Oldal: 2 / 104 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 52 102 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (2593 összesen)
  1. #26

    Re: Érdekesség!

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Ez a feeling vazze', nem a Coca-cola!!!
    1983. Le Mans. Nem tudom mennyivel megy a nagy egyenesben, de már olyan mint a gyorsított felvétel!
    Íme (23 mb)

  2. #27
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Érdekesség!

    Japán túraautó-bajnokság. Nagyon király! Ha igazak a pletykák, akkor 2006-tól összevonják az FIA GT-vel, bízzunk benne!
    Íme

  3. #28
    Keserü Krisztián Versenyző MailmaN logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 07.
    Város
    Pécs/Leyland, UK
    Üzenetek
    39

    Re: Érdekesség!

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Japán túraautó-bajnokság. Nagyon király! Ha igazak a pletykák, akkor 2006-tól összevonják az FIA GT-vel, bízzunk benne!
    Íme
    Hali!!
    báárcsak igaz lenne a pletyka félre ne értsltek de végre lennének "autók" is a versenyben :P:P:P:P
    de érted Supra, skyline, NSX, silvia, rx7, impreza, wááááh mind mind állllat vasak :P :heyjoe67_ :heyjoe67_
    >>> Keserü Krisztián >>> Nóthing ReVs like a HONDA :P

  4. #29
    Petkó Gábor Regisztrált gaben logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Hungary
    Üzenetek
    52

    Re: Érdekesség!

    Idézet Eredetileg MailmaN írta
    Hali!!
    báárcsak igaz lenne a pletyka félre ne értsltek de végre lennének "autók" is a versenyben :P:P:P:P
    de érted Supra, skyline, NSX, silvia, rx7, impreza, wááááh mind mind állllat vasak :P :heyjoe67_ :heyjoe67_

    Hagyad MÁÁ mirő beszész.
    Sok japppán ocskavas élükön a micsupicsuval, sok hüje ferde szemü asse látya micsinál HÁT CSUKVAVAN A SZEMÜK.
    méghogy lennének autók, kisgyerek autók má vannak, max jönne pár mozgobója még hozzájuk.

  5. #30
    Keserü Krisztián Versenyző MailmaN logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 07.
    Város
    Pécs/Leyland, UK
    Üzenetek
    39

    Re: Érdekesség!

    Idézet Eredetileg gaben írta
    Hagyad MÁÁ mirő beszész.
    Sok japppán ocskavas élükön a micsupicsuval, sok hüje ferde szemü asse látya micsinál HÁT CSUKVAVAN A SZEMÜK.
    méghogy lennének autók, kisgyerek autók má vannak, max jönne pár mozgobója még hozzájuk.

    Te csak mosolyogJá Cépen mint a kisképeden és küld azt az emilt amit megbeszéltünk tegnap telón me morci lesz a kis ferdeszemű és lealázlak 100m-en 200m-t kapsz majd :P:P
    >>> Keserü Krisztián >>> Nóthing ReVs like a HONDA :P

  6. #31
    Petkó Gábor Regisztrált gaben logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Hungary
    Üzenetek
    52

    Re: Érdekesség!

    Idézet Eredetileg MailmaN írta

    Te csak mosolyogJá Cépen mint a kisképeden és küld azt az emilt amit megbeszéltünk tegnap telón me morci lesz a kis ferdeszemű és lealázlak 100m-en 200m-t kapsz majd :P:P
    Na és ha csak 190 et akko mi van?

  7. #32

    Re: Érdekesség!

    vegyesbolt
    A neten bogarászva találtam ezt az oldalt.Rengeteg dolgot le lehet töltei a GTRhez.Akit érdekel nézze meg.

  8. #33
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Érdekesség!

    Ehhez a vegyesbolthoz használd a GTR Manager-t, ami megtalálható a site-on is a letöltéseknél. Már csak azért is, mert ezzel a szoftverrel tudod automatikusan installálni az innen letöltött csomagokat.
    Sőt akár a GTR Manager-rel is le tudod ezeket tölteni, tehát nem kell külön.

  9. #34

    Re: Érdekesség!

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Ehhez a vegyesbolthoz használd a GTR Manager-t, ami megtalálható a site-on is a letöltéseknél. Már csak azért is, mert ezzel a szoftverrel tudod automatikusan installálni az innen letöltött csomagokat.
    Sőt akár a GTR Manager-rel is le tudod ezeket tölteni, tehát nem kell külön.
    Most nem biztos hogy értem ezzel mit is akartál mondani....Azt értem hogy a gtr managerrel installálom et Nekem egyértelmű volt.Viszont ha nem írom ide a linket akkor honnan tudod honnan kell letölteni?Nekem a GTR Manageren belül mondjuk nem működik a letöltés.
    Nem vitatkozni akarok,tényleg nem értem mit akartál most ebből kihozni.

  10. #35
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Érdekesség!

    Csak annyit, hogy a hozzászólásodból nem igazán derült ki, hogy bárkinek is egyértelmű lenne, hogy GTR Manager kell hozzá

  11. #36

    Re: Érdekesség!

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Csak annyit, hogy a hozzászólásodból nem igazán derült ki, hogy bárkinek is egyértelmű lenne, hogy GTR Manager kell hozzá
    Nem kell hozzá csak azzal könnyebb felrakni.Mint írtam Nekem egyértelmű volt.De ok legközelebb részletesebben leírom.Jó lesz?:-))

  12. #37
    Petkó Gábor Regisztrált gaben logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Hungary
    Üzenetek
    52

    Re: Érdekesség!

    Hátha valakit érdekel ez egy nascaros avi elég jól össze vágva.
    Sőt brutál jó munka
    Keresd a 30167-es hozzászólást (code red)
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1043136013
    Utoljára módosította: gaben; 2005. 03. 15. 12:04.

  13. #38
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Érdekesség!

    Forma-1 Anderstorp-ban 78-ban. Igen kakas kis videó!
    Íme

  14. #39

    Re: Érdekesség!

    Marha jo képek vannak ezen az oldalon!Izelitöként itt van egy pár!
    Racingsportscars

    1948 Vorster-AFM streamline – 1100cc



    1970 Melkus RS 1000 – Wartburg L3 2-stroken | wartburg nemérted



    1979 MTX 2-03 #205 – Lada 21011 L4 2v OHC 1300cc a lada



    1986 BMW M1 – BMW M88 L6 4v 3500cc

    Utoljára módosította: K.András; 2005. 09. 30. 19:20.

  15. #40

    Re: Érdekesség!

    Nem tudom jo lesz e ennek a táma, mert talán ez több mint érdekesség:
    Csaló Mercedes, hazug AutoBild

    Ez hihetetlen nagy égés az autobildnek és a mercinek is!Ennyit a 21. századi teknikárol, meg az auto tesztelésröl.Az rendben van, hogy kirugták de naivság lenne azt hinni, hogy egyedül ö hazudott volna, valszeg minden ilyen tesztert megvesznek elöbb utobb, igy elég kevés esély van korrekt informáciokat kapni bármilyen autorol.

  16. #41
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: Érdekesség!

    ez a kicsikocsi is elkészült a GTR-hez. borzalmas egy darab...600LE 4wd...iszonyatos jókat lehet menni vele. végre egy porsche ami felveszi a versenyt a GT-s szörnyekkel.
    először le kell tölteni, majd zipp-out és tessék-lássék egy kör vele a nagy nürburgringen

    woalá

  17. #42

    Re: Érdekesség!

    Nagyon állat a videó. A kocsi méginkább. Ilyen gyors kocsi, gőzhajtással...(!!!) Legalábbis abból a szénlapátoló hangból erre következtettem. Először azt hittem csak a váltásnál lapátolnak, de aztán hallottam, hogy akkor is mikor nem vált.

  18. #43

    Re: Érdekesség!

    Idézet Eredetileg K.András írta
    Nem tudom jo lesz e ennek a táma, mert talán ez több mint érdekesség:
    Csaló Mercedes, hazug AutoBild

    Ez hihetetlen nagy égés az autobildnek és a mercinek is!Ennyit a 21. századi teknikárol, meg az auto tesztelésröl.Az rendben van, hogy kirugták de naivság lenne azt hinni, hogy egyedül ö hazudott volna, valszeg minden ilyen tesztert megvesznek elöbb utobb, igy elég kevés esély van korrekt informáciokat kapni bármilyen autorol.
    Ez totál-brutál
    Megdöbbentő.....

    Sajna a videot nem tudtam megnézni, biztos kiírt valamit, de németből nem vagyok jó.

  19. #44

    Re: Érdekesség!

    Idézet Eredetileg AmPet írta
    ez a kicsikocsi is elkészült a GTR-hez. borzalmas egy darab...600LE 4wd...iszonyatos jókat lehet menni vele. végre egy porsche ami felveszi a versenyt a GT-s szörnyekkel.
    először le kell tölteni, majd zipp-out és tessék-lássék egy kör vele a nagy nürburgringen

    woalá
    Ezt a videót viszont sikerült meglesni, és nagyon tetszik
    Még sok ilyet linkelj ide nekem, hadd gyönyörködhessek!

  20. #45

    Re: Érdekesség!

    Idézet Eredetileg Attys írta
    Ez totál-brutál
    Megdöbbentő.....

    Sajna a videot nem tudtam megnézni, biztos kiírt valamit, de németből nem vagyok jó.
    Én láttam, meg már korábban is olvastam erről. Ilyen világban élünk... Ha átverhetnek, át is fognak.

  21. #46

    Re: Érdekesség!

    Merthogy nagyon szeretlek benneteket, ezért megosztok veletek egy videót, amit a haverom csinált. Tudom, 2 kerék hiányzik! 2002-ben készült a Hungaroringen - még a régi vonalvezetés - egy Honda Cbr600f 2000-es modell nyergében. Igazából csak 2:10-et megy a srác, de azért valamelyest átjön az érzés! Igaz még én is 2:02-t tudtam anno a régi ringen, Osztosz meg 1:56-ot és a pályacsúcs meg 1:45 volt (Mick Doohan 500cc 2T), de azért nem rossz ez így sem! Hát még élőben a motoron!

    http://www.its.hu/ratesz/hring_onboard.mpg

  22. #47

    Re: Érdekesség!

    Idézet Eredetileg Ratesz írta
    Merthogy nagyon szeretlek benneteket, ezért megosztok veletek egy videót, amit a haverom csinált. Tudom, 2 kerék hiányzik! 2002-ben készült a Hungaroringen - még a régi vonalvezetés - egy Honda Cbr600f 2000-es modell nyergében. Igazából csak 2:10-et megy a srác, de azért valamelyest átjön az érzés! Igaz még én is 2:02-t tudtam anno a régi ringen, Osztosz meg 1:56-ot és a pályacsúcs meg 1:45 volt (Mick Doohan 500cc 2T), de azért nem rossz ez így sem! Hát még élőben a motoron!

    http://www.its.hu/ratesz/hring_onboard.mpg
    Nem rossz.

  23. #48
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: Érdekesség!

    na jó.....ha már mindenki megoszt mindent! tudom nem pályaautózás, meg nem 4-500le...hanem hamisítatlan vilniuszi csoda...ami éppen beteg volt ekkor na és ki "löki a vakert????"

    BANZAI

  24. #49

  25. #50

    Re: Érdekesség!

    Na a majom megmutatta.... ilyenkor jön,mit ér az erő ha nemtudod uralni...
    azért nem sajnálom majd vesz másikat bár lehet mostmár nemmeri majd nyomni

Oldal: 2 / 104 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 52 102 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •