Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (140 összesen)

Téma: HGTRM6 bajnokság

  1. #51
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    275

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Bakker Szeki....te még élsz???
    Ezen már én is gondolkodtam.

  2. #52
    Zsebe Gábor Versenyző Zsebszi logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    204

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Bocsi, hogy ide írok, de nem tudok csatlakozni a szerverre. Azt írja ki a jelszó beírása után, hogy a szerveren frissítés fut vagy változás. Mi lehet? A pályát a honlapról töltöttem le és bemásoltam a gamedata könyvtárba.

  3. #53

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Idézet Eredetileg Zsebszi írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, hogy ide írok, de nem tudok csatlakozni a szerverre. Azt írja ki a jelszó beírása után, hogy a szerveren frissítés fut vagy változás. Mi lehet? A pályát a honlapról töltöttem le és bemásoltam a gamedata könyvtárba.
    NGT skinpack?

  4. #54
    Szucsik Zsolt Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 05. 28.
    Üzenetek
    1

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Szevasztok!
    Kellene egy csapat, ahová kezdőként be tudnék csatlakozni.
    Amikor indulnék, 575-össel mennék GT-ben.
    Kösz.

  5. #55
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    275

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Kis félreértések végett de még mindig szabad vagyok.
    Azaz nem folytonossan de megpróbálva minél több versenyen résztvennicsapattásatkeresek Jeligére.
    skin és csapatnév mindegy, a lényeg hogy a gázpedál ne legyen kontaktos

  6. #56
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Srácok azt szeretném kérdezni, hogy a hétvégi futamon a box-ba hajtást hogyan kell majd megoldani?
    Ahonnan kezdődik a fehér vonal, onnan azon bellül kell haladni, vagy a kanyar után is be lehet majd húzni a kocsit?

  7. #57
    Gerhát Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    70

    Re: HGTRM6 bajnokság

    A hétvégi futam után két dolog jutott eszembe:

    - utolsó rajthely büntetések: mivel egy futamon ki van osztva 5-6 utolsó rajthely büntetés így a relogtól függően 5 pozit is lehet nyerni, így nem ugyanaz lesz a büntetés mindenkinek. Mindamellett szerintem kockázatos jó versenyzőket utolsó rajthelyről indítani, főleg állórajtnál nagyon balesetveszélyes. Régen az F1-ben fordított rajtsorrend volt de betiltották a sok baleset miatt, mivel rajtnál egyből előzésekkel indul a verseny.

    Szerintem egyértelműbb és hatásosabb a boxutca áthajtás büntetés, amit az első kör végén kellene egyből letölteni.


    - a web lapra egy apróság de látványos: a pontversenyben lehetne jelezni a változásokat is. Pl ha egy csapat szerez pontot és előrébb jut akkor egy fölfele mutató nyíl jelezné hogy feljebb jött mellette egy szám hogy mennyivel a legutóbbi helyezése óta. mint az F1-ben amiket a sorrend mellett szoktak mutatni. Szerintem jól mutatna, és lehetne látni a tendenciákat.

  8. #58
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Idézet Eredetileg Berger írta Hozzászólás megtekintése
    A hétvégi futam után két dolog jutott eszembe:

    - utolsó rajthely büntetések: mivel egy futamon ki van osztva 5-6 utolsó rajthely büntetés így a relogtól függően 5 pozit is lehet nyerni, így nem ugyanaz lesz a büntetés mindenkinek. Mindamellett szerintem kockázatos jó versenyzőket utolsó rajthelyről indítani, főleg állórajtnál nagyon balesetveszélyes. Régen az F1-ben fordított rajtsorrend volt de betiltották a sok baleset miatt, mivel rajtnál egyből előzésekkel indul a verseny.

    Szerintem egyértelműbb és hatásosabb a boxutca áthajtás büntetés, amit az első kör végén kellene egyből letölteni.
    Arról nem is beszélve, hogy közel nem akkora súlya van az utolsó rajthelyes büntetésnek egy élmenő számára meg egy olyan versenyző számára, aki amúgy is a vége felé fogja magát kvalifikálni... Tényleg jobb lenne csak a boxutca áthajtásos és a stop&go büntetési tételeket használni.

    Idézet Eredetileg Berger írta Hozzászólás megtekintése
    - a web lapra egy apróság de látványos: a pontversenyben lehetne jelezni a változásokat is. Pl ha egy csapat szerez pontot és előrébb jut akkor egy fölfele mutató nyíl jelezné hogy feljebb jött mellette egy szám hogy mennyivel a legutóbbi helyezése óta. mint az F1-ben amiket a sorrend mellett szoktak mutatni. Szerintem jól mutatna, és lehetne látni a tendenciákat.
    Kíváló ötlet!

  9. #59
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Nem idézek, mert csak távolról látom a gépem és így lassú, de az első megoldással nem értek egyet. Éltem már át mindkettőt és elmondhatom, hogy a box utca áthajtás teljesen tönkre tette a versenyemet míg az utolsó rajthely egy korrektebb dolog volt. Utóbbi esetben azért volt lehetőségem versenyezni is, nem csak arról volt szó, hogy a verseny első felében kocogtam egyedül (ugye áthajtásnál 1 perc hátrány majdnem kapásból majd vártam azokat akik kicsúsztak és lemaradtak mezőnytől na meg lassabbak voltak nálam sokkal.

  10. #60
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    31
    Üzenetek
    890

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Következő NGT futam a naptár szerint 30%esővel Barcelona. A kérdésem hogy a prekval és a kvali is esős lesz??
    Kiváncsi vagyok Porsche-Ferrari mit tud esőben

  11. #61
    Gerhát Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    70

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Nem idézek, mert csak távolról látom a gépem és így lassú, de az első megoldással nem értek egyet. Éltem már át mindkettőt és elmondhatom, hogy a box utca áthajtás teljesen tönkre tette a versenyemet míg az utolsó rajthely egy korrektebb dolog volt. Utóbbi esetben azért volt lehetőségem versenyezni is, nem csak arról volt szó, hogy a verseny első felében kocogtam egyedül (ugye áthajtásnál 1 perc hátrány majdnem kapásból majd vártam azokat akik kicsúsztak és lemaradtak mezőnytől na meg lassabbak voltak nálam sokkal.
    legalább lenne súlya a dolognak. Most milyen volt az A futam rajt? Volt aki nem volt benne valami koccban?

  12. #62
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Következő NGT futam a naptár szerint 30%esővel Barcelona. A kérdésem hogy a prekval és a kvali is esős lesz??
    Kiváncsi vagyok Porsche-Ferrari mit tud esőben
    Prequal egyenlő esélyek-re alapul tehát ebből következik: száraz időjárás lesz rajt!!!!
    Időmérő és futam is 30%-os eső valószínűséggel lesz megtartva.

  13. #63
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Idézet Eredetileg Berger írta Hozzászólás megtekintése
    legalább lenne súlya a dolognak. Most milyen volt az A futam rajt? Volt aki nem volt benne valami koccban?
    Lenne súlya, de nem mindig tehetsz róla, hogy büntetést kapsz. Egyszerűen balszerencsésen bekerülsz egy szituációba ahonnan nincs nagyon menekvés.
    A másodikra pedig. Igen volt olyan, hogy nem volt kocc. Sokkal jobban rajtoltam mint gondoltam, de az előttem parázva közlekedő miatt ki kellett rongyolnom a pályáról. Nem zavar a dolog, mert lehet kocc nélkül is menni ha figyelünk a másikra. Nem kötelező a seggét becélozva ráesni nagy tempóval valakire a rajt után ha nem megy be kell látni és bizony meg kell tenni mindent, hogy ne legyen kocc. Ez viszont nem sokunk kiváltsága vagy gondolkodásmódja. Hisz vannak olyanok akik becélozzák a másikat és amikor látják baj van satuznak, hogy véletlenül se tudják elkerülni a másikat csak pontosan belé durrannak. Na ezt kellene még gyakorolni és támogatnám, hogy sokkal több álló rajtos futam legyen, mert ha ezt sikerül begyakorolni akkor sokkal élvezetesebb (nem kilökéssel végződő) csatákat is folytathatunk egymással. Az iRacingben kötelező jelleggel road-on álló rajt van és látszik az emberek versenyzésén, hogy ha olyan szituba kerülnek nem tolják le a másikat hanem ha nem férnek be akkor be tudják mérni a féktávot és tudnak szépen közel maradva vonatozni várni a lehetőségre. Na ez itt nincs meg ha utolérünk valakit rögtön nyomjuk le mint egy bélyeget ennyi.........

  14. #64

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Sziasztok.Uj vagyok a forumon,ezért bocs ha rosz helyen teszem fel a kérdésemet.Szoktam játszani a gtr vel,online játékban,de elég sokszor kiirja hogy a kapcsolat megszakad a host-al.Ez tök összefüggéstelenül jön hol edzésen hol edzés végén amikor kezdödne a verseny.Ez mitöl lehet?Az internetem tuti nem dob le az mindig ok.Szeretnék indulni a bajnokságban ,de igy nincs értelme ha mindig ledobál.A segitséget elöre is köszönöm.

  15. #65
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Idézet Eredetileg Terényi Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.Uj vagyok a forumon,ezért bocs ha rosz helyen teszem fel a kérdésemet.Szoktam játszani a gtr vel,online játékban,de elég sokszor kiirja hogy a kapcsolat megszakad a host-al.Ez tök összefüggéstelenül jön hol edzésen hol edzés végén amikor kezdödne a verseny.Ez mitöl lehet?Az internetem tuti nem dob le az mindig ok.Szeretnék indulni a bajnokságban ,de igy nincs értelme ha mindig ledobál.A segitséget elöre is köszönöm.

    Bent a Lobby-ban át van állítva a kapcsolatod ISDN-ről Cab/Dsl-re?
    Milyen neted van? Wifi vagy sima?

  16. #66

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Bent a Lobby-ban át van állítva a kapcsolatod ISDN-ről Cab/Dsl-re?
    Milyen neted van? Wifi vagy sima?
    Át van állitva.ott ahol lehet vállasztani lan vagy dsl vagy isdn közül A netem pedig sima 4 megás adsl

  17. #67
    Horváth Gábor Versenyző Ronny logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 08.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    1.717

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Prequal egyenlő esélyek-re alapul tehát ebből következik: száraz időjárás lesz rajt!!!!
    Időmérő és futam is 30%-os eső valószínűséggel lesz megtartva.
    A preq is 30% esős lesz!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  18. #68
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Prequal egyenlő esélyek-re alapul tehát ebből következik: száraz időjárás lesz rajt!!!!
    Időmérő és futam is 30%-os eső valószínűséggel lesz megtartva.
    én mindig azt hittem, hogy itt a % nem valószínűséget hanem mennyiséget jelöl

  19. #69
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.635

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    én mindig azt hittem, hogy itt a % nem valószínűséget hanem mennyiséget jelöl
    És milyen jól hitted, mert tényleg.

  20. #70
    Bredán Dávid Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 11. 04.
    Üzenetek
    49

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Sziasztok!

    Tegnap elrongyoltam megvenni a GTR-2-t, hogy csatlakozhassak a bajnokságba.

    Most is azzal indítottam, hogy minden ide vonatkozó szabályt elolvastam és látom, hogy csak és kizárólag csapatban lehet indulni.

    Így a kérdésem az, hogy lehet még most jelentkezni a csapatba vagy az idei évet már elbuktam? (remélem nem )

    Ha beférek egy csapatba és a szabályozás sem tiltja, hogy most csatlakozzak akkor én nagyon-nagyon be szeretnék társulni valaki(k)hez! Régebben játszottam sokat ezzel a játékkal (főleg Monzában, ott azt hiszem kb. 1600 kört tettem meg) és mindig Ferrarival mentem (GT / NGT). Ha a csapat úgy kívánja, akkor megyek mással, a fő az, hogy bekerüljek és indulhassak Crowne Plazaban a hétvégén.

    Üdv,
    Bredán Dávid

  21. #71
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Idézet Eredetileg poohkiller írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tegnap elrongyoltam megvenni a GTR-2-t, hogy csatlakozhassak a bajnokságba.

    Most is azzal indítottam, hogy minden ide vonatkozó szabályt elolvastam és látom, hogy csak és kizárólag csapatban lehet indulni.

    Így a kérdésem az, hogy lehet még most jelentkezni a csapatba vagy az idei évet már elbuktam? (remélem nem )

    Ha beférek egy csapatba és a szabályozás sem tiltja, hogy most csatlakozzak akkor én nagyon-nagyon be szeretnék társulni valaki(k)hez! Régebben játszottam sokat ezzel a játékkal (főleg Monzában, ott azt hiszem kb. 1600 kört tettem meg) és mindig Ferrarival mentem (GT / NGT). Ha a csapat úgy kívánja, akkor megyek mással, a fő az, hogy bekerüljek és indulhassak Crowne Plazaban a hétvégén.

    Üdv,
    Bredán Dávid
    Szia!

    Csatlakozz be valahova, vegso soron elindulhatsz csapat nelkul is, reven ez masoknak is fel lett kinalva indulaskor.

  22. #72
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    Exclamation Re: HGTRM6 bajnokság

    Idézet Eredetileg poohkiller írta Hozzászólás megtekintése
    , hogy bekerüljek és indulhassak Crowne Plazaban a hétvégén.
    Hello! Szerverdíjat befizetted? Mert ez is feltétel a bajnokságba való induláshoz! 4000Ft- bermész egy Cib fiókba és befizeted kb 2-3 nap alatt ér oda (nekem annyi volt)
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  23. #73
    Bredán Dávid Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 11. 04.
    Üzenetek
    49

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Köszönöm a választ! A hivatalos megerősítést is megvárnám, de nagyon megnyugtattál.

    Feltelepítettem az 1.1.00 patchet, a Crowne Plaza pályát, a HGTRM6 GT és NGT skinpack-eket.

    A kérdésem az, hogy hol tudok csatlakozni a szerverre a játékban? Mert a mulitplayer / internet részen regisztráltam, beléptem, stb. de nem látom ezt a szervert.

    Van más mód erre? Vagy ti nektek ott látható a szerver?

  24. #74
    Bredán Dávid Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 11. 04.
    Üzenetek
    49

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Hello! Szerverdíjat befizetted? Mert ez is feltétel a bajnokságba való induláshoz! 4000Ft- bermész egy Cib fiókba és befizeted kb 2-3 nap alatt ér oda (nekem annyi volt)
    Szia,

    befizettem - már indultam is Race 07-ben most szerdán (tehát hivatalos szervertag vagyok ha minden igaz, megvannak a jelszók is a szerverekhez verseny és prekvali idejére is, csak a szervert nem látom).

  25. #75
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945

    Re: HGTRM6 bajnokság

    Idézet Eredetileg poohkiller írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a választ! A hivatalos megerősítést is megvárnám, de nagyon megnyugtattál.

    Feltelepítettem az 1.1.00 patchet, a Crowne Plaza pályát, a HGTRM6 GT és NGT skinpack-eket.

    A kérdésem az, hogy hol tudok csatlakozni a szerverre a játékban? Mert a mulitplayer / internet részen regisztráltam, beléptem, stb. de nem látom ezt a szervert.

    Van más mód erre? Vagy ti nektek ott látható a szerver?
    1. Fontos, hogy a 2006-os skinpack is fenn legyen, illetve minden kiadott verzio
    2. Az indulaskor a nehezsegi foko SIMULATION-ra valtoztasd, es akkor latni fogod a lobby-ban a szervert!

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •