Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 116 (116 összesen)
  1. #101
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem fos:

    A jobb moncsi akkorát csal mint atom.
    Nem igazán jól vannak megadva az értékek, meg hát a FOV se oksa. Ennél még a régim is jobb volt.
    Jól néz ki csak szar.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2011. 07. 05. 15:56.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #102
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    A jobb moncsi akkorát csal mint atom.
    Nem igazán jól vannak megadva az értékek, meg hát a FOV se oksa. Ennél még a régim is jobb volt.
    Jól néz ki csak szar.
    Jobb moncsi nem csal, nincs is jobb moncsi, ezek projektorok.
    Még mindíg nem érted, hogy müködik ez iracingben, ha nem a kalkulátorban számolt pontban ülsz akkor nem áll össze a kép, de ha ott lenne a kamera akkor láthatnád, hogy minden irányban tökéletes, és a FOV is teljesen oksa. Tehát jól néz ki és nem szar.

    Itt egy másik példa:

    http://www.youtube.com/user/Simracin.../0/QgHCQ8bLBtU
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  3. #103
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    A jobb moncsi akkorát csal mint atom.
    Nem igazán jól vannak megadva az értékek, meg hát a FOV se oksa. Ennél még a régim is jobb volt.
    Jól néz ki csak szar.

    Szar??? Megtennéd akkor, hogy felteszed youtubera azokat a videókat amiket te készítettél és belinkelnéd ide ha megkérlek? Sokan örülnénk neki. Holnap úgyis szabad leszek, merthogy tutti nem aludnék a röhögéstől. Nincs harag csak viccelődünk. De én baxod könnyesre röhögtem magam akármikor néztük közben kaptam az alámondást, h star wars effektek jelentek meg. tedd meg, hogy belinkeled őket ide.

  4. #104
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Szar??? Megtennéd akkor, hogy felteszed youtubera azokat a videókat amiket te készítettél és belinkelnéd ide ha megkérlek? Sokan örülnénk neki. Holnap úgyis szabad leszek, merthogy tutti nem aludnék a röhögéstől. Nincs harag csak viccelődünk. De én baxod könnyesre röhögtem magam akármikor néztük közben kaptam az alámondást, h star wars effektek jelentek meg. tedd meg, hogy belinkeled őket ide.
    Azon a videon jó volt az effekt ahogy a mini elnyúlt limóvá, mintha belépett volna a hipertérbe a milleneum falcon

    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 07. 05. 21:31.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  5. #105
    Az volt a legjobb Nibi mikor elmész egy Cortina mellett és akkorának tűnik az autó mint egy intercity

  6. #106
    1 szó mint száz nem fikázni akarlak szó nincs róla. Úgy állítod be ahogyan akarod de tedd be ide pls ha megkérhetlek azokat a videokat amiket leszedtél youtuberól.

  7. #107
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Jobb moncsi nem csal, nincs is jobb moncsi, ezek projektorok.
    Még mindíg nem érted, hogy müködik ez iracingben, ha nem a kalkulátorban számolt pontban ülsz akkor nem áll össze a kép, de ha ott lenne a kamera akkor láthatnád, hogy minden irányban tökéletes, és a FOV is teljesen oksa. Tehát jól néz ki és nem szar.

    Itt egy másik példa:

    http://www.youtube.com/user/Simracin.../0/QgHCQ8bLBtU
    Úgy értem a jobb oldala. (Tán ha nem a tükrökre koncetrálok rájövök hogy nem is moncsik. )
    Nézd meg mekkora a tükör a két oldalon... Jobbos sokkal kisebb. Mi értelme lenne így? Nemá hogy így legyen jó, mert akkor tényleg nem értek még valamit. Meg ahogy megy jobbra mellette a verda, látszik hogy el van nyújtva a jobb oldal. Mint régen nálam a nagy FOV.

    Azóta rengeteget javult az enyém is, most, hogy végre megtaláltam (a majdnem) tökéletes moncsi távolságot, sokkal jobb a FOV-om, szinte tökéletes. (Meg hát pár furfangra még rájöttem.)
    Csak így meg olyan közel van minden tanulhatom újra a centizgetést. Sokszor úgy érzem felnyársalom az előttem lévőt azt repyből látom még van köztünk 1-2 méter.
    És képzeljétek el, most már a Simbin a furcsa.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  8. #108
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy értem a jobb oldala. (Tán ha nem a tükrökre koncetrálok rájövök hogy nem is moncsik. )
    Nézd meg mekkora a tükör a két oldalon... Jobbos sokkal kisebb. Mi értelme lenne így?
    Pont ezt magyarázom. Ami közel van az nagy, ami távolabb az kissebbnek látszik, ezt hívják perspektívának.
    Nem olyan bonyolult koncepció. A jobb tükör egy méterrel távolabb van tőled mint a bal, ezért kissebb a képen.
    A szöge pedig akkor fog tökéletes szögben lenni, ha beülsz a kalkulált pontra.
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 07. 05. 23:06.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  9. #109
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Nekem akkor csinált ilyen nyúlásokat a tükör, ha nem jól adtam meg a moncsik dőlését, és hozzá túl nagy FOV-ot állítottam. Most akkor meg már az a baj ha egyforma minden?
    Ne csináljátok már, hogy kezdem érteni azt mégse.
    Ja tom mitől látszódhat rossznak. Mikor én is balról készítettem a videót, akkor a bal tükör a videón jóval nagyobbnak látszódott. Így már akkor érthető...
    Látjátok, értek én ehhez?! Nagy nehezen...
    Majd adok vidit azt elhiszitek.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2011. 07. 05. 23:07.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #110
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem akkor csinált ilyen nyúlásokat a tükör, ha nem jól adtam meg a moncsik dőlését, és hozzá túl nagy FOV-ot állítottam. Most akkor meg már az a baj ha egyforma minden?
    Ne csináljátok már, hogy kezdem érteni azt mégse.
    Tegyél be képet, nézzük meg, és mutasd a kalkulációkat is.
    Amit a fent videon látsz az annyira tökéletes amennyire csak lehetséges de a pilóta szemszügéből kell nézni.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  11. #111
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Jobb moncsi nem csal, nincs is jobb moncsi, ezek projektorok.
    Még mindíg nem érted, hogy müködik ez iracingben, ha nem a kalkulátorban számolt pontban ülsz akkor nem áll össze a kép, de ha ott lenne a kamera akkor láthatnád, hogy minden irányban tökéletes, és a FOV is teljesen oksa. Tehát jól néz ki és nem szar.

    Itt egy másik példa:

    http://www.youtube.com/user/Simracin.../0/QgHCQ8bLBtU

    Azért valami hidraulikát tehettek volna a csóka alá, hogy legalább mozgassa is valami! Amúgy tényleg szuper lehet így játszani!

  12. #112
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Tegyél be képet, nézzük meg, és mutasd a kalkulációkat is.
    Amit a fent videon látsz az annyira tökéletes amennyire csak lehetséges de a pilóta szemszügéből kell nézni.
    Valami nekem akkor is fura ezen.
    Az autó jobb fele előre felé hajlik. És a tükrök teljesen más síkban vannak ezáltal.
    Szóval az autó belsejében van egy törés.
    Ez akkor mitől van? Ez így eléggé rontja a térérzetet.
    Yodamastah videóján nincs ilyen amit régebben adtál, hogy az a tökéletes térérzet. És az tényleg frankó.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #113
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Valami nekem akkor is fura ezen.
    Az autó jobb fele előre felé hajlik. És a tükrök teljesen más síkban vannak ezáltal.
    Szóval az autó belsejében van egy törés.
    Ez akkor mitől van? Ez így eléggé rontja a térérzetet.
    Yodamastah videóján nincs ilyen amit régebben adtál, hogy az a tökéletes térérzet. És az tényleg frankó.
    Azért tűnhet furcsának neked sztem, mert a két felvétel, amit linkeltek (feltéve ha azokról beszélünk) nem abból a szögből lett lekamerázva, ahonnan az illető vezet.

  14. #114
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Valami nekem akkor is fura ezen.
    Az autó jobb fele előre felé hajlik. És a tükrök teljesen más síkban vannak ezáltal.
    Szóval az autó belsejében van egy törés.
    Ez akkor mitől van? Ez így eléggé rontja a térérzetet.
    Yodamastah videóján nincs ilyen amit régebben adtál, hogy az a tökéletes térérzet. És az tényleg frankó.
    Tényleg nem érted. Ha középen ülsz a kiszámolt pontban akkor nincs törés sehol minden vonal egyenessé áll össze.
    Yodamastah video is pont ilyenek:

    http://www.youtube.com/user/yodamast.../5/ThmtAMOuQ04

    Csak innen megint más szemszögből látod. Hibátlan csak a zevető szemszögéből lesz, pont erre való az iracing fov kalkulátora...hibátlan képet rak össze. A monitorok távolsága, mérete és elforditása tudatában kompenzálja a képet. Ha jobban megnézed, ugyanaz látszik, csak a 3 projectoron nagyobb a kép, ezért szélesebb látószöget lehet alkalmazni, és ezért látszik a tükör és még a tetőn is kilátni.
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 07. 06. 18:52.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  15. #115
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    AJól néz ki csak sz.r.
    Nibi csüccsenj be bal hátra egy igazi kocsiba, és ugyanezt fogod látni, mint ennél a videónál.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  16. #116
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387



Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •