Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (115 összesen)

Téma: HGTLM4 - Ötletelés

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.144

Lightbulb HGTLM4 - Ötletelés

Sziasztok!

Nos, mivel igencsak úgy tűnik nekem, hogy szeptembertől mindenki benne van egy HGTLM4-be, így gondoltam addig kell ütni a vasat amíg meleg, és gyorsan nyitok neki egy ilyen "brainstormingolós" topicot.

Nekem elég sok ötletem van, szóval bele is kezdek, még mielőt elfelejteném:

- Hagyjuk el a francba a TC-65, GTC-65 és GTC-76-ot, és mossuk egybe a kategóriákat!

Úgy értem, hogy a 3 x 4 kategóriából lehetne mondjuk 1 x 12 (vagy akár más is), és akkor egy futamon nem azt mondjuk, hogy GTC-65, hanem hogy a Cortina-tól a Shelby Mustang-ig (3. kat. tól a 6- ig).
    Így elkerülhető lenne, hogy mindig a Mini-vel, vagy mindig az Elan-nal kelljen menni, és több fantasztikus kocsit is ki leheten próbálni a bajnokságon mindenkinek. (például Daytone Coupe-t idén egyszer sem látunk a pályán, pedig mekkora állat gép már..)
    Persze le kel tesztelni a különbségeket, de sztem ez sem nem több, mint egy Austin Healey és GT40...

- Az első három szintfelmérős márkakupán kívül lehetne még több is (mondjuk +2 elszorva a bajnokságban).

Ez azért lenne jó, mert a bajnokság során mindenki megnézhetné, hogy egymáshoz képest mennyit fejlődtünk (csak a miheztartás végett), és az élmezőny is végre egy kicsit fellélegezhetne és futamot nyerhetne, ezzel is növelve a lelkesedést, nehogy belefásuljanak "szegények" a középmezőnybe. És persze a követőbolynak is nagy kihívás...juhúúú

- Kocsibüntetés (Tilus ötlete) és boxutca bünti helyett utolsó rajthely

Ezen nincs mit ragozni, magamon érzem (és mások is rajtam) a mostani büntirendszer hátulütőjét.

Példa: tegnap Spa
    előző futamon kaptam büntit, és még mindig a 3. kategóriában voltam. Időmérőn a 906-tal a 3. helyet értem el, és gyakorlatilag (ha Roli csalósgépét nem számoljuk) az élről áltam ki a 2. körben boxáthajtásra. Visszajöttem 20-iknak, 8 kör alatt 10. voltam és ha nem b****om el a rúzst, akkor érkezem fél körön belül Kolzs Tomi nyakába a 9 helyen. (1 kör alatt 4 secet vertem rá). Ha jól számolom, reálisan 3.-4.-5. helyig küzdhetem volna fel magam a futam végére, ami azt jelenti, hogy 15 autón kellet volna keresztülgázolnom baki nélkül, hogy a "helyemen" legyek. Ez a szitu önmagában hordozza bajt, és nekem kábé minden futamom ilyen...

szal büntetés: -1 kategóriás autó + utolsó rajthely + pontlevonás
    (ha több utolsó rajthelyes emberke is van, akkor nyilván nem fognak ezen összeveszni, hogy most 19 vagy 20)

- Alsóbb kategóriás autókkal finomabb bánásmód eltörlése. Helyette, szígorúbb büntetés.

Ez a szabály diszkriminációs része csak elvi okokból nem tetszik, egy fordított írányból szemlélve:
    "miért kéne vkikre kevésbé vigyáznom, mint másokra??? Ők nem olyan fontosak?

Ennek a szabálynak a gyengeségeit 2 hete tövről hegyire megbeszéltük, ha vki bénább kocsival van, az nem jelenti azt, hogy lassabb is, és egyáltalán nem biztos, hogy az egyenesben meg lehet előzni, kanyarban meg kábé tilos.

Mindenkire egyformán kelljen vigyázni a pályán, egyforma szabályok, ez így korrekt! (az esetleges büntetés lehetne mondjuk súlyosabb, ha ilyen eset történik)

- Új belépő, vagy rendszeres hiányzó, ne jöhessen túl fasza autóval, mert nem tudja kezelni.

Ezzel is mindig gondok voltak, hogy a GT40-ek szétcsapták a mezőnyt és saját magukat is. Rácz Ádám se boldogult nagyon a Panterá-val (de bajt nem csinált), sokkal jobban járt volna egy Corvette-el, ezzel őket is megvédenénk saját maguktól.

Javaslat: ha előző 3 futamon nem szerepelt vki, akkor max a 2. legjobb kategóriával jöhet csak.

- 107%-os szabály (vagy 105) kategóriánként
    Ez csak egy nagyon kósza ötlet arra, hogy arra késztessünk mindenkit, hogy készüljenek a futamokra, mert gyakran olvasom, hogy "ma láttam elősször a pályát..." és ez így nem vmi jó. de ez csak egy ötlet

Na egyelőre ennyi, jöhet a 300 hsz!!

Hajrá!

Tóth Levente Regisztrált Levike logója
    Életkor
    44
    Üzenetek
    85

Re: HGTLM4 - Ötletelés

A 107% -os szabályt nem erőltetném, mert akkor pl. Tilus kategóriájában elég sokan elhullanának...
    Meg azért sem, mert pl. nekem is nagyon kevés időm van a gyakorlásra, és ez végülis egy szórakozás, miért kéne kizárni azt, aki nem feltétlenül a győzelemre hajt, csak szeret versenyezni ? Persze megint más kérdés, ha nem tud menni, és mindenkit összetör.

Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.965

Az autó kategóriák átgondolását én is szorgalmaznám! Különös tekintettel két szempontra!

- Picit kissebb legyen a különbség a választható leglassabb/leggyorsabb között! Például Austin vs GT40, vagy R8 gordini vs Ford Falcon. Ehhez vagy még több kategória kell, vagy a fentebb említett megoldást kell faszán kidolgozni.
    - Minden autó pályára kerüljön elöbb utóbb..pár autót sajnos nem láttunk, vagy csak nagyon elvétve.

Autó büntetés talán az én ötletem volt, talán nem, de..a fenti felvetéssel egybevág az ötlet, miszerint ne védjük kiemelten a Top pilótákat, legyenek egységesen szigoruak a szabályok egy egy elhibázott előzés, vagy átgondolatlan balesetokozás miatt, azzal a különbséggel, hogy ha lassabb autót ütsz ki akkor extra büntétésképp autómatikusan "lassúúú" autó büntit is kapsz. Ezzel elkerülhető hogy a büntetőpontok miatt állandóan jó autóval jöjjön valaki...és picit belekostolhat milyen az élet minusz 200Level

Bevárós szabályt, vagy szokást, vagy mi ez... gyorsan felejtsük el!
    Természetes, hogy ha csak kieröszakolva tudtál valakit megelőzni, akkor visszaengedem, vagy netán várok rá egy ici picit, de nem engedjük el a fél mezőnyt a pályán pöcsölve, mert ez felesleges jeleneteket szül!

Rendszeres hiányzás. Erre ki lehetne találni mondjuk egy 75% részvételi szabályt..aki ez alatt van csak a legalapabb autóba ülhet, nyilván nem a bajnoságért küzd..akkor pedig ne adjuk alá a lovat, küzdjön keményen
    Utoljára módosította: Tilus; 2008. 06. 06. 11:16.

Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.017

-Én is jó ötletnek találom a bünti kocsit!
    -Azzal is egyetértek, hogy ne 4 kategória legyen egy osztályon (pl. TC-65) belül, hanem sokkal jobban legyen szétszedve! Így majd' mindegyik kocsi futna a versenyben!
    A lényege úgy nézne ki, hogy pl.: 12. helyen vagyok az összesített tabellán, akkor a Ford Falcon, a Lotus Elite és az Alfa Romeo GTA-n kívül BÁRMELYIK autót választhatom! Azaz a jobb kocsi irányába nem, csak a rosszabb kocsi irányába van kompatibilítás!

Remélem érthető mire gondolok!

Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    27
    Üzenetek
    890

Nekem egy olyan ötletem lenne hogy készíthetnénk egy honlapot, ahova mindig kikerülnek az eredmények. Mindig lennének hírek, és verseny beharangozások.
    Illetve minden futamról külön videó készülhetne.

A bajnokságon belül nem nagyon tudok hozzászólni a dolgokhoz, hisz még 1 rendes versenyem se volt. (de már háromszor próbálkoztam)

Természetesen a HGTLM4-ben én minden futamon résztvennék!

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.144

Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    A lényege úgy nézne ki, hogy pl.: 12. helyen vagyok az összesített tabellán, akkor a Ford Falcon, a Lotus Elite és az Alfa Romeo GTA-n kívül BÁRMELYIK autót választhatom! Azaz a jobb kocsi irányába nem, csak a rosszabb kocsi irányába van kompatibilítás!
    Na igen, ez se rossz..

De nem tudom, hogy az én verzóm mennyire volt érthető. Én úgy gondoltam, hogy úgy segítenénk hozzá mindenkit minél több kocsihoz, hogy eltörölnénk a 3 ligatípust és lennének ilyen kevert versenyek, hogy mondjuka TC-65 legjobbjai vs. GTC-65 "aljanép". És így csúsztatgatnánk a kategóriákat össze-vissza (persze vmi szisztéma szerint), és akkor teszem azt Tilusék is mehetnének olykor GT40-el (vagy Daytone-val), míg a többiek a GTC-76 rosszabb gépeivel.

Csak mert ez a variáció így jóval több mozgásteret adna a kipróbálható gépek közül mindenkinek, ha nem ragaszkodnánk a 3-as tc, gtc felosztáshoz.
    Utoljára módosította: neilszab; 2008. 06. 06. 12:15.

Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.965

-Én is jó ötletnek találom a bünti kocsit!
    -Azzal is egyetértek, hogy ne 4 kategória legyen egy osztályon (pl. TC-65) belül, hanem sokkal jobban legyen szétszedve! Így majd' mindegyik kocsi futna a versenyben!

Valami ilyesmi lehetne, de igy picit túl nagy a különbség! Ne kelljen már gordinival menni egyáltalán, mert fél körönként felborul

De pl lehetne menni..mondjuk minitől, alfáig az egyik futamon, máskor meg abarthtól mustangig...vmi ilyesmi, de lehet keverni is pl falcon, gta, austin! De ne mehessen soha GT40 austin, ferrari és alpine ellen, viszont mehet bömikkel, cobrákkal...tehát nekem inkább szabi ötelte tetszik!

A jaguár mk2-t pedig 10ből 10x veri meg a mustang
    Utoljára módosította: Tilus; 2008. 06. 06. 12:06.

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.144

Ja és kihagytam még vmit!!!

Hihettetlen, csak úgy záporoznak az ötletek:

- Új kocsik
    azóta asszem készült pár új gép, Toyota Corrolla, Bömös...stb, ezeket megnézhetnénk

- Újabb add-on pályák
    ez csak természetes

-rF mod
    ezt csak nagyon féltve említem meg, mindenféle konkrét szándék nélkül (tehát nem egyből lefikázni), de ha a nyár közepén kijön a Historic GT & Touring car mod az rFactorhoz, akkor sztem mindenképpen nézzük meg. Nagyon sokat olvasok róla mostanában, és ha tényleg olyan brutál jó lesz, akkor lehet érdemes lesz legalább csak beszélni róla...

ebbe a topicba gyűjtöm az infókat addig is róla:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...3430#post53430

más:

nyáron a mostani lelkesedés ellenére nyilván nem fognak összejönni a funfutamok elég emberrel (tapasztalat), így javaslom, hogy akit érdekel, beszéljünk majd össze és száljunk meg más profi free szervereket, ahol rendszeresen szerveznek normális színvonalú futamokat.

Sztem így lehetne a legegyszerűbben színvonalas és sokszereplős szervezett futamokon részt venni
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1551
    http://www.nogripracing.com/forum/forumdisplay.php?f=82
    Utoljára módosította: neilszab; 2008. 06. 06. 12:17.

Tóth Levente Regisztrált Levike logója
    Életkor
    44
    Üzenetek
    85

Én azért nyáron is dolgozom, tehát hétköznap alapvetően vagyok, úgyhogy ha lesz valami futam, értelemszerűen jövök. Jövőre mindenképpen úgy számolom, hogy azokon a pályákon ahol idén volt futam, versenyképesebb leszek majd.

Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.017

Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    A jaguár mk2-t pedig 10ből 10x veri meg a mustang
    Azt gondoltam, hogy az erősorrend nem biztos, hogy jó, de valahova be kellett raknom!

Nemrég saját házi (HRC bajnokság) versenyünkben az NGT kategóriát osztottuk fel hasonló módon és folytattunk le egy 9 fordulós bajnokságot! Ott ez a fajta besorolás nagyon jól ellensúlyozta a külömbségeket és nagyon összehúzta a mezőnyt! Nagyon jó bajnokság lett belőle és ami a legfontosabb, hogy jó volt nézni versenyben azt a sok fajtájú autót egyszerre!

(akit esetleg érdekel a versenyek videói, az a youtubon HRC NGT beírásal keresse! Sajna munkahelyemen le van tíltva a youtube oldal, így nem tudok linkelni!)

Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Életkor
    39
    Üzenetek
    895

Ez eddig is igy volt nem? Persze ertem, hogy te jobban felbontanad a kategoriakat, de rossz otletnek tartom, hiszen ugyanugy lesz 2 ember aki a legszarabbal kell, hogy menjen.

Tilus javaslata fele kene elindulni, olyan autokat kellene osszevalogatni, amik vegsebessegben hasonloak, de megis van koztuk nagyobb idobeli kulonbseg. pl mustang-falcon-shelby Gt350. tudom senkit nem lelkesit, vagy erdekel, de ha ezt a handicap rendszert jobban kitalalnank, akkor en is ujbol resztvennek a bajnoksagban.

ugyanigy lehetne abarth-mini kombinaciot csinalni. Nem lenne akkora a szoras a kocsik teljesitmenye kozott, de arra pont jo lenne, hogy a gyorsabbak lassabb kocsival mehetnenek csak. Mindegyik parost/harmast lehetne boviteni, csak egy kis idot kene szanni a tesztelesre.
    Emiatt lehetne olyan kategoriakat kitalalni, amik az elozo szezonban indokolatlanul mellozve voltak. (Shelby gt coupe vs ac cobra is egy erdekes paros)

ha belegondolok egesz szezon soran egyszer sem mentem olyan autoval, ami tetszett volna (kiveve a ferraris markaversenyt az elejen). Ez igy nekem nem volt elvezet, foleg bathurst-ben telt be a pohar, ahol onhiban kivul, masok balfaszsaga miatt estem ki a 2. futambol (az elson sajat hibabol buktam 2 helyet, de az mindegy). Sokan ott nem voltak felkeszulve se az autora amit vezettek, de leginkabb a palyara amin mentunk.

szoval a kovetkezo bajnoksag sikere azon all vagy bukik, hogy a kategoriakat mennyire tudjuk jol kitalalni. Ha nincsenek akkora kulonbsegek az autok kozott, eltunnek az olyan esetek, amikben a tapasztalatlan pilota a sokkal gyorsabb autoval kerul elore es mint veszelyforras van jelen. igy nem lesz erre eselye. viszont, ha eleget gyakorol, akkor ott lesz elol es biztonsagosan tud majd menni.

Tovabba igy az elmezony versenykepesebb es elvezetesebb autokkal mehet, ami mindenkinek jo, mert nem kell himestojaskent vigyazni rajuk, es az elmezony sem lesz frusztralt az eselytelen kocsi miatt.

A buntetesek modositasat en is tamogatom, szar autot alajuk, utolso rajthely, aztan kesz.

nah, jo hosszu lett, bocs erte.

Marx Gábor Regisztrált Gab/// logója
    Életkor
    39
    Üzenetek
    141

Sok jó ötletet olvastam, csak így tovább! Jövőre a kiforrottabb szabályokkal még élvezetesebb futamokat láthatunk majd. Én is jövök, reszkessetek!

A következő bajnokságban én is szeretnék részt venni teljes mértékben.
    Gondolkodom majd én is, hogyan lehetne a lehető legjobban megszervezni. Egyenlőre csak 12 milliárd agysejtemet tudom e célért feláldozni, de van utánpótlás

Szabó Szilárd Szervertag 2020 Sziszka logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    5.309

esetleg el lehetne gondolkozni egy a GPL bajnokságban alkalmazott kreditrendszeren is.
    esetleg nem lehetne 2x egymás után ugyanazzal az autóval menni
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Selmeci Krisztián Regisztrált Selmeci Krisztián logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    39
    Üzenetek
    284

Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    A következő bajnokságban én is szeretnék részt venni teljes mértékben.
    Gondolkodom majd én is, hogyan lehetne a lehető legjobban megszervezni. Egyenlőre csak 12 milliárd agysejtemet tudom e célért feláldozni, de van utánpótlás
    Ma este én is áldozok a nemes ügy érdekében.

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.144

Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    ...en is ujbol resztvennek a bajnoksagban.
    Nocsak, nocsak...

szal ha jólértem, az ufók egy kicsit kevésbé kemény handycap rendszert szeretnének...

Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.965

Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nocsak, nocsak...

szal ha jólértem, az ufók egy kicsit kevésbé kemény handycap rendszert szeretnének...
    Két oka van, egyrészt mindig ugyanazokkal az autókkal mentünk, személy szerint én az alpinet (bár irtó gyenge) megszerettem, és a BMW-t megszoktam, de az Abarth-t állandóan szídtam, ha ennyire nem élvezek valamit és még nehéz is, eredményeket se hoz, akkor az nem túl szórakoztató! Tehát legyen változatosabb!

Másrészről pedíg tényleg túl nagyok voltak a különbségek, ebből felesleges incidensek alakultak ki (istenem hááányszor), így aztán a kemény gyakorlásunk túl sokszor ment füstbe...most egy kicsit küzdjetek ti is..igy is potesebb autókkal fog menni akinek gyengébb eredményei vannak, csak nem GT40 vs Alpine...mert az tényleg vicc.
    Utoljára módosította: Tilus; 2008. 06. 06. 18:41.

Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Életkor
    39
    Üzenetek
    895

Nocsak, nocsak...

miért, mi nem mehetünk olyan autókkal, amiket szeretünk? Világos, hogy a handycap rendszer arról szól, hogy basszunk ki azokkal, akik gyorsak, hogy a lassabbak is megérezhessék a siker ízét, de az előző szezonban kicsit nagy volt a kibaszás.

nem jó úgy versenyezni valaki ellen, hogy hiába vagy 2 mp-cel gyorsabb, azért nem tudod csak megelőzni, mert ő minden egyenesben 30-40 kmh-val gyorsabb.

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.144

Srácok, srácok, csak piszkálódtam kicsit, amúgy teljesen egyetértek veletek...

vhogy úgy kéne összehozni, hogy kábé kiegyenlítettek legyenek az esélyek, top 5-ösből is lehessen nyerni, de fölötte is, kicsit gyengébb pilótával, mert most kicsit valóban el vannak csúszva az erőviszonyok..

a befutók és az egész verseny is szorosabb lenne így...

és örülök, hogy újra feltűntél csapattárs!

Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    540

Ez így mind igaz srácok, de talán van az éremnek másik oldala is:

Tilus vagy Viktor hol lehet gyorsabb nálam ugyanolyan autóval? Nagy valószínűséggel nagyobb részt nem az egyenesekben hanem a kanyarokban (féktáv, ív, kigyorsítás). Akkor közel hasonló végsebességnél hol fog érvényesülni a handycap?

Egyébként ha spa-i futamot nézem (és leszámítom azokat, akik mivel ritkán jöttek versenyre, és így jó autót választhattak - Sándor Tibi, Bazsy, Gyuszi) Tilus nyerte volna a futamot, Gabi a második és Krisz a harmadik.
    Utoljára módosította: Góg Péter; 2008. 06. 06. 19:46.

Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Város
    Gyula
    Életkor
    28
    Üzenetek
    402

Szerintem is túl nagy különbség volt a két szélső kategória között és általában a kezdő pilóták mindig beválasztanak valamilyen erős kocsit, csak ezekenk az a hátrányuk, hogy kell hozzájuk egy "pár" kör hogy el tud vezetni...Szerintem is jobb lenne ,ha nem lenne ilyen nagy erőkülönbség a két kategória között....

Este egy kis tesztelgetés?
    Utoljára módosította: Monori Gyula; 2008. 06. 06. 19:37.

Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    540

Idézet Eredetileg Monori Gyula írta Hozzászólás megtekintése
    általában a kezdő pilóták mindig beválasztanak valamilyen erős kocsit, csak ezekenk az a hátrányuk, hogy kell hozzájuk egy "pár" kör hogy el tud vezetni...
    Igen, szerintem is az esetek többségében a szinte nulla készülés okozta a több problémát.

Szabó Szilárd Szervertag 2020 Sziszka logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    5.309

vhogy úgy kéne összehozni, hogy kábé kiegyenlítettek legyenek az esélyek, top 5-ösből is lehessen nyerni
    Tilus nyert Suzukában, monacoban 2ik lett. és egyébként általában az élmezőnyben volt a ratyi autókkal...és végülis megnyerte a bajnokságot...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.965

Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így mind igaz srácok, de talán van az éremnek másik oldala is:

Tilus vagy Viktor hol lehet gyorsabb nálam ugyanolyan autóval? Nagy valószínűséggel nagyobb részt nem az egyenesekben hanem a kanyarokban (féktáv, ív, kigyorsítás). Akkor közel hasonló végsebességnél hol fog érvényesülni a handycap?

Egyébként ha spa-i futamot nézem (és leszámítom azokat, akik mivel ritkán jöttek versenyre, és így jó autót választhattak - Sándor Tibi, Bazsy, Gyuszi) Tilus nyerte volna a futamot, Gabi a második és Krisz a harmadik.
    Az erőviszonyok a qauilinál jobban sehol se látszanak...be kellett volna felyezni a futamokat, ez ellen semmilyen handicap rendszer se segít, és ez ez ilyen pálya!
    Tegnap végigmentem úgy, hogy kicsiket se hibáztam, senkitől se hagytam, hogy feltartson.

Több hasonló futam is lehetett volna (mint ahogy volt is Suzukában), de valaki szinte minden futamon kilökött legalább egyszer.

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.144

Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    ...be kellett volna felyezni a futamokat, ez ellen semmilyen handicap rendszer se segít.
    Így van srácok, nem kéne senkinek se a handycap rendszerbe dugnia a fejét, hanem szépen mindenkinek jól megszívni magát és lenyomni Tilust a fr*ncba, akármilyen kocsival is!!!

Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •