Szavazás eredménye: Indulsz a BAJNOKI futamon?

Szavazók
18. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • igen / nagyon valószínű

15 83,33%
  • nem / nem valószínű

3 16,67%
Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)

Téma: HGPLM16 - Snetterton

Re: HGPLM16 - Snetterton

Valahogy nem vagyok képbe ezzel a pályával. Jóval többet kellett volna gyakorolni, hogy elfogadható időt tudjak rajta menni, így csak Benő volt lassabb nálam . A rajtnál megint nem láttam a zászlós embert így csak a többiek megindulására indultam el. Előttem egy Ferrari felrobbant azt kikerültem, óvatosan közlekedtem, mivel tudtam csak így tudok itt eredményt elérni. Ez egy darabig sikerült is, sok balesetet megúsztam a 9. és 10. hely környékén autóztam. Majer Tomi és Soós Gabi közt örlődtem , Szeglet néha megjelent valamiért és meg is előzőtt bár az egyik körben szélárnyékot adott így mellé mentem de nem próbáltam meg visszaelőzni. Egyszer Soós Gabi és Majer Tomi együtt kicsúsztak Gabinak majdnem nekimentem mikor visszakerült a pályára szerencsére fogott a fék A végére vagy a gumik hevültek túl vagy én fáradtam le de nagyon sok hibát vétettem, így Majer Tomi végleg megelőzőtt és jöttek a lekörözők is, ami még több másodperces hátrányt jelentett számomra, így csak a 11. hely jött össze, igaz a köridőm alapján jobbra nem is számíthattam.
    :heyjoeani oldschool GPL site: http://gpl.uw.hu :heyjoeani

Vörös Tamás Regisztrált TomV logója
    Város
    Gellénháza
    Életkor
    35
    Üzenetek
    131

Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Huhh, hát most megnéztem párszor Tomi a balesetünk, nekem mostmár nem olyan egyértelmű, mint belülről éreztem.
    Én is megnéztem a replay-t, hát elég furcsa eset volt ami azt illeti. A T1-ben azt hittem, hogy elmész, de aztán egy pillanatra láttalak mögöttem a tükörben. Nem érzem úgy, hogy korán fékeztem volna, viszont lehet, hogy túlságosan ráhúztam a belső ívre, de nem gondoltam, hogy ilyen agresszíven megérkezel. Szerintem is határeset volt, de majd a versenybírák eldöntik.

Varga Ádám Regisztrált Larionov logója
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.095

Elégedett vagyok a futamon elért 3. helyemmel, legfőképp azért, mert ez volt az első teljesen Varga kocsi. A defaulot setupból építettem fel magamnak a Hondát 2 hét alatt. Az elmúlt 2 hét legjobb szektoridejei alapján 1:23.629 lenne a PB-m, de természetesen ettől jócskán elmaradtam, mivel szinte mindegyik legjobb szektoridőt más-más beállítással futottam. Ebből látni lehet, hogy nem lett tökéletesre hangolva az autó, de én akkor is elégedett vagyok vele.

Az időmérőm jól sikerült, mert végülis PB-t futottam, de tudtam, hogy még több is van a kocsiba, ezért a végéig próbáltam elkapni Janit és Gyulát, de nem sikerült.
    A versenyem jól indult, jó volt a rajt is, meg az egész első kör is. A 3. kanyarban már a 4. helyen autóztam, aztán végül Szeglet hibázott. Így beálltam a 3. helyre, amit sikerült is a verseny végéig megtartanom. Innentől kezdve unalmasnak is mondhatnánk a versenyemet, mivel Milánnal és Szabival nem tudtam tartani a lépést, viszont mögöttem Janival is tudtam tartani a távolságot. Én viszont mégsem mondanám unalmasnak, mivel elégedett vagyok ezzel a teljesítménnyel, végig sikerült koncentráltan és lendületesen autóznom, a kocsi is jól működött, bár az utolsó 4-5 körben már eléggé bizonytalanná vált a hátulja, de így is jó volt.
    Gratulálok Milán a győzelemhez, és persze minden célbaérőnek.

Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Életkor
    43
    Üzenetek
    394

Irto nagy hulyeseget csinaltam, majd szetvetett tegnap az ideg, meg most
    is fajo rola beszamolni Nesze neked motorkimelo strategia, a zold zaszlo
    lecsapodasa utan az elso gazfroccstol eldurrant a motorom. Nem szamit,
    ott lettem volna akkor is a mezonyben, es szerencsesen mindenki ki is tudott
    kerulni. Aztan... ehh en hujjjje S+R helyett reflexbol esc-et nyomtam. Kesz,
    ennyi volt az egyik kedvenc palyamon a futamomnak...
    fejes gabo [2 Laps Negative]

Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    4.987

Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Irto nagy hulyeseget csinaltam, majd szetvetett tegnap az ideg, meg most
    is fajo rola beszamolni Nesze neked motorkimelo strategia, a zold zaszlo
    lecsapodasa utan az elso gazfroccstol eldurrant a motorom. Nem szamit,
    ott lettem volna akkor is a mezonyben, es szerencsesen mindenki ki is tudott
    kerulni. Aztan... ehh en hujjjje S+R helyett reflexbol esc-et nyomtam. Kesz,
    ennyi volt az egyik kedvenc palyamon a futamomnak...
    Sajnáltam is, mert veled számoltam még Jani mellett ellenfélként.
    Legalább a bajnokságban nem dobsz pontot, míg nekem jelen állás szerint kellene.

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

GPLRank: all the laptimes are GREEN!

"A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Életkor
    43
    Üzenetek
    394

Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnáltam is, mert veled számoltam még Jani mellett ellenfélként.
    Legalább a bajnokságban nem dobsz pontot, míg nekem jelen állás szerint kellene.

A pont kerdese a legkevesebb, tenyleg olyan volt a szitu, hogy jo futamnak
    nezett ki. Semmi gond, majd legkozelebb. De azt hiszem GPL futamok elott
    kipattintom az esc gombot, hogy tobbet ilyet ne tudjak csinalni
    fejes gabo [2 Laps Negative]

Háááát, edzésről nem mondok semmit szerintem aki megnézi az eredményt az tudni fogja hogy miért nem. 3 pilóta századra azonos körrel és 2 ezredre azonos az eléggé ritka dolog ebben a szakágban.

A rajtom remek volt de mivel nem akartam balesetet okozni ezért majdnem elvesztettem a 2. helyem is amit szerencsére sikerült megtartani. Végig Milán nyomában néhány eléggé necces lekörözés után végre igazán küzdhettünk volna egymással csak a hajtű után lévő sikánnál nem túl előnyös ha előtted autóznak mert konkrétan nem látod a féktávot szóval eléggé nehéz volt a dolog. Az utolsó kb. 50 méterig bármi lehetett volna azonban - már dadogó - szörnyemet odavágtam a falhoz nagy sietségemben így a 6 tized hátrányból 11.5 lett hála egy aranyos shift-r - nek. Kösz Milán a meccset remek volt!

Összességében nagyon elégedett vagyok mert kb. 20kört sikerült mennem a pályán a verseny előtt és ebben benne volt az elrontott bemelegítőkör meg a sok elrontott gyorskör is. Jön Monza ami az idén Nekem az utolsó versenyem, olasz pálya, olasz autó, tifosik tényleg hazai pályán leszek!

Szabi
    Utoljára módosította: ATM1990; 2008. 06. 05. 08:45. Indoklás: lett 2*...:D
    GPLRank
    Monster Of GPLRank

Racing is in my blood. . .it's part of my life

You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .

www.orionraceteam.com

Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.336

Thumbs up Re: HGPLM16 - Snetterton

Sajnos csak az időmérő előtt pár perccel értem haza, ahol egy nagyon ronda vihar készülődött. Úgy nézett ki, hogy a versenyből maximum egy erős disco lesz, szerencsémre megúsztam 5 perc áramszünettel az edzésen.
    Viszonylag sokat gyakoroltam a pályát de leginkább Ferrarival, mert inkább ahhoz volt kedvem. A bemelegítés is hiányzott és az 500m-re becsapó (de tényleg) villámok sem tettek jót az edzés eredményemnek. Nem is baj, nagy poén volt ez így!
    A rajtot nem próbáltam le és úgylátszik ez lesz a módszer, mert meglepően jól sikerült. Az első pár kanyarban nem mertem se be, se kihúzódni a pálya szélére, mert Szabi eltünögetett a tükörből, csak a BRM hangját hallottam de azt jó közelről. Aztán volt némi kavarás mögöttem, gondolom Szeglet beprópálkozott, így kis levegőhöz jutottam, összejött olyan 2s "előny". Miután a srácok eldöntötték ki legyen a második, Szabi és köztem konzerválódott a távolság. Utánanéztem volt jónéhány kör amikor 1-2 századra ugyanazt az időt futottuk. A végefelé volt pár nagyon rosszul eltalált körözés, amitől távolság 1s alá csökkent, vagyis a hajtűnél gyakorlatilag nullára. A helyzet, meg a balhátsó egyre melegebb lett, izzadtam is ahogy azt kell. Végén arra kellett figyelnem, nehogy egy nagyobb hiba becsússzon, mert annyira egyforma tempót mentünk, hogy egy sima előzés nem tűnt valószínűnek. Nagyon élvezetem az egészet, és köszönöm én is ezt a jó meccset Szabi!

Ez volt az első dobogós helyezésem BRM-el, ami egy kis bizakodásra ad okot, lehet még összebarátkozunk egyszer.
    Amit idénre beterveztem az sikerült, mindhárom addon futamot hoztam. Azt kicsit sajnálom, hogy Szeglet ezzel a nem túl fényes eredménnyel is gyakorlatilag csak matematikai esélyt hagyott nekem a bajnoki címre, de azért még nem adom fel. Lehet megszakítom a nyaralást egy hasonló kedd estéért!
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •