Találatok: 1 - 10 (10 összesen)

Téma: GTR Rank

  1. #1

    GTR Rank

    Sziasztok!
    A chatra valaki, aki vágja a gplrank-ot felugrana segíteni?
    Előre is köszi
    Laci

    Bocs, de gtrank-ra gondoltam. Nem gplezek.
    Erre az oldalra a gtr2 miatt jöttem. Akkor most el vagyok tévedve?
    Utoljára módosította: Batmanci; 2008. 08. 09. 14:50. Indoklás: jav

    47 éves vagyok, Babettával járok,
    anyámmal élek, macskám van, és
    még ne legyek kemény?


  2. #2
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GTR Rank

    Idézet Eredetileg Batmanci írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    A chatra valaki, aki vágja a gplrank-ot felugrana segíteni?
    Előre is köszi
    Laci

    Bocs, de gtrank-ra gondoltam. Nem gplezek.
    Erre az oldalra a gtr2 miatt jöttem. Akkor most el vagyok tévedve?
    Izé... az iRacing topikba írtad a kérdést, ráadásul gplranket emlegettél. Csoda hogy félreért az emberfia?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #3

    Re: GTR Rank

    Kösz, hogy helyretettél!
    Ettől már tudom, hogyan töltsem fel a köridőmet a GTrankra.
    Halvány gőzöm nincs, hogy melyik topikba tettem fel a kérdést, de az biztos, hogy nem az iRacingba. Olyat kerestem, amivel talán nem bántom meg az itt már több éves tapasztalattal fórumozó fórumozót.
    Jani_Posta áttette a kérdésem a gplhelpbe, de az sem jó, mert ott sem kapok segítséget.
    Majd, ha egyszer Szicíliában, Cataniában jársz, és megkérdezed, hogy milyen irányba indulj, ha látni szeretnéd az Etnát - ami mintegy 150 km-re van -, majd közlöm, hogy meleg van. (Ugyanis kamionos voltam, annyi ideig biztos, amióta te itt fórumozol. Abban én vagyok jó.)
    Gondolom ettől rögtön tudnád merre indulj.
    Meg sem vagyok lepődve, mivel ez egy kitűnő magyar szokás; Először jól lealázzuk a tudatlan kezdőt, maj jól nem segítünk.
    Jól esik látni, hogy semmi nem tud megváltozni nálunk. Nézd a lengyel, cseh, szlovák, szlovén, stb... országokat. Minden ember össze tud tartani és segíteni egymást. Más dimenzióban is élnek, és itt nem a politikára utalok.
    Remélem nem sértettem meg fórumszabályt, vagy téged, de nagyon szar érzés, amikor így közel az ötvenhez kioktatnak olyanból, amiből pont nem vagyok jó. Hardverekből már lehet nem lenne ilyen egyszerű a dolgod.
    Bocs a hosszú hsz-ért, és a létemért, majd igyekszem mástól... vagy tudod mit: senkitől segítséget kérni, mert nem hinném, hogy közétek tartoznék.
    Most rohanok, mert éhes a macskám

    47 éves vagyok, Babettával járok,
    anyámmal élek, macskám van, és
    még ne legyek kemény?


  4. #4
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GTR Rank

    Idézet Eredetileg Batmanci írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz, hogy helyretettél!
    Ettől már tudom, hogyan töltsem fel a köridőmet a GTrankra.
    Halvány gőzöm nincs, hogy melyik topikba tettem fel a kérdést, de az biztos, hogy nem az iRacingba. Olyat kerestem, amivel talán nem bántom meg az itt már több éves tapasztalattal fórumozó fórumozót.
    Jani_Posta áttette a kérdésem a gplhelpbe, de az sem jó, mert ott sem kapok segítséget.
    Majd, ha egyszer Szicíliában, Cataniában jársz, és megkérdezed, hogy milyen irányba indulj, ha látni szeretnéd az Etnát - ami mintegy 150 km-re van -, majd közlöm, hogy meleg van. (Ugyanis kamionos voltam, annyi ideig biztos, amióta te itt fórumozol. Abban én vagyok jó.)
    Gondolom ettől rögtön tudnád merre indulj.
    Meg sem vagyok lepődve, mivel ez egy kitűnő magyar szokás; Először jól lealázzuk a tudatlan kezdőt, maj jól nem segítünk.
    Jól esik látni, hogy semmi nem tud megváltozni nálunk. Nézd a lengyel, cseh, szlovák, szlovén, stb... országokat. Minden ember össze tud tartani és segíteni egymást. Más dimenzióban is élnek, és itt nem a politikára utalok.
    Remélem nem sértettem meg fórumszabályt, vagy téged, de nagyon szar érzés, amikor így közel az ötvenhez kioktatnak olyanból, amiből pont nem vagyok jó. Hardverekből már lehet nem lenne ilyen egyszerű a dolgod.
    Bocs a hosszú hsz-ért, és a létemért, majd igyekszem mástól... vagy tudod mit: senkitől segítséget kérni, mert nem hinném, hogy közétek tartoznék.
    Most rohanok, mert éhes a macskám
    Erre most nemigen tudok mit mondani. Sok szerencsét és sikert az élet más területén!

  5. #5
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: GTR Rank

    Idézet Eredetileg Batmanci írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    A chatra valaki, aki vágja a gplrank-ot felugrana segíteni?
    Előre is köszi
    Laci

    Bocs, de gtrank-ra gondoltam. Nem gplezek.
    Erre az oldalra a gtr2 miatt jöttem. Akkor most el vagyok tévedve?
    Először is regisztrálnod kell a GTR2 rankon!
    Klikkelj a bal oldalon található CREATE ACCOUNT felíratú gombra a GTR2 rankon, majd töltsed ki a kitölteni valókat!

    Ha megvagy...
    Klikkelj a bal oldalon található UPLOAD CAREER felíratú gombra a GTR2 rankon, majd a tallózás gombra katt és keresd ki a GTR2 mappájából az USERDATA - "a játékban megadott neved" - majd azon belül a CAREER nevű file-t!
    Jelöld ki (két klikk rá), majd az UPLOAD LAP TIMES gombra klikk!


    ...és meg is vagy!

  6. #6
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: GTR Rank

    Idézet Eredetileg Batmanci írta Hozzászólás megtekintése
    ez egy kitűnő magyar szokás; Először jól lealázzuk a tudatlan kezdőt, maj jól nem segítünk.
    Jól esik látni, hogy semmi nem tud megváltozni nálunk. Nézd a lengyel, cseh, szlovák, szlovén, stb... országokat. Minden ember össze tud tartani és segíteni egymást.
    ebből azt veszem ki hogy te a mi legkedvesebb, legsegítőkészebb Janinkat jól leszólod, és még nem is ismered.

    1. Jani nem lealázott, hanem próbált segíteni, mert eddig GTR rankos topic nem volt, és te sem fogalmaztad meg legjobban mondataid.
    2. Jani nem ismeri a GTR2-t, így nem tudott válaszolni a kérdésedre. de nyitott egy topicot, hogy valaki ezt elolvassa, és "maj jól segít"

    ui.: külföldön se sokkal jobb a helyzet nehogyazthiddd
    Utoljára módosította: Rácz Ádám; 2008. 08. 09. 21:05.

  7. #7
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509

    Re: GTR Rank

    Kezdőőőődik!

  8. #8
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: GTR Rank

    Idézet Eredetileg Nagy Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Kezdőőőődik!
    jó magyar szokás

  9. #9

    Re: GTR Rank

    Hát, azt legalább elértem, hogy lett GTRankos topik!
    Higgyétek el nem akarok én megbántani senkit, csak úgy jött le a dolog,
    hogy azt megmondták, hova ne, de azt már nem, hogyan kell.
    Mindegy, ha valakit megbántottam, nem akartam, bocs.
    Valóban igazad van nem ismerem az urat, de rengeteg alkalommal jártam már úgy, hogy segítséget kértem, és rögtön anyáztak. Ja, és nem vagyok láma.
    Nagyon ritkán kérek segítséget, és itt már Takynak!
    Termsztesen accountom van, meg is értettem, hogy mit kíván tőlem.
    De olyan van csak, hogy "Upload Laptimes" a jelszó után fel kell töltened
    a "Career.blt" fájlodat és itt ki kellene értékelnie, milyen autóval, hol, milyen köridőt vonultál. Meg is teszi, csak a köreimből egyet talált, egy kéthónapos
    Norisringi kört, ahol csak a GTR2-t teszteltem. Azóta számtalan kört futottam, rengeteg versenyen vettem részt, és - szerénytelenség nélkül - az elsők között szoktam autózni. Ha nem hazudik a gtrank akkor mo-on a feltett körök alapján nem mentek nálam jobbat. De nem vette ki a fájlból.
    Unknow Track, Unknow Car, stb... Viszont hivatalos GT 2004, Hivatalos F550-nel autóztam szimulációs módban.
    Ja, közben letöröltem a karrier fájlt, hátha megromlott, pedig láttam benne az időimet.
    Most gyártok újat, de 10 kört min menni kell, és ma nem volt rá időm.
    De tuti, nem ez a gond (hanem azok a k***a kínaiak - Gálvölgyiesen).
    Na, ez a gondom.
    Kösz a türelmet,
    Laci

    47 éves vagyok, Babettával járok,
    anyámmal élek, macskám van, és
    még ne legyek kemény?


  10. #10
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: GTR Rank

    Idézet Eredetileg Batmanci írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon ritkán kérek segítséget, és itt már Takynak!
    Termsztesen accountom van, meg is értettem, hogy mit kíván tőlem.
    De olyan van csak, hogy "Upload Laptimes" a jelszó után fel kell töltened
    a "Career.blt" fájlodat és itt ki kellene értékelnie, milyen autóval, hol, milyen köridőt vonultál. Meg is teszi, csak a köreimből egyet talált, egy kéthónapos
    Norisringi kört, ahol csak a GTR2-t teszteltem. Azóta számtalan kört futottam, rengeteg versenyen vettem részt, és - szerénytelenség nélkül - az elsők között szoktam autózni. Ha nem hazudik a gtrank akkor mo-on a feltett körök alapján nem mentek nálam jobbat. De nem vette ki a fájlból.
    Unknow Track, Unknow Car, stb... Viszont hivatalos GT 2004, Hivatalos F550-nel autóztam szimulációs módban.
    Ja, közben letöröltem a karrier fájlt, hátha megromlott, pedig láttam benne az időimet.
    Most gyártok újat, de 10 kört min menni kell, és ma nem volt rá időm.
    De tuti, nem ez a gond (hanem azok a k***a kínaiak - Gálvölgyiesen).
    Na, ez a gondom.
    Kösz a türelmet,
    Laci
    Ahhaaa, értem már mi a baj!

    Sajna erre még Én sem jöttem rá, mikor mit jegyez be a Career file-ba!

    Számtalanszor volt nekem is olyan, hogy a GTR2 rankon jegyzett időmhöz képest jobbat mentem és a file feltöltése után, az újabb időt nem írta be, hanem maradt a régi!

    Valószínű, hogy a szabadedzésen, warmup-on, időmérőn, versenyen, time trialban, stb... futott időket másképpen kezeli és nem mindegyiket veszi figyelembe!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •