz tőlem. Kicsit javítok a stabilitáson és simán bennevagyok a top10-be.

  6. #56
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    Nem néztem végig a replayt, de csak egy esetet láttam amit nagyon elbaltáztam. Holovatti Zoli-tól elnézést. Eszemben sem volt előzni de hirtelen annyival lassabb lettél hogy nem láttam más kiutat minthogy próbálok minél szűkebben elfordulni. Sajnálom OK OK Csak kérlek hogy nézd meg az ismétlést több kamerábol is,ugyanis azért lettem lassú hogy ne tegyem azt amit te, rajtam kívül még két játszótárs volt ott. Csak megpróbáltam nem tönkreba... a versenyüket.De ha a video beállításod miatt nem láttad a többieket akkor nem óvok. De köszi hogy legalább emlékszel,mint a Taky. ekkor lettem másodjára és majdnem végleg összetöre.

  7. #57
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    Idézet Eredetileg Holovatti Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Nem néztem végig a replayt, de csak egy esetet láttam amit nagyon elbaltáztam. Holovatti Zoli-tól elnézést. Eszemben sem volt előzni de hirtelen annyival lassabb lettél hogy nem láttam más kiutat minthogy próbálok minél szűkebben elfordulni. Sajnálom OK OK Csak kérlek hogy nézd meg az ismétlést több kamerábol is,ugyanis azért lettem lassú hogy ne tegyem azt amit te, rajtam kívül még két játszótárs volt ott. Csak megpróbáltam nem tönkreba... a versenyüket.De ha a video beállításod miatt nem láttad a többieket akkor nem óvok. De köszi hogy legalább emlékszel,mint a Taky. ekkor lettem másodjára és majdnem végleg összetöre.
    Így utólag világos a helyzet, de nekem olyan a videóbeállításom hogy a te kocsid nem átlátszó, így nem tudhattam előtted mitörténik, csak azt vettem észre hogy féktávon egyszer csak hirtelen elfogy a távolság. Ha lesatuzom biztosan beléd csúszok mert olyankor nem lehet kanyarodni, így megpróbáltam határon fékezni és minél szűkebben fordulni. De szerintem mikor összekoccoltunk már nem volt olyan nagy a sebesség különbség hogy így kellet volna elszálnod, de gtr ütközés model ennyit tud. Ha jól emlékszem ez a másodikkör végén volt, úgy hogy a büntit óvásnélkül is megkapom.

  8. #58
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Azt eltekintve, hogy Fehér Norbi ugyan mondta, hogy állórajt lesz, ezt nem vettem figyelembe és szépen elaludtam a rajtnál. Pik pakk 17. lettem.
    Onnan feljöttem 1-re elég brutálisan, ami nagyon tetszett.
    A végén a csapattársam elkapott, amit igazán nem bánok, mert így is jó volt. Az viszont már kevésbé, hogy amint megelőzött, egy lekörözött megforgatta. Mivel azonban nem éreztem fairnek Norbival szembeni pozíciószerzésem, visszaadtam neki.
    Amit a végén műveltetek srácok az nagyon gáz volt. Volt olyan pillanat amikor azt sem tudtam hol menjek el a 4 autó között. Kicsit tisztábban és egyértelműebben kéne elengedni, és nem hagyni, hogy szenvedjen az ember mögöttetek.
    Egy párszor mondtam, hogy nem lesz felvezető, hanem egyből állórajt, de úgy tűnik, hogy pont csak a csapattársam nem vette ezt komolyan. Na majd talán legközelebb.
    "B"szerver
    A lekörözések - pár versenyzőtársam kivételével - életveszélyes szituációkat hoztak. Olyan volt, mintha észre sem vennék, hogy éppen az 1. és 2. pozícióban küzdő emberek másodpercekkel gyorsabban pillanatok alatt utolérik. Még nekünk kellett keresni az előzési pozíciókat, és kifékezni őket. Ne ez legyen már. Többször volt, hogy 2-3 tized másodperces különbséggel kergettem Mágori Danit, vagy Hajmási Norbit és a lekörözendő félrehúzódik az egyenesben, majd mikor éppen mellé érnénk a kanyar előtt egyszerűen bevág elénk, mert persze nem vette le a gázt, hanem tövig taposva próbált elengedni. . Vagy egyszerűen még 2-3 kanyart mögöttük kellett autózni és levillogni, mire észrevettek. Persze az újoncoknak még tanulniuk kell, és nem is akarom őket bántani, mert én sem kezdtem sokkal jobban anno. Ha esetleg még nincs bekapcsolva a virtuális tükör és a másik pilóták nevének és versenypozíciójának jelzője, akkor ezt meg kellene tenni, mert sokat segít. Használni kell mindkettőt + a hátranézés funkciót is. Így látni ki van mögötted.

    A quali alatt kicsit lagoltam, úgyhogy szóltak a többiek. Köszi fiúk! Persze ekkor már 1 voltam, de gyorsan kiléptem és az optimális processzorteljesítményt maximumra állítottam. Remélem így megszűnt ez a probléma. (Nem szólt utána senki, de ha mégis lagoltam a versenyen, akkor szóljatok.) Sikerült így is megfutni a polet. Ahogy néztem a prequal időket ez a 10.helyre lett volna elég, az "A"szerveren meg a 9.helyről rajtolhattam volna. Azért nem bánom a "B"szervert, mert itt hatalmasakat csatáztam. Szerintem már régen nem volt ennyire élvezetes futamom. Végig harcoltam valakivel.
    A rajtnál kicsit megtorpant az autó, így Dani beelőzött. 20 körön keresztül 2-3 tizedre mögötte autóztam. Közben azért volt 5-6 kör kihagyás, mert egy lekörözendő figyelése miatt elrontottam egy féktávot és benéztem a kavicságyba. Visszaestem a 4.helyre, de 2-3 körön belül sikerült újra a 2.helyre feljönnöm és körönként kb. 1-1,5 mp-et hoztam a Danin - gondolom ő teli tankkal indult - majd folytattuk a vonatozást. Végül sikerült megelőznöm és próbáltam egy kis előnyt összeszedni a kerékcseréig. Sajnos nem volt elég, mert gyorsabbak voltak az ő szerelői. Innen folytattuk azt amit a verseny elején, ő menekült én üldöztem. Persze itt már figyelni kellett a lekörözendőkre, ami csak nehezítette az egészet. Éreztem, hogy most könnyebb az autója, és nem tudom megelőzni, így pár körrel előbb mentem ki a boxba és utána nagyon tapostam a gázt, hogy ne tudjon elém kerülni újra. Valamit elrontott, mert nagyon lemaradt. Viszont Hajmási Norbi nagyon jó volt a boxban, mert elém került vissza, pedig addig nem éreztem veszélyesnek rám nézve. Keményen nyomtam neki, hogy ledolgozzam a 4-5 mp-es hátrányomat. 1.10 alatti időket futottam végig így sikerült kb. 10 perccel a vége előtt beérnem és 4-5 perccel a vége előtt egy hibáját kihasználva megelőznöm. Szépen nyúltam el tőle, amikor utolértem Nagy Ákost aki előzékenyen félre is húzódott a célegyenesben, majd (gondolom) benézte a féktávot, és úgy oldalba talált, hogy a bukótérbe találtam magam. Persze oda lett az 1.hely és a 2. is csak azért maradt meg, mert több mint 20mp-es előnyöm volt az üldöző boly előtt. Norbi nagyon fear volt és bevárt, majd visszaengedett az élre. Köszönöm, nagyon korrekt voltál!
    Összességében jól bírtam és jól sikerült a futamom 6 héttel a térdműtétem után.
    Bocs a hosszú írásért.

  9. #59
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    A quali alatt kicsit lagoltam, úgyhogy szóltak a többiek. Köszi fiúk! Persze ekkor már 1 voltam, de gyorsan kiléptem és az optimális processzorteljesítményt maximumra állítottam. Remélem így megszűnt ez a probléma. (Nem szólt utána senki, de ha mégis lagoltam a versenyen, akkor szóljatok.)
    Szólok!
    A verseny elején egyszer vagy 10 mp-re eltűntél előlem majd (pont egy kanyar előtt) vissza.
    Ott majdnem vége is lett mindkettőnk versenyének

  10. #60
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    2 éve volt ebből nekem egy hatalmas balesetem amikor lagg miatt felgyűrtam valakit. Az én autóm nem sérült, de ő a levegőbe repült be is tettem az egyik videómba ami a versenyről készült. Nagyon mátrixos baleset volt.

  11. #61
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    "videóbeállításom hogy a te kocsid nem átlátszó" Bocs ha félreértettél, csak többeknél van,vagy volt, hogy előtte 1-2 auto meg mögötte is ennyi látszik és semmi több, én erre gondoltam. Mert az egyenesben hárman, három vonalon mentünk egymástol nem túl távol. Ui:és nem az ovás a lényeg hanem hogy figyeljünk a többiekre is ha lehet.
    Utoljára módosította: Holovatti Zoltán; 2008. 10. 21. 17:58.

  12. #62

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Egy párszor mondtam, hogy nem lesz felvezető, hanem egyből állórajt, de úgy tűnik, hogy pont csak a csapattársam nem vette ezt komolyan. Na majd talán legközelebb.

    Hát a rajtra ezt már el is felejtettem

    Norbi nagyon fear volt és bevárt, majd visszaengedett az élre. Köszönöm, nagyon korrekt voltál!
    Annyira néztelek a tükörben, hogy elengedjelek, hogy elfékeztem magam, kicsúsztam, és kicsit balfasz módon engedtelek el, de végül is sikerült.
    A végére nem volt már sok gumim, mert soft-soft-ot választottam, meg az utsó két kanyar volt a gyengém, és ez meg is látszott amikor mögötem autóztál. Kicsit túleröltettem a végére, de én is nagyon élveztem az egész futamot.
    Eleve az már meglepett, hogy az első boxkiállás után első voltam, mert a 18. helyről ez nem tűnt valószínűnek.

    Egy zavart nagyon, a már említett lekörözöttek. Főleg amikor autókázom mögöttük, és olyan hosszú féktávokat kellett vennem, hogy ne menjek nekik, hogy az már fájt.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  13. #63
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    A végére nem volt már sok gumim, mert soft-soft-ot választottam, meg az utsó két kanyar volt a gyengém, és ez meg is látszott amikor mögötem autóztál. Kicsit túleröltettem a végére, de én is nagyon élveztem az egész futamot.
    Eleve az már meglepett, hogy az első boxkiállás után első voltam, mert a 18. helyről ez nem tűnt valószínűnek.

    Egy zavart nagyon, a már említett lekörözöttek. Főleg amikor autókázom mögöttük, és olyan hosszú féktávokat kellett vennem, hogy ne menjek nekik, hogy az már fájt.
    Gondoltam, hogy lágy gumikon vagy, mert nagyon csúszkáltál a kanyarokban. Ezért próbáltalak hibára kényszeríteni, mert máshogy nem tudtalak volna megelőzni. Bejött. A verseny első szakaszában nekem bent maradt legalább 20mp-em, mert egyszer kavicságyaztam, meg beszorultam a Dani mögé. Ott 1.11 fölötti időket mentünk. A második szakaszban is Dani mögött autóztam, de akkor már gyorsult 1mp-et. Az egyenesekben már nem, de a kanyarokban gyorsabb tudtam volna lenni. De nem bánom, mert így volt érdekes a futam.

    Még az időmérőn sikerült valakit lelöknöm a pályáról, a hosszú féktávja miatt, úgyhogy akkor megtanultam, hogy lekörözendő mögött, ha nem enged el, akkor jóval előbb fékezzek.
    Utoljára módosította: White; 2008. 10. 22. 09:29.

  14. #64
    Mágori Dániel Regisztrált Danielmagua logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 29.
    Város
    Makó
    Életkor
    39
    Üzenetek
    236

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    "B"szerver
    kvali: vasárnap fél 6kor ültem le először gyakorolni és sajna nem jött össze az "A" idő, de az azért vicces, hogy az időmérőn pár kör után megvolt az ahhoz szükséges idő... (és vista alatt mentem 30-40fps-el és vhogy nem volt folyamatos a kép, azóta felraktam egy xp-t is )
    Az elején nagyon keményen rajtam voltál, miközben én a teli kocsival szenvedtem. A gumik el is fogytak, ha akkor nem előzöl meg inkább elengedtelek volna mert értelme nem sok volt, hogy kint maradjak.
    A második kiállásnál véletlenül gumit is cseréltettem(pedig nem az volt a terv) és lemaradtam mint a borravaló. Viszont legalább soft-soft-ot tettek fel amivel gyors lehettem(először azt hittem, hogy inter-inter van fent). 25percet 120 fokos bal hátsó kerékkel tettem meg de nyomni kellett hátha elcsípek valakit előttem. Szerencsére két embert így ki tudtam pipálni, ti már messze voltatok az élen(20mp azt hiszem)!
    Jó meccs volt!

  15. #65
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    Idézet Eredetileg Holovatti Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    "videóbeállításom hogy a te kocsid nem átlátszó" Bocs ha félreértettél, csak többeknél van,vagy volt, hogy előtte 1-2 auto meg mögötte is ennyi látszik és semmi több, én erre gondoltam. Mert az egyenesben hárman, három vonalon mentünk egymástol nem túl távol. Ui:és nem az ovás a lényeg hanem hogy figyeljünk a többiekre is ha lehet.
    Hát remélem hogy ilyen beállítással nem versenyzik senki, mert fps-be szinte alig számít, ellenben életveszélyes. Az odafigyelés és a megelőzés a legjobb megoldás, csak az most nemsikerült.

  16. #66
    Kolozs Péter Regisztrált Kolozs Péter logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    257

    Re: HGTRM6 NGT - Watkins Glen Nascar

    A futam eléggé demoralizáló volt, ezért nem is kommenteltem, szóval most csak azért írok, hogy ne maradjon tüske.
    Ledzényi Laci csúnyán kiforgattalak, égett a pofámról a bőr rendesen, nem is tudom hogy gondoltam hogy azt én ott beveszem. Utána direkt nem rohantam előre, de aztán meg érkezett egy nagy csapat, láttam te is rendben vagy úgyahogy, nem akartam ott veszélyesen téblábolni gondoltam majd másik részen beengedlek, de aztán meg látván hogy nagy a sebességkülönbségünk meg előtte is az volt, azzal nyugtattam magam hogy talán mindenki jobban jár ha nem kezdek el sorolgatni-újrapróbálkozni

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •