Találatok: 1 - 12 (12 összesen)

Téma: HGTLM4 - Zolder

Szabó Szilárd Szervertag 2020 Sziszka logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    5.310

HGTLM4 - Zolder

Tisztelt Versenytársak!
    Apaaaa...kezdőődik....keeezdőőőőőődííííííííííííííí ík!!!

Elérkezett végre a sokak által nagyon várt Negyedik Hungarian GTL Mastres bajnokság. Remélhetően a változások ellenére sikerül továbbvinni az előző bajnokság sikerét. Nem beszélve a remek Fődíjról, amely várhatóan még több simracer kollégát vonz bajnokságunkba
    Nem is szaporítom tovább a szót - főleg mert még 1 szobát ki kell festenem, hogy holnapra minden a helyére kerülhessen és ott lehessek a rajtnál - Íme!
    Gentlemen, start the engines!

1.Verseny (a 18-ból): ! Nyitófutam!

Verseny időpontja: október 2. csütörtök
    Pálya: Zolder
    Verseny stílusa: "normal"
    Futamtáv: 60 perc
    Választható autókategória: TC-'65
    Versenytáv: 31 kör
    Nevezési határidő: ! 20:00 !
    Időmérő kezdete: ! 21:00 !
    Időmérő futamhossz: 45 perc
    Futam(ok) kezdete GTL szerint: 14:00

Boxkiállás: ! nincs korlátozva !
    Boxkiállás esetén a sebességkorlátozás (speedlimiter) javasolt használata:

a boxutca bejáratánál lévő lámpától

Nem elfeledkezni a nevezésről a Prequalifikációnál!
    Sok sikert,jó versenyt,eredményes futamot,és hangulatos,fair csatákat kívánunk a fenti rendezvényre.
    HGTLM Versenyigazgatóság
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Selmeci Krisztián Regisztrált Selmeci Krisztián logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    39
    Üzenetek
    284

Re: HGTLM4 - Zolder

Ideje volt, csúnya elvonási tüneteim voltak már így a vége felé.

Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Város
    Gyula
    Életkor
    28
    Üzenetek
    402

Hát úgy néz ki ezt megszívtam még nem érkezett meg midnen bizonnyal a szerverdíjam

Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.017

Gratulálok a helyezetteknek!

Sajna nekem nem volt valami nagy verseny, mert lassú voltam hozzátok képest!
    Viszont ha lesz videó, akkor ajánlom figyelmébe a készítőnek 1171-nél milyen érdekesen sikerült a kanyart bevennem, mint ahogy a képen is látszik!
    Csatolt képek Csatolt képek

Marx Gábor Regisztrált Gab/// logója
    Életkor
    39
    Üzenetek
    141

Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    ...milyen érdekesen sikerült a kanyart bevennem...
    Gordini esetében ez teljesen normális.. Örülj, hogy nem borultál fel minden második kanyarban.

Az első három körben sikerült begyűjteni 2 büntit, így onnantól economy autózás ment. Majd a végén Sancyy-tól kaptam ajándékba egy 4. helyet két kanyarral a vége előtt.

Selmeci Krisztián Regisztrált Selmeci Krisztián logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    39
    Üzenetek
    284

Gratula mindenkinek. Francba a kredit spórolással, az Abarth nem bizonyult túl jó ötletnek, mivel én ugyan mentem volna, mint az atom, de a nagy böszme autók rettenetesen feltartottak, levágásra kényszerítettek, volt jó kis stop and go is. Fantasztikusat versenyeztünk Rádi Petivel, Sziszkával, és még sok más emberrel is körökön át. Nagyon jó kis verseny volt, bízom benne, hogy a következőn többen leszünk, nem mintha így nem lett volna jó...

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.146

Saanyyiiiiiii, sajnálom hogy "elfogytál"......
    elképesztően jól mentél azzal a döggel!

Tilus, kabbe!

Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.965

Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Saanyyiiiiiii, sajnálom hogy "elfogytál"......
    elképesztően jól mentél azzal a döggel!

Tilus, kabbe!
    Hahaha, igen, ez a Gordini dolog nagyon kézre áll nekem!
    Az első 10 kört eltoltam, hogy legyen egy kis előny, aztán rámentem a leggyorsabb kör +1 pontjára, végül a verseny felénél már elkezdtem spórolni és így is távolodtam. Hosszú, de problémamentes menet volt.

Szabó Szilárd Szervertag 2020 Sziszka logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    5.310

Érdekes futam volt.
    Qualyn PB-t repesztettem, nem is kicsit..magam se értem hogy sikerült - lehet a bútorcipelés teszi, de ezért nem fogok 2hetente költözni - szóval kedvező helyről vártam a rajtot. Sajna az első kanyarban eldobott a kerékvető, visszaestem utolsónak. Lassan kapaszkodtam felfelé és volt egy nagggggyon jó kis csata egy Mustang - Mini - Abarth - Triumph kvartettben azt nagyon élveztem, aztán jött egy kicsúszás ami olyan szerencsétlenül sikerült hogy StopandGo lett belőle ott elveszett a lelkesedés, csak azért mentem végig mert jó volt menni a Triumphal, jó választás volt ez a kocsi.
    Grat mindenkinek aki megúszta bünti nélkül. és Grat Tilusnak a Mesterhármasért!
    Ime a futam erdmény:

egy kis érdekesség: Webes eredmény
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Sziszka; 2008. 10. 03. 10:20. Indoklás: webes eredmény
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    46
    Üzenetek
    699

Több autó kipróbálása után végül a verseny előtt a Mustang mellett döntöttem, mivel bár a Triumph is szimpi volt, de időben lassabnak bizonyult kezeim között az angol járgány.
    Időmérőn a 3.helyet sikerült megkaparintanom Tilus és Kiss Szabi mögött, de a rajtnál kijött a nyomatékkülönbség az autók között, így Szabolcsot megelőzve feljöttem a 2.helyre. De azt még most sem értem, hogy amilyen viszonylag "könnyen" elhúztam a Cortina mellett, Tilus Gordini TS-ét miért nem tudtam közelebb hozni magamhoz a startnál. . Egy biztos, Tilusnak sem ez volt az első rajtja .
    Saját hibámból sajnos már az első 10 körben megvolt a 2 pályalevágásos figyelmeztetésem, így emiatt visszább kellett vennem a tempót a 2 kritikus sikánnál, de ennek ellenére jót és sportszerűt, egymást előzgetve vívtunk Szabi Cortinájával. A 15 kör után viszont - bár számítottam rá - elkeztek érezhetően fogyni a gumik a Mustangomról, így Szabit el kellett engednem.Majd miután sikerült egy kormánykorrekció után lerántanom a kormányom az asztalról, Nibi is "elviharzott" a Minijével .
    Folytatva a 4.helyen, és utolérve a lekörözötteket (Taky,stb.), a rajtvonalnál felmutatott táblán folyamatosan nem írták ki a mögöttem jövő - mint később kiderült alias Marx Gabi - időkülönbségét, ezért azt hittem, hogy jóval mögöttem jön a köv.pozicióban lévő autó, így próbáltam spórolni a gumikkal. De a verseny vége előtt 4 körrel utolért Gabi a Gordini TS-el,(mondtam is magamban" Gabi, itt nem fogsz elmenni "), de köszönhetően a jól elkopott abroncsoknak, az utolsó körben, a cél előtt 2 kanyarral kicsit megforogtam, átadva a 4. pozit Gabinak. Na, EZ FÁJT! (Gordinivel Mustangot előzni, érted, szégyen-gyalázat...), és így bejöttem 5.-nek.
    De nem bánom, jó, eseménydús, és élvezetes verseny volt számomra.
    Tilusnak meg GRAT, már az elején sem lehetett "látótávolságon belül tartani autóját"

Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

Első online futamom volt, ezért nemnagyon tudtam, mire számítsak. Korábban jelszó nélküli szervereken próbálkoztam, de egyre többször roncsderbivé váltak a futamok, itt szerencsére nincs ilyen.
    A rajtom nagyon jól sikerült, az első körben valami 5-öt léptem előre. Ebből kettőt az első kanyarban sikerült abszolválnom, a másik hármat pedig az első bal-jobb-bal sikánban. Volt előttem egy kis lökdösődés, én meg elmentem az Abarth-Mustang-Mini hármas mellett. Ezután körözgettem, és kezdtem megnyugodni, amikor láttam, hogy a piros Mustang egyre kisebbnek tűnik a tükörben, és ezt körönként az idők is igazolták. Sőt, egyre inkább közelítettem Krisztián Minijére. Aztán valamikor a 15. kör környéként a már említett első bal-jobb-bal sikánban melléértem, de ott még nem akartam "izmozni", nehogy mindketten megjárjuk, inkább vettem egy jó hosszú féktávot, még a 100-as tábla előtt, és beengedtem. Egy kicsit még kergetőztünk, aztán az utolsó előtti (a célegyenesre ráfordító S előtti jobbos) kanyarban berongyoltam mellé, szerencsémre, vagy szerencsénkre, nem húzta rá a kormányt. Ettől függetlenül nem sikerült az ív, a Minivel Krisztián sokkal szűkebben tudott fordulni, és a kanyar kijáratánál már tisztán előttem volt. Aztán 3-4 körrel később megint utolértem, és ugyanott, ugyanazzal a manőverrel előztem, ekkor már sikeresen, és ezt a helyet tudtam is tartani a befutóig.
    Nagyon jó verseny volt, élveztem, köszönöm mindenkinek, aki ott volt.
    Külön örültem neki, hogy nem kellett kipróbálnom, hogy mutatja-e a játék a kabinnézetben a kék zászlót
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Marx Gábor Regisztrált Gab/// logója
    Életkor
    39
    Üzenetek
    141

Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Első online futamom volt...
    Gratula, szép debütálás!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •