Oldal: 8 / 19 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 176 - 200 (474 összesen)

Téma: V-WTCC

  1. #176
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem Seatal lehetetlen a 2.09.0xx
    a 2:10:0 szerintem már be fog jutni

  2. #177
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: V-WTCC

    nekem Chevy-vel a legjobb időm 2:09.6, és az igencsak a vége volt részemre amit ki tudok hozni ebből a pályából...

    hotlpa replay letölthető innen, hátha segít valakinek:
    http://www.nogripracing.com/hotlaps/...ver&user=49245

    2:09 végével szerintem szinte biztos a bejutás, esetleg alacsony 2:10 is ott lehet. Persze mindez a nem BMW autókra vonatkozik...

    ha valaki nem csak a Brno-i középdöntőre akar kijutni, hanem esetleg tovább is szeretne jutni, akkor ezen a pályán mindenképpen a BMW-vel érdemes próbálkozni, min 1 mp előnye van az FWD-khez képest itt....
    Utoljára módosította: Domján Attila; 2008. 05. 12. 10:01.

  3. #178

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Domján Attila írta Hozzászólás megtekintése
    ha valaki nem csak a Brno-i középdöntőre akar kijutni, hanem esetleg tovább is szeretne jutni, akkor ezen a pályán mindenképpen a BMW-vel érdemes próbálkozni, min 1 mp előnye van az FWD-khez képest itt....
    Miért? Körépdöntőben csak azzal az autóval mehetsz, amivel benne volt a top 4-ben? Ha autánna összeeresztenek egy hondát a BMW-vel, akkor elég egyértelmű, hogy ki győz! :S

  4. #179

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    hé, ne add fel, hidd el tudsz jobbat. engem valencián az bíztatott, hogy napról napra estem vissza a V-WTCC prekvalban, és mindig javítottam és tudtam tartani!
    ne add föl, csak akarni kell!
    Dehogy adom, pusztán csak reálisan látom a dolgokat
    Ez nem azt jelenti, hogy nem tudok magamnak meglepetést okozni.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  5. #180
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Miért? Körépdöntőben csak azzal az autóval mehetsz, amivel benne volt a top 4-ben? Ha autánna összeeresztenek egy hondát a BMW-vel, akkor elég egyértelmű, hogy ki győz! :S
    mégpedig az elődöntőkben és döntőben összeersztik a márkákat

    De azt nem értem, miért Monzán van a döntő? Ott a BMW-nek 2 mp előnye van...

  6. #181
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Dehogy adom, pusztán csak reálisan látom a dolgokat
    Ez nem azt jelenti, hogy nem tudok magamnak meglepetést okozni.
    Én megsem probálom a szintidő megfutását.
    Tudom magamrol,hogy a WR töl mindig 2-3 másodperc a lemaradásom,és sohasem tudtam jobbat futni.
    most is Brno ban 12 fele vagyok idővel,de 11 nél jobb sohasem lessz.
    Viszont élőben megnézem azt aki bejut,mert én biztos megyek Brno ba.
    Ki élvezné a társaságomat?Bár azthiszem Pál Feri kihagyná,de ugysem usz meg engem ha ott leszz.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  7. #182
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Miért? Körépdöntőben csak azzal az autóval mehetsz, amivel benne volt a top 4-ben? Ha autánna összeeresztenek egy hondát a BMW-vel, akkor elég egyértelmű, hogy ki győz! :S
    pedig pontosan ez lesz...

  8. #183

    Re: V-WTCC

    Bammeg az kemény ! Végülis a real WTCC-ben is így van........... de ott van handicap. Olyat nem lehet csinálni, hogy kvalizom magam mind a 4 autóval, és mind a 4-el megpróbálom az elődöntőt? Csak azért kérdezem mert mindenképpen szeretnék versenyezni brno-ban. Persze nem biztos hogy sikerül, de van rá még 3 hét.

  9. #184

    Re: V-WTCC

    Nem tudom minek ezzel ennyit parazni. Ha mar kijutunk az mar valami. Ott meg barmi tortenhet, sose tudhatod. Csak menni kell aztan lesz ami lesz

  10. #185

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom minek ezzel ennyit parazni. Ha mar kijutunk az mar valami. Ott meg barmi tortenhet, sose tudhatod. Csak menni kell aztan lesz ami lesz
    De több esélyem van kijutni, ha több kategóriában nevezek, feltéve, hogy engedik!?

  11. #186

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    De több esélyem van kijutni, ha több kategóriában nevezek, feltéve, hogy engedik!?
    Persze, mehetsz tobb autoval idot. Amivel a legjobbat ered el, azzal kell menned a kupan. Ha ott a legjobb 4be vegzel, mehetsz Bruno.

  12. #187

    Re: V-WTCC

    Most neztem a belso forumot, eddig ugy nez ki 9 ember megy biztosan Valenciaba. Raadasul ebbol eleve egy ember csak a 4. helyen vegzett seatos, es 5. chevys.
    Ez a vicc, ott a legjobb 3 vagy 4 jut tovabb. Sztem az nem valami nagy cucc. Csak hat ez nem a mi penztarcanknak van kitalalva. Azt nem ertem, ennyi szponzorral a hatuk mogott, na mindegy. A faszlama pokeresek meg ingyen utazgatnak..

  13. #188
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: V-WTCC

    9? és 16 kéne mi...

  14. #189

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    A faszlama pokeresek meg ingyen utazgatnak..
    Na jó, ezt elnézem )) De azért annyira nem lámák a pókeresek valjuk be :P! Amúgy igazat adok neked abban, hogy ennek a 18 embernek LEGALÁBB a repülő jegyét fizethetnék, és cserébe pl szponzoros pólóban mászkálnának amíg az országban tartózkodnak.

  15. #190

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Na jó, ezt elnézem )) De azért annyira nem lámák a pókeresek valjuk be :P! Amúgy igazat adok neked abban, hogy ennek a 18 embernek LEGALÁBB a repülő jegyét fizethetnék, és cserébe pl szponzoros pólóban mászkálnának amíg az országban tartózkodnak.
    Ahha igen persze, a helyszinen amugyis fel kell venned a szponzoros polokat, szal kabare

  16. #191

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Ahha igen persze, a helyszinen amugyis fel kell venned a szponzoros polokat, szal kabare
    Hmmm, az úgy tényleg kabaré. Vasárnap a második wtcc futam után van a virtual bajnokság? Szombaton nincs is semmi?

  17. #192

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Hmmm, az úgy tényleg kabaré. Vasárnap a második wtcc futam után van a virtual bajnokság? Szombaton nincs is semmi?
    Szombaton van a virtualis bajnoksag, de egesz hetvegere kapsz jegyet. Pokeresekre visszaterve, nem szidom oket, csak a ket szint ossze se hasonlithato mar bocs. Lattam a brazil adast eurosporton, es akkora amatorok voltak, hogy vicc. Szoval ebbe ez a szomoru.

  18. #193

    Re: V-WTCC

    Ez az egész V-WTCC sztem vicc. Én mint már az elején említettem, csak játszani akarok és slussz. Nem akarok sehova kimenni, és semmit elhódítani, csak egyenlő esélyekkel játszani.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  19. #194
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: V-WTCC

    Srácok, nagy grats eddig minden magyarnak a Brno-i eredményekhez, ahogy most kinéz csapatgyűlés lesz Brno-ban.... egyre inkább sajnálom, hogy nem indulhatok... basztikuli....

  20. #195

    Re: V-WTCC

    Azért is nyomjuk ennyire, mert "közel" van Brno ! Én sajnálom, hogy nem indulhatsz, de azért ott leszel?

  21. #196
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: V-WTCC

    Igen, úgy néz ki 95% hogy megyek, valószínű segíteni fogok a csapatnak a szimulátoroknál.

  22. #197

    Re: V-WTCC

    Kell ennél nagyobb motivácio?

    30 AlexDemko 2:13.467 31 Sunci 2:13.496 32 Milbich Istvan 2:13.625



  23. #198

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Kell ennél nagyobb motivácio?

    30 AlexDemko 2:13.467 31 Sunci 2:13.496 32 Milbich Istvan 2:13.625


    Ezek milyen idők? Brnoi azt látom de ,h ilyen "gyengék" és előkelő helyen vannak. Nem értem.

  24. #199
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: V-WTCC

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek milyen idők? Brnoi azt látom de ,h ilyen "gyengék" és előkelő helyen vannak. Nem értem.
    Nemtudom,de szerintem ez kevés a bejutásra.
    Vagy máris kezdek gyakorolni.Ebbe a mezönybe én is beférek,ugyanis ezek az idők még mennek nekem.
    Valaki tudja az igazságot?
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  25. #200

    Re: V-WTCC

    Nem lehet, hogy ti csak azt néztétek, hogy 1-es van a nevük mellett? Azért van, mert ha a ranglistában rákattintasz az emberkére, akkor ez jön ki. Nem azt jelenti, hogy összesítésben elsők. Minden kategóriában 2:11-alá kell menni, ez tuti. BMW-nél benézetek a srácok már 2:08 alá is! :O

Oldal: 8 / 19 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •