Oldal: 101 / 104 ElsőElső ||| 51 91 97 98 99 100 101 102 103 104 UtolsóUtolsó
Találatok: 2.501 - 2.525 (2593 összesen)
  1. #2501
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Éves összefoglaló, 12:20tól szép sorozat. Plusz Szabinak egy videó amivel példázódhat, hogy milyen kis csattanásra kiszakadt a futómű
    https://www.youtube.com/watch?v=bHgI...youtu.be&t=740
    Az de szép ugrás volt
    Szabi, ügye te mondtad, hogy kisbusszal végigmentél a pályán...ez nem te vagy?

  2. #2502
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi, ügye te mondtad, hogy kisbusszal végigmentél a pályán...ez nem te vagy?
    Nem, viszont az hátsó részen az egyik kanyar utáni emelkedőn szembe találtuk magunkat egy elszabadult utánfutóval.
    Igen, volt egy pályán egy nálunk is nagyobb barom, aki egy terepjáróval és egy baszott nagy futóval vágott neki a Nordnak és az egyik dombon "elhagyta"
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 20. 02:43.

  3. #2503
    Én nagyon remélem, hogy ennek van jövője!

    https://www.justrace.net/

  4. #2504
    Idézet Eredetileg Navy írta Hozzászólás megtekintése
    Én nagyon remélem, hogy ennek van jövője!

    https://www.justrace.net/
    Én a kezdetek-kezdetén regisztráltam. Volt pénzgyűjtés is fejlesztésre de nem jött össze az előirányzott lóvé. Pedig nagyon jó kis oldal, sajnos egyre kevesebb ember szokott belépni és versenyezni.

  5. #2505
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Én a kezdetek-kezdetén regisztráltam. Volt pénzgyűjtés is fejlesztésre de nem jött össze az előirányzott lóvé. Pedig nagyon jó kis oldal, sajnos egyre kevesebb ember szokott belépni és versenyezni.
    Azért az fordítva kellene, hogy működjön. Tehát piacfelmérés, aztán pozitív eredmény esetén megtörténik a fejlesztés/beruházás és elkezdik árulni a szolgáltatást. Én is nagyon az elején regisztráltam még, de egyrészt így is túlvállalom magam versenyekkel a hazai kínálatból, másrészt nem láttam ott olyat, ami nagyon megfogott volna, lett volna sok induló feliratkozva. Lehet, azóta változott már ez. Az iracing megoldja ezt saját maga, ez eleve a szolgáltatásuk része, hogy bajnokságok és versenyek vannak folyamatosan. Ezt a többi esetében összevontan megoldhatta volna a justrace.net, de utópisztikus elképzelés, hogy ehhez "gyári" támogatást kapjanak a AC-tól, R3E-től, Automobilista-tól, stb.. Pedig az lenne a szép és leginkább userfriendly

  6. #2506
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416

  7. #2507
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése

    Na erre csináljál setupot ecsém!
    Egyébként megérne egy misét az tuti!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #2508
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Ó bazz már azt hittem tényleg megcsinálta valaki...

  9. #2509
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Csak a 25-ös és az elötte lévő sárga váltás közötti kis törést nem tudom hovarakni. Imolába nincs ott olyan.
    Lehet az egész illesztéséhez kell...

  10. #2510
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Csak a 25-ös és az elötte lévő sárga váltás közötti kis törést nem tudom hovarakni. Imolába nincs ott olyan.
    Lehet az egész illesztéséhez kell...
    Pedig van, az az Acque minerali.

  11. #2511
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig van, az az Acque minerali.
    Elötte, amikor lefelé kezdesz lemenni, ott nincs balos törés (sokkal feljebb, a dombtetőn van a balos iiv igazából)

    De nagyobb felbontáson is látszik egy grafikai törés, hogy ott nemsikerült az illesztés:
    https://i.ytimg.com/vi/SYahKdG7ItY/maxresdefault.jpg

    Össze is próbáltam passzintani, elég katyvasz, sehogy sem jön ki. Tökmindegy amúgy...
    Utoljára módosította: Kettel; 2016. 11. 27. 21:16.

  12. #2512
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Elötte, amikor lefelé kezdesz lemenni, ott nincs balos törés (sokkal feljebb, a dombtetőn van a balos iiv igazából)

    De nagyobb felbontáson is látszik egy grafikai törés, hogy ott nemsikerült az illesztés:
    https://i.ytimg.com/vi/SYahKdG7ItY/maxresdefault.jpg

    Össze is próbáltam passzintani, elég katyvasz, sehogy sem jön ki. Tökmindegy amúgy...
    Kristof, tul sok idid van

  13. #2513
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Azért ezt megpróbálom elképzelni, őőő, főnök, történt egy kis baleset, belémjött valaki és elhajtott, olyan gyorsan történt minden a rendszámot se tudtam leolvasni.

    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az de szép ugrás volt
    Szabi, ügye te mondtad, hogy kisbusszal végigmentél a pályán...ez nem te vagy?

  14. #2514
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495

  15. #2515
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Basszus...


  16. #2516
    És a röhej, hogy beteszed a garázsba, aztán évente drágul pár tízmillióval

  17. #2517
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    És a röhej, hogy beteszed a garázsba, aztán évente drágul pár tízmillióval
    Amit én teszek be a garázsba az sajnos nem...

    Néhány éve egy síelés alkalmával Ausztriában láttam egy feliratot egy (zergeb@szta) út szélén: "Porsche Museum". Hazafelé nem volt nyitva a Spar vasárnap, így jobb híján megnéztük. Bárcsak ne tettük volna, azóta is éjjelente felsírok, hogy kéne egy Porsche. Akármilyen.
    Van róla pár képem, majd lehet, hogy linkelek ide is, hátha érdekel valakit, volt ott m.i.n.d.e.n. RSR is, de közel sem az volt a legkülönlegesebb. Ha arra jártok, síeltek, érdemes megnézni. Jó fej a tulaj is, Christian Pfeifer(?), meg érdekes a múzeum története is. Gmündben egy pajta van átalakítva és megtömve a felső szinten autókkal.

  18. #2518
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Amit én teszek be a garázsba az sajnos nem...

    Néhány éve egy síelés alkalmával Ausztriában láttam egy feliratot egy (zergeb@szta) út szélén: "Porsche Museum". Hazafelé nem volt nyitva a Spar vasárnap, így jobb híján megnéztük. Bárcsak ne tettük volna, azóta is éjjelente felsírok, hogy kéne egy Porsche. Akármilyen.
    Van róla pár képem, majd lehet, hogy linkelek ide is, hátha érdekel valakit, volt ott m.i.n.d.e.n. RSR is, de közel sem az volt a legkülönlegesebb. Ha arra jártok, síeltek, érdemes megnézni. Jó fej a tulaj is, Christian Pfeifer(?), meg érdekes a múzeum története is. Gmündben egy pajta van átalakítva és megtömve a felső szinten autókkal.
    Ezt nem tudtam, koszi az infot, vasarnap elmegyek megnezni!

  19. #2519
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Bárcsak ne tettük volna, azóta is éjjelente felsírok, hogy kéne egy Porsche. Akármilyen.
    Épp valamelyik nap néztem meg a Használautón az eladó Porschékat. Némelyiknek egész megfizethető ára van, ráadásul ezért még utaznom sem kellene, ha meg szeretném nézni: https://www.hasznaltauto.hu/auto/por...he_924-7545420. A Need For Speed Porsche Unleashed óta nekem is ez a kedvenc márkám

  20. #2520
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Épp valamelyik nap néztem meg a Használautón az eladó Porschékat. Némelyiknek egész megfizethető ára van, ráadásul ezért még utaznom sem kellene, ha meg szeretném nézni: https://www.hasznaltauto.hu/auto/por...he_924-7545420. A Need For Speed Porsche Unleashed óta nekem is ez a kedvenc márkám
    Nem akarlak megbantani, de ez meg a porschesok szerint is szar, a konkret peldanyban pedig meg beleraktak egy nem tipusazonos motort. Az meg, hogy donorauto is jar hozza, mindent elmond

    Ezert meg a szomszed hazig sem mennek el.

  21. #2521
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarlak megbantani, de ez meg a porschesok szerint is szar, a konkret peldanyban pedig meg beleraktak egy nem tipusazonos motort. Az meg, hogy donorauto is jar hozza, mindent elmond

    Ezert meg a szomszed hazig sem mennek el.
    He-he, hát a 924-esbe anno egy négyhengeres Audi motort tettek, ez volt az, amit nem tudtak lenyelni a megrögzött Porsche rajongók. Pedig nem volt rossz az egész, csak amolyan mostohagyerek volt a palettán belül. Egy kicsit ennek is köszönhető, hogy ilyen áron adják.

    Én Audi Coupe-kból gyűjtöttem be, azok is szép lassan fogynak, pláne a V6-os

  22. #2522
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Amit én teszek be a garázsba az sajnos nem...

    Néhány éve egy síelés alkalmával Ausztriában láttam egy feliratot egy (zergeb@szta) út szélén: "Porsche Museum". Hazafelé nem volt nyitva a Spar vasárnap, így jobb híján megnéztük. Bárcsak ne tettük volna, azóta is éjjelente felsírok, hogy kéne egy Porsche. Akármilyen.
    Van róla pár képem, majd lehet, hogy linkelek ide is, hátha érdekel valakit, volt ott m.i.n.d.e.n. RSR is, de közel sem az volt a legkülönlegesebb. Ha arra jártok, síeltek, érdemes megnézni. Jó fej a tulaj is, Christian Pfeifer(?), meg érdekes a múzeum története is. Gmündben egy pajta van átalakítva és megtömve a felső szinten autókkal.
    Majdnem eltaláltad a nevet . Itt a weboldaluk:
    http://www.auto-museum.at/index.php/home-2
    Ausztria közepén van, Villach után kicsivel. Csak úgy kiugrani ezért messze van, de aki arra jár, biztosan megér 8 euro-t.

  23. #2523
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    He-he, hát a 924-esbe anno egy négyhengeres Audi motort tettek, ez volt az, amit nem tudtak lenyelni a megrögzött Porsche rajongók. Pedig nem volt rossz az egész, csak amolyan mostohagyerek volt a palettán belül. Egy kicsit ennek is köszönhető, hogy ilyen áron adják.

    Én Audi Coupe-kból gyűjtöttem be, azok is szép lassan fogynak, pláne a V6-os
    Az Audi Coupe is egy szep becsipodes, de az biztos, hogy nem sokan vannak, akik gyujtik. Miota vannak meg? Hany van? Hogyan tartod oket karban? Ez utobbi mindig is erdekelt, en eladtam egy autot, mert csak ment tonkre, pedig dragult. Nem tudtam, hogy orizzem meg az allagat.

  24. #2524
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Az Audi Coupe is egy szep becsipodes, de az biztos, hogy nem sokan vannak, akik gyujtik. Miota vannak meg? Hany van? Hogyan tartod oket karban? Ez utobbi mindig is erdekelt, en eladtam egy autot, mert csak ment tonkre, pedig dragult. Nem tudtam, hogy orizzem meg az allagat.
    Volt egy 84-es GT Coupe öthengeres motorral, amit rendbe raktam, aztán eladtam 2006-ben, én hülye. 2014-ben jutottam el oda megint, hogy kell nekem egy Coupe, így megvettem egy 90-es évjáratú 4 hengeres 2.0-ást, amin még a kárpitozás és pár bizbasz van vissza, hogy teljesen rendben legyen. De az igazi álmom egy 2,8-as V6-os volt, ami ritkán van eladó elérhető áron, így amikor tavaly feltűnt egy, azonnal kiporoltam a kasszát és megvettem. Az egy 92-es évjáratú, nagyon megkímélt példány, amit garázsban tartottak és óvtak. Miattuk tavaly nyáron ácsosat játszottam, összeraktam egy dupla kocsibeállót, így fedél alatt vannak, leponyvázva. Jövőre teljesen zárttá alakítom a beállót, bár így sem éri őket nagyon nedvesség, napsütés. Aztán vettem még egyet donornak, ami nem rohadt sehol, ugyanolyan motor van benne, mint a "kicsiben", az garázsban áll, egyelőre így egyszerűbb tárolni, mint szétszedve.
    Műszakilag nagy bajuk nincs, a kasztni mindkettőnél rendben volt, néhány kisebb dolgot kellett, illetve kell majd javítani rajtuk. Az első már kapott tejes alváz- és üregvédelmet, le van fényezve. A V6-osnál ez majd idén kerül sorra. Sokat nem megyek velük és maximum száraz úton. Havat, latyakot, sós dzsuvát nem fognak látni. Maradnak amolyan hobbiautónak tavasztól őszig és várom, hogy csökkenjen a világban az egyedszámuk...

  25. #2525
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Így kell ezt csinálni: garázsban áll az autó, a szimulátorban meg töröd az autókat

Oldal: 101 / 104 ElsőElső ||| 51 91 97 98 99 100 101 102 103 104 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •