Oldal: 23 / 23 ElsőElső ||| 13 19 20 21 22 23
Találatok: 551 - 560 (560 összesen)
  1. #551
    (Azt hittem megoldódott, de nem...)

    Tudja valaki mi lehet az oka annak, hogy egy addon pálya ami fél- egy éve még ment most már csak az autót és az égboltot tölti be, ezen kívül semmit?
    Már amikor egyáltalán elindul.
    (Anno ki lett próbálva, aztán leszedve, most visszamásolva. Akkor működött, most nem...)

    Ötlet valakinek?

    Köszi!


    (A Steam és a videokártya driver frissült azóta.)
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 11. 14. 10:42.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  2. #552
    Esetleg a fél év alatt feltettél egy másik pályát is, ami bezavarhat id egyezés, vagy valami hasonló miatt. Más ötletem nincs.

  3. #553
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg a fél év alatt feltettél egy másik pályát is, ami bezavarhat id egyezés, vagy valami hasonló miatt. Más ötletem nincs.
    Szerintem is. Egy teljesen friss Race telepítésre kéne rárakni és megnézni úgy is rossz-e. Aztán egyenként pakolni be az addon cuccokat... Már ha ér ennyit.. Vagy dobd fel aztán, megnézi valaki hogy nála jó-e egyáltalán. (én pont nem érek rá!! )


  4. #554
    A "leszedés és visszamásolás" során lehetett valami probléma. Olyan a tünet, mintha egy mappaszinttel lejjebb/feljebb másoltad volna vissza. Mert a pályát látja, a közös tartalmat, (az égbolt pld.) látja, viszont a pálya modelleket vagy textúrákat nem találja.
    Esetleg ha megmondod melyik pálya, talán tudunk segíteni.

    Ha másik pályával akadna össze, akkor az egyiket sehol sem látnád.
    Utoljára módosította: Bandybaa; 2014. 11. 14. 12:31.

  5. #555
    Uraim, köszönöm a tippeket.

    Úgy néz ki Bandy bá nyert, valóban rossz helyre volt téve.
    Lényegében a bibis pályák egy szinttel feljebb voltak, mint kellettek volna. Fene gondolta, hogy ha kiteszem a .rar-ból 1:1-ben a locationba, az nem jó neki... azt hittem, hogy csak csoportosítva lettek egy számomra rejtélyes szempont alapján.

    Ehhh!
    Már kezdtem megbarátkozni a friss race install gondolatával, de ahogy látom elég mérges lettem volna utána.

    Köszi még egyszer!


    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    ...Vagy dobd fel aztán, megnézi valaki hogy nála jó-e egyáltalán. (én pont nem érek rá!! )
    Pedig neked hivatalból muszáj lesz ránézni.
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 11. 14. 15:01.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  6. #556

    Eltűnő Motec

    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Nos, megoldódott. Hogy pontosan melyik fájl zavart be azt nem tudom. De leírom, mi hozta helyre, mert Széchy Szabi is jelezte, hogy nála is ugyanez a gond a kijelzővel. Újrarakás után szűzen még jó volt, viszont ahogy egyben visszamásoltam a dokumentumokba a kimentett foldereket újra elszállt. Így visszaállítottam megint a gyárit és egyesével másoltam be csak a legfontosabb foldereket. Saját profil, autóbeállítások és kormánybeállítás. A többinél hagytam a gyárit. Tovább lehetne így szűkíteni a kört, hogy kiderüljön pontosan mi kattant meg és miért, de semmi kedvem hozzá. Bár azéé ba..ssza a csőröm hogy mi és hogyan akadt össze magától

    Ahhoz, hogy a dokumentumokban visszakapjuk a gyári alap foldereket, nem kell újrarakni a játékot, elég onnan kiszedni a komplett simbin foldert és a játék elindításánál majd újra létrehozza magától. Ezután meg lehet egyesével visszapakolni a fontos fájlokat.
    Én végigjártam amit kihagytál
    A problémát az okozza, hogyha a Config-ban 16 bites színmélységet állítasz be véletlenül.

  7. #557
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Én végigjártam amit kihagytál
    A problémát az okozza, hogyha a Config-ban 16 bites színmélységet állítasz be véletlenül.

    Igen, közben nem sokkal rá újra előjött, és láttam, hogy a 16 bit miatt, viszont nem is adott lehetőséget a 32 bitr. Azóta is rossz, de megvoltam nélküle, ha este hazaérek, újra lecsekkolom. Amint bemásoltam a saját beállításaimat, a configban eltűnt a 32 bites lehetőség. Az okát nem tudom, de ennyi időt után hátha helyrejött magától, mert elromlani is magától tette.

  8. #558
    Csináltass vele egy új config.ini-t a dokumentumokba. Ehhez eredeti SimBin/RACE 07/config.ini fájlt átnevezed, a Config.exe-t a játék mappájából (nem Steamből!), rendszergazdaként indítod, ekkor felméri a gépedet és ott lesznek a 32 bites módok is. Beállítod és kész. Utána játék indítása Steamből, rendesen.

    Egyedül a nyelvi beállítást kell újra megcsinálni, már ha egyáltalán magyarul használod a játékot.

  9. #559
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Csináltass vele egy új config.ini-t a dokumentumokba. Ehhez eredeti SimBin/RACE 07/config.ini fájlt átnevezed, a Config.exe-t a játék mappájából (nem Steamből!), rendszergazdaként indítod, ekkor felméri a gépedet és ott lesznek a 32 bites módok is. Beállítod és kész. Utána játék indítása Steamből, rendesen.

    Egyedül a nyelvi beállítást kell újra megcsinálni, már ha egyáltalán magyarul használod a játékot.
    Köszi, ígéretesnek hangzik, megpróbálom, de akkor csak holnap, mert ma futam a vsrnél, aztán nehogy vmi túl jól sikerüljön és pl el se induljon...

  10. #560
    Szevasztok!
    Van két monitorom egy 24" 16:9 méretű és egy régi sima 17-es lcd monitorom. Megoldható hogy a játékban tudjam használni a kisebb monitort is? Eddig is használtam a kettőt egyszerre (egyikben pl. filmet néztem a másikon olvastam), de egy képernyőnek nem tudom hogy lehetne beállítani!

Oldal: 23 / 23 ElsőElső ||| 13 19 20 21 22 23

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •