Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 28 (28 összesen)
  1. #26
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850

    Re: Doningtonnak is vége...

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy valami vidám is legyen a témában. Hirtelen indíttatástól vezérelve engedtem a Google Translate-nek, hogy magyarítsa (maradjunk ennél a szónál) a crash.net mai doningtonos cikkjét, valamint a kommentjeit. Az alábbihoz hasonló furcsa mondatok kerültek a képernyőmre



    Eredeti: The saddest thing about this whole episode is that the former greatest strip of tarmac (from a bike riding perspective)in the country is now no more than a broken up, pot hole filled strip of "B" road, with no major events other than WSB booked for the future. With that in mind who is even going to put up the cash to bring the facility back up to it's sub-standard standard?!
    Most akkor mi van? Én is lefordítottattam, először Neurotran-nal:

    A a legszomorúbb dolog ezről egész epizód ami a korábbi nagy szalagja kátrányos makadám (fogva egy kerékpár lovagol-e kilátásot)-ban az ország most nemet több mint egy törnek felemelnek, fazék lyuk kitöltött levetkőztetnek "B "útból, nemmel fő események más mint WSB könyveltek a jövőnek. Amiaval elmében aki egyenesít megy-e elviselni a készpénzt hozni a könnyűséget másolat készítés ebbe' S tengeralattjáró-szabvány szabvány?!

    Aztán Dativussal:

    A legszomorúbb dolog erről az egész epizódról , hogy makadámút előző legnagyobb csíkja egy bicikliből felhajtva perspective)inat , az ország most egy felül egy törött edény lyuk töltött csíkot of " B" road , egy nagy eseménnyel sem másik , mint WSB előjegyezte továbbra . Withat , hogy lelkileg ki még szállást fog adni a készpénznek , hogy visszahozza a képességet erejéig hibás szabvány !?

    Érthetőbbnél érthetőbb változatok, nem?

    Várom szakértőink értő tolmácsolását.



  2. #27

    Re: Doningtonnak is vége...

    "The saddest thing about this whole episode is that the former greatest strip of tarmac (from a bike riding perspective)in the country is now no more than a broken up, pot hole filled strip of "B" road, with no major events other than WSB booked for the future. With that in mind who is even going to put up the cash to bring the facility back up to it's sub-standard standard?!"

    Szabadfordításban (Nálam): "A legszomorúbb dolog az egész epizóddal kapcsolatban, hogy az ország egykori legjobb aszfaltcsíkja (belülről nézve (tudom, hogy biciklit tekerve kellett volna írnom ide de szerintem ez így jobban kifejezi amit mondani akart)) immár nem több egy összetört, serleg luknál feltöltve a "B" úttal, semmi jelentősebb jövőbeli versennyel eltekintve a WSB-től. Mindezeket végiggondolva ki fog pénzt ölni abba, hogy felhozza az adottságokat a normálisra?"

    Nem egészen pontos a fordítás (már igencsak fáradt vagyok), és több helyen picit megpróbáltam magyarosan elmondani a dolgokat ill. az utolsó mondatot (is) értem, de most ennél jobban nem sikerült megfogalmaznom! Remélem sikerült valamelyest segítenem!

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  3. #28
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850

    Re: Doningtonnak is vége...

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem sikerült valamelyest segítenem!

    Szabi
    Határozottan!



Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •