Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 41 (41 összesen)

Téma: HGPLM16 - East London

  1. #26
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM16 - East London

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Üzemanyagfogyasztást nem lesz időm tesztelni. A Ferrari futamra való üzemanyagmennyiségére szeretnék tanácsot kapni. Hockenheim-ben maradt vagy 17 liter a végén...
    Az edzés végén mindig röpködnek a számok, ott biztos kapsz majd tippet.
    De ha addig is próbálgatni szeretnéd, én annyit tapasztaltam, hogy 7 körre való nafta a Cooperbe is csak 5 körig tartott, a 6. végén már dadogott.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  2. #27
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM16 - East London

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Üzemanyagfogyasztást nem lesz időm tesztelni. A Ferrari futamra való üzemanyagmennyiségére szeretnék tanácsot kapni. Hockenheim-ben maradt vagy 17 liter a végén...
    Én sose a litert nézem, hanem a körök számát. Mindig 1.3-1.4-es szorzóval számolok, függetlenül attól, hogy milyen autóban ülök.

  3. #28
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Exclamation Re: HGPLM16 - East London

    18 órától 120+45 perc szabad edzés a szerveren.

    21 órától 45 perc időmérő edzés, majd 26 kör a futamon.

    Legyetek a chatszobában 20:55-kor, hogy lássuk kell-e két szerver!

  4. #29
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Exclamation Re: HGPLM16 - East London

    Emlékeztető:

    Következő futamán utolsó rajthelyről köteles indulni:
    • Babinszki Gábor
    • Posta János

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  5. #30

    Re: HGPLM16 - East London

    Elnézést az ámokfutásért, ez ma nem jött össze, sehogyse tudtam koncentrálni.
    :heyjoeani oldschool GPL site: http://gpl.uw.hu :heyjoeani



  6. #31
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: HGPLM16 - East London

    Csak ismételni tudom az előttem felszólalót, elnézést az ámokfutásért. Azt hiszem ezzel az addon pályafutásom be is fejeződött, ami a bajnokikat illeti.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  7. #32
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987

    Re: HGPLM16 - East London

    Asszem megvannak a pontok amiket majd dobhatok szezon végén.
    Az edzés még jól sikerült, új PB-vel, de a versenyen már kijött, hogy alig tudtam gyakorolni. Egy darabig még az 5. helyen is mentem, majd elbalfékeskedtem a sikán előtti féktávot. Nem tudtam resetelni, mert sorban jöttek az ellenfelek, elég sokat veszítettem, valahol a 10. helyen kapcsolódtam be. Innen gyakorlatilag végig Captaint üldöztem, de mire támadási pozíciót vehettem volna fel, rendre hibáztam. Végül még szégyenszemre le is köröztek.
    Silverstone-ban újra Ferrari, remélem javítok.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #33
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: HGPLM16 - East London

    Bevallom őszintén nem sok kedvem volt a futamhoz, mert elég borúsnak láttam az esélyeimet a minimális gyakorlás miatt. A szabadedzésen próbáltam csökkenteni a felkészülés hiányából adódó lemaradásomat, de igazából csak a car setup menü bizgerelásával ment el az időm.
    Az időmérőm jól sikerült, talán ha végignyomom még Szegletet megfoghattam volna, de nagy volt a forgalom a pályán, meg Szeglet úgyis simán lerajtolna, így nem is erőltettem a dolgot.

    A versenyem jól indult, sikerült a 2. kanyarban Szeglet elé bejönnöm. Hideg gumikon próbáltam védeni a pozícióm, de nem jártam sikerrel, kicsúsztam a célegyenesre fordítóban és visszaestem a 6. vagy 7. helyre. Ezután szemtanúja voltam amint Szeglet ütközött valakivel, a lényeg, hogy Majer Tamás volt elöttem, és már a 3. helyért folyt a küzdelem. Néhány kör után beláttam, hogyha nagyon eröltettem és nem hibázok a körben, akkor is csak tartani tudom a távolságot, de közeledni nem tudok Tamáshoz, sőt Jani is lőtávolon belül autózott mögöttem. Ha jól emlékszem 9 körrel a vége elött Tamás visszaesett az 5. helyre. Én nagyon akartam a 3. helyet, de Jani egyre közelebb ért, és minnél többet pislantottam a tükörre, annál kevésbé jöttek a jó körök. Reménykedtem benne, hogy Tamás és Jani majd elkezdenek csatázni, de sajnos nem így történt. Jani megérkezett mögém, és egy nagyon jó kis csatát vívtunk. Az első támadást még sikeresen hárítottam, de ehez jópár kanyaron keresztül egymás mellett autóztunk, mire eldőlt ki is marad elöl. A 2. támadás viszont villámgyors és precíz volt. Még nem néztem vissza replay-en, de a célegyenre fordító elött úgy ítéltem meg, hogy elegendő a távolság köztünk a biztonságos kanyarvételre, majd hirtelen feltűnt a belső tükrömben én pedig inkább a külső ívet választottam. Gondolom nem kell mondanom, hogy a célegyenesben Jani Lotusa simán verte a Hondámat. Igazából csak a sikán elötti megtört féktávon éreztem egyértelműen gyorsabbnak magam, de nem sikerült rátapadnom Janira. A végére még Vörös Tomi is megérkezett, és az utolsó néhány kört 4-es bolyban tettük meg. Az utolsó körben reméltem, hogy közel kerülhetek Janihoz a sikán elött, de odáig nem jutottam, mert a T1 után elkezdett dadogni a motor, én meg kisodródtam féktávon a fűre. Kifogyott a benzin.... Az utolsó kört így dadogó motorral tettem meg, majd a célegyenes elején teljesen kifogyott a nafta. Figyeltem a pribit, és 40-el átgurultam a célvonalon. Ez aztán a dicső befejezés... Na mindegy, sajnálom az utolsó kört, nagy csata volt és kíváncsi lettem volna a végkifejlettre, de most nem volt szerencsém.

  9. #34
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: HGPLM16 - East London

    Nagyon készültem erre a versenyre, és reméltem, hogy a sok gyakorlás meghozza a gyümölcsét.

    Az utolsó rajthelyről nem nagyon mertem nagyot álmodni, úgy gondoltam, hogy talán összejön a hetedik hely, mint Rouenen. Az első kanyarbeli incidens némileg könnyített a helyzetemen, hiszen a mezőny majdnem felét letudtam bármi erőlködés nélkül.

    Egy kört eltöltöttem Zsolt mögött, aztán igyekeztem lépést tartani VTomival. Pár kör elteltével előbb Tomi, majd Gyula is hibázott, én pedig máris az ötödik helyen találtam magam.

    Előttem Ádám, aki egy hajszállal lassabb volt, így sikerült felzárkóznom rá - igaz, fél versenytáv kellett hozzá : ) Aztán történt valami MTomival, akit mindketten megelőztünk, de simán hozta a tempónkat, így egy hármas csomagban folytattuk. Majd amikor Ádámmal összehoztunk egy 1:25-ös csatázós kört, VTomi is felért ránk. Az utolsó pár kör egyikünknek sem volt egyszerű.

    Végül sikerült kifékeznem Ádámot, és a Lotival sem történt szerencsére semmi végzetes, úgyhogy harmadik lettem.

    Számomra egy győzelemmel is felér ez a dobogó. Remek verseny volt, köszi mindenkinek, akivel találkoztam közben ; )

  10. #35
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: HGPLM16 - East London

    Utolsó sorból rajtoltam, a második körben már 6. voltam. Ezt egy darabig tartani is tudtam, a verseny első harmadában jól ment az autó, körről körre javultam. Aztán benéztem a T3 féktávját, kicsúsztam és elment 2 autó is. Kiestem a ritmusból és nagyon hektikussá vált a vezetésem. Gyula szorongatott, de szerencsére többet hibázgatott mint én. A végére bekerültem egy Cooper bolyba, előttem Gabó, mögöttem a lekörözők és Gyula. A sikánt elrontottam, láttam elmenni 2 Coopert, gondoltam a lekörözők elmentek, uzsgyi vissza a pályára. Na itt szerintem a frászt hoztam Szabira, pont elé vágtam ki Szerencsére nem lett baleset belőle... 8. helyen értem célba, lehetett volna jobb is, rosszabb is. Gratula mindenkinek, és főleg Janinak! Nem volt könnyű pálya...
    Babinszki Gábor

  11. #36
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    327

    Re: HGPLM16 - East London

    Kvalifikacio vegen lefagyott a progi. Utana mar kezdodott a verseny, nem tudtam visszajonni.
    Kar, mert sokat gyakoroltam es a sajat atlagomhoz kepest kiemelkedoen jo voltam.

  12. #37
    Vörös Tamás Regisztrált TomV logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 14.
    Város
    Gellénháza
    Életkor
    39
    Üzenetek
    131

    Re: HGPLM16 - East London

    Érdekes verseny volt számomra, amilyen rosszul indult olyan jól végződött. Én se gyakoroltam valami sokat, de végül összejött egy harmadik hely az időmérőn. Aztán egy kicsit bénán kezdtem a futamot, a kocsi összevissza csúszkált a hideg gumikon, Szeglet hamar utol is ért, és azzal a lendülettel ki is pöckölt a 2. kör végén. Szerencsére gyorsan vissza tudtam állni, ha jól emlékszem az 5. helyre, Jani jött mögöttem, de aztán pár kör múlva megadta magát a motorom, amilyen gyorsan csak lehet félreálltam resetelni. A 8. helyre tudtam visszaálni, majd később ketten kicsúsztak előlem. Aztán a 6. helyen autóztam sokáig, a vége felé kezdtem már ráérezni pálya ritmusára, végül be is értem a Jani-Ádám-Majer Tomi hármast. Tomit sikerült gond nélkül megelőzni, az utolsó körben Ádám kicsúszott, végül sikerült a 4. helyre beérni.

  13. #38
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432

    Re: HGPLM16 - East London

    Első GPL bajnoki futamom után nem mondhatnám, hogy sok pozitív tapasztalttal lettem gazdagabb.
    Az időmérő még jól sikerült, nem egész 0,1mp-cel maradtam el a legjobb időmtől, és nem lettem utolsó az időmérőn (a büntiseket nem is számolva). Kb. ennyi elvárással is indultam.
    A verseny sem indult túl rosszul. Igyekeztem nem részt venni az első kanyarban történő csatában, sejtettem hogy valami galiba lesz, és nincs is meg hozzá a rutinom. Mikor a fél mezőny elment legelni, ott találtam magam a 6.-8. helyen. Láttam Jani jön mögöttem, de nem szerettem volna magam túl könnyen megadni, viszont nagyon szívózni sem akartam, úgyhogy az első kör után el is ment. Utána viszont nem találtam a pályát. Szinte nem volt olyan kör, hogy ne lettem volna némi időt a füvön. Az 5.-6. kör körül jöttek a lekörözések, amitől úgy hirtelen leesett az állam. A 16-18. kör környékén már annyira frusztrált minden, hogy nyúltam az Esc felé, de félúton meggondoltam magam, az nem én lennék. Próbáltam a motorra is vigyázni, mert már az időmérőn is sikerült eldurrantani egyet. Sajnos nem úsztam meg, a 22. kör után végül az autó mondta, hogy elég volt. (De úgy érzem ez valahol közös döntés volt ).

    Mégegyszer elnézést kérek Szeredi Norbitól. Elég figyelmetlenül jöttem vissza a pályára.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  14. #39
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: HGPLM16 - East London

    Well, még nem láttam a replayt, majd talán belepislantok. Azt hiszem fejlődésnek nevezhető a részemről, hogy most nem hisztizek, és nem követelem senkinek az azonnali felkoncolását, pedig azt hiszem lenne rá okom. Elég morcosan kellett befejeznem ugyanis a futamot, végre elég jó esélyekkel vághattam volna neki a távnak, utolsónak se kellett indulnom, de a magas röptű reményeim mindössze a t1-ig tartottak, ott ugyanis az aszfaltcsík elhagyására lettem kényszerítve. Utána is történtek érdekes dolgok, a lényeg hogy az első három kör megtétele után már elég közel voltam hozzá hogy körhátrányba kerüljek. Viszont hiába ütöttem-vágtam a lotit, sőt mások is besegítettek, egyszerűen nem lehetett elpusztítani. Na lényeg a lényeg nem tudom mivel haragítottam magamra Fortuna Istenasszonyt, de rendesen ellenem dolgozik az idén, ha valaki tudja hogy lehet megbékíteni, várom a tippeket. Persze remélem nem kell leölni egy tehenet, és meginni a vérét.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  15. #40
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: HGPLM16 - East London

    A pályacsere betett a megszokott felkészülési időrendnemnek. East London-on a GP futam óta nem jártam, viszont az emlékek nagyon hamar visszajöttek, ezért szerencsére nem is kellett olyan sokat gyokorolni. Az edzés ideálisan sikerült: az 5. körben meglett az idő amit célul tűztem ki. Hagytam benne ugyan kb. 3 tizedet, amikor az edzés végefelé az addig ideális körben, a célvonal előtt elfüstölt a motor (most tuti az én hibám volt), de Szabi sem hozott jobbat. A rajt közepesen ment, de elég lett egy normális T1 kezdésre, meg egy nagyon kis mozgástérre. A setup nagyon rosszul viselte a hideg gumi+megtankolt állapotot, ideges lett az eleje és plusszban alulkormányzott is. Ennek köszönhetően az első két körben pár helyen elhagytam az ideális ívet, amivel magamra húztam Szabit. Aztán a gumik felmelegedésével magamra találtam és 4. körben jött is egy 21,7 amitől őszintén megijedtem! Jódarabig pislogtam az üzemanyag szint jelzőre, mert biztosra vettem, hogy az edzés setuppal indultam el... Nagyon megkönnyebbültem amikor kiderült hogy mégsem. A verseny közepére összehoztam olyan 5 mp előnyt, amit a lekörözéseknél egyesével le is adtam (nem hibázott senki, egyszerűen csak rosszul jöttek ki). Szabi megint megnőtt a tükörben, úgyhogy odaléptem egy kicsit, szerencsére így nem került lőtávolba. Az utolsó előtti körben valami gondja lett, ezért azt már el tudtam spórolni.
    Grat mindenkinek, különösen Janinak a dobogóhoz! Szegletnek pedig kívánjunk együtt kicsit több szabadidőt!
    Utoljára módosította: Krajsek Milán; 2008. 05. 08. 17:50.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  16. #41

    Re: HGPLM16 - East London

    Hááát Nekem az érettségi tett be a felkészülést illetően + a tény hogy Nürbyn lesz VB futamunk ahova nincs az a mennyiségű gyak ami elég lenne

    Edzésen nem akartam semmi többet egy 2. helynél ami össze is jött és úgy számoltam hogy a versenysetupom kiváló és majd azzal talán Milánt meg tudom kicsit szorongatni. Mentem is Vele de sajnos sok volt a hiba sokszor vesztettem ritmust és a lekörözések is rosszul jöttek ki pláne a végén. Szerencsére baleset nélkül megúsztam ezeket az eseteket de a végén Kapitány nagyon rám ijesztett miközben WR szektorokat vertem el az utolsó 1-2 kör valamelyikében. Sajnáltam hogy nem lett tiszta a kör de az eredménnyel elégedett vagyok és megpróbálok minél több pontot gyűjteni azon a néhány versenyen amin még itt vagyok!

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •