Találatok: 1 - 16 (16 összesen)

Téma: HGTLM Prekvalifikáció

  1. #1
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    HGTLM Prekvalifikáció

    Utolért engem is a kormányválság.
    Végre van ismét netem, gondoltam kvalifikálok, majd nevezek, de a prekval táblázatot nézve szomorúan tapasztaltan, hogy nem tudok nevezni, mert a nevem rosszul van megadva. (újra kellett telepiteni a nyáron...)
    Sebaj gondoltam elvégre "must keep the rulez", új profil szerkesztés, vezérlők beállítása, vissza a szerverre, ám sajnos a kormány, akármit csinálok vele teljesen el van lágyulva. Mivel tudom, hogy már többekkel megesett ez a probléma, kérdezem, hogyan tudtátok megoldani? Ez eddig Technikai probléma volt és meglehetősen off is.

    A prekvalra vonatkozó kérdésem, hogy ha nem sikerül megoldanom a problémát, elfogadja e a VB a nevezésem, elfogadja e a jelenleg futott időmet, indulhatok e a versenyen?
    Dolgozom a problémán, de egyszerűen nem akar a kormány bekeményedni...

  2. #2
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: HGTLM Prekvalifikáció

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Utolért engem is a kormányválság.
    Végre van ismét netem, gondoltam kvalifikálok, majd nevezek, de a prekval táblázatot nézve szomorúan tapasztaltan, hogy nem tudok nevezni, mert a nevem rosszul van megadva. (újra kellett telepiteni a nyáron...)
    Sebaj gondoltam elvégre "must keep the rulez", új profil szerkesztés, vezérlők beállítása, vissza a szerverre, ám sajnos a kormány, akármit csinálok vele teljesen el van lágyulva. Mivel tudom, hogy már többekkel megesett ez a probléma, kérdezem, hogyan tudtátok megoldani? Ez eddig Technikai probléma volt és meglehetősen off is.

    A prekvalra vonatkozó kérdésem, hogy ha nem sikerül megoldanom a problémát, elfogadja e a VB a nevezésem, elfogadja e a jelenleg futott időmet, indulhatok e a versenyen?
    Dolgozom a problémán, de egyszerűen nem akar a kormány bekeményedni...
    A prequal részhez:
    Nézd meg hogy a Fórum - Vezérlópult - Saját adatoknál az a név legyen megadva ami a Userdata mappában a saját mappád..akkor elvileg jó kell legyen.
    A kormányhoz sajna nemtok hozzászólni....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #3
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: HGTLM Prekvalifikáció

    Új profilhoz :
    Nem kell új profilt csinálni, csak a Userdata könyvtárban lévő profil könyvtárat lemásolni, átnevezni a könyvtárat az új névre, és a két filet (usernév.plr és usernév.gal) is átnevezni az új felhasználónévre.
    Az én esetemben pl. a d:\jatek\gtl\userdata\vlevi könyvtárat lemásoltam, lett egy d:\jatek\gtl\userdata\Levente Valent könyvtáram, benne Levente Valent.plr és dat fileokkal.
    Ezután már a játékban a felhasználói profilok közül kiválasztható az így újonnan kreált profil, és a továbbiakban már azt tölti be. Ebben az így másolva készített profilban megvan minden, ami az előzőben volt (karrier állása, beállítások, online regisztráció, ...)
    A régi profile akár törölhető is.
    Az online regisztrációnál meg csak be kell írni egy új felhasználónevet és jelszót. Még az online kulcsot sem kéri.

    Kormányhoz pedig : A logitech profilerben ki kell kapcsolni a centering springet, mert összevész a GTL-ben lévő FF effektekkel. A játékban pedig teljesre állítottam a FF effekteket, és fordítottra. Nem az én ötletem volt, itt olvastam valahol. Az erősség meg tetszőleges, olyan 50-60% már jó.
    u.i: Kipróbáltam a RACE07-et, az ott lévő FF effektekben van "a motor rázza a kormányt is" Ezt szerintem a Logitech kérésére került bele, mert ez szerintem pár nap alatt szétrázza a fogaskerekeket
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #4
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTLM Prekvalifikáció

    A fórum vezérlőpultban kellene beállítani a saját "Játékban használt nevedet". Megtettem helyetted és beállítottam "Sándor Kovács"-ra, mert legutóbb ezt a nevet használtad a GTL-ben, most már tudsz nevezni.
    Sok sikert a futamon.

  5. #5
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: HGTLM Prekvalifikáció

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A fórum vezérlőpultban kellene beállítani a saját "Játékban használt nevedet". Megtettem helyetted és beállítottam "Sándor Kovács"-ra, mert legutóbb ezt a nevet használtad a GTL-ben, most már tudsz nevezni.
    Sok sikert a futamon.
    Köszönöm

  6. #6
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: HGTLM Prekvalifikáció

    Remélem Krisztián nem megy egy 7:30-as időt, mert egyelőre megvan Nordschleifen a 107%
    Igaz, ebben is volt egy hiba, egy BJB sikán közepén a füvön gázoltam át, de nagyon visszafogtam magam, és óvatosan jöttem vissza a pályára, bízva abban, hogy nem törli a körömet. Szerencsém volt, pedig itt már többször törölte az időmet.
    De még van hova fejlődni
    Van még bőven kanyar, aminek a közepén jövök rá, hogy több is belefért volna, dehát ez egy ilyen pálya.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  7. #7
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: HGTLM Prekvalifikáció

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem Krisztián nem megy egy 7:30-as időt, mert egyelőre megvan Nordschleifen a 107%
    Igaz, ebben is volt egy hiba, egy BJB sikán közepén a füvön gázoltam át, de nagyon visszafogtam magam, és óvatosan jöttem vissza a pályára, bízva abban, hogy nem törli a körömet. Szerencsém volt, pedig itt már többször törölte az időmet.
    De még van hova fejlődni
    Van még bőven kanyar, aminek a közepén jövök rá, hogy több is belefért volna, dehát ez egy ilyen pálya.
    nem kell nagyon aggódnod...a tavalyi tapasztalatok alapján nem a gyorsaság számít ezen a versenyen, hanem hogy bírja-e a kocsi
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #8
    Selmeci Krisztián Regisztrált Selmeci Krisztián logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    284

    Re: HGTLM Prekvalifikáció

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem Krisztián nem megy egy 7:30-as időt, mert egyelőre megvan Nordschleifen a 107%
    Igaz, ebben is volt egy hiba, egy BJB sikán közepén a füvön gázoltam át, de nagyon visszafogtam magam, és óvatosan jöttem vissza a pályára, bízva abban, hogy nem törli a körömet. Szerencsém volt, pedig itt már többször törölte az időmet.
    De még van hova fejlődni
    Van még bőven kanyar, aminek a közepén jövök rá, hogy több is belefért volna, dehát ez egy ilyen pálya.
    Kaptam egy setupt, amivel 7:35-öt tudok, de annyira instabil, hogy 3 kört se bírna ki. Egyszóval leálltam, sztem marad az az idő amivel be vagyok nevezve.

    És való igaz, a biztonságra kell menni, nincs szarabb, mint a 118-adik percben eldobni a vasat....

  9. #9
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: HGTLM Prekvalifikáció

    Idézet Eredetileg Selmeci Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    És való igaz, a biztonságra kell menni, nincs szarabb, mint a 118-adik percben eldobni a vasat....
    talán csak az ha akkor robban fel
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #10
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: HGTLM Prekvalifikáció

    Ma kipróbáltam a 911-est, mit bír.
    Levettem az 1-es fokozatot a legrövidebbre, és padlógázon végig egyesben mentem végig. A vízhőfokjelző elkezdett villogni, de csak nem akart elfüstölni. Aztán leálltam a pálya szélére, és üresben nyomtam a gázt. Na, ettől megadta magát
    A replayt visszanézve viszont észrevettem, hogy egy ideje már füstöt húzott maga után.

    Amit viszont sajnálok, hogy a műszerfalon nincs kinnt a vízhőfok, csak a nagy, kivetített műszerfalon. Namindegy, majd a hátsó egyenesben néha ránézek.

    Offline-ban egy hibával sikerült 8:11 körül mennem, de még mindíg ott vannak azok a fránya kanyarok, amivel két lehetőség van. Vagy fogalmam sincs, hogy mi következik a bukkanó után, vagy pedig biztos vagyok benne, de nem az jön
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  11. #11
    Selmeci Krisztián Regisztrált Selmeci Krisztián logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    284

    Re: HGTLM Prekvalifikáció

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    amivel két lehetőség van. Vagy fogalmam sincs, hogy mi következik a bukkanó után, vagy pedig biztos vagyok benne, de nem az jön

  12. #12
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026

    Re: HGTLM Prekvalifikáció

    Szeretnék a kis BMW-vel repeszteni Norslejfen, de nem lehet választani!

  13. #13
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: HGTLM Prekvalifikáció

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék a kis BMW-vel repeszteni Norslejfen, de nem lehet választani!
    Megoldva!
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #14
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: HGTLM Prekvalifikáció

    A GTL prekvalifikációnál nem működik a "nevezés".
    Nincs megadva autó.
    Igaz, hogy csak egy közül lehet választani, de ha nem nevezek, nem indulhatok...

  15. #15
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTLM Prekvalifikáció

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    A GTL prekvalifikációnál nem működik a "nevezés".
    Nincs megadva autó.
    Igaz, hogy csak egy közül lehet választani, de ha nem nevezek, nem indulhatok...
    Javítva.

  16. #16
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: HGTLM Prekvalifikáció

    Ocseny Danke Verimaccs!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •