Találatok: 1 - 17 (17 összesen)

Téma: HGTLM Versenybíróság

  1. #1
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    HGTLM Versenybíróság

    Sziasztok!
    Szeretném megköszönni mindenkinek az elmúlt két évet, köszönöm a türelmet, a megértést és a sok segítséget, amit Tőletek kaptam, de számomra itt a VB tagság vége.
    Szeretném átadni a stafétát valakinek, aki hasonló lelkesedéssel vág bele a szervezésbe, mint ahogy azt én tettem tavaly áprilisban.
    A GTL Bajnokságnak szüksége van a megújulásra és az ötletbörze, melyet elindítottatok biztosan meghozza gyümölcsét.
    Sajnálom, ha döntéseim olykor borzolták a kedélyeket, és ha emiatt időnként feszültség, vita volt köztetek.
    Úgy gondolom olyan VB tagra van szükség, akinek döntései szakmailag alátámaszthatóak, a gyakorlaton és nem a TV közvetítéseken alapszik.
    Én csak lelkes voltam, de hozzáértő semmiképpen sem.
    Ha lesz 4. bajnokság szeretnék részt venni, de a 3-ra is alig volt időm.
    Mégegyszer mindenkinek köszönök mindent!
    Tilus, sajnálom, hogy nem értettük meg egymást!
    Sziasztok!
    Sanyi

  2. #2
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026

    Re: HGTLM Versenybíróság

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Szeretném megköszönni mindenkinek az elmúlt két évet, köszönöm a türelmet, a megértést és a sok segítséget, amit Tőletek kaptam, de számomra itt a VB tagság vége.
    Szeretném átadni a stafétát valakinek, aki hasonló lelkesedéssel vág bele a szervezésbe, mint ahogy azt én tettem tavaly áprilisban.
    A GTL Bajnokságnak szüksége van a megújulásra és az ötletbörze, melyet elindítottatok biztosan meghozza gyümölcsét.
    Sajnálom, ha döntéseim olykor borzolták a kedélyeket, és ha emiatt időnként feszültség, vita volt köztetek.
    Úgy gondolom olyan VB tagra van szükség, akinek döntései szakmailag alátámaszthatóak, a gyakorlaton és nem a TV közvetítéseken alapszik.
    Én csak lelkes voltam, de hozzáértő semmiképpen sem.
    Ha lesz 4. bajnokság szeretnék részt venni, de a 3-ra is alig volt időm.
    Mégegyszer mindenkinek köszönök mindent!
    Tilus, sajnálom, hogy nem értettük meg egymást!
    Sziasztok!
    Sanyi
    Részünkről a köszönet és megtiszteltetés!

    Köszi Sanyi!

  3. #3
    Marx Gábor Regisztrált Gab/// logója
    Csatlakozott
    2007. 08. 13.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    141

    Re: HGTLM Versenybíróság

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Részünkről a köszönet és megtiszteltetés!

    Köszi Sanyi!
    Így van, köszönjük neked és a többi VB-nek is azt a rengeteg munkát és erőfeszítést, amit a szervezésbe fektettetek. Sok esetben bizony nem lehetett könnyű dönteni és továbblépni.

    Első éles online megmérettetésem volt ez a bajnokság, és meg kell valljam, rettentően élveztem. Úgyhogy csak így tovább, a következő idényben ezáltal több időd lesz készülni is!

    Új tagnak Sziszkát jelölném, amennyiben még tart a lelkesedése.

  4. #4
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: HGTLM Versenybíróság

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Szeretném megköszönni mindenkinek az elmúlt két évet, köszönöm a türelmet, a megértést és a sok segítséget, amit Tőletek kaptam, de számomra itt a VB tagság vége.
    Szeretném átadni a stafétát valakinek, aki hasonló lelkesedéssel vág bele a szervezésbe, mint ahogy azt én tettem tavaly áprilisban.
    A GTL Bajnokságnak szüksége van a megújulásra és az ötletbörze, melyet elindítottatok biztosan meghozza gyümölcsét.
    Sajnálom, ha döntéseim olykor borzolták a kedélyeket, és ha emiatt időnként feszültség, vita volt köztetek.
    Úgy gondolom olyan VB tagra van szükség, akinek döntései szakmailag alátámaszthatóak, a gyakorlaton és nem a TV közvetítéseken alapszik.
    Én csak lelkes voltam, de hozzáértő semmiképpen sem.
    Ha lesz 4. bajnokság szeretnék részt venni, de a 3-ra is alig volt időm.
    Mégegyszer mindenkinek köszönök mindent!
    Tilus, sajnálom, hogy nem értettük meg egymást!
    Sziasztok!
    Sanyi
    Sanyi!

    Nagyon szépen köszönöm a munkádat, nélküled ez nem jöhetett volna létre..mondom ezt annak tükrében, hogy támadtalak ahol értelek, de remélem egyszer egy talin személyesen átbeszélhetjük a dolgokat

    Tudom, hogy picit radikálisabb a hozzáállásom, de mentségemre legyen mondva hogy Pál Feritől, Wéber Gabitól, és nem utolsó sorban Csiki úrtól tanultam sok mindent amit eröltettem az év folyamán.

    Szervezési feladatokat nem szeretnék vállalni, de a vitás esetek/óvások/első körök elbírálásában szeretnék részt venni a következő bajnokságban, persze akkor ÉS csak akkor, ha ezt a többiek is elfogadják.

    Továbbá..
    Idei bajnokságban kiderült mennyit ér a felkészülés, és mennyit ér ha valaki megkapja a megfelelő segítséget! Marx Gabi és Krisz barátom abszolult kezdőként csatlakozott hozzánk kb 1 éve..olyannyira, hogy akkor vették a kormányukat, és láss csodát 2-3. hely a bajnokságban.
    Ezen okulva a következő bajnokságban nem szeretnék infot, setupot, tudást visszatartani, minden futam elött lesz egy kis fejtágítóm, és gyakorlás közben is megtalálhattok (mint ahogy páran meg is találtak idén) a kérdéseitekkel.

    Köszönöm mégegyszer!
    Til

  5. #5
    Gombkötő Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    216

    Re: HGTLM Versenybíróság

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Sanyi!

    Nagyon szépen köszönöm a munkádat, nélküled ez nem jöhetett volna létre..mondom ezt annak tükrében, hogy támadtalak ahol értelek, de remélem egyszer egy talin személyesen átbeszélhetjük a dolgokat

    Tudom, hogy picit radikálisabb a hozzáállásom, de mentségemre legyen mondva hogy Pál Feritől, Wéber Gabitól, és nem utolsó sorban Csiki úrtól tanultam sok mindent amit eröltettem az év folyamán.

    Szervezési feladatokat nem szeretnék vállalni, de a vitás esetek/óvások/első körök elbírálásában szeretnék részt venni a következő bajnokságban, persze akkor ÉS csak akkor, ha ezt a többiek is elfogadják.

    Továbbá..
    Idei bajnokságban kiderült mennyit ér a felkészülés, és mennyit ér ha valaki megkapja a megfelelő segítséget! Marx Gabi és Krisz barátom abszolult kezdőként csatlakozott hozzánk kb 1 éve..olyannyira, hogy akkor vették a kormányukat, és láss csodát 2-3. hely a bajnokságban.
    Ezen okulva a következő bajnokságban nem szeretnék infot, setupot, tudást visszatartani, minden futam elött lesz egy kis fejtágítóm, és gyakorlás közben is megtalálhattok (mint ahogy páran meg is találtak idén) a kérdéseitekkel.

    Köszönöm mégegyszer!
    Til
    A mélyen Tisztelt Szervezőknek köszönöm a rengeteg munkát, amivel lehetővé tették nekünk ezt a remek bajnokságot!

    Gratulálok mindenkinek a bajnokságában elért eredményéhez, jövöre lesz ez még jobb is, bár Tilusnak elég nehéz lesz az első helyet felülmúlnia. Tilus én már nagyon várom a fejtágítódat, beiratkoznék szívesen a Tilus egyetemre!

  6. #6
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026

    Re: HGTLM Versenybíróság

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Szervezési feladatokat nem szeretnék vállalni, de a vitás esetek/óvások/első körök elbírálásában szeretnék részt venni a következő bajnokságban, persze akkor ÉS csak akkor, ha ezt a többiek is elfogadják.

    Továbbá..
    Idei bajnokságban kiderült mennyit ér a felkészülés, és mennyit ér ha valaki megkapja a megfelelő segítséget! Marx Gabi és Krisz barátom abszolult kezdőként csatlakozott hozzánk kb 1 éve..olyannyira, hogy akkor vették a kormányukat, és láss csodát 2-3. hely a bajnokságban.
    Ezen okulva a következő bajnokságban nem szeretnék infot, setupot, tudást visszatartani, minden futam elött lesz egy kis fejtágítóm, és gyakorlás közben is megtalálhattok (mint ahogy páran meg is találtak idén) a kérdéseitekkel.

    Köszönöm mégegyszer!
    Til

  7. #7
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: HGTLM Versenybíróság

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Sanyi!

    de remélem egyszer egy talin személyesen átbeszélhetjük a dolgokat
    Én is remélem...

  8. #8
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: HGTLM Versenybíróság

    Idézet Eredetileg Gab/// írta Hozzászólás megtekintése
    Új tagnak Sziszkát jelölném, amennyiben még tart a lelkesedése.
    Lelkesedés: van
    Ötleteim: vannak
    Időm: sztem lesz

    Hozzáértés: naigen, gyakorlati tapasztalatom az nemsok, ez volt első online bajnokság amiben részt vettem, való életből csak a napi rutin pesten Suzukival, de a F1-et évek óta követem, szeretem, figyelem.

    szal részemről szívesen állok a dolog elébe.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #9

    Re: HGTLM Versenybíróság

    Én is tudok segiteni sztem ha szükséges.

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: HGTLM Versenybíróság

    Kezdenek nagyon elnyálasodni a GTL-es topicok így a végére!

    (várom már hogy Rezsesz becsattanjon vhova pár sorral...)



    Na jó, én is beszállok :

    Sanyi, amit a többiek az előzőekben már elmondtak, ..na szóval mindazt ugyanúgy én is ...olvasgasd csak el őket még 1szer, most nincs kedvem ua.-t bepötyögni!

    És sajnálom, hogy nem jut már ránk annyi időd, de ha egyszer a számítógépes kocsikázás és egy bizonyos Nő között kell választani, hát akkor szerintem ez nem is lehet kérdés....ugye?


    És persze Sancyy és Laci is ugyan úgy olvasgathatják azokat a sorokat, tényleg lusta vagyok ilyenkor már gépelgetni, pedig megérdemelnék...


    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    a vitás esetek/óvások/első körök elbírálásában szeretnék részt venni a következő bajnokságban, persze akkor ÉS csak akkor, ha ezt a többiek is elfogadják.
    Hát ööö persze izé mellette vagyok, de ugyan akkor kérem tiltakozom!!

    Mivel mindannyian tudjuk mit képvisel Tilus, és azért elég sokan vagyunk itt a ligában, akik nem teljesen osztják ezeket a nézeteket az autóversenyzés mikéntjéről és mivoltjáról, ezért talán úgy lenne a legszerencsésebb, hogy akkor a blokking és antiblokking hitgyülekezetek egyformán képviseltetnék magukat a VB-ben.
    Szóval jó lenne, hogy meglegyen az ellenpólus is, több szemléletmód, ami megteremti az egyensúlyt ezen bizonytalan idők zavaros forgatagában....

    És ezt persze a maximális tiszteletem mellett mondom.


    Ja és amúgy a liga szervezésében, az ötletelésében, és a HGTLM4 beizzításában én is szívesen részt veszek, vagy segítek bárkinek.

  11. #11
    Selmeci Krisztián Regisztrált Selmeci Krisztián logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    284

    Re: HGTLM Versenybíróság

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Lelkesedés: van
    Ötleteim: vannak
    Időm: sztem lesz

    Hozzáértés: naigen, gyakorlati tapasztalatom az nemsok, ez volt első online bajnokság amiben részt vettem, való életből csak a napi rutin pesten Suzukival, de a F1-et évek óta követem, szeretem, figyelem.

    szal részemről szívesen állok a dolog elébe.
    Szivesen látnálak a VB-ben!

  12. #12
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTLM Versenybíróság

    Kovács Sanyitól bár nem könnyes szemmel, sokkal inkább egy jól behűtött, gyöngyöző hideg sörrel "búcsúzom"...
    ...de komolyra fordítva: én személy szerint NAGYON KÖSZÖNÖM eddigi munkádat, nagyon sokat segítettél a sokszor nagyon időtrabló, és sokszor nehéz döntést hozó "háttérmunkáddal" , de teljesen megértem álláspontod.
    Amikor csak teheted, gyere vissza GTLzni közénk, szívesen visszavárunk.

    Tilusal kapcsolatban pedig annyit még megemlítenék, hogy bár többszőr nem egyezett véleményünk korábban, de amit a HGTLM3 bajnokság kezdete óta csinál kvázi csapatmanagerként, és segítve-felkarolva-tanítva több újonnan belépő versenyzőt, "le a kalappal"... az eredmény látható az egyéni és csapat ponttáblán. Szóval csak gratulálni tudok hozzá, tényleg, szép volt Tilus

    Pálinkás Laciról sajnos elég kevés infóm van, szeretném tudni a jövőbeli terveit GTL-el kapcsolatosan, de ez kissé még várat magára...remélem jelentkezik majd, várjuk.

    Sziszka, részemről komolyan gondoltam arra, hogy ha vállalod, lehetnél a továbbiakban Te az egyik VB tag. Várom válaszod

    Én személy szerint - bár időm elég korlátozott- szeretném folytatni a VBs teendőket.
    Utoljára módosította: sancyy; 2008. 06. 11. 20:40.

  13. #13
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: HGTLM Versenybíróság

    ...
    Utoljára módosította: sancyy; 2008. 06. 11. 20:42.

  14. #14
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: HGTLM Versenybíróság

    Pálinkás Laci átadta magát a gyerek nevelésnek,nekem azt mondta még anno,hogy most a picikének akarja szánni az időt.
    Saccolásom szerint ha a pici leérettségizik,lessz egy-két orája a szimulátorozásra is.
    Egy szo mint száz:Nála most a család az első.(a hülye sogorom pedig azt mondja,hogy mindig a Ferencváros az első.Ki tud itt kiigazodni? )
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  15. #15
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: HGTLM Versenybíróság

    Idézet Eredetileg sancyy írta Hozzászólás megtekintése
    Sziszka, részemről komolyan gondoltam arra, hogy ha vállalod, lehetnél a továbbiakban Te az egyik VB tag. Várom válaszod
    benne vok!

    és bár nemtom Sany mit hagy ránk..de hála Excell mániámnak, már készítetem is egy új táblázatot a HGTLM4-hez
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  16. #16
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: HGTLM Versenybíróság

    Sziszka az a mokus,aki koffeintuladagolástol ugy pögög,mint a búgócsiga!
    Szerintem nem lehet majd lelőni ha bele lendül!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  17. #17
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: HGTLM Versenybíróság

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Sziszka az a mokus,aki koffeintuladagolástol ugy pögög,mint a búgócsiga!
    Szerintem nem lehet majd lelőni ha bele lendül!
    nemis kávézok. pögögni meg pláne nmetok
    Utoljára módosította: Sziszka; 2008. 06. 12. 06:43.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •