Oldal: 3 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (560 összesen)
  1. #51
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen!
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  2. #52
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan... Elég lesz végigolvasni, de én is innen tanultam meg skinezni...

    Sok sikert!
    Köszönöm, rajta leszek!
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  3. #53
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474

    Re: RACE07 technikai kérdések

    segitsetek pls :P multheten ujratettem a rendszeremet (windows7 x64)
    ma eljutottam odaig hogy feltegyem a gtrevot. tökeletesen müködik minden, egy dolgot kiveve. felmentem publicra, hogy kiprobaljak 1-2 dolgot, es 5-10 masodperccel gyorsabb voltam mindenkinel, mert a jatek folyamatosan szinkronizal. ugye alapesetben ha belepsz egy szerevrre akkor beszinkronizalja magat hogy jolegyen es ennyi. nekem kb 10mpent synchronizing van, termeszetesen az idöm is sokkal kevesebb mint akarki mase, verseny közben szinten amint szinkronizal rögtön lemarad mindenki, es lagol az összes auto :\ netemmel nincsen problema, es eddig meg sosem csinalta ha valakivel törtent mar ilyen vagy ugygondolja tud megoldast, szoljon mar :P köszi

  4. #54
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Azt szeretném még tőletek megtudni, hogy ha én Steam-ben csináltam egy fiókot, akkor az ott megadott nevem lesz pilótaként feltüntetve? Ha ezt módosítani szeretném, mit kell tennem? Ezt azért kérdezem, mert ha majd egyszer el szeretnék indulni egy futamon, ott a saját nevemmel szeretnék szerepelni, illetve a szabályzat szerint azzal is kell.
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  5. #55
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Csempész írta Hozzászólás megtekintése
    Azt szeretném még tőletek megtudni, hogy ha én Steam-ben csináltam egy fiókot, akkor az ott megadott nevem lesz pilótaként feltüntetve? Ha ezt módosítani szeretném, mit kell tennem? Ezt azért kérdezem, mert ha majd egyszer el szeretnék indulni egy futamon, ott a saját nevemmel szeretnék szerepelni, illetve a szabályzat szerint azzal is kell.
    Nekem a Steamben ami van név az pl. corsika14. Teljesen független a játékban megjelenítendő névtől. Ha akarsz indulni majd a bajnokságban akkor a játékban a profilnál úgy írd be a neved, hogy Péter Berencsi. Így jól fogja majd kiírni prekvaliban meg verseny közben is.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  6. #56
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a Steamben ami van név az pl. corsika14. Teljesen független a játékban megjelenítendő névtől. Ha akarsz indulni majd a bajnokságban akkor a játékban a profilnál úgy írd be a neved, hogy Péter Berencsi. Így jól fogja majd kiírni prekvaliban meg verseny közben is.
    Aha értem. Köszönöm! A Corsica valahonnak ismerős. Csak nem egy autós közösségi oldalon vagy ismerősöm? Dehogy nem, de nem írok több témán kívüli sort.
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  7. #57
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474

    Re: RACE07 technikai kérdések

    meg mindig aktualis a problema, valaki help pls :\ 10mpkent kb synchrozik a jatek ha online szerveren vagyok es pakolgat a palyan összvissza, mintha lagolnek nagyondurvan folyamatosan pedig a nettel nincs problema. helpme

  8. #58
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474

    Re: RACE07 technikai kérdések

    uppp

  9. #59
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    uppp
    ha amd akkor DCO nekem megoldotta a hasonló problémámat, bár W7-hez nem hiszem hogy kellene....
    Végső megoldás...tedd vissza a régi oprendszert, esetleg mindkettőt
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #60
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Tegnap telepítettem egy mod-ot, persze el se indult a játék. Leszedtem, azóta nem működik az XD. Mindez pont a frissítés előtt. Nektek működik?

    Má' rájöttem, hogy nem verzionál.
    Utoljára módosította: Nagy Ákos; 2009. 08. 08. 22:36.

  11. #61
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Szarakodik az Xp-m és gondoltam ha már újra kell rántani a gépet kipróbálnám a Windows 7-et. Valaki használja már? Esetleg a játékot szereti, vagy vannak vele gondok?
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  12. #62
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Szarakodik az Xp-m és gondoltam ha már újra kell rántani a gépet kipróbálnám a Windows 7-et. Valaki használja már? Esetleg a játékot szereti, vagy vannak vele gondok?
    Nálam minden megy rajta (a nyomtatómat kivéve, de az a Canon hülyesége). Még a GTL-es Starforce is meg van szivatva. Néhány újabb FPS még gyorsabb is nálam, mint az XP-én (pl. FarCry2). Azért multibootot használj szerintem, az a tuti.


  13. #63
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam minden megy rajta (a nyomtatómat kivéve, de az a Canon hülyesége). Még a GTL-es Starforce is meg van szivatva. Néhány újabb FPS még gyorsabb is nálam, mint az XP-én (pl. FarCry2). Azért multibootot használj szerintem, az a tuti.
    Multimicsodát?
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  14. #64
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Multimicsodát?
    Telepítsd az XP-t, mellé a W7-et. Így nem jársz úgy, hogy van egy frankó W7-et, amivel nem tudod használni azt amit éppen nagyon kellene. Annak idején majdnem 2 évig használtam a W98-at az XP mellett, mire az XP már 100%-ban tudta mindazt, amire a W98-at használtam, illetve a DX 9 végleg megpecsételte a W98 sorsát.
    De mivel ez a Race 07 topic, a lényeg: Én használom az EVO-t (is), szépen megy, abban nem lesz hiba az biztos.


  15. #65
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Szarakodik az Xp-m és gondoltam ha már újra kell rántani a gépet kipróbálnám a Windows 7-et. Valaki használja már? Esetleg a játékot szereti, vagy vannak vele gondok?
    Race07-el nincs gond. Talán kicsit több memória kellene a gépbe (1 helyett 2giga), de amúgy gond nélkül megy. GTR2-nek sincs problémája, egyedül a GTL-t kell reszelni.
    Najó, GPL-t nem próbáltam
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  16. #66
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474

    Re: RACE07 technikai kérdések

    nekem w7 alatt felora jatek utan vagy max 1 ora allandoan lefagyott a gtrevo.exe :\ vista alatt nem csinalt elötte sem (azota ujra feltettema vistat) es most sem ... :|

  17. #67

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    nekem w7 alatt felora jatek utan vagy max 1 ora allandoan lefagyott a gtrevo.exe :\ vista alatt nem csinalt elötte sem (azota ujra feltettema vistat) es most sem ... :|
    Eddig nem csinált nálam semmi hülyeséget, minden megy rajta, igaz, hogy még nem játszottam órákat folyamatosan.

  18. #68
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Race07-el nincs gond. Talán kicsit több memória kellene a gépbe (1 helyett 2giga), de amúgy gond nélkül megy. GTR2-nek sincs problémája, egyedül a GTL-t kell reszelni.
    Najó, GPL-t nem próbáltam
    A memóriával nincs gond, viszont a VGA-m DX9-es ezzel se lesz gondom?
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  19. #69
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    A memóriával nincs gond, viszont a VGA-m DX9-es ezzel se lesz gondom?
    A fagyásokat szerintem nem a win okozta, mert nálam szinte csak az XP-nél voltak teljes kifagyások. Amióta a Win7-et használom nem volt ilyen. Ez tuti hogy a grafikus motor okozta habár erről kussol mindenki és talán soha nem tudjuk meg az igazságot.

  20. #70
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    A memóriával nincs gond, viszont a VGA-m DX9-es ezzel se lesz gondom?
    Nemhiszem. Nem alapkövetelmény a DX10-es kártya a Win7 alá. DX10-t nem használ a Race07, talán csak a Crysis, és a Flight Simulator X
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  21. #71

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    nekem w7 alatt felora jatek utan vagy max 1 ora allandoan lefagyott a gtrevo.exe :\ vista alatt nem csinalt elötte sem (azota ujra feltettema vistat) es most sem ... :|
    Én valamelyik nap nyomtam két órát egyhuzamban és nem volt gond vele.
    Barátnőm 3 hónapja használja az RC!!!-t problémamentesen!

  22. #72
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474

    Re: RACE07 technikai kérdések

    nekem sem volt semmi problemam vele, csak ahogy most kezdödik a "szezon" valahogy meg kellett oldanom hogy normalisan tudjak jatszani es mindent vegigzongoraztam, csak a win maradt nalam. ettöl függetlenül masnak lehet hogy jo, nemtudom lehet a gepembe nem tetszett neki valami. de mondom elötte vistam (SP1) volt, nemvolt ilyen problema, most is az van (SP2) es ezen sem jött elö, tehat a win7 lehetett csak :\

  23. #73

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Sziasztok


    Multiban próbálok hostolni játékot és 5000 körüli pinget jelez a szobának mi lehet a gond??

    Kb 1 éve próbáltam akkor jól müködött de most nem akarja

    Remélem tud valaki okosat mondani
    Előre is THX

  24. #74

    Re: RACE07 technikai kérdések

    sziasztok, néhány publick server kidobál valami BOTED üzenettel, ez mitől lehet?? természetesen nem vagyok bot vagy csaló

  25. #75

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg krutyifix írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok, néhány publick server kidobál valami BOTED üzenettel, ez mitől lehet?? természetesen nem vagyok bot vagy csaló
    Velem is volt ilyen múlt pénteken. Minden szerverről kidobott, hogy kiszavaztak, meg hogy csalok. Azóta semmi baj. Gondolom új bug a minidumpok helyett.

Oldal: 3 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •