Találatok: 1 - 22 (22 összesen)

Téma: Spa NGT setup

  1. #1

    Cool Spa NGT setup

    Sziasztok,

    a tegnapi, számomra (is) horror verseny után eléggé el vagyok keseredve (4 kipörgés és 3 gumifalas ütközés, összesen 3 kör hátrány).

    Szóval mielőtt vmi komolyabb dolgot csinálok bánatomban, please dobjatok meg egy NGT-s beállitással (lehetőleg GT3-RS de nem MUSTHAVE).

    Dauby

  2. #2
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg Dauby írta
    Sziasztok,

    a tegnapi, számomra (is) horror verseny után eléggé el vagyok keseredve (4 kipörgés és 3 gumifalas ütközés, összesen 3 kör hátrány).

    Szóval mielőtt vmi komolyabb dolgot csinálok bánatomban, please dobjatok meg egy NGT-s beállitással (lehetőleg GT3-RS de nem MUSTHAVE).

    Dauby
    Tessék, én ezt fogom valószínűleg használni:

  3. #3
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Spa NGT setup

    Dauby!
    Csak 3 kör hátrányt kaptál?Tök jo neked!Én 5 kört kaptam az A ligában!

  4. #4

    Re: Spa NGT setup

    Akkor megosztom az én setupomat is a GT3-rshez, próbáltam úgy csinálni, hogy a kerékvetőket jól vegye, mert utáltam, hogy eau rougeban, ha rájukmentem, akkor kidobta a farát. Ezzel 225el jövök ki a kanyarból, de lehetne több is, elég óvatosan vettem. a végsebesség 268-9 körül van.
    remélem valaki hasznát veszi majd, ja az időm 2.19.578.

    szerk.: azt elfelejtettem írni, hogy a középső szektorban elrontottam a jobb-bal kanyarkombinációt ott egy-két tized elúszhatott, szóval a 2.18 is benne van
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    Utoljára módosította: Szabó Viktor; 2005. 03. 02. 00:16.

  5. #5

    Re: Spa NGT setup

    F360-hoz setupja van valakinek esetleg?
    Babinszki Gábor

  6. #6

    Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg Captain írta
    F360-hoz setupja van valakinek esetleg?
    szerintem egész jó a default setup is. a fékerőt kicsit vedd lejjebb, a fékelosztást told előrébb, meg az első antirollt vedd le úgy 80ra, esetleg még ültesd lejjebb egy centivel elöl hátul. Én kb ennyit csináltam vele, szerintem így már használható, ha nem jön be, estére kreálok majd egyet.

  7. #7

    Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta
    szerk.: azt elfelejtettem írni, hogy a középső szektorban elrontottam a jobb-bal kanyarkombinációt ott egy-két tized elúszhatott, szóval a 2.18 is benne van
    Hm, akkor lehet, hogy nem is indulok Pénteken, semmi időm nincs gyakorolni és nagyon nem megy ez a pálya...simán kapnék 1 kört...Gaben, inditsuk azt a C-ligát banyek!!!

  8. #8

    Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg Dauby írta
    Hm, akkor lehet, hogy nem is indulok Pénteken, semmi időm nincs gyakorolni és nagyon nem megy ez a pálya...simán kapnék 1 kört...Gaben, inditsuk azt a C-ligát banyek!!!
    szerintem indulj nyugodtan, pláne ha én volnék az eltántorító tényező.
    már csak azért is, mert nagyon úgy néz ki, hogy nem tudok pénteken indulni, szóval tőlem biztosan nem kapsz 1 kört sem
    a barátnőmre várok, hogy eldöntse melyik nap akar felmenni a szombati nyelvvizsgára, ha szombat reggel, akkor jövök, ha pénteken, akkor meg buktam

  9. #9

    Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta
    a barátnőmre várok, hogy eldöntse melyik nap akar felmenni a szombati nyelvvizsgára, ha szombat reggel, akkor jövök, ha pénteken, akkor meg buktam
    Mondd meg neki hogy Hummer üzeni hogy a csűrön van a nadrág és punktum

  10. #10

    Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg Hummer írta
    Mondd meg neki hogy Hummer üzeni hogy a csűrön van a nadrág és punktum

    ok

  11. #11

    Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg Dauby írta
    Hm, akkor lehet, hogy nem is indulok Pénteken, semmi időm nincs gyakorolni és nagyon nem megy ez a pálya...simán kapnék 1 kört...Gaben, inditsuk azt a C-ligát banyek!!!
    Én átlag három kör hátránnyal zárom a versenyt mégsem szenvedek depresszióban:-))Ez van majd lesz jobb is.Szerintem mindenki így kezdte,ne add fel:-)

  12. #12
    Petkó Gábor Regisztrált gaben logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Hungary
    Üzenetek
    52

    Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta
    Akkor megosztom az én setupomat is a GT3-rshez, próbáltam úgy csinálni, hogy a kerékvetőket jól vegye, mert utáltam, hogy eau rougeban, ha rájukmentem, akkor kidobta a farát. Ezzel 225el jövök ki a kanyarból, de lehetne több is, elég óvatosan vettem. a végsebesség 268-9 körül van.
    remélem valaki hasznát veszi majd, ja az időm 2.19.578.

    szerk.: azt elfelejtettem írni, hogy a középső szektorban elrontottam a jobb-bal kanyarkombinációt ott egy-két tized elúszhatott, szóval a 2.18 is benne van
    Viktor!
    Meg mersz dobni ezzel a setuppal, valamiért innen nem tudom leszedni.
    Elöre is köszi.

  13. #13

    Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg gaben írta
    Viktor!
    Meg mersz dobni ezzel a setuppal, valamiért innen nem tudom leszedni.
    Elöre is köszi.
    az hogy lehet? nekem leszedi. ne az aláhúzott időre kattints, hanem alatta arra a zip filera! ha nem megy add meg az emailed, elküldöm.

  14. #14

    Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg Captain írta
    F360-hoz setupja van valakinek esetleg?
    nem sikerült nagyot alkotnom ehhez a kocsihoz, 2.20.75 sikerült vele, szerintem nem éppen stabil a set, ha mégis érdekel szólj és felrakom.

  15. #15

    Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta
    nem sikerült nagyot alkotnom ehhez a kocsihoz, 2.20.75 sikerült vele, szerintem nem éppen stabil a set, ha mégis érdekel szólj és felrakom.
    Érdekel. Rakd fel légyszives. Majd javítok rajta
    Babinszki Gábor

  16. #16

    Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Érdekel. Rakd fel légyszives. Majd javítok rajta
    tessék, asszem ez volt az
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  17. #17

    Re: Spa NGT setup

    Jó kis setup ez! kb 15 kör gyakorlás után 2.24.1xx-et mentem vele.
    Babinszki Gábor

  18. #18

    Thumbs down Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Jó kis setup ez! kb 15 kör gyakorlás után 2.24.1xx-et mentem vele.
    Összesen nem mentem még ennyi kört a pályán, ma este sem lesz időm...szóval asszem passzolok...nincs időm emberek és égni meg nem akarok, mert ott tudnék lenni az elejében, mint azt eddig is láttátok...

  19. #19

    Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta
    szerintem indulj nyugodtan, pláne ha én volnék az eltántorító tényező.
    már csak azért is, mert nagyon úgy néz ki, hogy nem tudok pénteken indulni, szóval tőlem biztosan nem kapsz 1 kört sem
    a barátnőmre várok, hogy eldöntse melyik nap akar felmenni a szombati nyelvvizsgára, ha szombat reggel, akkor jövök, ha pénteken, akkor meg buktam
    Nem csak te vagy az, egész délután látlak titeket gyakorolni, amig dolgozom és most túlórázok is szépen és amikor hazaérek, akkorra igen fáradt vagyok, Kedden próbáltam menni, de mosott sz*r voltam már akkor is és idegességemben csak ide-oda csaptam a kocsit a pályán.
    Túl sok időtök van gyakorolni, nekem meg semmi...dehát ez van, elfogadom, legfeljebb majd nézem a versenyt.

  20. #20

    Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Jó kis setup ez! kb 15 kör gyakorlás után 2.24.1xx-et mentem vele.
    Na, akkor jó még van mit javulni, szóval hajrá!

  21. #21
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Spa NGT setup

    Idézet Eredetileg Dauby írta
    Nem csak te vagy az, egész délután látlak titeket gyakorolni, amig dolgozom és most túlórázok is szépen és amikor hazaérek, akkorra igen fáradt vagyok, Kedden próbáltam menni, de mosott sz*r voltam már akkor is és idegességemben csak ide-oda csaptam a kocsit a pályán.
    Túl sok időtök van gyakorolni, nekem meg semmi...dehát ez van, elfogadom, legfeljebb majd nézem a versenyt.
    Kezdhetünk lobbizni a tesztelési (gyakorlási) megszorításokért mint a nagyok az F1-ben LOL

    A B-liga létrehozása elérte célját, elég erös mezöny kezd kialakulni

  22. #22

    Re: Spa NGT setup

    Tisztázódott a helyzetem, úgyhogy péntek este el tudok indulni a B liga versenyén. Namost, hogy ennek örültök e, azt nem tudom.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •