Oldal: 2 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (560 összesen)
  1. #26
    Orosz Miklós Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Város
    kib****tt Csepel
    Üzenetek
    360

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    LCD mindig nativ felbontásban ajda a legjobb képet, én 1280-as felbontástól már szűrőt sem használok mert minek. De ez persze függ a monitor pixelméretétől is. Gtr-ben (race egykutya) a legtöbb fps-t az árnyékok és a speciál efektek kikapcsolásával nyerheted, a többit akár maxon is hagyhatod, alig számit. Nekem egyik se hiányzik, de van aki szereti nézni ahogy előtte füstölgő kerékkel fékeznek.
    Azért árnyék kell, elég bután néz ki, amikor az autók nem vetnek árnyékot a talajra, olyan, mintha lebegnének, nem lehet látni, hol érintik a pályát.

  2. #27

    Re: RACE07 technikai kérdések

    A replay-ben a hud-ot hogy lehet kikapcsolni, TV nézetben max eurosport feliratot akarok látni.
    1-2-3-as gombok nem segítettek, sőt még az opciók között sem találtam.
    Hogy is van ez

  3. #28

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    A replay-ben a hud-ot hogy lehet kikapcsolni, TV nézetben max eurosport feliratot akarok látni.
    1-2-3-as gombok nem segítettek, sőt még az opciók között sem találtam.
    Hogy is van ez
    User data/ sajátnév/sajátnév plr. fájlban ez legyen

    Replay HUD="0"



  4. #29

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Sziasztok! Hogy lehet a steames race07 et magyarítani? Előre is köszönöm!

  5. #30
    Mágori Dániel Regisztrált Danielmagua logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 29.
    Város
    Makó
    Üzenetek
    236

    Re: Tippek, trükkök, beállítások

    Nekem meg az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám angol nyelvűvé varázsolni? Válaszokat előre is köszi

  6. #31
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: RACE07 technikai kérdések

    na most nem értek valamit, napok óta szenvedtem, próbáltam a Pit-stop 2 szintjére butítani a a játékot, hogy elfogadhatóan fusson. Offline egész jól elvoltam már...online is ha én voltam egyedül a szerveren...de ha valaki bejött átváltott diavetítésbe, még akkor is ha race monitorral mást néztem...
    erre ma bekapcsolom, felmegyek és simán műxik..3-4-en is voltunk asszem és egész simán tudtam autózni, nem akart kifolyni a szemem.
    Talán még a versenyen is elindulok, ha így marad, bár ötletem sincs mitől volt a baj, és hogy mitől szűnt meg...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #32
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    na most nem értek valamit, napok óta szenvedtem, próbáltam a Pit-stop 2 szintjére butítani a a játékot, hogy elfogadhatóan fusson. Offline egész jól elvoltam már...online is ha én voltam egyedül a szerveren...de ha valaki bejött átváltott diavetítésbe, még akkor is ha race monitorral mást néztem...
    erre ma bekapcsolom, felmegyek és simán műxik..3-4-en is voltunk asszem és egész simán tudtam autózni, nem akart kifolyni a szemem.
    Talán még a versenyen is elindulok, ha így marad, bár ötletem sincs mitől volt a baj, és hogy mitől szűnt meg...
    Számomra is rejtély marad a Race07, mert nálam meg ez az állandó másodperces fagyások a bosszantóak. Most ezzel nem azt akarom mondani hogy ezért nem férek a TOP10-es élmezőny közelébe, de nagyon idegesítő.
    Egy biztos, ez a játék proci éhes és nem árt egy erős lehetőleg 3-3,5Ghz-es két magos főleg akkor ha sok ellenfél tartózkodik a pályán.

  8. #33

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Számomra is rejtély marad a Race07, mert nálam meg ez az állandó másodperces fagyások a bosszantóak. Most ezzel nem azt akarom mondani hogy ezért nem férek a TOP10-es élmezőny közelébe, de nagyon idegesítő.
    Egy biztos, ez a játék proci éhes és nem árt egy erős lehetőleg 3-3,5Ghz-es két magos főleg akkor ha sok ellenfél tartózkodik a pályán.
    Nálam is megvannak az időnkénti másodperces kifagyások, pedig nem 286-os előtt ülök... Ez nem a proci terheléstől függ, hanem valami más rejtett bug van benne... talán a SimBin se érti...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  9. #34
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    na most nem értek valamit, napok óta szenvedtem, próbáltam a Pit-stop 2 szintjére butítani a a játékot, hogy elfogadhatóan fusson. Offline egész jól elvoltam már...online is ha én voltam egyedül a szerveren...de ha valaki bejött átváltott diavetítésbe, még akkor is ha race monitorral mást néztem...
    erre ma bekapcsolom, felmegyek és simán műxik..3-4-en is voltunk asszem és egész simán tudtam autózni, nem akart kifolyni a szemem.
    Talán még a versenyen is elindulok, ha így marad, bár ötletem sincs mitől volt a baj, és hogy mitől szűnt meg...
    túl korai volt az öröm..megint szar...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #35
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    na most nem értek valamit, napok óta szenvedtem, próbáltam a Pit-stop 2 szintjére butítani a a játékot, hogy elfogadhatóan fusson. Offline egész jól elvoltam már...online is ha én voltam egyedül a szerveren...de ha valaki bejött átváltott diavetítésbe, még akkor is ha race monitorral mást néztem...
    erre ma bekapcsolom, felmegyek és simán műxik..3-4-en is voltunk asszem és egész simán tudtam autózni, nem akart kifolyni a szemem.
    Talán még a versenyen is elindulok, ha így marad, bár ötletem sincs mitől volt a baj, és hogy mitől szűnt meg...
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    túl korai volt az öröm..megint szar...
    úgy tűnik a problémát sikerült megoldanom.
    a titok nyitja: AMD DCO
    a legutóbbi win telepítés után elfelejtetem felrakni
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  11. #36
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    úgy tűnik a problémát sikerült megoldanom.
    a titok nyitja: AMD DCO
    a legutóbbi win telepítés után elfelejtetem felrakni
    Bakker, pedig valahogy így már én is jártam. Most jut eszembe...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #37

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    úgy tűnik a problémát sikerült megoldanom.
    a titok nyitja: AMD DCO
    a legutóbbi win telepítés után elfelejtetem felrakni
    Ez jó a 3 magos procikhoz is



  13. #38
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Néha csinál olyat a Gtr evo, hogy megakad a kép menet közben de az idő megy tovább. Az játék hiba vagy a gépem szar?
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  14. #39

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Néha csinál olyat a Gtr evo, hogy megakad a kép menet közben de az idő megy tovább. Az játék hiba vagy a gépem szar?
    Játék hiba. Minden egyes játék indítás után csinálja nekem egyszer. De szerencsére egyszer túl vagyok rajta, és utána akár napokat is játszhatnék.

  15. #40
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Játék hiba. Minden egyes játék indítás után csinálja nekem egyszer. De szerencsére egyszer túl vagyok rajta, és utána akár napokat is játszhatnék.
    Aha, akkor megnyugodtam. Nem kell VGA-t fejlesztenem.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  16. #41

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Sziasztok, nekem az lenne a gondom, hogy ha a játékban a Világranglista opcióba szeretnék valamelyik pályán szintidőt menni, mindig kidob a fömenübe és azt az üzenetet kapom, hogy nem vagyok regisztrálva!, Tudnátok segiteni, hogy ez miért van? A játék eredeti, és mégis ezt csinálja, már gondolkodtam azon is, hogy a STEAM szerverre más jelszóval regisztrálom magam, de ez sem segitett, várom válaszaitokat, vagy ha valaki ugyanezzel a problémával találkozott, akkor irja meg, hogy mi a teendő! Ja régebben ezt nem csinálta, csak egy pár hete!

  17. #42

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Steam-ben jobb egérgomb a játékon és Competition Registration.

  18. #43

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Köszönöm, estleg ha nem sikerül, még irok!

  19. #44

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Azt hiszem jó lett, hát igen most láttam, hogy frissitet is, lehe ez volt a baj. Mindenestre köszi, hálám

  20. #45

    Question Re: RACE07 technikai kérdések

    Most megint visszajött a hiba, megint kidob a főmenübe, és ugyanaz a hir, nem vagyok regisztrálva, most már tényleg nem tudom mi a hiba?

  21. #46
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy jó helyre írom-e a kérdésem, de azért megpróbálkozom vele. Hogyan lehet a Race07-ben egyedi autófestést csinálni?
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  22. #47
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Csempész írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy jó helyre írom-e a kérdésem, de azért megpróbálkozom vele. Hogyan lehet a Race07-ben egyedi autófestést csinálni?
    Elvileg egyszerű, mert a Race07-nél erre külön felkészültek. Van a Customskins könyvtár a gépeden, ( Dokumentumok \ Simbin \ Race 07 ) alatt. Vagy már nem is tudom, mert nekem most hirtelen a Steam könyvtárában van a customskins-ben egy Templates könyvtár, és ott van minden autótípushoz photoshop állományban egy bőr. Első körben ezt kell rajzolgatni, van egy layer (réteg), ahova szabadon rajzolhatsz. Úgy van kialakítva a photoshop állomány, hogy az árnyékolások és egyebek külön rétegen vannak, ezért nem fogod összekeverni. Legegyszerűbb, ha azt a réteget egyszerűen átkened lilára, hogy lásd az eredményt

    Utána a readme.txt-ben (ez viszont már tényleg a dokumentumokon belül van) le van írva, hogy milyen dds file-á kell átkonvertálni. Végül pedig az elkészült állományokat be kell rakni egy könyvtárba és egy ini állományban leírogatni, hogy melyik file micsoda. Egy iniben több autó is lehet.

    Leírva kicsit zagyvaságnak tűnik, és elsőre nem is fog sikerülni, de próbálkozni kell, nekem is csak sokadikra sikerült egy autót csinálni, de utána már 1×űbb.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  23. #48
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg egyszerű, mert a Race07-nél erre külön felkészültek. Van a Customskins könyvtár a gépeden, ( Dokumentumok \ Simbin \ Race 07 ) alatt. Vagy már nem is tudom, mert nekem most hirtelen a Steam könyvtárában van a customskins-ben egy Templates könyvtár, és ott van minden autótípushoz photoshop állományban egy bőr. Első körben ezt kell rajzolgatni, van egy layer (réteg), ahova szabadon rajzolhatsz. Úgy van kialakítva a photoshop állomány, hogy az árnyékolások és egyebek külön rétegen vannak, ezért nem fogod összekeverni. Legegyszerűbb, ha azt a réteget egyszerűen átkened lilára, hogy lásd az eredményt

    Utána a readme.txt-ben (ez viszont már tényleg a dokumentumokon belül van) le van írva, hogy milyen dds file-á kell átkonvertálni. Végül pedig az elkészült állományokat be kell rakni egy könyvtárba és egy ini állományban leírogatni, hogy melyik file micsoda. Egy iniben több autó is lehet.

    Leírva kicsit zagyvaságnak tűnik, és elsőre nem is fog sikerülni, de próbálkozni kell, nekem is csak sokadikra sikerült egy autót csinálni, de utána már 1×űbb.
    Köszönöm szépen, amit itt leírtál úgy érzem ki kell nyomtatnom. Majd megtanulom és kiélem tervezői indíttatásaimat. Még egyszer köszönöm az infót!!!
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  24. #49
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Csempész írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy jó helyre írom-e a kérdésem, de azért megpróbálkozom vele. Hogyan lehet a Race07-ben egyedi autófestést csinálni?
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1554
    Ezt olvasd végig!
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  25. #50
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: RACE07 technikai kérdések

    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan... Elég lesz végigolvasni, de én is innen tanultam meg skinezni...

    Sok sikert!

Oldal: 2 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •