Oldal: 20 / 23 ElsőElső ||| 10 16 17 18 19 20 21 22 23 UtolsóUtolsó
Találatok: 476 - 500 (560 összesen)
  1. #476
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Természetesen az volt az első, amit megnéztem, újra beállítottam, de akkor sem
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  2. #477
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit nem ide tartozik, de nekem a Profiler néha megkergül, és nem találja el a játékot
    Mondjuk úgy néha, hogy a GT Legends-t azt szinte soha
    Aztán van úgy, hogy beáll valamelyik játék beállításaira, és azon marad, és ezen azzal sem tudok segíteni, ha a profiler főképernyőjén kiválasztom a játékot, és aztán indítom el. Azért csak azután, mert pl. steames játékot nem lehet csak úgy elindítani.
    Néha csak az a megoldás marad, ha a profiler beállításaiban átkapcsolom a profilt fixen a kiválasztott játék profiljára.
    Megoldás lehet, hogy van a profilernek egy olyan funkciója, ami betölt egy adott profilt ha leteszed óra mellé. Függetlenül attól, hogy játszol-e éppen, és hogy mivel. Ez nem az alap profil, hanem amit kiválasztasz. A hátránya, hogy ha mással játszol akkor fent kell hagyni a profiler ablakát (ennyi belefér gondolom )

    global_profiler_settings.jpg

    Értelemszerűen az F1 2011 helyett a megfelelő profilt választod ki.
    Amennyiben nyitva van a profilered ablaka, úgy az aktuálisan beállított profilt fogja használni továbbra is, akár felismerés után, akár onnan indítva.

  3. #478
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Igen, pont ezt csinálom.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #479
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Nézés srégen hátra:
    A POV-hoz (D-Pad) állítsd be a jobbra-balra-hátra nézést és válts FPS-stlye módba. Így, ha a D-Pad-ot mondjuk jobbra-le nyomod, akkor mindkét gomb aktiválódik és keresztbe tudsz hátranézni. Baromi hasznos lehet pályára visszatéréskor.
    Nekem az valamiért nem működik. A játékban a nézés a d-padra van állítva, átettem a profilerben FPS módba, de nem néz srégen hátra ugyanúgy visszaugrik előrefele. A profilerbe szerintem minden jó, mert a váltó megy mindkét helyen és az xd-t is tudom kapcsolni. (nekem dfp van)
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 01. 14. 11:55.


  5. #480
    Sziasztok. Olyan kérdésem van, hogy Race játékba mikor belépek versenyre pratice stb. bármire akkor alapból teljes gázálláson van a pedál. Logitech Momot használok és megnéztem a windowsba a logitech gyári programjába tökéletesen müködbek a dolgok de mikor játszanék a RACE-el akkor egy full throttle. Ebbe valaki tudna segiteni mit kell állitani vagy ez gyári hibás a játék?

  6. #481
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Twinee írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Olyan kérdésem van, hogy Race játékba mikor belépek versenyre pratice stb. bármire akkor alapból teljes gázálláson van a pedál. Logitech Momot használok és megnéztem a windowsba a logitech gyári programjába tökéletesen müködbek a dolgok de mikor játszanék a RACE-el akkor egy full throttle. Ebbe valaki tudna segiteni mit kell állitani vagy ez gyári hibás a játék?
    Nekem még a Logi Formula Force EX-em volt ilyen amíg nem nyomtam le valamelyik pedált, alapból fullon állt a gázon. Vagy neked mindig?


  7. #482
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem még a Logi Formula Force EX-em volt ilyen amíg nem nyomtam le valamelyik pedált, alapból fullon állt a gázon. Vagy neked mindig?
    Nekem már alapból úgy indit hogy teljes gázon áll. De más játékba meg tökjól működik nincs ilyen bajom.

  8. #483
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Race07 default MOMO configja hibás, pontosabban fogalmazva összevont pedálhoz van kiosztva. Át kell állítani, hogy a gáz és a fék külön tengelyen legyen a játékban is (profilerben ha jól rémlik ez alap).

  9. #484
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Race07 default MOMO configja hibás, pontosabban fogalmazva összevont pedálhoz van kiosztva. Át kell állítani, hogy a gáz és a fék külön tengelyen legyen a játékban is (profilerben ha jól rémlik ez alap).
    Huuh és ebbe tudnál segiteni hogyan ?

  10. #485
    Profilerben ellenőrizd, hogy a "combined pedal" ne legyen bepipálva, majd a játékban állítsd be újra gázt és a féket. Ennyi.

  11. #486
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Profilerben ellenőrizd, hogy a "combined pedal" ne legyen bepipálva, majd a játékban állítsd be újra gázt és a féket. Ennyi.
    Köszi igy már sikerült is

  12. #487
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Az HTCM utolsó futamán kifagytam időmérő után minidump-al. Újratettem az egész Steam-et játékokkal együtt. Ma megint kidobott kétszer minidump-al. Valami ötlet, hogy mitől lehet? Semmilyen mod nincs felrakva.

  13. #488
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Hi
    Ujra telepítettem a gépet és ,most nem találom hol lehet a FOV ot kissebre venni .
    Nem a játékban mert ott tudom hanem kint ,melyik mappában találom?

  14. #489
    Dokumentumokban, userdata/játékneved/játékneved.plr - fájlban ven erre lehetőség, de itt legfeljebb a hátranézést érdemes, az előre-FOV a játék menüjéből állítandó. Illetve bent pályán is lehet: egérmozgás+CTRL +lbal gomb (bal Shift + bal gomb= resets FOV

  15. #490
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Köszi

  16. #491
    Tóth Peti Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 02. 07.
    Város
    Tatabánya
    Üzenetek
    14
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    A magyar nyelv könnyen beállítható, ehhez a dokumentumok mappában a RACE 07\Config.ini állományban a languageindex= sorba kell beírni 8-at. Vagy 18-t?
    Sziasztok,

    Csináltam már ilyet, de itt valamiért nem találom a magyar nyelv beállítását. Ez még egy 2010es hosszászólás, azóta sokminden változott, nekem most angol nyelven fut minden. Én először a demo-t telepítettem fel, kb. 3hete, a nevezéshez szükséges össze többit pedig pár napja. A config.exe megvan a "race 07" és a "race 07 demo" mappában is, mindkettő a videokártya beállításokat indítja, a választható nyelvek a kalsszikus angol-német-francia-olasz-spanyol. A config.ini fájl a "race 07 demo" mappában van csak, megnyitható, látom a magyar nyelvű oszlopot is, de hogy mit-hol kell átírni 8-asra, azt nem értem...

    Mit kellene tennem?

    Köszönöm előre is!
    Peti

  17. #492
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Peti83 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Csináltam már ilyet, de itt valamiért nem találom a magyar nyelv beállítását. Ez még egy 2010es hosszászólás, azóta sokminden változott, nekem most angol nyelven fut minden. Én először a demo-t telepítettem fel, kb. 3hete, a nevezéshez szükséges össze többit pedig pár napja. A config.exe megvan a "race 07" és a "race 07 demo" mappában is, mindkettő a videokártya beállításokat indítja, a választható nyelvek a kalsszikus angol-német-francia-olasz-spanyol. A config.ini fájl a "race 07 demo" mappában van csak, megnyitható, látom a magyar nyelvű oszlopot is, de hogy mit-hol kell átírni 8-asra, azt nem értem...

    Mit kellene tennem?

    Köszönöm előre is!
    Peti
    Szia!

    A config.ini-ben a bekarikázott résznél kell átírni a 0-át 8-asra!

    100.jpg







  18. #493
    Tóth Peti Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 02. 07.
    Város
    Tatabánya
    Üzenetek
    14
    // English German French Italian Spanish Russian Polish Czech Hungarian Portuguese

    Windowed Mode Windowed Mode Fenstermodus Mode fenêtre Modalità finestra Modo ventana Оконный режим Uruchom w oknie Spustit v okně Ablakos nézet Modo Janela
    %s Configuration %s Configuration Konfiguration für %s Configuration %s Configurazione di %s Configuración de %s Игровые настройки %s Konfigurace %s %s konfiguráció Configuração %s
    Video Setup Video Setup Video-Einstellungen Configuration des graphismes Impostazioni Video Configuración del vídeo Настройки видео Ustawienia grafiki Nastavení grafiky Videó beállítások Configuração de Vídeo
    Display Adapter Display Adapter Grafikkarte Carte graphique Scheda video Tarjeta gráfica Видеоадаптер Karta graficzna Grafická karta Videokártya Placa de Vídeo
    Resolution Resolution Auflösung Résolution Risoluzione Resolución Разрешение экрана Rozdzielczość Rozlišení Felbontás Resolução
    Refresh Rate Refresh Rate Bildrate Taux de rafraîchissement Velocità aggiornamento immagine Frecuencia de actualización Частота обновления Odświeżanie Frekvence Frissítési sebesség Frequência de Atualização
    Full Scene Anti-Aliasing Full Scene Anti-Aliasing Full Scene Anti-Aliasing Anticrénelage du décor Anti-Aliasing su tutto lo scenario Anti-alias del paisaje Сглаживание Wygładzanie Anti-Aliasing Teljes képernyős élsimítás Anti-Aliasing do cenário
    UI Language UI Language Sprache der Benutzeroberfläche Langue interface utilisateur Lingua interfaccia utente Idioma de la interfaz Язык интерфейса Język interfejsu Jazyk rozhraní Felhasználói felület nyelve Idioma da Interface
    Disabled Disabled Deaktiviert Désactivé Disattivato Desactivado Отключено Wyłączony Vypnuto Kikapcsolva Desativado
    Vertical Sync Vertical Sync Vertikale Synchronisation Synchro verticale Sincroniz. verticale Sincronización vertical Верт. синхронизация Synchronizacja pionowa Vert. synchronizace Függőleges szinkronizálás Sincronização Vertical
    Level 1 Level 1 Level 1 Niveau 1 Livello 1 Nivel 1 Уровень 1 Poziom 1 Úroveň 1 1. szint Nível 1
    Level 2 Level 2 Level 2 Niveau 2 Livello 2 Nivel 2 Уровень 2 Poziom 2 Úroveň 2 2. szint Nível 2
    Level 3 Level 3 Level 3 Niveau 3 Livello 3 Nivel 3 Уровень 3 Poziom 3 Úroveň 3 3. szint Nível 3
    Level 4 Level 4 Level 4 Niveau 4 Livello 4 Nivel 4 Уровень 4 Poziom 4 Úroveň 4 4. szint Nível 4
    Level 5 Level 5 Level 5 Niveau 5 Livello 5 Nivel 5 Уровень 5 Poziom 5 Úroveň 5 5. szint Nível 5
    Level 6 Level 6 Level 6 Niveau 6 Livello 6 Nivel 6 Уровень 6 Poziom 6 Úroveň 6 6. szint Nível 6
    Ok Ok Ok Ok Ok Ok Принять Ok Ok Ok Ok
    Cancel Cancel Abbrechen Annuler Annulla Cancelar Отмена Anuluj Storno Vissza Cancela





    Valami nem gömbölyű, mert nekem így néz ki az az egyetlen config.ini fájl, ami a C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\race 07 mappában található.
    Máshol nem találtam config.ini-t.
    Újratelepítés, újra letöltés demo nélkül, hátha az kavart bele?

    Köszi, Peti

  19. #494
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Idézet Eredetileg Peti83 írta Hozzászólás megtekintése
    Valami nem gömbölyű, mert nekem így néz ki az az egyetlen config.ini fájl, ami a C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\race 07 mappában található.
    Máshol nem találtam config.ini-t.
    Újratelepítés, újra letöltés demo nélkül, hátha az kavart bele?

    Köszi, Peti
    Szia!

    A beállításokat tartalmazó config fájlt a következő helyen találod (legalábbis nekem itt szokott lenni):
    C:\Documents and Settings\Neved\Dokumentumok\SimBin\RACE 07

  20. #495
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Nem tudtam hirtelen hova irjam.

    Szóval. Már jó ideje idegesitett, hogy ebben a szezonban elkezdett a játék szaggatni nekem. Suzuka sokszor rémálom volt, rendszeresen beszaggatott, megállt egy-egy másodpercre, de olyan is volt, amikor három-négy másodpercre úgy kifagyott az egész gép, hogy még az asztalra sem tudtam kilépni.

    Most megmérgelődtem, letöröltem az egész Steam könyvtárt, minden benne lévő játékkal együtt és mindent újra telepitettem.

    Most a Steam is új, a Race is új, meg minden játék új ami a könyvtárban volt.

    Ehhez képest most felmentem próbára a Masters szerverre körözni, de Laguna Seca megint ugyanúgy idönként beszaggat.

    Nvidia drivert is kicseréltem egy régebbire. Már ötletem sincs, mit kellene csinálni. Minden új és újratelepitve.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  21. #496
    Fazekas Árpád Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 04. 20.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    88
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudtam hirtelen hova irjam.

    Szóval. Már jó ideje idegesitett, hogy ebben a szezonban elkezdett a játék szaggatni nekem. Suzuka sokszor rémálom volt, rendszeresen beszaggatott, megállt egy-egy másodpercre, de olyan is volt, amikor három-négy másodpercre úgy kifagyott az egész gép, hogy még az asztalra sem tudtam kilépni.

    Most megmérgelődtem, letöröltem az egész Steam könyvtárt, minden benne lévő játékkal együtt és mindent újra telepitettem.

    Most a Steam is új, a Race is új, meg minden játék új ami a könyvtárban volt.

    Ehhez képest most felmentem próbára a Masters szerverre körözni, de Laguna Seca megint ugyanúgy idönként beszaggat.

    Nvidia drivert is kicseréltem egy régebbire. Már ötletem sincs, mit kellene csinálni. Minden új és újratelepitve.
    Szeva!

    Nekem is volt olyan, hogy kifagyot néhány mp-re és utána sokszor összekavarodtak a pixelek is. A VGA kuka.

  22. #497
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Dűzni írta Hozzászólás megtekintése
    Szeva!

    Nekem is volt olyan, hogy kifagyot néhány mp-re és utána sokszor összekavarodtak a pixelek is. A VGA kuka.
    Féléves videókártya, ugyhogy nem hiszem hogy az adta meg magát. Ráadásul húzva sincs és semmilyen más játékban vagy egyébben nem jelentkezik, csak a Race-ban. GTL ugyanúgy Steam alól megy, az nem szaggat.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  23. #498
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Féléves videókártya, ugyhogy nem hiszem hogy az adta meg magát. Ráadásul húzva sincs és semmilyen más játékban vagy egyébben nem jelentkezik, csak a Race-ban. GTL ugyanúgy Steam alól megy, az nem szaggat.
    milyen procid van? nekem 2 magos AMD-vel csinálta ugyanezt régebben, kellett hozzá valami "amd dual core optimizer" vagymiaszar..aztán jó lett. Ha nem amd-d van akkor passz.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 02. 11. 23:45.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  24. #499
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Intel proci
    Öregember nem gyorsvonat.......

  25. #500
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Intel proci
    Konkrétabban? cpu, memória, vga, op rendszer. Az őszi szezon kezdete óta csinálja és előtte jó volt? Azóta telepítettél olyan rezidens programot, ami erőforrást köthet le? A grafikai beállítások változtatására reagál? A tél előtt húztál zoknit a számítógépasztal lábaira, nehogy elkapjon valami vírust?

Oldal: 20 / 23 ElsőElső ||| 10 16 17 18 19 20 21 22 23 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •