Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 123 (123 összesen)

Téma: Targa Florio

  1. #101
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630

  2. #102
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: Targa Florio

    A pofátlanság nem ismer határokat...
    http://www.virtualr.net/targa-florio...irst-previews/
    Az a vicc, hogy rF alá van olyan pálya editor, amivel a pálya megalkotása tizede ennyi időbe és fáradtságba nem került volna. Persze egyszerűbb megnyomni saccra három-négy gombot a konvertáló programban, amit szintén valaki más írt meg... Remélem legalább engedélyt kértek rá!
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  3. #103
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    A pofátlanság nem ismer határokat...
    http://www.virtualr.net/targa-florio...irst-previews/
    Az a vicc, hogy rF alá van olyan pálya editor, amivel a pálya megalkotása tizede ennyi időbe és fáradtságba nem került volna. Persze egyszerűbb megnyomni saccra három-négy gombot a konvertáló programban, amit szintén valaki más írt meg... Remélem legalább engedélyt kértek rá!
    Lehetett erre számítani... Engem nem is a konvertálás ténye bánt (vezessenek csak rajta minél többen, ha már elkészült), hanem hogy meg sem említik az eredeti változat készítőinek a nevét.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #104
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    A pofátlanság nem ismer határokat...
    http://www.virtualr.net/targa-florio...irst-previews/
    Az a vicc, hogy rF alá van olyan pálya editor, amivel a pálya megalkotása tizede ennyi időbe és fáradtságba nem került volna. Persze egyszerűbb megnyomni saccra három-négy gombot a konvertáló programban, amit szintén valaki más írt meg... Remélem legalább engedélyt kértek rá!

    Kedves Milán!

    Nem egészen értem a problémádat: mi a gond ezzel a szép konverzióval?
    Leköteleznél, ha bővebben kifejtenéd a választ.
    Megjegyzem: baromira nem olyan egyszerű "három-négy gombot megnyomva" konvertálni bármit is az rFactor-ból, vagy bármiből... Próbáltad már?

    Üdvözlettel

    Tuza Ervin

  5. #105
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Milán!

    Nem egészen értem a problémádat: mi a gond ezzel a szép konverzióval?
    Leköteleznél, ha bővebben kifejtenéd a választ.
    Megjegyzem: baromira nem olyan egyszerű "három-négy gombot megnyomva" konvertálni bármit is az rFactor-ból, vagy bármiből... Próbáltad már?

    Üdvözlettel

    Tuza Ervin
    Szia Ervin!

    Az a baja Milánnak, (és általában a GPL-es társadalomnak), hogy GPL-rajongók éveket (és ezt most vedd szó szerint!) dolgoztak ezzel a pályával. Nem ketten, nem hárman, talán egy tucatnyian is voltak. Meg kell nézni a készítők listáját! Mi pedig éveket vártunk rá, aztán jön valaki, letölti, átkonvertálja, és anélkül publikálja, hogy említést tenne erről a gigantikus munkáról. Nem tiszteli a készítőket, szánalmas, és elítélendő! Olyan is volt már, hogy nem hogy az igazi készítőket nem tüntetik fel, hanem sajátként publikálnak egy pályát.
    Nyilván túlzás a 3-4 kattintás, de ahhoz képest, ahogyan a GPL-hez lehet pályát készíteni, hidd el 3-4 kattnak tűnik.

    Szóval ez a mi nagy bajunk, a világ igazságtalanságai...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  6. #106
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta
    Kedves Milán!

    Nem egészen értem a problémádat: mi a gond ezzel a szép konverzióval?
    Leköteleznél, ha bővebben kifejtenéd a választ.
    Megjegyzem: baromira nem olyan egyszerű "három-négy gombot megnyomva" konvertálni bármit is az rFactor-ból, vagy bármiből... Próbáltad már?

    Üdvözlettel

    Tuza Ervin
    És a nagyreményű GPL moddal mi lehet, amit még Rolika linkelt egyszer?



    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  7. #107
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    És a nagyreményű GPL moddal mi lehet, amit még Rolika linkelt egyszer?

    Úgy tudom, lett belőle 2.0 -- néhány GPL-es modder jótanácsaival és szigorú felügyeletével. (Reality Police)
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #108
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Ervin!

    Az a baja Milánnak, (és általában a GPL-es társadalomnak), hogy GPL-rajongók éveket (és ezt most vedd szó szerint!) dolgoztak ezzel a pályával. Nem ketten, nem hárman, talán egy tucatnyian is voltak. Meg kell nézni a készítők listáját! Mi pedig éveket vártunk rá, aztán jön valaki, letölti, átkonvertálja, és anélkül publikálja, hogy említést tenne erről a gigantikus munkáról. Nem tiszteli a készítőket, szánalmas, és elítélendő! Olyan is volt már, hogy nem hogy az igazi készítőket nem tüntetik fel, hanem sajátként publikálnak egy pályát.
    Nyilván túlzás a 3-4 kattintás, de ahhoz képest, ahogyan a GPL-hez lehet pályát készíteni, hidd el 3-4 kattnak tűnik.

    Szóval ez a mi nagy bajunk, a világ igazságtalanságai...
    Kedves Ocean!

    Értem én a probléma lényegét, csak nagyon másképpen látom.
    Aki ezeken a fórumokon (vagy csak otthon, a géppel szemben) hódol kedvenc hobbyjának, édesmindegy, ki is csinálta az adott pályát/kocsit/effektet/bármit. Legyen jó a stuff, aztán hajrá... Én nagyon nem sértődöm meg, ha az egyik-másik nyilvánosságra került anyagomat valaki "lenyúlja", és saját neve alatt kistafírozza, finomítja, jobbá, játszhatóbbá teszi. Tegye! Csak jobb lesz mindenkinek, nekem meg főleg, hiszen újabb ötleteket kapok, intuíciók jönnek, hogy mit nem csináltam eléggé jól (hiszen, mint tudjuk, csak a legjobb lehet eléggé jó!).
    Én lelkiismeretfurdalás nélkül konvertálok bármit magamnak a játékba (GT Legends), aztán, ha valaki(k) kíváncsi(ak) rá, önzetlenül adom át, csiszolgassa, mondjon véleményt, hogy aztán én is okulhassak a meglátásokból, és legközelebb (remélem, mindenki örömére) még jobbat alkothassak...
    Nem így kéne tennünk a mindennapokban is?
    Kellemes gumikoptatást!

    Tuza Ervin

  9. #109
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Ocean!

    Értem én a probléma lényegét, csak nagyon másképpen látom.
    Aki ezeken a fórumokon (vagy csak otthon, a géppel szemben) hódol kedvenc hobbyjának, édesmindegy, ki is csinálta az adott pályát/kocsit/effektet/bármit. Legyen jó a stuff, aztán hajrá... Én nagyon nem sértődöm meg, ha az egyik-másik nyilvánosságra került anyagomat valaki "lenyúlja", és saját neve alatt kistafírozza, finomítja, jobbá, játszhatóbbá teszi. Tegye! Csak jobb lesz mindenkinek, nekem meg főleg, hiszen újabb ötleteket kapok, intuíciók jönnek, hogy mit nem csináltam eléggé jól (hiszen, mint tudjuk, csak a legjobb lehet eléggé jó!).
    Én lelkiismeretfurdalás nélkül konvertálok bármit magamnak a játékba (GT Legends), aztán, ha valaki(k) kíváncsi(ak) rá, önzetlenül adom át, csiszolgassa, mondjon véleményt, hogy aztán én is okulhassak a meglátásokból, és legközelebb (remélem, mindenki örömére) még jobbat alkothassak...
    Nem így kéne tennünk a mindennapokban is?
    Kellemes gumikoptatást!

    Tuza Ervin
    Hát, valóban másképp látjuk. És nem azért, mert ez a nagy önzetlenség baj lenne. Tény, hogy egy vagy több közösség számára ez jó. Az is tény, hogy ezek (a pálya pl.) nem valami jogdíjas dolgok, maximum eszmei értékük van. De ettől még szerintem ilyetén felhasználásuk és publikálásuk tekinthető akár lopásnak is. És még ha ilyen nagyon önzetlen-ideál világban élnénk is, akkor ez a sok ember nem érdemelne meg egy köszönömöt, ha már felhasználom a produktumukat?
    Lehet, hogy te tényleg örülsz, hogy az általad készített autókat más tovább gyúrja, de azért csak jót tesz az ember lelkének, ha feltüntetnek, mint forrást, vagy tévednék? Ez lelkiismeret kérdése, belülről jön, nem véletlen érezzük így. Szerintem.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #110
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Milán!

    Nem egészen értem a problémádat: mi a gond ezzel a szép konverzióval?
    Leköteleznél, ha bővebben kifejtenéd a választ.
    Megjegyzem: baromira nem olyan egyszerű "három-négy gombot megnyomva" konvertálni bármit is az rFactor-ból, vagy bármiből... Próbáltad már?

    Üdvözlettel

    Tuza Ervin
    A hozzászólásomat nem a "külvilágnak" szántam, ezért nekünk GPL-eseknek nyilvánvaló dolgokat nem írtam körül, és pláne nem kozmetikáztam a véleményemet. A 3-4 kattintás egyértelműen túlzás természetesen, de ahogy Ocean véleményét olvasva te is láthatod, azok akiknek írtam, tökéletesen értik mire gondoltam. Ezért nem ismételném el betűről betűre, amit Gyula írt.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  11. #111
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Az a baja Milánnak, (és általában a GPL-es társadalomnak), hogy GPL-rajongók éveket (és ezt most vedd szó szerint!) dolgoztak ezzel a pályával. Nem ketten, nem hárman, talán egy tucatnyian is voltak. Meg kell nézni a készítők listáját! Mi pedig éveket vártunk rá, aztán jön valaki, letölti, átkonvertálja, és anélkül publikálja, hogy említést tenne erről a gigantikus munkáról. Nem tiszteli a készítőket, szánalmas, és elítélendő! Olyan is volt már, hogy nem hogy az igazi készítőket nem tüntetik fel, hanem sajátként publikálnak egy pályát.

    Szóval ez a mi nagy bajunk, a világ igazságtalanságai...

    Háhá, hát ennyit erről a vitáról srácok: http://historicgt.8.forumer.com/viewtopic.php?t=1880

  12. #112
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Háhá, hát ennyit erről a vitáról srácok: http://historicgt.8.forumer.com/viewtopic.php?t=1880
    Nos, nagyon örömteli, hogy ilyen is van. Nyilván egy olyan konvertáló csapatnak a jogaihoz nem férhet kétség, amiben maguk a készítők is jelen vannak. Itt feltétezhetően az van a háttérben, hogy - ahogy egyébként illene - megkeresték őket, aztán létrejött ez a team.

    DE!

    Ettől még az a fajta pályakonvertálás, amiről itt szó volt, igenis létezik, és továbbra sem jött el a világbéke!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  13. #113
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    DE!

    Ettől még az a fajta pályakonvertálás, amiről itt szó volt, igenis létezik, és továbbra sem jött el a világbéke!
    Hát annak ellenére, hogy voltaképpen egyetértek veled, én kívánom neked, hogy ennél nagyobb bajod sose legyen!

  14. #114
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát annak ellenére, hogy voltaképpen egyetértek veled, én kívánom neked, hogy ennél nagyobb bajod sose legyen!
    Ámen!
    Lehet úgy tűnik Neked, vagy másoknak, hogy túlreagáljuk ezt, nem tudom, talán. De az én értékrendemet tényleg sérti. Meg mint IT-ban ténykedő ember, eléggé gyakran találkozom hasonló problémákkal, szóval nálam ez az úgymond szellemi termék eltulajdonlás nem fér bele.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  15. #115
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ámen!
    Lehet úgy tűnik Neked, vagy másoknak, hogy túlreagáljuk ezt, nem tudom, talán. De az én értékrendemet tényleg sérti. Meg mint IT-ban ténykedő ember, eléggé gyakran találkozom hasonló problémákkal, szóval nálam ez az úgymond szellemi termék eltulajdonlás nem fér bele.
    Maximálisan megértem a dolgot, csak amíg mindez mögött nincs se rossz szándék, se mindenféle pénzügyek... addíg számomra ez inkább a gyerekcsíny és a szimpla illetlenség kategóriájába megy, nem pedig vmiféle komoly bűn...

  16. #116
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Maximálisan megértem a dolgot, csak amíg mindez mögött nincs se rossz szándék, se mindenféle pénzügyek... addíg számomra ez inkább a gyerekcsíny és a szimpla illetlenség kategóriájába megy, nem pedig vmiféle komoly bűn...
    Épp ezért is dühítő talán, mert egy szimpla előzetes levélváltással meg lehetne oldani az ilyesmit.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  17. #117
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom, lett belőle 2.0 -- néhány GPL-es modder jótanácsaival és szigorú felügyeletével. (Reality Police)
    Nos 2.2 nél tart nekem fennt van az rf és ez a mod is. véleményem rólla az hogy korrekt mod lett és nagyon vigyáztak a hűségre ha értitek mire gondoltok. Plusszként az indy kocsik is elérhetőek benne. A pályacsomagban pedig minden betöltőképernyő megemlékezik a Papyrusról és Gpl logóval is el van látva. az viszont elmondható hogy nem üti a gpl szintjét és nem is tudja soha szerintem

  18. #118
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782

    Re: Targa Florio

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Épp ezért is dühítő talán, mert egy szimpla előzetes levélváltással meg lehetne oldani az ilyesmit.
    Azt képzeld el Az milyen érzés amikor a saját és csapatod által fejlesztett modot és pályákat nyúlják amin a Te neved van és úgy adják tovább mint sajátot vagy ha van egy jó ötleted és előjössz vele nagyobb modderek rámondják hogy tőlük loptad és letiltják a cuccaidat. Ahhoz képest ez tényleg csak pimaszság. Ez ellen úgy védekezünk már ha lehet hogy ami publikus arra ráírjuk hogy not legal only ligue mod! oszt mindenki azt mond rá amit akar. A többi munka amelyik meg majd nagyobb dologra hivatott azt csak az utsó pillanatban belső teszterekkel agyon próbálva igazi versenyzőkkel kipróbáltatva igazi csapatokkal kiértékeltetve próbáljuk ják kihozni a nép elé. Sajnos ez ilyen kemény ha van egy nagy ötlet azt mindenki szeretné kitalálni ha érted mire gondolok.

  19. #119
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Question Targa Fesztivál

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Felmerült egy nyári Targa Fesztivál megrendezése. Van olyan, akinél élvezhetetlenül akad a pálya, vagy bármi probléma miatt működésképtelen?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #120
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Felmerült egy nyári Targa Fesztivál megrendezése. Van olyan, akinél élvezhetetlenül akad a pálya, vagy bármi probléma miatt működésképtelen?
    Az új videókarimmal még nem is próbáltam.
    A 6600GT-vel meg biza a városoknál elég dia-feeling volt, de azért kibírható volt, legalábbis offline. Szóval kell alá a vas, igaz a procim is 4 éves egy 2.66-os 2 magos.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  21. #121

    Hang gond

    Sziasztok! Most kezdtem a gpl 2004 demo-val játszani,a help topikot nem találtam azért itt kérdezek most:Honnan tölthetők le újabb pályák?-a régebbi linkek nem élnek.Hogy kell őket telepíteni?Még seemi patchet nem raktam a demora,a hang furcsa,valahogy hibásnak tűnik(nem alaplapi a hangkártyám)és 16-osra fel is van húzva a skála.Mit lehet ezzel csinálni?

  22. #122
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Willenbrock írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Most kezdtem a gpl 2004 demo-val játszani,a help topikot nem találtam azért itt kérdezek most:Honnan tölthetők le újabb pályák?-a régebbi linkek nem élnek.Hogy kell őket telepíteni?Még seemi patchet nem raktam a demora,a hang furcsa,valahogy hibásnak tűnik(nem alaplapi a hangkártyám)és 16-osra fel is van húzva a skála.Mit lehet ezzel csinálni?
    Hello!

    Help topik: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?439

    Pályák egyébként innen: http://gpltd.bcsims.com/
    Az install egyszerű, a legtöbbhöz van trackinstaller.exe az mindent megcsinál.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #123
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Willenbrock írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Most kezdtem a gpl 2004 demo-val játszani,a help topikot nem találtam azért itt kérdezek most:Honnan tölthetők le újabb pályák?-a régebbi linkek nem élnek.Hogy kell őket telepíteni?Még seemi patchet nem raktam a demora,a hang furcsa,valahogy hibásnak tűnik(nem alaplapi a hangkártyám)és 16-osra fel is van húzva a skála.Mit lehet ezzel csinálni?
    Szia.
    Gondolom Windows XP-d van. A hanggal azt kell csinálni, hogy a hardvergyorsítás csúszkát le kell húzni minimumra. Ezt a Vezérlőpult -> Hangok -> Speciális gombokra kattintva találod meg.
    A help topikban szinte minden problémára van már megoldás, de elég terjedelmes, ha gondod van kérdezz. Jó játékot!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •